До чого сниться сірий кіт (кішка) жінці, чоловікові – сонник

Поява в сні котика сірого забарвлення, якщо кота насправді у вас немає, є важливою ознакою для майбутнього життя. Щоб правильно підібрати розшифровку сновидіння, постарайтеся згадати поведінку і місце розташування тварини, а також врахуйте ваші дії.

ced765785548b768e3436141ff4de6f9 До чого сниться сірий кіт (кішка) жінці, чоловікові – сонник

До чого сниться сірий кіт – загальне тлумачення

Образ сірого кота у багатьох сонники означає швидкі розчарування або обман з боку близької людини. Якщо пухнастий улюбленець уві сні спокійно п’є молочко зі свого блюдця – своєчасне виявлення недоброзичливця у ближньому колі або на роботі допоможе уникнути негативних наслідків.

Зовнішній вигляд

Величезний котяра вказує на швидке багатство. Якщо велика тварина спокійно йде в вашу сторону – поліпшення фінансового становища настане не раніше наступного року.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаНебольшой вихованець символізує швидку зустріч з давніми родичами. Маленькі кошенята попереджають про распускаемых за спиною сновидцах плітках, здатних зіпсувати стосунки з колегами та друзями.

Розшифровка залежить від кольору очей котика:

 • жовті – до зради коханої людини;
 • зелені – до швидкого відпочинку наодинці з собою;
 • блакитні – до крадіжки або псування майна;
 • різнокольорові – до визнання з боку начальства.

Змарнілий сірий кіт з хворобливим виглядом – до радісних новин або здійснення довгоочікуваної покупки. Беззубий вихованець пророкує швидку перемогу над давніми ворогами.

Характер

Агресивний сірий кіт попереджає про проблеми зі здоров’ям або неприємності в робочій сфері. Спокійний вихованець вказує на поліпшення фінансового становища та відносин з членами сім’ї.

До чого сниться сіра кішка

Доросла кішка сірого кольору попереджає про виникнення конфліктної ситуації на роботі чи в стосунках. Образ цієї тварини також вказує на змова за спиною сновидця, спрямований на погіршення його репутації та фінансового стану. При укладенні нових угод не розповідайте про це колегам або друзям – це допоможе уникнути багатьох невдач.

Дії кота або кішки

Ловить птаха

Якщо кіт зловив пташку і приніс вам видобуток – чекайте великого прибутку і незабутнього відпочинку з друзями.

0ac22a3b5bfa62b12c748cba75f5bb84 До чого сниться сірий кіт (кішка) жінці, чоловікові – сонник

Зловив мишу

Тварина принесло вам мишку – незабаром ви зможете обчислити ворогів на роботі або в колі друзів, що допоможе запобігти безліч неприємностей.

Перебігає дорогу

Сниться сірий вихованець, переходить сновидінню дорогу, – вас чекає отримання довгоочікуваної роботи або легке просування по кар’єрних сходах. Якщо у тварини хвіст трубою – посаду буде з високим окладом.

Проситься додому

Якщо сниться, що вихованець проситься в хату – сплячої людини чекає знайомство з другою половинкою. Якщо сновидець складається у відносинах, то сон символізує посилення почуттів між коханими.

Кусає

Кусающийся сірий кіт у нічному видінні має кілька трактувань:

 1. Кусающийся кіт сірого забарвлення попереджає про швидке погіршення стану здоров’я. Пройдіть обстеження – несвоєчасне виявлення проблеми може стати причиною розвитку хронічних захворювань або серйозних ускладнень.
 2. Тварина нападає на руки або ноги – уникайте екстремального відпочинку і подорожей в найближчий місяць, оскільки великий ризик отримання серйозних переломів або сильних ударів.
 3. Сниться, що великий сірий кіт кусається і намагається видерти очі – ви зможете обчислити у ближньому оточенні ворога.

Шкіриться, але не може вкусити – до виграшу в лотерею або несподіваного грошовій винагороді.

Спить

Сплячий кіт символізує веселий відпустку в колі близьких людей або зменшення навантаження на роботі.

Розмовляє

Мовець вихованець символізує внутрішнє самотність, пов’язане з недостачею спілкування. Постарайтеся бути більш відкритими з людьми – нові знайомства позбавлять від виниклої проблеми.

7f4630385f5b94d9cfb255cd1f059f07 До чого сниться сірий кіт (кішка) жінці, чоловікові – сонник

Напаскудив

Сниться, що кіт сходив по нужді не ліжко або диван – до вдалого, великого придбання. Якщо вихованець напаскудив на підлогу, і ви вступили в екскременти – до погіршення фінансового становища, серйозних конфліктів з колегами або родичами.

Місцезнаходження

В машині

Котик в машині уберігає сновидця від можливої аварії – рекомендується бути обережним за кермом і перевірити справність автомобіля.

В будинку

Вихованець, спокійно гуляє по дому, сниться до появи в колективі або в колі друзів заздрісника, готується нанести удар в спину. Постарайтеся обчислити цієї людини, інакше вас чекають тривалі фінансові проблеми.

a707ca01316cfeccbaeaaec1a8696def До чого сниться сірий кіт (кішка) жінці, чоловікові – сонник

На вулиці

Сірий кіт біля сміттєвого бака – до зміни місця проживання. Якщо тварина сидить на підвіконні зі сторони вулиці – в реальності життя сновидця зміниться в кращу сторону. Вихованець, що гуляє по вулиці, сниться до нових нетривалим відносин.

На роботі

Сірий кіт на роботі попереджає про швидке зниження або звільнення. Якщо він лежить на столі керівника – ви добровільно звільнитеся з причини отримання більш вигідної пропозиції.

Котик у вашому кабінеті вказує на погіршення відносин з другою половинкою – кохана людина може охолонути по відношенню до сновидця. Щоб цього уникнути, постарайтеся більше часу проводити разом, докладете максимум зусиль для внесення різноманітності в стосунки.

На руках

Ласкавий кіт сірого забарвлення на руках – до прибутку, отриманого нечесним шляхом. Злий вихованець віщує великі фінансові витрати.

Дії сновидця

Грати

Зловити котика під час гри – вийти переможцем із спору. Грати з вихованцем – до нового роману або знайомству з впливовою персоною. Спостерігати за малюком, граючим з котом – до швидкої несподіваною, але приємною зустрічі зі старим другом.

Прогнати

Прогнати кота – очистити від оточення людей, тривалий час доставляють вам лише неприємності.

Втратити

Загублений кіт вказує на внутрішні переживання сплячої людини, пов’язані із завантаженістю на роботі або проблемами в сім’ї. Пошук вихованця символізує внутрішню боротьбу – задумайтеся, чи правильний життєвий шлях ви обрали.

Вбити

Вбити вихованця – вивести на чисту воду ворога, тим самим запобігши його підступні плани.

До чого сниться сірий кіт дівчині, жінці

Сонники образ сірого кота або кішки для представниць слабкої статі має наступні значення:

 1. Ситий, мирно сплячий кіт на колінах дорослого дами символізує відсутність видимих змін в робочій сфері в найближчий рік. Не рекомендується укладати контракти з новими партнерами – це не принесе очікуваної користі, а, навпаки, стане причиною тривалих проблем.
 2. Приснилася мурлычущая сіра кішка замужній дамі – до швидкого поповнення в сім’ї. Для самотньої дівчини подібне сновидіння означає початок болісних відносин з неохайним і неосвіченим чоловіком. Постарайтеся закінчити їх швидше, інакше ви можете значно погіршити свій психічний стан і зіпсувати репутацію.
 3. Дівчині сниться грайливий сірий кіт – до появи суперниці, здатної повести кохану людину. Щоб зберегти стосунки, постарайтеся урізноманітнити ваше інтимне життя, відкрито обговоріть наявні проблеми і не донимайте коханого нападами ревнощів.
 4. Для самотньої дами сірий кіт, намагається пробратися в будинок, означає швидке знайомство з другою половинкою. Якщо на даний момент дівчина складається у відносинах, то розставання не буде проблемним.

Засинаючий на грудях кіт символізує підсвідоме бажання жінки змінити парубку або чоловікові. Перш ніж зробити це, добре подумайте – подібний вчинок назавжди зруйнує нинішні відносини.

Сниться чоловікові

Трактування для представників сильної статі:

 1. Якщо дорослому чоловікові приснився спокійний і здоровий сірий кіт – він досягне успіху у всіх починаннях. Найближчим часом можна сміливо братися за нові проекти або міняти роботу.
 2. Для бізнесмена образ мяукающего кота вказує на швидку чесну перемогу над конкурентами.
 3. Породистий, випещений улюбленець для самотнього хлопця символізує швидкий роман з щирою, ніжною і красивою дівчиною. Тривалість цих відносин безпосередньо залежить від поведінки сновидця.

Тварина хворобливого вигляду для чоловіків будь-якого віку означає грошові проблеми, погіршення стосунків з коханою жінкою або втрату репутації через власну халатність.

Тлумачення відомих сонників

До чого сниться кішка чи кіт з сірою шерстю можна дізнатися сонники таких тлумачів:

 1. Лофф. Тварина розпанахало шпалери – необдумані вчинки можуть стати причиною проблем із законом. Якщо кіт подряпав меблі – незабаром хворий друг або родич піде на поправку.
 2. Квіток. Голосно нявкають сірі котики символізують проблеми у спілкуванні з дітьми або членами сім’ї. Сплячій людині слід проявити терпіння і стримати запал – це допоможе уникнути серйозної сварки.
 3. Міллер. Отримати сірого котика в подарунок означає, що в колі друзів є заздрісник, який бажаючий сновидінню зла. Тварина в перенесенні вказує на заздрісну подругу.
 4. Нострадамус. Бились коти символізують неприємності на роботі чи вдома, що виникли із-за неуважності і ліні сновидця.
 5. Ванга. Сірий вихованець вказує на проблеми у всіх життєвих сферах, що виникають через неуважність, непунктуальності і запального характеру сновидця.
 6. Фрейд. Котик сірого забарвлення вказує на сексуальну незадоволеність поруч з обранцем. Прямо обговоріть цю проблему з другою половинкою, зробіть інтимне життя – це допоможе зберегти і зміцнити відносини між вами.

Найчастіше сновидіння несуть ознаки до змін у житті. Побачивши сірого котика уві сні, не впадайте в паніку – сприймайте подібні сновидіння як своєчасне попередження, що дозволяє уникнути безлічі проблем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради