Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Контуринг здатний змінити зовнішність до невпізнання. Скульптор для обличчя змінює пропорції, відтінок шкіри, обриси. Перед тим, як наносити такий косметичний склад, потрібно ознайомитися з технікою важкого макіяжу, щоб отримати бажаний результат.

Що таке скульптор для обличчя

Моделювання зовнішності подібно до пластичної операції, тільки має більш щадний характер і дозволяє скасувати естетичну трансформацію, якщо результат не влаштував.

Така техніка макіяжу:

 • маскує вікові зміни;
 • усуває дефекти шкірного покриву;
 • надає обличчу ідеальні контури;
 • формує анатомічно бездоганний овал;
 • створює точно вивірені пропорції щік, носа, вилиць.

Навіть найдосконаліша зовнішність часто потребує візуально-естетичної корекції для підкреслення природних переваг, формування вечірнього образу, інших цілей. Таке моделювання зовнішності базується на створенні оптичної ілюзії, принципи світлотіні і кольорокорекції.

0c536fcc006fb22a2decf5586aedca6f Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Скульптор для обличчя (як наносити і які засоби використовувати залежить від індивідуальних особливостей і розв’язуваної естетичної завдання) являє собою великий набір косметичних засобів.

Він складається з:

 • рум’ян;
 • макіяжних баз;
 • пудри;
 • тонального крему;
 • бронзера;
 • коректорів;
 • хайлайтеров для освітлення певних ділянок.

Такі засоби бувають сухими, кремовими або рідкими. Сучасні косметичні комплекси моделювання зовнішності дозволяють добитися неймовірно реалістичною трансформації, витонченою рельєфності, графічних ефектів.

Їх давно використовують професійні гримери на знімальних майданчиках. Зараз будь-яка дівчина при наявності певних навичок розтушовування і кольорокорекції, хорошого художнього смаку може досягати настільки ж видатних результатів в домашніх умовах.

Светотеневая корекція лицьової зони і шиї спрямована на рішення наступних завдань:

 • додання обличчю виразності;
 • створення контрастних акцентів;
 • зміна обрисів підборіддя, скул, носа;
 • маскування анатомічних вад та естетичних похибок;
 • візуальне омолодження та освіження образу.

Make-up з використанням засобів скульптурирования підходить всім дівчатам без винятку. Він доречний в повсякденності, ділової стилістики, вечірніх тенденції. Не існує вікових обмежень на важкий багатошаровий макіяж.

c3deaccaab576e0f3ebaeeaa0adcd151 Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Кошти візуально-естетичної корекції зовнішності з однаковим успіхом використовують і юні дівчата, і зрілі жінки. Скульптор для обличчя – це не якийсь певний косметичний засіб, а набір технік, методів та інструментів зміни зовнішності.

Його можна охарактеризувати, як повсякденний аналог театрального або кінематографічного гриму.

Очевидні переваги домашнього контуринга:

 • кардинальне перетворення зовнішності;
 • максимальна природний результат;
 • доступність;
 • можливість використання мінімального набору косметики, кистей, інших коштів.

З недоліків виділяються складність виконання, тривалість процедури, необхідність володіння хоча б базовими навичками візажу. Досягти бажаного результату можна тільки при знанні принципів кольорокорекції і розтушовування.

Техніка моделювання зовнішності: основні принципи

Скульптурування обличчя – процедура складна, високомистецька, що вимагає акуратності і старанності. Наслідки поспіху, відсутність смаку, прояв недбалості моментально стають помітними, а зовнішність набуває неприродний вигляд.

Скульптор для обличчя (як наносити і основні принципи розтушовування залежать від обраної техніки моделювання) включає в себе косметичні засоби різних відтінків. Їх комплексне застосування дозволяє створювати тонкі колірні переходи, разючі контрасти, інші естетичні ефекти.

Головне правило професійного контуринга – ретельна розтушовування. Для повсякденності доречні м’які, плавні і ледь помітні відтінкові переходи.

Для вечірнього виходу можна використовувати:

 • разючі контрасти;
 • колірну експресію;
 • помітні акценти;
 • колірну градацію.

Для отримання максимально природного вигляду наносити коригуючий макіяж слід при денному світлі. Спосіб, техніку естетичної корекції, відповідний набір косметичних засобів вибирають у відповідності з типом власного обличчя.

492b2b2fdc37e910204095bd808ef94a Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Його контури – вирішальний фактор, від якого залежить послідовність дій. Можна обвести помадою своє відображення в дзеркалі. Побачивши, яку геометричну фігуру воно нагадує, спланувати подальші кроки праці не складе.

Загальні правила контурного макіяжу:

 • кожну зону обличчя потрібно обробляти окремо;
 • для зорового зменшення або збільшення носа на його центральну частину наносять подовжню смужку світлого скульптурирующего кошти;
 • межі ретельно розтушовують спеціально для цього призначеної пензлем;
 • крила носа затемнюють;
 • для візуального укорочення цього елемента обличчя на його кінчик накладають насичений тон.

Скульптор для обличчя (як наносити і формувати деталі макіяжу залежить ще і від типу шкіри) не призначений для створення нової зовнішності. Він лише дозволяє скорегувати овал таким чином, щоб приховати естетичні похибки і підкреслити достоїнства.

Важливо забезпечити тонкі колірні переходи. Інакше маскируемый вада перетвориться в притягує погляди акцент. Неправильна розстановка відтінкових нюансів моментально порушить гармонійність побудови намальованою картини.

При використанні освітлення не варто їм покривати всю лицьову зону або найбільші ділянки. Таке макіяжне засіб призначено винятково для розстановки світлових акцентів. Хайлайтер не використовують в якості заміни пудри.

При косметичному моделюванні зовнішності потрібно рясно використовувати рум’яна. Їх недолік надає обличчі неживий вигляд. У комплексі з контурирующей пудрою і матовим хайлайтером дивовижно виглядають бронзирующие рум’яна.

Як вибрати скульптор?

Відповідну текстуру засобів моделювання овалу обличчя визначають відповідно до типу шкіри. Сучасна б’юті-індустрія пропонує продукти на будь-який смак. Кремоподібні засоби естетичної корекції ідеально підходять для нормального або занадто сухого шкірного покриву.

М’яка, зволожуюча формула тонального крему, пудри, рум’ян додасть обличчю природний блиск. Вона живить шкіру, освіжає і оздоровлює. Виняток – коректор, має більш щільну текстуру, ніж інші засоби скульптурирования, і на їх фоні виглядає досить виразно.

Такий склад використовують переважно в холодну пору року. Пудрообразные косметичні засоби краще всього підходять дівчатам з жирним і комбінованим типом шкірного покриву.

e2016ba3504dfc16a747efd8613efeb6 Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Дрібнодисперсні скульптори легко розтушовуються, лягають рівномірним шаром, приховують лискучий блиск. Особливо важливий вибір відповідних рум’ян. Вони повинні добре поєднуватися з натуральним колоритом зовнішності і відтінками інших використовуваних для естетичної корекції косметичних засобів.

Існують спеціальні рум’яна для скульптурирования. Вони не наділяють обличчя кокетливим рум’янцем, а тонують його. Для створення разючого контрасту має сенс використовувати таке косметичний засіб темного і світлого відтінків.

Для скульптурирования обличчя потрібно придбати бронзатор – спеціальний тонуючий компонент, часто використовуваний в солярії. Він створює привабливий ефект природної засмаги.

Бронзатор надійно приховує веснянки, пігментні плями і інші естетичні дефекти шкірного покриву, надаючи загорелому тілу однорідну фактуру. Смуглолицые дівчата можуть використовувати його в якості намальованою бази.

Власницям жирної шкіри доцільно замість освітлення віддати перевагу матовим тіням ніжного пастельного або пікантною нюдовой забарвлення. Вони допоможуть усунути лискучий блиск.

7e30bd902ae06a555e82fe0c3bb2f0fa Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Скульптор для обличчя – це не тільки косметичні засоби, але і різноманітні інструменти для розтушовування. Як наносити зазвичай виробник зазначає в інструкції, що додається. Важливе значення мають використовувані кисті. Від них багато в чому залежить кінцевий результат.

Існують наступні різновиди кистей для скульптурного макіяжу:

 • напівкругла плоска, призначена для рівномірного нанесення косметики;
 • зі скошеним зрізом, використовувана для точкового моделювання крил носа й вилиць;
 • куполоподібна, добре розподіляє пудру і інші порошкоподібні суміші, ефективно сглаживающая переходи;
 • з робочою частиною у формі каблука, застосовувана для обробки великих ділянок обличчя – лоба, підборіддя, скул;
 • спонж – кисть у формі подушки з загостреним кінцем, використовувана для нанесення коригуючої косметики і розтушовування.

Важливо скласти власну колористичну палітру, ідеально підходить під натуральний кольоротип зовнішності. Неймовірно ефектно виглядають косметичні засоби зі світловідбиваючими вкрапленнями. Вони дозволяють створити актуальний і модний макіяж.

Де купити і ціни

Коригуюча косметика продається в спеціалізованих відділах супермаркетів, в інтернет-магазинах, на офіційних сайтах виробників, в інших торгових точках. Будь-яка дівчина може зібрати свій індивідуальний набір краси.

Ціни варіюються в широкому діапазоні. Є готові набори (палетки), вартість яких варіюється від пари сотень рублів до багатьох тисяч. Перші належать до бюджетних коштів швидкого макіяжу. Другі вважаються елітними і розраховані на професійних візажистів.

Як правильно наносити скульптор?

Щоб досягти вражаючого результату при самостійній корекції зовнішності, потрібно дотримуватися правил скульптурного макіяжу. Оформляючи лінію скул, слід втягнути щоки. Бронзер наносять нижче самого широкого ділянки.

У цьому випадку найбільш затемненій виявиться зона під вухами, а контурний перехід буде плавним і м’яким. При роботі з бронзером важливо щоки залишити світлими, покривши їх пастельними рум’янами. Таке косметичний засіб використовують для затемнення лінії змикання чола з корінням волосся.

Хайлайтером виділяють ділянку трохи вище вилиці, обробляють контури брів. Приховати ефект нависающего століття можна шляхом виділення цим косметичним засобом вузької смуги трохи вище надбрівних дуг.

Хайлайтер підходить для освітлення:

 • середини чола;
 • периорбитальной зони;
 • перенісся;
 • щік.

Така косметика допоможе замаскувати мішки під очима і темні кола навколо них.

Контуринг повсякденного призначення виконують наступним чином:

 1. Починають з обробки лобової зони.
 2. Потім коректором темного відтінку виділяють віскі, окреслюють лінію волосся.
 3. Далі світлим хайлайтером по вертикалі покривають вилиці.
 4. Пастельну пудру використовують в якості фінішного шару.

1e5bd102af5e6cae205afb771b84aaad Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибратиНа фото показано, як правильно наносити скульптор для обличчя.

Для більшої виразності і додання макіяжу контрастності тонкою кистю можна протягнути від мочок вух до куточків рота діагональні лінії темного коректора. Вони проходять по центру западини, утвореної втягування щік. Скульптор для обличчя (як наносити при створенні інтенсивного макіяжу) часто використовують для досягнення особливих естетичних ефектів.

Вечірній make-up вимагає такої послідовності дій:

 1. Спочатку оформляють надбрівні дуги і періорбітальний ділянку. На шкіру в цій галузі наносять консилер світлого відтінку.
 2. Бічні поверхні носа, скроневу зону, лінію підборіддя покривають темним коректором.
 3. Растушевку макіяжних контурів виконують повільними плавними рухами губки. Починають зі світлих ліній.
 4. Закріплюють ефект скульптурирования прозорою пудрою матуючого типу.
 5. В якості фінішного шару використовують тілесні рум’яна.

Хайлайтер допоможе жінкам приховати мімічні зморшки в куточках рота і очей, зменшить глибокі заломи на лобі.

Корекція круглого обличчя

Дівчата з такою формою найбільш часто вдаються до скульптурированию. Основна мета – візуально звузити обличчя. Використання коригуючої косметики дозволяє візуально зменшити ширину лоба і акцентувати слабко виражені обриси підборіддя. Круглолицим дівчатам важливо подовжити овал обличчя.

8ea0931fd6fb0150bfb30ca5ac4a45a4 Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Технологія косметичної корекції наступна:

 1. Спочатку потрібно освітлити середину лоба.
 2. Потім аналогічним способом обробляють вилиці, ділянка шкіри навколо очей, підборіддя.
 3. Бічні поверхні обличчя симетрично затемнюють.
 4. Акуратно розтушовують скроневу зону, щоки, контури щелепи.

При використанні коректора особливу увагу приділяють шиї. Кругле обличчя можна розкреслити вертикальними штрихами темного освітлення, а потім виконати растушевку м’якою кистю.

Скульптурування обличчя овальної форми

У таких дівчат вертикальні пропорції переважають над горизонтальними. Овальну форму жіночого обличчя надає поєднання високого чола з подовженим підборіддям. Коригувальні маніпуляції повинні бути спрямовані на симетричне тонування лінії волосся і нижньої межі щелепи.

7c8dd0dd5ed4e553510267e8b655cfa8 Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Світлими або пастельними рум’янами виділяють щоки. Розтушовувати їх слід горизонтально. Візуально розширити підборіддя можна світлим скульптором. Виразний акцент роблять яскравим макіяжем на губах. Якщо накласти темний коректор на віскі, верхня частина буде здаватися вузькою, що врівноважить нижню.

Контуринг квадратного обличчя

Така форма однаково широка у всіх проекціях і виглядає дещо ваговито. Сучасні засоби косметичного скульптурирования дозволяють значно поліпшити ситуацію. З їх допомогою можна надати обличчу витончену плавність, пом’якшити незграбні контури, істотно полегшити візуальне сприйняття.

affce3e59aab2de08ef87e3399f980ff Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

План і послідовність дій:

 1. Світлим хайлайтером обробляють центр підборіддя.
 2. Пастельні рум’яна накладають на область навколо очей, трохи вище вилиць, на середину чола.
 3. Косметику акуратно розтушовують в напрямку скронь.

Оброблене таким чином обличчя придбає миловидний овал і стане виглядати симетрично. На щоках можна використовувати темний тон, якщо необхідна виразна контрастність.

Художнє оформлення ромбовидного обличчя

Найширша сфера в цьому випадку – вилиці, а найбільш вузькі – скронева зона і закруглення підборіддя. Грамотна кольорокорекція пом’якшить контури, створить округлий овал, відновить привабливу симетричність.

Моделювання включає в себе наступну послідовність дій:

 1. Спочатку потрібно візуально розширити поверхню чола і підборіддя.
 2. Ці ділянки обробляють світлим коректором.
 3. Виконують ретельну растушевку м’якою кистю у формі каблука.
 4. Потім потрібно пройтися хайлайтером над вилицями і навколо очей.
 5. Знову акуратно розтушовують в напрямку скронь для створення виразного акценту на середній частині обличчя.

Щоб домогтися максимальної зорової ілюзії вузькості виличної поверхні, її обробляють темним тоном.

Скульптурування трикутного обличчя

Головне завдання – приховати виступаючі ділянки і виділити нечіткі контури. Для цього їх покривають скульптурної косметикою насиченого відтінку і ретельно розтушовують спонжем. Гостру форму підборіддя згладжують шляхом затемнення центральній його частині і освітлення бічних поверхонь.

8b652a67a511f5d81d328147f7678cd7 Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Краще використовувати косметику кремоподібної консистенції.

Темний тон наносять ромбом і ретельно розмазують до повного всмоктування в шкіру. Виразний акцент на віях і бровах перетягне на себе фокус уваги, зробивши овал ще більш симетричним і привабливим.

Рейтинг кращих скульпторів для обличчя

Процедура контуринга вимагає наявності якісних засобів естетичної корекції зовнішності. Сучасна б’юті-індустрія пропонує широкий асортимент косметичних продуктів.

2a5e6e5be753abf148aba53c4b5a3b87 Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Топ-5 скульпторів для обличчя:

Найменування Текстура Опис Ціна
Travel Contour Kit Smashbox Пудра Набір для скульптурирования, що представляє собою порошкоподібну суміш 3-х відтінків: нейтрального, холодного, теплого. Компактна палетка легко уміщається в жіночій сумочці. Єдиний мінус – відсутність кисті в комплекті. 524 грн.
NYX Cream Pro Крем Палетка хайлайтеров і засобів швидкого контуринга. Косметичний продукт поєднує в собі матові і блискучі текстури. Перші усувають жирний блиск, другі – створюють виразний акцент. Набір призначений для вечірнього макіяжу. 485 грн.
Lumene Instant Glow Bronzer Рідина Засіб легко вбирається в шкірний покрив обличчя, натуралістично затемнюючи його. Очищає епідерміс і має антибактеріальну дію. 320 грн.
Soda Stik В’язка субстанція Надає шкірі яскраве сяйво і здоровий блиск. Містить мікроскопічні блискучі вкраплення. Засіб призначений для святкового макіяжу. 320 грн.
Wonder Stick, NYX Professional Makeup Густий крем Універсальний стік зі світло-кремовим стрижнем. Підходить для освітлення смаглявої шкіри і бронзування молочно-білої. З його допомогою можна точно малювати тонкі лінії. 339 грн.

Будь-яким з цих коштів чи їх аналогами модниці перетворюють риси обличчя до невпізнання, приховують естетичні вади і анатомічні похибки шкірного покриву.

Поради візажистів

Професіонали рекомендують перед початком роботи з скульптурирующими засобами добре зволожити шкіру обличчя. Перший шар по відтінку повинен бути максимально наближений до природнього колориту.

Дівчатам з блідим відтінком обличчя професійні мейкаперы рекомендують використовувати бронзатор, який наділить зовнішність виразністю і контрастною родзинкою. Жінкам без досвіду контуринга бажано для своїх естетичних експериментів придбати готову палетку.

55f1262d484042aaeb5ba9adc51cf8fd Скульптор для обличчя. Як наносити, що це таке, рейтинг кращих, де купити, як вибрати

Поради візажистів за її вибором:

 1. Не варто купувати набори з червоними і помаранчевими тонами, які надають обличчу неприродний вигляд.
 2. У більшості випадків матова косметика виглядає набагато краще, ніж коригувальні засоби з шиммером або перламутровим сяйвом.
 3. Для створення насиченого кольору потрібно вибирати набори, в яких коректор на 2-3 тони темніше природного колориту обличчя.
 4. Хайлайтер має наділяти шкіру внутрішнім сяйвом. Тому рекомендується вибирати палетку, в який він трохи світліше власної шкіри.

З допомогою скульптора для обличчя можна виглядати неперевершено і добиватися при естетичної корекції зовнішності приголомшуючого успіху. Перед тим, як наносити такі кошти, потрібно добре зволожити шкіру. Це допоможе уникнути її висушування.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради