Можна виходити заміж в босоніжках – прикмети

Весілля – урочиста і хвилююча подія для двох люблячих людей. Плануючи весілля, наречений і наречена намагаються дотримати всі звичаї, і в більшості випадків не нехтують забобонами – своєрідними заповітами і застереженнями від далеких предків.

Наречена трепетно вибирає весільне вбрання, прикраси, взуття та відповідні аксесуари, також грунтуючись на прикмети, одна з яких говорить: не можна в босоніжках виходити заміж.

ab797584744bbbfae2503a73ee9d3b7c Можна виходити заміж в босоніжках – прикмети

Чому не можна виходити заміж в босоніжках?

Взуття – невід’ємний атрибут весільного костюма і до її вибору потрібно підходити вкрай обачно, і ось чому:

 • У часи наших предків жінки, виходячи заміж, одягали сукні в підлогу, тобто той наряд, який повністю закривав ноги, оскільки саме вони вважаються найбільш уразливою частиною тіла. Вважається, що наречена, яка одягає босоніжки на весілля може отримати вроки від недобрих людей. Наслідки можуть бути самими різними, починаючи від хвороби і закінчуючи нещасливою сімейним життям.
 • Є й інше пояснення: коли у весільної взуття відкриті п’ята або шкарпетку, то крізь відкритий простір буде витікати сімейне та матеріальне благополуччя, а будинок поступово будуть заповнювати злість, агресія і ненависть, що в підсумку призведе до розриву відносин.
 • В туфельки з відкритими носами будуть потрапляти пісок і дрібні камінчики, а це може призвести до появи суперниці, яка бажає заволодіти увагою майбутнього чоловіка – це ще одне обґрунтування прикмети, чому не можна виходити заміж у босоніжках.
 • Відкрита п’ята – своєрідний канал, по якому від закоханих буде йти щастя.
 • Якщо виходити заміж в босоніжках, то, за прикметами, новоспеченій дружині доведеться життя ходити «босий», тобто дешевого взуття, яка не врятує від холоду і дощу.
 • Босоніжки має безліч застібок, переплітаються ремінців та інших аксесуарів, а це послужить перешкодою до легким і швидким пологах.
 • В босоніжках, крім відкритого носика або п’яти, є безліч інших отворів, через які від новоспеченого подружжя будуть витікати щастя і фінансове благополуччя.
 • e95e282158da1568e59b61389557a8a3 Можна виходити заміж в босоніжках – прикмети

  Як правильно обрати туфлі?

  Існує цілий перелік прикмет, які говорять про те, що заміж в босоніжках виходити не можна, але як же тоді вибрати «правильну» взуття для урочистої події? Щоб максимально убезпечити себе і захистити своє сімейне життя, необхідно дотримуватися нескладних рекомендацій:

  • Обов’язково вибирати тільки закриті туфлі без застібок і ремінців, це захистить наречену, а потім і дружину від поганого пристріту.
  • Закриті туфельки, вдягнуті в день одруження, допоможуть легше виносити і швидше народити здорового і міцного малюка.
  • Каблучок повинен бути в міру високим і обов’язково товстим, щоб не надломився в процесі гулянь, в іншому випадку нареченій загрожує швидке розлучення або раннє вдівство.
  • Високий каблук на туфлях нареченої говорить про те, що вона стане головою в домі, але тут надмірно захоплюватися не варто, щоб не зробити чоловіка підкаблучником.
  • Щоб привернути щастя в дім до нареченим, за покупкою туфель краще відправлятися в п’ятницю.
  • Прикмети не рекомендують міняти туфлі протягом весільного дня, перевзування в більш зручні туфлі загрожує подружжю непостійністю, а слідом за ним зрадою і зрадою.
  • Весільне взуття повинна бути практичною і зручною, щоб можна було носити її і після урочистої події. Вважається, що чим довше вчорашня наречена носить весільні туфельки, тим більше щасливих років проживе пара в шлюбі.
  • Весільні туфлі, навіть якщо вони незручні або вийшли з моди продавати або давати паплюжити не можна. Прикмети кажуть, що, позичаючи свої туфельки, жінка ділиться своїм сімейним щастям. Інша трактування прикмети означає: продати весільне взуття – підштовхнути чоловіка до зради.

  Більшість наречених воліє туфлі в тон сукні, хоча на Русі заміж виходили в чобітках червоного кольору, за давніми забобонами саме червоний колір взуття символізує довге кохання і пристрасть.

  Природно, неможливо дотримати всі прикмети, готуючись до урочистої події. Якщо наречена забобонна і боїться наврочити своє сімейне щастя, то краще виходити заміж у закритих туфлях, а якщо налаштована досить скептично, то вибирати ту взуття, яка буде до душі, не ґрунтуючись ні на яких прикметах.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради