Красиві вибачення перед дівчиною або коханим хлопцем своїми словами

Шукайте способи вибачитися перед коханою людиною, будь то хлопець чи дівчина? Тоді прочитайте красиві вибачення перед дівчиною чи хлопцем написані своїми словами. Ці оригінальні вибачення можна відправити людині по смс, соцмережі або у вигляді листівки, які обов’язково змусять посміхнутися того, кому вони адресовані.

Іноді важко визнати, що ми робимо помилку, особливо коли вона заподіює біль коханій людині. Але визнавши свою помилку і вибачилися, це краще, що ви можете зробити, щоб довести своє щире співчуття.

Тому ми хочемо, щоб ви читали і насолоджувалися фразами, зібрані нами спеціально для примирення з коханою людиною, якого ви могли б чимось образити чи розчарувати.

Вибрати найбільш відповідний зразок вибачення для вашої ситуації. І якщо ще не пізно, то нехай слова свідчать про вашому жаль за вас.

Отже, чого ви чекаєте? Читайте прямо зараз уважно ці фрази про прощення. А потім зі словами щирого жалю просите вибачення у коханої людини.

Красиві вибачення перед дівчиною

 • Моя брехня, можливо, була темними хмарами, але твоє прощення буде зірками та сонцем у наших відносинах. Прошу вибачити мене.
 • Якщо ти не бачиш моїх сліз на очах, то благаю, хоча б відчути біль в моєму серці. Я прошу вибачення.
 • Сумно, що твоя любов така люб’язна, була зіпсована моїм егоїстичним розумом. Сумно, що твоїй настільки безкорисливої любові довелося зіткнутися з усім цим безладом. А тепер за іронією моє співчуття і горе розцінюються як підробка. Скажи, що мені потрібно зробити, щоб ти повірила в щирість моїх вибачень? Я готовий це зробити.
 • Мій непорядна розум допустив помилку — тобі збрехати. Але моє серце і душа назавжди віддані любові тільки до тебе. Тому прошу про твоє прощення.

a488d20f1867c30f90949b871b0913fe Красиві вибачення перед дівчиною або коханим хлопцем своїми словами

 • Перш, ніж пробачити мене хочу, щоб ти обійняла мене і поклала руку на моє серце. Може бути, відчуєш, як воно рветься на частини. Тому що із-за моїх вчинків тобі стало боляче. Але з кожним його ударом ти почуєш слова: «вибач мені».
 • Прошу вибачення! Давай перейдемо від гніву або образ любові і спілкування, якщо ти готова прийняти мої вибачення. (Радимо прочитати способи, як можна успішно керувати своїм гнівом і роздратуванням).
 • Я готовий перед усіма моїми друзями і сім’єю просити вибачення у тебе. І навіть опублікувати свої вибачення на Facebook, Twitter, Instagram або Вконтакте. Щоб всі дізналися, як мені шкода, що тебе образив.

Вибачення перед дівчиною своїми словами

Коли ви говорите свої вибачення говорите своїми словами, але щиро, від серця і тоді таким словами охоче вірять. Нижче ви знайдете кілька зразків таких вибачень. (Більше про те, як правильно просити вибачення у своєї дівчини, ви можете прочитати перейшовши за посиланням).

 • Я ніколи не хотів бути байдужим і залишатися в стороні. Мені шкода, що з-за моєї поведінки у тебе виникли відчуття, ніби ми дрейфуем один від одного. Моя поведінка була дурним, але моя любов до тебе — найбільше доказ, мого гіркого жалю про те, що трапилося. Прошу якщо зможеш пробачити мене, то вибач, будь ласка.
 • Знаю, що ти хочеш розлучитися, так як втомилася від мене. Але я не заспокоюся поки, нарешті, не побачу тебе. Розумію, тобі хочеться жити окремо, тому що після наших сварок відчуваєш себе хворою. Але я не заспокоюся, поки все не зроблю правильно. І не заглажу свою провину, щоб ти змогла мене вибачити.

9f18742e7604cdce064cea09d3771281 Красиві вибачення перед дівчиною або коханим хлопцем своїми словами

 • Прощення є невід’ємною частиною буття у відносинах, так само інтимні, як і наші. Прийми мої вибачення, поклавши край цим болючим годинах для нас обох. Прошу тебе, вибач.
 • Я каюсь в своїх помилках і вию від болю. Так як переживаю, що якщо не извинишь мене, що моє життя буде марною.
 • Пам’ятаю, ти якось сказала, що зробиш все для мене. Все, про що прошу сьогодні — це прийняти мої вибачення. Я зробив помилку, але обіцяю більше цього не допускати по відношенню до тебе, прошу, прости.

Смс вибачення перед дівчиною за нанесену образу

 • Мені шкода того, що сталося. Повністю визнаю, що це тільки моя вина, тому хочу зробити все, щоб виправити мою помилку. Тому що люблю тебе! І останнє, що мені хочеться побачити, це твої страждання через мене.
 • Ніколи тебе не забував, але зараз вибачаюсь за зло, що зробив тобі. Хочу знову запалити твою усмішку там, де мною вона була вимкнена. Дозволь собі відновити своє серце.
 • Мені дуже не хочеться, щоб наша історія закінчилася непорозумінням. Тому готовий компенсувати свої вибачення не тільки словами, але й обсипати тебе поцілунками. Так як я дуже сильно люблю тебе, щоб втратити.
 • Життя схожа на книгу, де кожен день — одна сторінка, явно відмінна від іншої. У кожного з нас є сторінки, які він хотів би розірвати і викинути, але це заборонено! Замість цього ми можемо взяти ручку серця і силу любові, щоб почати спільно писати нову главу, якщо ти пробачиш мене.(Раджу прочитати цікаві прислів’я про значення життя людини).

14d7354c7de293600568ffd9f8df1003 Красиві вибачення перед дівчиною або коханим хлопцем своїми словами

 • Знаю, що коли ранішь людини, якого любиш найбільше, то навряд чи знайдуться слова, які зможуть виправити цю помилку. Ось чому я не збираюся вибачатися просто слова, а хочу просити вибачення за факти. Маленькі побутові факти, якщо ти даси мені можливість вибачитись перед тобою.
 • Вибач мене за зло, яке приніс твоєму серцю. Сподіваюся, пробачиш мене і зітреш з пам’яті той день, коли тебе образив, навіть якщо він буде відзначений незмивним чорнилом. Звичайно, немає виправдання моїм вчинкам, але я буду продовжувати сподіватися, на твоє прощення.
 • Не можу забути тебе, це занадто складно для мене. Я повинен ненавидіти себе за те зло, що зробив з тобою, але ще більше ненавиджу те, що не вмію своїми словами написати красиве вибачення перед коханою дівчиною. Вибач, що пишу тобі про це, але це правда. Будь ласка, не ненавидь мене, але зрозумій!!!

Вибачення перед дівчиною своїми словами за грубість і заподіяну біль

У цій частині статті ви знайдете підходящі слова, щоб попросити примирення перед дівчиною! Серед них, безсумнівно, буде найкраща фраза, здатна розбити напруження, яке було створено вашої грубістю і образою коханої дівчини.

 • Ти для мене назавжди залишишся єдиною коханою людиною. Можеш вибачити мене за грубість по відношенню до тебе? Тепер зрозумів, що моя поведінка була дурним і негідним свого доброго ставлення до мене. Незважаючи на це я примудрився тебе образити, за що і прошу вибачення.
 • У мене не було наміру заподіяти тобі біль. Але, схоже, обставини мали намір дати тобі відчути, що я це зробив. Будь ласка, вибач мене за те, що своїми необдуманими діями зробив тобі боляче. Дуже про це шкодую.
 • Знаю, що образив тебе, коли говорив грубо і обсипав твою любов образами. Але я зроблю все, щоб загладити свою провину і повернути твою посмішку. Дуже прошу, просто сісти зі мною, подивитися на мене, прислухавшись до моїх вибачень. Мені здається, як тільки побачиш моє каяття, то пробачиш мене. Я прошу вибачення у тебе.

2437296e6b40a8bbe9470370bc06a914 Красиві вибачення перед дівчиною або коханим хлопцем своїми словами

 • Мені погано, тому що ти сумуєш. Відчуваю себе винуватим за заподіяну тобі біль, після якої ти стала сумніватися в мені. Прошу вибачення, будь ласка, вибач мене. (Впевнена, вам сподобаються поради, як можна дуже швидко підняти собі настрій, коли з-за смутку тобі погано?)
 • Я заподіяв тобі біль своїми діями. А ти завдаєш мені болю, не прощаючи мене. Прошу давай почнемо все з початку і, перш за все з мого вибачення перед тобою.
 • Мені шкода, що я так лаявся. На жаль, не подумав, що це може заподіяти тобі таку біль і образити твої почуття. Тепер ця помилка дорого мені коштує. Але запевняю що любов до тебе — це все, що я прагнув виявляти з самого початку.
 • Я був трохи п’яний, коли сказав всі ці неприємні слова. Мені шкода, але моє судження було повністю розмитим. Сподіваюся, ти зможеш пробачити мою безглузду спалах. Мені ніколи не хотілося постати перед тобою в такому вигляді. Прошу вибачити мене.

Вибачення перед коханою дівчиною

З одним з перерахованих вибачень, які прочитаєте в цьому розділі, ви зможете не тільки показати свої почуття, але і досягти успіху в своїх вибачення найкращим чином.

 • Якщо у тебе не виходить пробачити мене, принаймні, подаруй мені останній танець. Тоді ти зможеш відчути біль мого серця і муки моєї душі. Хочу вибачитися за те, що зробив. І запевнити тебе, що для мене ти єдина і жадана!
 • Впевнений, що ти ніколи не обманювала і не обдуриш мене, але власництво взяла наді мною верх. Прошу, кохана вибач мене.
 • Я не очікую, що ситуація відразу стане нормальною. Але поки це не станеться, буду продовжувати кожен день просити вибачення у коханої дівчини, даруючи їй квіти.

4c5854764fca80a78b3a82407d94548a Красиві вибачення перед дівчиною або коханим хлопцем своїми словами

 • Моє вибачення перед тобою схоже на самогубство — жорстоко чесне і пряме в твоєму обличчі. Будь ласка, вибач мене, і перестань гніватися. Я сумую за тобі справжньою.
 • Прошу вибачити мене і обіцяю, що з цього моменту не буду більше розглядати тебе як якусь свою власність. Але це не означає, що якщо інший хлопець спробує нахабно загравати або фліртувати з тобою, я залишусь байдужим. Тому вже заздалегідь прошу вибачення, кохана.
 • Говорити, що я ніколи більше не буду сердитися або сперечатися з тобою було б помилковим обіцянкою. Але запевняю тебе, що постараюся це робити якомога рідше, щоб ти менше сумувала. Будь ласка, прости мене, прийнявши мої вибачення!

Вибачення перед хлопцем своїми словами

Ви шукайте красиву фразу, здатну відобразити ваші почуття? Ви думаєте про слова вибачень перед коханим хлопцем або чоловіком, але ще не знайшли правильних слів? Тоді вам більше нема чого шукати, тому що нижче ви знайдете зразки таких вибачень, які можете надіслати своєму хлопцеві.

 • З тих пір, як ми почали зустрічатися, ти робив усе, про що я просила тебе. У якості останньої послуги, будь ласка, вибач мене, щоб я також почала виконувати твої прохання.
 • Я плакала, поки у мене були сльози. Потім схлипувала поки голова не почала пульсувати. А потім волала поки мій голос не пропав. Була вбита горем із-за того що ти відвернувся від мене і ми перестали розмовляти. Я дуже винна перед тобою. Будь ласка, прийми мої вибачення.

25ece3cd9361c6fe2a69138173e53f75 Красиві вибачення перед дівчиною або коханим хлопцем своїми словами

 • Розрив з тобою — це те, чого мені ніколи навіть в голову не приходило. Здається, ти непохитно вирішив зі мною розлучитися. Та знаю, що ти маєш право це зробити після тих принижень і образ, які ти відчув з-за мого вчинку. Але прошу, дозволь мені зробити для тебе романтичний вечір. Дозволь мені знову завоювати твоє серце, щоб показати, як відчайдушно люблю тебе. Волаючи про милосердя, прошу пробачити мене.
 • Прошу вибачення за гнівні повідомлення на твій Facebook, електронні листи і всі смс на твоєму мобільному телефоні, послані мною. Моя ревнощі й власництво привели мене в дуже неприємну зону. Для мого виправдання постарайся зрозуміти мої почуття. Що я могла зробити, якщо у мене гарний хлопець, якого не проти відвести інші дамочки? Я не правильно витлумачила твоє поводження з ними ось і зірвалася. Якщо ти мене любиш, то вибач, будь ласка, допоможи моїй ревнощів, щоб вона закінчилася.
 • Мене дуже дратує, коли красиві дівчата намагаються загравати з тобою. Оскільки я твоя дівчина, то не можу відчувати себе спокійно. Але обіцяю, що наступного разу постараюся не втрачати своєї голови і вести себе стриманіше. Постараюсь навчитися вірити тобі, особливо коли дівчата при вигляді тебе будуть «пускати слину». Прошу твого поблажливості і прощення.

Вибачення перед чоловіком своїми словами

 • До тебе настільки доброму, великодушному, коханому і милосердному в сльозах волаю про прощення. Ти і тільки ти, безумовно, можеш мене пробачити. Повір, будь ласка, моїм почуттям і того, як гірко жалкую про трапилися обставин. Улюблений прошу вибачити мене.
 • Мені дуже шкода, що сумнівалася в твоїй чесності. Думала, обманюєш мене. Адже ти для мене спекотніше вогню і солодше меду і це моя проблема. Тому коли бачу, як інші дівчата в’ються біля тебе, то починаю хворіти ревнощами. Але тепер обіцяю постаратися контролювати свою ревнощі.
 • Я бажаю побачити посмішку твого обличчя. Спрагу бути у твоїх руках, — там моє улюблене місце. Знаю, що зробила абсолютно неправильні речі. Але, будь ласка, благаю тебе про прощення. Пробач, якщо зможеш!
 • Прошу вибачення за моє божевілля днями. Клянуся, що вела себе так не спеціально, у всьому винні мої гормональні зміни і перепади настрою. З-за них я дратувала тебе всіма можливими способами. Але обіцяю, що буду з цим боротися, тому що не хочу тебе втрачати.

7bd6bfee0a82182f14ea87fafe2cc286 Красиві вибачення перед дівчиною або коханим хлопцем своїми словами

 • Поверни мене в свої обійми, міцно притиснувши до себе. Відчуй моє важке дихання від смутку через те, що образила тебе. Поглянь в мої очі, чуючи вибачення, і обніми мене, поцілунком. Прости мене коханий!
 • Знаю, що з-за свого характеру я не та дівчина, яку ти заслуговуєш. Але обіцяю тобі, що ніколи не перестану намагатися стати нею. Прости і вибач мене, будь ласка.
 • Вибач коханий! Спрагу знову опустити свою голову на твої сильні плечі. Мені шкода, і я так хочу, щоб ти знову обійняв мене. Мені шкода, і сподіваюся, ти знову зможеш полюбити мене. Мені шкода … просто хочеться сподіватися, що ти змусиш мене посміхнутися.
 • Я виглядаю потворною, коли плачу і вию від болю. Тепер в твоїх руках пробачити мене і знову примусити виглядати красиво. Прошу коханий, вибач!

Підіб’ємо підсумок

Погляньте коханій людині в очі, коли вибачаєтесь, перш ніж говорити красиві слова. Звичайно, важко розраховувати на щире вибачення невинною боку, якщо ви вибачаєтесь за щось неприємне — брехня, обман, горе або зрада. Налагодити зламані відносини непросто, але не здавайтеся.

Напишіть лист або смс або постарайтеся власні очі поговорити з тим, у кого мають намір просити вибачень. Відкрийте своє серце перед ним, показавши щире співчуття, яке як раз таки і може стати підставою для прощення. Сподіваюся, ви знайшли в цьому списку красиві вибачення перед дівчиною чи хлопцем, чоловіком, які допоможуть вам примиритися і налагодити стосунки.

Рекомендую подивитися оригінальну вибачення хлопця перед своєю дівчиною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради