До чого сниться велика мавпа ? жінці чи чоловікові – сонник

Образ мавпи – відображення негативних людських якостей: лукавства, безвідповідальність, лінощі, підлості. У сні це може бути уособлення п’яниці, порочного людини. Також приснився велика мавпа може бути вказівкою на негативні риси самого сплячого: легковажність, хвалькуватість.

cf6f101e7c745110292ae1dc87e5b799 До чого сниться велика мавпа ? жінці чи чоловікові – сонник

До чого сниться велика мавпа – загальне тлумачення

При тлумаченні сновидіння важливо враховувати, як вела себе, що робила велика мавпа:

 1. Виступає в цирку тварина вказує на присутність поруч льстеца і лицеміра, якому не можна довіряти.
 2. Примат закриває свою морду руками – сновидця образить і принизить багата і авторитетна особистість.
 3. По соннику Міллера, мавпа велика мертва вказує на безсилля конкурентів. Але якщо її уві сні поїдають хижі звірі, то нова справа виявиться безуспішним.
 4. Спокійний і миролюбно налаштований орангутан або гібон сниться до перемоги у важкому суперечці, але агресивний і ворожий – до програшу з-за чужого зради.
 5. Тварина вкусила сплячого – в реальності можна сподіватися на успіх в любові.
 6. Величезна горила – вказівка на необхідність обережного контакту з бізнес-партнерами або незнайомцями.
 7. Горила нападає, ричачи і скалясь, – в реальному житті сновидець стане жертвою заздрісного людини.
 8. Мавпа в клітці означає, що наяву сновидець намагається позбутися негативних якостей характеру. І у нього це виходить. Ще сон може означати, що з’явиться можливість зруйнувати підступні плани ворогів.
 9. Великий примат людської одязі означає, що спящему не вдасться позитивно вплинути на близької людини, змінити його характер в кращу сторону.
 10. Тварина кривляється, будує пики – доведеться спілкуватися з хвалькуватим і брехливою людиною, який буде розповідати небилиці про своє життя.
 11. Мавпа волає і біситься – доведеться зіткнутися з проблемою алкоголізму. Сновидець буде вражений, дізнавшись, що близька людина вражений цією напастю.
 12. Приснилася весела і лагідна велика мавпа – знайомство з особою протилежної статі швидко переросте в інтимні стосунки, які, швидше за все, будуть порицаемы суспільством.
 13. Тварина обіймає сновидця – до несерйозним проблем: або захворіє, але швидко вилікується рідна людина, або хтось завдасть образи.
 14. Примат їсть – це відображення важкого фінансового положення сплячого.
 15. Спить – чекає поїздка за кордон.

Також, трактуючи сон, сновидець повинен враховувати свої дії по відношенню до мавпі:

 1. Годувати тварину – опинитися жертвою недбалого ставлення.
 2. Полювати на мавпу – до швидкої весіллі.
 3. Вбити її – до перемоги над сильним конкурентом.
 4. Бити – зруйнувати власні плани з-за непередбаченості або шкідливих порад оточуючих людей.
 5. Гуляти з приматом по вулиці – довіряти брехливим і підступному людині, притворяющемуся іншому.

Мавпа, приснився в ніч на неділю, вказує на необхідність відпочинку і розслаблення. Сновидець може собі дозволити відірватися, не боячись осуду. Сни з вівторка на середу попереджають, що в спілкуванні з друзями слід проявляти обережність.

Сниться жінці, дівчині, чоловікові

Молода дівчина, яка побачила великого примата уві сні, має уважніше стежити за поведінкою коханого хлопця. Можливо, з’явиться привід засумніватися в правильності і надійності коханого.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологОбраз великої мавпи – натяк на те, що пора швидше узаконити любовні відносини, інакше коханий знайде собі іншу пасію. Іноді сон означає, що саму сновидицу улюблений хлопець буде підозрювати в зраді.

Для зрілої жінки сон – попередження, що ви даремно довіряєте близькій людині. Він лицемір, і чекає хвилини, щоб зрадити.

Для самотньої жінки образ великої мавпи – вказівка, що пора вимагати від колишнього коханого даних раніше обіцянок. Можливо, сновидица захоче відновити любовні відносини. Але варто сто разів подумати над цим бажанням, оскільки колишній обранець не відрізняється постійністю.

Для чоловіка великий примат у сні – образ конкурента, ворога, обманщика. Сон може бути відображенням негативних якостей самого сновидца, які з кожним днем все складніше контролювати.

Велика мавпа уві сні – зазвичай негативний символ, що відображає слабку і шкідливу людську натуру. Сновидінню потрібно подумати, як убезпечити себе від брехливого, лицемірного оточення, або як виправити власні негативні риси характеру.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради