Черепаха: символ чогось, що означає по фен шуй, як зробити талісман

Чому фігурки черепах користуються такою популярністю? Відповідь однозначна – це тварина, яка має найпотужнішу енергетику зі знаком плюс! І все, що потрібно для залучення благополуччя – це правильно розташувати талісман у своєму будинку.

035ac3708acca3c54f3da9f79d0d9f48 Черепаха: символ чогось, що означає по фен шуй, як зробити талісман

Символом чого є черепаха

Насамперед, талісман черепаха символізує фундамент. Згадайте, адже колись люди вважали, що земля є плоскою і стоїть на трьох слонах, які, в свою чергу, спираються на величезну черепаху.

При цьому вона є уособленням не тільки надійної опори, стабільності, але також і захисту: міцний панцир захищає від небезпеки і дарує відчуття даху, даху над головою.

Але це далеко не єдине значення символу.

 • Мудрість. Черепаха – це тварина, яка цілеспрямовано рухається вперед. Вона не поспішає, але при цьому не випускає своєї мети з поля зору. Тварина з притаманною йому мудрістю знає, що все йде своїм чередом і не слід втручатися в плани Всесвіту, так як все одно нічого не можна змінити. Йти згідно з життєвого потоку, ретельно зважувати кожне своє рішення, не робити зайвих рухів – це основні показники гнучкості і мудрості.
 • Завзятість. Черепаха знає, що швидко досягти своєї мети вона не може, але незважаючи ні на що вперто до неї рухається. Перешкоди і труднощі, які зустрічаються на шляху, вона мужньо долає і продовжує свій шлях. Організованість та працелюбність завжди дають бажані результати.
 • Довголіття. Черепахи ведуть розмірений спосіб життя, який і вважається основною причиною їх довголіття. Примітним є той факт, що, з’явившись на планеті досить давно, їх вигляд зазнав мінімальні зміни. В результаті сформувалася думка, що правильний розпорядок дня і режим тісно пов’язані з міцним здоров’ям. При цьому панцир тварини – це символ міцного імунітету.
 • Фінансова стабільність, благополуччя. Якщо говорити про черепасі, то багатство вона примножує тільки в тому випадку, якщо людина веде благочестиве життя і наполегливо трудиться. «Звалилися з неба» грошей від цього тварини не чекайте.

Однак у слов’ян черепаха асоціювалася зі злом, хворобами і бідами. Її ставили в один ряд з іншими холоднокровними тваринами, які викликають огиду (ящірки, змії, жаби та інші) і не чекали від неї яких-небудь благ.

Зовнішній вигляд і колір символу

Значення символу в чому залежить від його зовнішнього виду і матеріалу, з якого він зроблений.

 • Якщо статуетка складена з трьох тварин, то вона позначає єдність, міцний союз, зв’язок поколінь. Завдяки такій фігурці досягається гармонія в родині, в домі панує атмосфера щастя.
  Цей символ буде доречний, якщо в будинку проживає не менше трьох поколінь однієї родини.
 • Металевий амулет сприяє досягненню цілей у роботі та зростанню доходів. І тут величезну роль відіграє його розмір і вага: чим потужніший черепашка, тим сильніше виявляються її якості.
 • Статуетка з оніксу допомагає освоювати нові навички, запам’ятовувати інформацію і в цілому сприяє отриманню знань. Своєму власникові вона поліпшить пам’ять і підвищить концентрацію уваги.
 • Черепаха з місячного каменя – символ жіночого начала. З цієї причини такий амулет прийнято дарувати представницям прекрасної статі. Він примножує ніжність своєї власниці, робить її більш м’якої, гнучкої, словом додає жіночності.
 • Якщо ж фігурка виконана з кераміки, вона підходить тим, хто прагне просунутися по кар’єрних сходах. Вона наділяє свого володаря мудрістю, гнучкістю мислення, допомагає приймати правильні рішення
 • Статуетка зі скла, в якій відображається навколишній світ, вважається найбільш підходящим оберегом для людей, чия робота пов’язана зі спілкуванням. Таку черепашку варто розташувати в своєму кабінеті, направивши голову в бік відвідувачів, і вона обов’язково відобразить потоки негативної енергії.
 • Малахітова черепаха символізує силу, витривалість. Такий амулет підійде спортсменам, а також людям, чия діяльність пов’язана з ризиком отримання травм. Він захистить господаря і додасть йому фізичних сил.
 • Чорна черепашка – символ довгих років життя і міцного здоров’я. І якщо людина часто або тривало хворіють, у цілому його здоров’я ослаблене, то така статуетка стане для нього найкращим подарунком.

Важливо! Чорна черепаха повинна бути єдиним символом свого виду, а розташовувати її необхідно окремо від інших!

 • Черепаха в незвичайному виконанні, наприклад, з головою або лапами дракона, стає уособленням загального визнання, глибокої поваги з боку оточуючих і високого становища в суспільстві. Вона ж дарує власникові міцне здоров’я, збільшує тривалість життя і захищає від злих духів. І щоб отримати від черепахи такий дар, необхідно, щоб її голова весь час дивилася у західному напрямку.
 • Акуратна черепашка, розташована на персні, захистить власника від агресії ззовні. Тільки вдягати прикраса слід таким чином, щоб голова тварини була спрямована на вас. При такому розташуванні амулет захистить людину від психологічних атак і допоможе вибудувати гармонійні відносини з навколишніми.

Китайці радять час від часу спілкуватися зі своїм символом. Повідомляйте своєї заступниці про поточні проблеми, ділитися переживаннями, словом, виливайте душу. Черепаха обов’язково допоможе у вирішенні проблем, з нею ви набагато швидше зможете прийняти правильне рішення.

Де розташувати символ в будинку

Від розташування символу буде залежати його дію.

 • Для успішної кар’єри. Фахівці в області Феншуй впевнені, що для черепахи найбільш придатною є північна сторона будинку. Бажано, щоб це був ваш робочий кабінет, а фігурка була чорного кольору і перебувала за спиною, коли ви зайняті справами. Таким чином, вона буде «прикривати тил».
 • Для сімейного благополуччя. Тут слід вибрати східну частину приміщення. І пам’ятайте, що для об’єднання сім’ї найкращим чином підходить статуетка з трьох тварин.
 • Для фінансового процвітання. Підходящої стане південно-східна сторона, так як саме тут знаходиться зона багатства. При цьому добре, якщо ваш символ пофарбована в золотистий колір або виготовлений з дерева.
 • Для здобуття підтримки і заступництва впливових людей. Розмістіть черепашку в північно-західній частині житла і заручіться підтримкою сильних світу цього. До речі, тут дозволено ставити від однієї до шести черепах одночасно.

Особливості розташування символу черепашки

І навіть тут є свої нюанси.

 • На підвіконня черепашку ставлять у тому випадку, якщо за вікном відкривається поганий вигляд або присутній джерело негативної енергії (сміттєві баки, лікувальні установи, будівлі, в яких містяться порушники порядку тощо). При цьому тварина обов’язково повинна дивитися у вікно – на несприятливий об’єкт.
 • Якщо фігурка виконана з каменю, то зазвичай її розташовують на балконі.
 • Відомо, що черепаха – відноситься до північних знаків і воліє холодну пору року. З цієї причини, якщо у вас є амулет-прикраса, то саме в ці місяці його бажано носити безперервно.
 • Доречна буде черепашка і в дитячій кімнаті. Тут зазвичай вішають тематичний нічник, розкладають подушки у вигляді тварин і м’які іграшки.

Згідно з вченням Феншуй, вибираючи місце для черепахи, слід обов’язково прислухатися до своєї інтуїції. І навіть якщо ви визначили її в зоні, яка не відповідає жодній з рекомендацій, але ви при цьому відчуваєте повне задоволення – переміщати символ не потрібно.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологРасполагая черепаху (клумбу або фонтанчик у вигляді цієї тварини) поза стінами свого будинку, вибирайте зону ближче до водоймища або поруч з терасою. Розташована вона повинна бути з північної сторони від житла.

Як активувати символ

Талісман черепаха характеризується величезною силою і не потребує додаткової активації. Єдине, якщо ви опинилися у важкій ситуації і вам потрібна допомога, просто занурте амулет у воду.

Є і інші способи, які допомагають посилити дію символу:

 • Бажано розташовувати статуетку поруч з акваріумом або будь-який інший ємність з водою. Поруч також можна поставити кімнатна рослина в горщику, але не кактус і не штучні або висушені квіти.
 • Якщо ви кріпите зображення або ж фігурку тварини на вертикальній поверхні (на стіні, дверцятах шафи тощо), стежте за тим, щоб її голова була спрямована вгору.
 • Здібності символу посиляться в рази, якщо розташувати його на височини.

Жива черепаха в будинку згідно Феншуй

Статуетки, амулети, обереги, талісмани – всі ці речі дарують своєму власникові якості, які допомагають досягти поставлених цілей. При цьому жива черепаха вважається найсильнішим захисником і з появою в будинку змінює життя на краще.

Заводите черепаху тільки у випадку повної впевненості у своїх силах. Тварина повинна отримувати правильний догляд і не відчувати ні в чому потреби!

Давні перекази свідчать, що саме черепаха подарувала світові вчення під назвою Феншуй. Відповідно, фахівці в цій області наділяють тварина особливою мудрістю і вважають, що воно здатне принести в дім добробут і щастя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради