Роги лося, оленя в будинку: прикмети і забобони

Згідно з повір’ями, певні деталі інтер’єру здатні притягувати удачу або притягувати неприємності. Деякі люди знаходять естетику в оздобленні житлових приміщень опудалами убитих птахів, головами диких звірів, рогами оленів і лосів.

b0c91d4abea9e9a6b7bd5f5b604f1dc8 Роги лося, оленя в будинку: прикмети і забобони

Однак потрібно враховувати, що з езотеричної точки зору, мисливські трофеї – носії негативної енергії. Лосині або оленячі роги в житло можуть спровокувати конфлікти, розставання, втрати.

Прикмети і забобони

Езотерики кажуть, що роги не можна розміщувати саме в житловій частині будинку: спальні, кухні, кабінеті. Інша справа хол або передпокій: ці приміщення вважаються переходом з двору в житлову частину будинку. Розміщені в передпокої рогу знаходять статус оберега: вони перегороджують шлях негативу.

Для посилення захисної дії бажано розташувати їх у напрямку до вхідних дверей. Відстань до дверей не повинне перевищувати 2 м. Можна повісити безпосередньо біля входу в будинок, або над входом, де зазвичай вішають підкову.

Знайдені в лісі рогу – один з найсильніших оберегів.

Але навіть мисливці приносять в будинок зняті з убитих тварин трофеї. Їх вішають не в житлових кімнатах, не в коридорі, а в спеціальній трофейної кімнаті. У цьому випадку вони не захищає житло, а оберігають саме мисливця.

Куди краще вішати?

Оптимальне місце – над вхідними дверима. Можна повісити в будь-якому місці передпокою. Якщо будинок великий, у ньому часто бувають гості, які можуть нести негатив, то можна розмістити у вітальні, наприклад, над каміном. У офісі або магазині зазвичай вішають над входом, щоб залучити дохід, прибрати з приміщення негативну енергію, внесену клієнтами і партнерами.

Не можна вішати:

  • у спальні – часто мучити безсоння;
  • на кухні і в їдальні – будуть часті сварки і конфлікти.

Які роги вибрати?

Для енергетики будинку важливо, з якого матеріалу предмет. Прикраса з матеріалу нетваринного походження можна сміливо розміщувати в будь-якому приміщенні, так як його енергетика нейтральна. Особливо гарною деталлю інтер’єру вважаються рогу з дерева. Вони приносять достаток і благополуччя.

А ось із справжніми рогами оленя або лося потрібно бути обережним. Вони безпечні для енергетики будинку, тільки якщо тварина скинуло їх сама. Якщо чоловік знайшов їх, скинуті в лісі, то може сміливо нести їх додому.

Але в більшості випадків складно сказати, скинули їх, або вони належали вбитому тварині. Тому не знаючи, краще не ризикувати. Якщо дуже хочеться оригінальна прикраса, то краще придбати дерев’яний або пластиковий варіант.

Не можна тримати рогу в будинку, зняті з вбитого лося. Вони несуть не просто негативну, а смертельну енергетику, здатну зруйнувати здоров’я мешканців, навіть призвести до смерті.

Роги вбитого лося в будинку, за прикметами, приносять важкі хвороби, негаразди, конфлікти, розлучення. Те ж можна сказати і про інші трофеї: звіриних головах і шкурах, чучелах.

Згідно з прикметами, людина, що знайшов і приніс в будинок:

  • оленячий ріг – стане батьком хлопчика чи видасть дочку заміж;
  • лосиний – стане батьком дівчинки або познайомиться з невісткою;
  • бичачий – вбереже житло від недоброзичливців.

Забобонні люди повинні усвідомити два нюанси: найкращі місця для рогів у будинку – передпокій і вітальня, і не можна приносити в оселі трофей, знятий з вбитої тварини. Багато використовують рогу як оригінальну вішалку для шапок і шарфів, роблять з них світильники і полиці. Але в цьому випадку захисні властивості втрачаються. Придбане прикраса має подобатися, неприємні предмети в хаті тримати не варто.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради