До чого сняться цуценята маленькі і їх багато ? Сонник для жінок і чоловіків

Цуценята – милі, симпатичні істоти, що асоціюються з чимось приємним, добрим, тому уві сні вони передбачають переважно позитивні події.

Маленькі тварини в сновидіннях символізують близьких людей, відбивають риси характеру самого сплячого. Однак не завжди сон має добре значення, для точного трактування потрібно згадати його сюжетні деталі: якої породи були маленькі собачки, якого забарвлення, що робили.

21c60c1fb902d20f56ae2cf4b83a6868 До чого сняться цуценята маленькі і їх багато ? Сонник для жінок і чоловіків

До чого сниться багато цуценят – загальне тлумачення

Собака уві сні – образ вірного і щирого людини, готового підтримати в будь-яку хвилину, в дружніх поривах якого немає користі і обману. Отже, маленькі цуценята символізують вірного і надійного друга, вік якого менше, ніж у сплячого.

Щодо дій, виконуваних щодо собачок в нічному видінні, сновидець може зрозуміти, що саме потрібно або хочеться зробити в реальності стосовно близьких людей.

Так, людина, що годує, пестливий, гладящий цуценят, у реальному житті прагне позитивно впливати на життя молодих друзів, опікає їх, навчає правильному, піклується про них, у міру можливостей. А жорстокі дії, вироблені у сні над вихованцями, вказують на руйнування дружніх відносин.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЧеловек, якому часто сняться цуценята і кошенята маленькі, доброзичливі, відрізняється добродушним, життєрадісним, в міру інфантильним характером. Він чесний, справедливий, не здатний зрадити близьких людей навіть у важких ситуаціях.

Масть і порода

Розшифровуючи нічне бачення, потрібно враховувати розмір, особливості вовни і породу маленьких вихованців.

Собачки дрібної породи, виглядають зовсім крихітними, сняться до спілкування з друзями, проведення часу у дружній компанії. Складається в шлюбі сновидець може сподіватися на поповнення в сімействі. Дитинчата великої породи сняться до отримання несподіваного, але приємного презенту.

Сприятливе значення має сон, в якому фігурують красиві, доглянуті, цуценята. В реальності сновидець зуміє домогтися поставлених цілей при мінімальних зусиллях.

Образ породистих маленьких собак має різне значення, визначається тим, яка саме порода приснилася:

 1. Милі пухнасті цуценята болонки або інший кімнатної собачки сняться до емоційного підйому. Режим готується до відмінного проведення часу в доброзичливої компанії, тому перебуває у піднесеному настрої.
 2. Дитинчата вівчарки чи іншої службової породи сняться до вигідного знайомству. Зустрінутий авторитетна людина виявиться відмінним другом і партнером, розпочате з ним справа буде успішною.
 3. Маленькі цуценята хаскі або інший їздовий породи сняться до веселощів і задоволення. Сновидінню вдасться чудово відпочити і розслабитися в дружній компанії.
 4. Дитинчата лабрадора уві сні відображають кар’єрні успіхи.
 5. Цуценята бійцівських порід сняться до заступництву авторитетної особистості.
 6. Йоркширські тер’єри, чихуахуа і інші маленькі декоративні собачки передбачають безліч незначних, але приємних подій.

Забарвлення

При тлумаченні сновидіння особливо важливо звернути увагу на забарвлення шерсті маленьких вихованців:

 1. Сприятливий сон, у якому фігурують маленькі білі дитинчата. Почалося марудне, метушливий час, але все зроблене в цей період принесе велику користь.
 2. Не варто переживати, якщо довелося бачити в сні багато чорних цуценят. Незабаром відбудеться знайомство з людиною, яка стане хорошим другом.
 3. Руді вихованці вказують на те, що здійснювані дії правильні, справедливі, щирі, і в майбутньому вони принесуть велику користь.
 4. Сірі – образ доброго, порядного, але сором’язливого людини з оточення, що мріє про початок романтичних відносин, але не решающегося зробити перший крок.
 5. Маленькі коричневі собачки самотній людині обіцяють початок тривалих і міцних любовних стосунків, а сімейним – зміцнення шлюбного союзу.
 6. Цуценята з вовною жовтого, бежевого та іншого світлого кольору сняться до позитивного розвитку подій або до появи протегує персони в житті.
 7. Сняться строкаті вихованці – пора відкинути сумніви, приступати до рішучих дій, щоб досягти того, про що давно мріяла. Настав час тотальної удачі.

Цуценята мертві

Поранені, невиліковно хворі, вмираючі вихованці сняться до неприємних известиям. Можливо, доведеться почути, що близька людина серйозно захворів, знаходиться при смерті або з ним сталася біда. У цій ситуації сновидець повинен не піддаватися емоціям, а почати посильну допомогу другові.

Мертві цуценята – образ розчарування. І тим, хто розчарує своїми діями, виявиться один.

Сняться мертві дитинчата поруч з издохшей сукою-матір’ю – сновидець занадто активно допомагає близьким людям, буквально живе їхніми проблемами, при цьому забуває про себе.

Щенята у вас вдома

Якщо сплячий бачить у власному будинку кілька строкатих цуценят, то в реальності може сподіватися на успішний розвиток бізнесу або кар’єрний підйом.

Якщо сплячий сам приносить в свій будинок вихованців, то у реальному житті він займається одночасним вирішенням кількох важливих проблем, через що виснажує себе, не може нормально займатися основними обов’язками.

Новонароджені щенята з собакою

Сняться міцні і вгодовані новонароджені дитинчата – доведеться отримати приємний подарунок.

Якщо уві сні сука народила лише одного щеняти, то розпочате важлива справа завершиться швидко. Якщо з’явився на світ посліді багато дитинчат, то для завершення значимого підприємства доведеться витратити чимало часу.

Бачити лежить суку з сосунками – в реальності безкорисливо допомагати близьким людям. Доведеться піти на примирення з ворогом.

Інші сюжетні лінії

Для правильного трактування сну важливо згадати, як вели себе маленькі тварини, що робив сам сплячий:

 1. Приймати собаче потомство у дар – до позитивних подій.
 2. Маленькі вихованці кусаються – один здійснить підлий вчинок.
 3. Ходити по ринку, розглядаючи собачок, – серед друзів є пліткар, якому не можна довіряти таємниці і важливу інформацію.
 4. Купити породистих тварин – колеги або бізнес-партнери діють у свою користь.
 5. Підібрати викинутих цуценят – друзі нададуть допомогу, або людина з оточення поверне старий грошовий борг.
 6. Годувати вихованців – до фінансового благополуччя.
 7. Гладити – до удачі.
 8. Грати – отримати презент від друзів, або весело проводити дозвілля у доброзичливої компанії.
 9. Купати – потрібно уважно стежити за фізичним станом дітей. Можливі проблеми зі здоров’ям.
 10. Топити – на позитивні зміни в майбутньому сподіватися не варто.

Кому приснився сон з маленькими цуценятами

Значення сну, в якому фігурують маленькі собаки, неоднаково для сновидцев різної статі.

Сон приснився жінці або дівчині

Незаміжньою дівчині маленькі вихованці сняться до знайомства з цікавим представником протилежної статі. Однак новий кавалер виявиться молодше сновидицы.

Заміжній жінці маленькі цуценята обіцяють поповнення в сімействі.

Сприятливий сон для вагітної жінки. Пологи пройдуть успішно, народиться міцний і здоровий дитина.

ffbbec0ae3f859c1f1f51b87b141c8ba До чого сняться цуценята маленькі і їх багато ? Сонник для жінок і чоловіків

Сон приснився чоловікові

Неодружений хлопець бачить суку з маленькими дитинчатами – в реальності зустрінеться з дівчиною, схожою на його матір. Але, незважаючи на це, до неї виникнуть сильні сексуальні відчуття.

Одруженому чоловікові цуценята обіцяють цікаве проведення часу в компанії старих друзів.

До чого сниться багато маленьких цуценят – тлумачення відомих сонників

Кожен сонник пропонує своє трактування сновидіння, в якому фігурують маленькі вихованці.

Сонник Міллера

Перелякані, голосно гавкаючі, намагаються вкусити цуценята попереджають про ворожих інтригах. Ласкаві – передбачають успіх або нову дружбу. Собачки скиглять, турбуються, шукають господаря – попереду спокуси, яким потрібно чинити опір, щоб уникнути неприємностей.

Виснажені, болючі, брудні тварини – це попередження про початок хвороби. Гарчать, скаляться – слід побоюватися пліткарів і заздрісників.

Тлумачення Ванги

Маленькі цуценята вказують на розвиток любовних або ділових відносин. Кусаються – сновидця скривдять.

Трактування езотерика Цвєткова

За сонником, сниться багато цуценят – друзі зроблять подарунок.

Циганський сонник

Народились щенята у сплячого вірні друзі. Сука не ощенилася, а окотилася – серед близьких людей є брехун.

Езотеричний сонник

Сниться багато цуценят – доведеться проводити час в молодіжній компанії.

Маленькі цуценята в сновидіннях – переважно позитивний символ, що вказує на щирість дружніх почуттів, на світле майбутнє, на позитивні риси характеру самого сплячого і оточуючих його людей. Негативне значення має лише сон, в якому фігурують слабкі, хворі, мертві, брудні вихованці.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради