Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і після

Накладні пасма дозволяють дівчатам не обмежувати себе у виборі зачісок і дати волю своїй фантазії. Це гідна альтернатива штучного нарощування, яка передбачає велику варіативність в укладках і безпечне використання без сильного навантаження на власні волосся.

Пасма на шпильці кріпляться з метою додання об’єму і густини, а власниці короткого волосся отримують можливість створити цікаві фактурні зачіски або кардинально змінити образ за допомогою довгого волосся.

Зачіски з пасмами на заколках користуються популярністю, завдяки легкості в досягненні потрібної укладання, різноманіття варіантів і ефектності. Довжина і структура власних волосся часто не дозволяє дівчатам домогтися бажаного результату, але з цим завданням чудово справляються накладні пасма.

f340fd53da8250db749b62ea755d92cf Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяЗачіски з накладними пасмами (фото)

Переваги зачісок з накладними пасмами:

Зачіски з накладними пасмами Зачіски без використання пасм
Варіативність Можна вибирати будь-яку зачіску, незалежно від довжини волосся. Вибір обмежений природною довжиною і структурою волосся.
Колір Можливе використання кольорових пасом. Додавання кольорових пасом можливо тільки шляхом фарбування.
Безпека Шкідливий термальне і механічний вплив можна обмежити, застосовуючи його лише на накладні пасма. Укладання з використанням плойки і рясне нанесенням лаку псує стан волосся.
Обсяг і густота Ефект густих і об’ємних волосся легко досягається, завдяки додаванню пасом на заколках. Об’єм створюється за допомогою засобів для укладання і результат не завжди відповідає очікуванню.
Святкові укладання Один набір пасм можна використовувати для створення великого кількість вечірніх укладок в домашніх умовах.

Для особливо складних зачісок може знадобитися допомога майстра.

Не кожній дівчині під силу самостійно зробити гарну укладку з власного волосся.

Найчастіше, для кожного вечірнього виходу доводиться звертатися до перукаря.

Використання пасом на заколках дозволяє створити різноманітні зачіски для вечірніх та урочистих заходів, а для весільних укладок накладні пасма часто незамінні і необхідні. Накладні волосся можна використовувати не один раз і створювати оригінальні зачіски на кожен день, при бажанні змінюючи образ за 15-20 хвилин без походу до перукаря.

Зачіски з накладними пасмами на заколках на коротке волосся

Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся найчастіше припускають додавання довжини. Пасма можна закріпити самостійно, якщо довжина волосся становить понад 10 див. В іншому випадку, може знадобиться допомога майстра, так як на дуже короткі волосся закріпити пасма на шпильках і зберегти природний вигляд зачіски досить складно.

94296da4ad195187351afd46e9d091be Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяЗачіски з накладними пасмами на заколках на коротке волосся

Прості укладання, які можна зробити з використанням накладних волосся на коротку стрижку:

 • розпущене волосся;
 • хвости (кінський, низький, боковий, «риб’ячий»);
 • різні коси і плетіння;
 • об’ємні пучки.

c0c81743ec2bf329e6d605552cf3ae8f Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяЗачіски з накладними пасмами на заколках на коротке волосся

Спосіб закріплення пасом на перший погляд може здатися складним, але у тих дівчат, хто регулярно користується накладними пасмами, процес займає не більше 15 хв:

 1. Власні волосся і накладні пасма волосся слід розчесати.
 2. Необхідно провести на потилиці горизонтальний проділ і закріпити верхню частину волосся на маківці за допомогою затискача.
 3. Решту волосся внизу рекомендується злегка начесать біля коренів.
 4. Найширшу накладну пасмо з 4-5 шпильками необхідно прикріпити на лінії під проділом.
 5. Свої волосся слід поступово опускати по пасмам і по черзі продовжувати закріплювати накладні волосся.
 6. Пасма рекомендується додавати у напрямку від потилиці, рухаючись по колу. На скроневих зонах використовуються самі вузькі пасма з однією шпилькою. Волосся на потилицю кріпляться в останню чергу.

9eab1f8360a5b442c5d9a2aaccbdb0ed Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і після 810c95f951227e99b9bee66ab6f3cbc2 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і після

Закріпивши таким чином накладні пасма, можна зробити будь-яку зачіску, для якої потрібні густі і довге волосся. Пасма на шпильці можна додавати точково – закріплювати тільки біля основи хвоста або використовувати з одного боку для зачісок на бік.

Вечірні зачіски з накладними пасмами

З допомогою накладних пасм можна зробити елегантну зачіску на вечірній вихід. Накладні волосся можна використовувати з метою створення об’єму, незвичайного плетіння або ошатних локонів.

Зачіска у стилі «ретро» з начосом

Така зачіска підійде при виборі романтичного стилю 60-х років або яскравого виходу в образі стиляг. Зачіска з начосом йде практично всім, але у власниць високого чола вона може виглядати менш акуратно.

6fb0634a115e14b2e1513b72e86f5f06 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяЗачіска у стилі «ретро» з начосом

Для такої укладки необхідно:

 1. Зробити горизонтальний проділ і прибрати частину пасма вгору.
 2. Прикріпити почергово накладні пасма.
 3. З верхньої частини волосся опустити пасмо і зробити прикореневій начіс.
 4. Коріння обробити лаком волосся і потримати у вертикальному положенні 30 сек.
 5. Послідовно обробити решта волосся таким чином.

Для ретро-зачіски з начосом немає необхідності кріпити пасма збоку. Бічні волосся залишають гладкими. Після завершення укладання, верхній шар необхідно акуратно причесати тонким гребінцем і зафіксувати лаком.

Об’ємна коса «риб’ячий хвіст»

Коса «риб’ячий хвіст» виграшно виглядає на довгому волоссі. Дівчатам з коротким волоссям варто скористатися накладними пасмами для цієї укладання. Для вечірніх заходів краще виконувати цю зачіску на бік.

8028e4bf3b66e485da3c33e71b697de4 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяОб’ємна коса «риб’ячий хвіст»

Для укладання «риб’ячий хвіст» з накладними пасмами слід:

 1. Зробити бічний проділ.
 2. Відокремити частину волосся по горизонтальному пробору, підняти їх нагору і зафіксувати зажимом.
 3. Прикріпити накладні пасма по лінії проділу.
 4. Розпустити волосся.
 5. Почати вити джгут з одного пасма збоку, поступово додаючи до нього волосся і підкручуючи їх разом. Дійшовши до нижньої лінії росту волосся, закріпити джгут зажимом.
 6. Зробити аналогічний джгут з іншого боку, і зібрати волосся у хвіст.
 7. З хвоста почати плетіння коси: розділити хвіст на дві частини і переносити пасма з однієї сторони в іншу, перехрещуючи їх між собою.

Після завершення плетіння, слід розрізати гумку біля основи хвоста. Для об’ємного ефекту рекомендується трохи потягнути волосся в сторони, щоб послабити плетіння.

Весільні зачіски з накладними пасмами

Образ нареченої на весілля повинен бути бездоганний. Власні волосся не завжди володіють достатнім об’ємом і густиною, щоб обрана зачіска виглядала дійсно ефектно і добре трималася, а у дівчат з короткими стрижками значно обмежений вибір.

Накладні пасма – легкий і дієвий спосіб впоратися з цими труднощами, саме тому їх часто вдаються при створенні весільних укладок.

Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся для весілля можуть бути у вигляді:

 • об’ємних кос і різних плетінь;
 • зібраного пучка, черепашки або бабетти;
 • розпущеного волосся з локонами;
 • високих зачісок;
 • укладок в грецькому стилі.

Для високих зачісок і зібраних укладок накладні пасма використовуються, якщо волосся недостатньо для створення об’ємного пучка або оформлення локонами. Перед створенням зачіски пасма на заколках закріплюються на голові, завиваються при необхідності і використовуються разом з власними волоссям.

Розпущене волосся з локонами

Локони і кучері – одні з найбільш часто використовуваних елементів у весільних зачісках. Навіть розпущене волосся при укладанні з локонами виглядають урочисто. З накладними пасмами можна досягти вражаючого обсягу, якщо волосся тонке і недостатньо густі.

b3c1de4817208da69049ec9a54020921 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяРозпущене волосся з локонами

Для гармонійного образу слід уважно підійти до вибору розміру кучерів. Дівчатам з квадратною формою обличчя рекомендується використовувати великі локони або плавні хвилясті вигини. Власницям трикутного підборіддя слід закручувати волосся у напрямку до обличчя. Масивні риси обличчя візуально зменшують великі локони по всій довжині волосся.

Зробити таку зачіску не складно:

 1. Провести горизонтальний проділ і закріпити частину волосся нагорі.
 2. Накрутити нижній шар волосся.
 3. Прикріпити по підбору накладні пасма.
 4. Накрутити накладні пасма.
 5. Опустити частину волосся і знову провести проділ.
 6. Повторювати п. 2–п. 5 до завершення укладання.

Для спрощення процесу можна прикріплювати вже завиті пасма. Такий варіант підійде, якщо необхідно створити плавну укладання з хвилястими лініями, великими вигинами на кінці волосся. Якщо потрібно зробити невеликі пасма по всій довжині, то краще використовувати прямі пасма. В іншому випадку буде складно повторити таку ж завивку на власному волоссі, як і на пасмах.

Грецький хвіст

Ця зачіска йде більшості дівчат. Високий хвіст і спадаючі локони візуально витягують обличчя круглої форми.

3098fa6cfeb79feed3917de499229325 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяГрецький хвіст

Для дівчат з великими рисами обличчя і масивним підборіддям цю укладку варто виконувати без акценту на зону скул:

 1. Слід закріпити накладні пасма і завити волосся, як для зачіски з розпущеними пасмами.
 2. Виконати невеликий начісування верхній частині волосся.
 3. Взяти частину пасма волосся з локонами з двох боків, утворити хвіст і зав’язати його силіконовою резинкою.
 4. Над гумкою зробити невеликий отвір і протягнути в нього хвіст зверху, вивернувши його таким чином.
 5. Продовжувати робити вивернуті хвости до кінця волосся.

Цю зачіску часто виконують на бік. В такому випадку, накладні пасма ближче до лиця варто закріплювати з одного боку. Перед створенням хвоста, волосся слід перекласти на одну сторону, а випадають пасма з іншого боку закріпити у шиї невидимками.

Зачіски з прямими накладними пасмами

Прямі пасма на заколках більш популярні, ніж завиті накладні волосся, так як передбачають більш широкий спектр можливостей для їх використання. Натуральні накладні волосся при необхідності можна накрутити, але і з прямими пасмами можна домогтися ефектної зачіски.

dd38e34012ca4b89c82af9f2371336f7 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяЗачіски з прямими накладними пасмами

При використанні прямих пасм слід взяти до уваги, що:

 • довгі прямі волосся додають вік жінкам старше 45-50 років;
 • дівчатам невисокого зросту варто використовувати прямі пасма середньої довжини;
 • власницям прямокутного обличчя варто відмовитися від прямих довгих пасм – їм більше підійдуть об’ємні локони.

Крім розпущеного волосся, зачісок з хвостами і косами, прямі накладні пасма можна використовувати для створення колірних акцентів. На піку популярності рожеві та фіолетові відтінки.

Рідко хто наважується на фарбування волосся в такі кольори, але використання кольорових накладних пасм допомагає створити незвичайний образ на необхідний час. Кольорові пасма можна закріпити з одного боку або вплести в косу.

Повсякденні зачіски з накладними пасмами

Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся використовуються не тільки для особливих випадків. Пасма на заколках допомагають створити стильні укладки на кожен день.

Кінський хвіст

Кінський хвіст підійде власницям круглого або овального особи, за умови додавання об’єму біля коріння волосся.

Для дівчат з квадратним обличчям варто трохи згладити риси обличчя випущеними вперед локонами:

 1. З власного волосся потрібно зробити невеликий хвіст по центру, не використовуючи при цьому верхні і бічні пасма.
 2. Накладні пасма необхідно закріпити навколо зробленого хвоста.
 3. Верхню частину волосся можна начесать для додаткового обсягу.
 4. Все волосся слід зібрати навколо центрального хвоста і закріпити їх гумкою.

11fb8b306bf28b58b45bbd9dc2754161 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяКінський хвіст

Для того, щоб приховати місце кріплення, можна закрутити власну пасмо навколо хвоста або використовувати широку стрічку.

Коси

Додаючи накладні пасма, дівчата отримують необхідну довжину і густоту волосся для створення різних кос. Це універсальна і практична зачіска, яку зручно носити кожен день.

Крім стандартного плетіння, накладні пасма використовують для оригінальної зворотного французької коси:

 1. Частину своїх волосся треба підняти нагору, для закріплення пасма накладних волосся по горизонтальному пробору, а потім розпустити волосся.
 2. Плетіння слід починати з самого верху, рухаючись від лоба до потилиці.
 3. Для коси беруться три пасма, але на відміну від звичайного плетіння, пасма необхідно перехрещувати не один над одним, а підкладати їх під низ.
 4. Доходячи до потилиці, в косі повинні бути зібрані всі волосся.
 5. Нижче потилиці використовується звичайне плетіння.

f4312b73dae6d141646068e9408d496e Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяКоси з накладними пасмами

Така коса від маківки візуально подовжує форму особи, тому ця зачіска підійде круглолицим дівчатам. Володарки витягнутих осіб можуть зробити дві об’ємні коси з боків.

Легка недбалість

На піку моди природність, а в якості щоденної укладки особливо популярні зачіски, для створення яких, як здається, не додавалося особливих зусиль. Вільне укладання з выбивающимися пасмами і легка розтріпаність виглядає стильно і романтично.

68fcae0a1fee963b9de5ce9aa1656b76 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяНедбала зачіска з накладними пасмами

Зачіска дуже проста у виконанні:

 1. Закріпити накладні пасма стандартним способом.
 2. Перекинути все волосся на одну сторону і заплести низьку вільну косу, не сильно затягуючи пасма.
 3. Вибірково повитягувати пасма з коси, зробивши її трохи розхристаній.
 4. Випустити пару пасом збоку і трохи закрутити їх.

Зачіска з накладними пасмами з валиком

Валик використовується для створення пучків правильної форми і об’ємної бабетти. Ці зачіски виглядають вишукано і елегантно. Однак своїх волосся іноді недостатньо, щоб зробити об’ємний пучок, тому крім валика найчастіше використовуються накладні пасма.

a5e8e78269f7791d352114abbe41f455 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяЗачіски з накладними пасмами з валиком

Пучок з накладними пасмами і валиком створюється таким чином:

 1. Необхідно зробити хвіст з використанням накладних пасм.
 2. Надіти валик на волосся і спустити його до основи хвоста.
 3. Загорнути волосся на валик, сховавши кінці під нього або обернувши його.

Високий пучок виділяє тонку шию і зону декольте. Власницям широких скул варто опустити волосся трохи нижче верхівки і випустити пару пасом для обрамлення особи. Якщо не стоїть завдання підкреслити високий зріст, рекомендується зробити пишний пучок внизу. Мініатюрним дівчатам варто зібрати волосся в акуратний гладкий пучок невеликого розміру.

Зачіски з накладними пасмами на бік

Прості зачіски, виконані на бік, вже не виглядають як буденна укладання, а додають образу романтики і елегантності. Для створення бічних хвостів і кос накладні пасма додаються зі зсувом у бік, де розташовується основна частина зачіски.

Низький бічний хвіст

Звичайний хвіст з додаванням накладних пасм, покладений на бік, може використовуватися як оригінальна зачіска для побачення та вечірньої прогулянки. Така зачіска підійде дівчатам з квадратними щелепами.

Низький хвіст з випущеними пасмами і великими локонами пом’якшить великі риси обличчя і квадратні вилиці. Дівчатам з ромбовидної формою обличчя цю укладку варто комбінувати з легким начосом, щоб збалансувати пропорції.

5a9429284b34866de9ccd63700ba8336 Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяНизький бічний хвіст

Алгоритм зачіски:

 1. Накладні волосся кріпляться за стандартною схемою – проводиться горизонтальний проділ, частина волосся піднімається вгору, пасма закріплюються нижче проділу.
 2. Верхню частину волосся слід злегка начесать і відпустити вниз.
 3. Волосся необхідно зібрати в низький хвіст біля основи шиї.
 4. Хвіст вивернути через гумку і укласти на плече.

Для вечірньої варіації бічного хвоста можна використовувати хвилясті накладні пасма.

Подовжені бічні пасма

Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся не завжди передбачають рівномірне додавання довжини. Дівчата зі стрижкою каре або боб, які задоволені своєю довжиною і не хочуть щось кардинально міняти в своєму образі, можуть урізноманітнити повсякденне укладання, додавши кілька пасом спереду з боків.

40cea01a6e9fa9320b94cc18bc3add1d Зачіски з накладними пасмами на короткі волосся на заколках. Як робити, фото до і післяЗачіска з великими бічними пасмами

Для цього необхідно:

 1. Зробити пробору на тімені, від особи до потилиці.
 2. Підняти волосся в тім’яній зоні наверх і закріпити зажимом.
 3. Прикріпити накладні пасма під проділом в парі см від обличчя.
 4. Опустити волосся і переконатися, що вони добре закривають місце кріплення.

Щоб така зачіска виглядала природно, слід підбирати пасма, які відрізняються від власної довжини волосся не більше, ніж на 7-10 див.

Зачіски з накладними пасмами – відмінний вибір для вечірніх заходів, весіль та урочистостей. Волосся на заколках можна використовувати і для щоденного використання, щоб урізноманітнити повсякденні укладання. Завдяки використанню пасом на короткі волосся, дівчата можуть приміряти новий образ і спробувати будь-які зачіски, які раніше їм були недоступні.

Відео про створення зачісок

Зачіски з накладними пасмами — фото 5 легких варіантів:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради