До чого свербить шия: значення прикмети в залежності від статі і часу доби

Здавна шиї приписувалися магічні властивості і приділялась пильна увага. З часом люди стали помічати, що свербіж в цій галузі передбачає майбутнє і допомагає дізнатися результат багатьох подій.

Відома фраза «намилити шию» з’явилася неспроста. Дійсно, масаж шийної області у багатьох випадках загрожує чварами і бійкою. Такий взаємозв’язок помітили в народі і зібрали навколо цієї частини тіла чимало прикмет і тлумачень.

До чого свербить шия у дівчат і хлопців

У чоловіків і жінок трактування прикмети розрізняється. Представницям слабкої статі властиво займатися рукоприкладством, тому жінки відчувають свербіж у шийній області напередодні сварок і неприємних розборок, з яких не вдасться вийти переможницею. Коли ви відчули дискомфорт в області шиї, постарайтеся бути стриманішим у своїх емоційних проявах і уникайте конфліктних ситуацій.

a2aaa59c1b698598b25ed2e85cc2216f До чого свербить шия: значення прикмети в залежності від статі і часу доби

Якщо шия починає свербіти у чоловіка, йому рекомендують не вступати ні в які суперечки та словесні перепалки. Вони загрожують перерости в справжню бійку, результат якої важко передбачити.

Крім можливої бійки свербіж в шийному відділі також віщує велике застілля і свято. Але не варто розслаблятися: після веселого застілля цілком може статися велика сварка. Достатньо згадати відому жарт: яке весілля без бійки!

Якщо ви відчуваєте, що шийна область не тільки свербить, але і горить, будьте обережні: можливо, хтось розпускає плітки про вас і обмовляє. Також будьте обережні в далеких поїздках і нових починаннях. Недоброзичливці своїми пересудами можуть накликати на вас великі неприємності.

Прикмета в залежності від частини шиї

Значення прикмети залежить від місця свербежу. Звертайте увагу на цю важливу деталь: чухання шиї спереду або ззаду, праворуч або ліворуч обіцяє зовсім різні події.

Якщо шийний відділ починає свербіти ззаду – біди не минути. Навіть якщо не станеться бійка в прямому сенсі, вам доведеться тримати оборону від звинувачень на свою адресу або вислуховувати догану від начальства. Другий варіант тлумачення прикмети обіцяє вам дальню подорож або відрядження.

Спереду шия свербить в передчутті задоволення. У дівчат це може бути похід по магазинах, дівич-вечір або побачення. У чоловіків кадик нерідко свербить перед довгоочікуваною зустріччю з друзями, де будуть запропоновані міцні напої.

b87a6d5e2ea623729370b05055854677 До чого свербить шия: значення прикмети в залежності від статі і часу доби

Свербіж з лівої сторони означає, що скоро вас чекає заслужений відпочинок або цікаву подорож. Пора закінчувати роботу і планувати відпочинок.

Навпаки, якщо шия свербить справа, це ознака того, що скоро вам доведеться як слід попрацювати. Швидше за все, найближчим часом роботи вдома і на роботі додасться. Будьте до цього готові. Якщо права сторона шиї свербить у дівчини, це характеризує її як хорошу, працьовиту людину господиню.

До чого свербить шия часу дня

Шийна область може почати свербіти в будь-який час доби. Це теж важливий показник того, як тлумачити прикмету.

Ранковий масаж – сприятливий знак. Швидше за все, день пройде вдало: вас чекають приємні зустрічі, радісні події, вірогідні грошові надходження.

Вдень свербіж в шийної області означає, що вас чекає копітка робота, так що вам доведеться трудитися, в буквальному сенсі не піднімаючи голови.

Дискомфорт у вечірній час не віщує нічого доброго. Швидше за все, станеться сварка або доведеться вступати в неприємні розмови.

Якщо свербіж в шийному відділі застав вас вночі, будьте готові незабаром отримати важливі вісті.

Можна згладити неприємні прийме значення

Як видно з тлумачення прикмети, в більшості випадків почухування шийної області не обіцяє нічого хорошого. Тому якщо ви вирішите згладити можливі наслідки, беріть на замітку перевірені способи нейтралізації неприємних прийме.

  1. Візьміть французьку шпильку, оберніть її чорною ниткою і злегка укол себе в те місце, яке свербить.
  2. Знайдіть срібну ложку і поводите нею по тій області, де виникли відчуття.

7843a832b439d1fa56ad4575274fd33c До чого свербить шия: значення прикмети в залежності від статі і часу доби

Не забувайте, що шия може свербіти з багатьох інших причин, ніяк не пов’язаним з прикметами. Нерідко провокатором шийного свербежу стає алергічна реакція на вовняної комір светра, їжу, медикаменти або новий парфум. У чоловіків так проявляється подразнення після гоління. Нарешті, свербіж може виникнути через бруду і поту, що накопичилися за день. У таких випадках вирішити проблему допоможе простий душ і усунення причини дискомфорту. Також неприємні відчуття можуть виникнути з-за нервового перенапруження. Тоді важливо забезпечити собі повноцінний відпочинок і переключитися з роботи на приємні заняття.

Уважно спостерігайте за своїм тілом і відчуттями: перш ніж дізнаватися тлумачення прийме, переконайтеся, що у вас немає ніяких явних причин, що викликають свербіж шиї.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради