До чого сниться примірка весільного плаття для незаміжньої (заміжньої) дівчині – сонник

У нічних мареннях довелося приміряти весільну сукню – це дія, згідно сонникам, передрікає несподівані події, нововведення і зміни у відносинах з партнером. Багато тлумачі схиляються до того, що ваше життя перевернеться, і перед вами відкриються нові можливості.

be7818409e31bfd46eac2d578e6d5f10 До чого сниться примірка весільного плаття для незаміжньої (заміжньої) дівчині – сонник

До чого сниться примірка весільного плаття?

Звернемося за відповіддю до популярних тлумачам сновидінь.

 • У загальному сенсі примірку весільного плаття багато сонники пов’язують з веселощами, участю у великому святі, святі.
 • Сонник Міллера обіцяє, що незабаром сновидця очікують події, які принесуть масу позитивних емоцій. Особливо добре, якщо наряд припав за розміром і був дуже красивим. У зворотній ситуації, коли сукню вам зовсім не сподобалося, сон обіцяє порожні турботи і неприємності.
 • Багато джерела пов’язують примірку рваного вінчального наряду з сумом, численними перешкодами у справах. Якщо ж воно було брудним – сновидця чекає хвороба.
 • Згідно соннику Лофа, якщо розкішне весільне плаття довелося надягати незаміжньою особи, сновидіння обіцяє веселощі і приємне проведення часу. Приміряти вінчальний наряд подруги – вашим бажанням судилося збутися, а допоможуть вам в цьому ваші друзі.
 • Сон побачила заміжня дама – їй варто очікувати подарунка. Можливе надходження привабливої пропозиції – в даному випадку мова йде про сюрприз, який готує чоловік. Це може бути подорож, яке покладе початок новому медового місяця.
 • Весільний сонник після такого сну обіцяє вступ у шлюб наяву. Незабаром сновидица почує довгождану пропозицію руки і серця.
 • Молодим особам, які в реальності готуються до весілля, Езотеричний сонник надає таке тлумачення: всі ваші думки зайняті майбутнім подією. Переживати не варто, так як все пройде за планом. Якщо ж ви не збираєтеся вступати в шлюб, сон обіцяє участь в громадських справах.
 • Іноді примірка весільного плаття уві сні стає передвісником отримання прибутку. Сновидця чекає підвищення по службі або ж він знайде досить непогане джерело додаткового заробітку.
 • Одягати на себе весільну сукню, після чого милуватися на своє відображення в дзеркалі – сонники трактують сюжет двояко. З одного боку, сновидіння обіцяє безшлюбність, з іншого – духовне прозріння, переоцінку пріоритетів.
 • Молода особа приміряє весільну оздоблення – у соннику Лофа йдеться про те, що вона вийде заміж ще нескоро. Якщо ж сон побачила заміжня дама – її чекають сльози.
 • Інші сонники жінкам, які перебувають у шлюбі, після такого сновидіння пророкують скандали та суперечки. Якщо ж приснилося плаття, в якому сновидица коли йшла під вінець – сон говорить про бажання повернути колишні стосунки. Якщо ж наряд не підійшов за розміром, і його довелося зняти – стан справ у сім’ї налагодиться.
 • Наділи в сні весільне плаття, і його зовнішній вигляд викликав подив – чекають події, які вас здивують.
 • Якщо звернутися за тлумаченням до Стародавнього сонником, то можна отримати таку розшифровку: вінчальний наряд довелося надягати замужній дамі – її чекають проблеми у фінансовій сфері.
 • Жіночий сонник після сну про примірці брудного або рваного сукні попереджає про серйозні проблеми в сім’ї. Не виключено розрив відносин. Якщо при цьому сновидица виглядала в дзеркало – слід приділити особливу увагу своєму здоров’ю.
 • Дівчатам, які не пов’язані відносинами і не думають про заміжжя, сон про примірці обіцяє початок романтичних відносин. Сновидица зануриться в них з головою, нею опанує мрійливість.
 • Міряти в сні весільне плаття довелося розлученій жінці і виглядати при цьому в дзеркало – до нових стосунків, створення сім’ї.
 • Надягати весільне вбрання і усвідомлювати, що він вам категорично не подобається – перегляньте свої поточні відносини. Сонники кажуть про те, що вас не влаштовує ваш партнер, але ви не можете зізнатися в цьому навіть самій собі.
 • Зверніть увагу на розміри наряду: короткий і тісний сниться до погіршення справ, довгий – ви зробите вчинок, за який вас будуть засуджувати оточуючі.

  Примірка чужого весільного плаття

  Сучасні сонники схиляються до того, що примірка чужого вінчального вбрання сниться до бажання побудувати сім’ю з чужим чоловіком. І якщо ви вирішили не знімати сукню і пішли в ньому, то, швидше за все, вам вдасться здійснити задумане. Святкове вбрання виявилося невідповідного розміру, і ви були змушені його зняти – залишитеся ні з чим.

  Сниться сон, в якому вам довелося приміряти чужу весільну сукню, і в цьому вам допомагала подруга – з-за цієї дівчини у вас виникнуть розбіжності, конфлікти з оточуючими.

  Тлумачення в залежності від кольору сукні

  Шлюбна оздоблення може мати різні відтінки, і це багато в чому буде впливати на тлумачення сну.

  • Сукня кришталево-білого кольору – це дуже хороший знак. Сновидіння обіцяє позитивні зміни. Якщо ж наряд вам знаком, то це говорить про те, що нові події зовсім скоро увірвуться у ваше життя.
  • Приміряти чорне весільне плаття – до розчарувань і неприємностей. Якщо уві сні ви одягли його на прохання нареченого – провиною всьому стане саме він.
  • Заміжня дама міряла убрання червоного кольору – можливо поява суперниці або зустріч із заздрісною особливою. Чоловік надягав на себе такий наряд – сонники кажуть, що він дуже хвилюється з-за дрібниць. Насправді всі проблеми надумані.
  • Яскравий незвичайний вінчальний наряд символізує несподіване відкриття. Сновидець дізнається щось нове про людей, з якими давно знайомий, або звичні речі відкриються з іншого боку.
  • Після сну про примірці червоного весільного плаття сонники радять звернути особливу увагу на свої думки і бажання. Їх вже давно пора впорядкувати і приступити до здійснення задуманого.

  Сон про примірці весільного плаття в більшості випадків передрікає радісні події. Якщо ж тлумачення несе негатив, то це ще не означає, що неприємності неминучі. У вас з’являється шанс до них підготуватися або обійти стороною.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради