Вищий клас — секрети люневильской вишивки!

Якщо ви бажаєте долучитися до по-справжньому високої моди, і стати щасливою власницею унікальних речей «від кутюр»? Навіть якщо ви поки ще не володієте мільйонами, це ваше бажання цілком може здійснитися! А допоможе вам в цьому така техніка, як люневильская вишивка.

Люневильская вишивка

vysshijj klass   sekrety lyunevilskojj vyshivki 104 Вищий клас — секрети люневильской вишивки!
Цей дивовижний вид рукоділля з’явився в 18 столітті у Франції. Саме там і тоді майстрині навчилися створювати неповторну красу, прикрашаючи стразами, бісером, паєтками, перлами, коштовними каміннями сукні, сумочки, капелюшки, віяла та інші предмети дамського туалету. І застосовували вони для цього не голку, а особливий гачок!

vysshijj klass   sekrety lyunevilskojj vyshivki 105 Вищий клас — секрети люневильской вишивки!

З вами будемо відверті, цю техніку можна назвати зовсім простий, для вишивальниць-«чайників» вона не підійде, і зажадає від вас старання і працьовитості. Зате саме така вишивка люневильским гачком дозволить вам власноруч створити справжні шедеври! Ось такі, наприклад. Якщо ви успішно освоїте цю техніку, зможете перетворювати звичайні сукні, сумочки та інші штучки в незвичайні і неймовірно красиві. Люневильская вишивка може стати не тільки улюбленим хобі, але і відмінним видом заробітку, адже отримати ексклюзивний декор бажають багато — нареченої, завзяті модниці і просто люди з яскраво вираженим почуттям прекрасного!

Що можна зшити з непотрібних джинсів читайте тут (25 революційних ідей)!

vysshijj klass   sekrety lyunevilskojj vyshivki 106 Вищий клас — секрети люневильской вишивки!

Двосторонні ажурні візерунки спицями та гачком для шарфів і палантинів.

vysshijj klass   sekrety lyunevilskojj vyshivki 107 Вищий клас — секрети люневильской вишивки!

Подруга нанизала кілька намистин на шпильку, що у неї вийшло дивіться тут.

Не відкладайте “на потім” навчання цієї дивовижної техніці. Дивіться відео з нашого матеріалу, освоюйте люневильскую техніку, і беріть в руки гачок! Ми обіцяємо вам — зовсім скоро ви відчуєте себе справжньою чарівницею, в руках якої звичайні речі стають казково красивими!

Як зв’язати розкішне болеро прикрашена намистинами подивіться цю ссилочку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради