До чого дарують білі троянди дівчині (жінці) – що означають, символізують квіти

Коли чоловік дарує квіти, то таким презентом він бажає висловити почуття, тим самим розповісти про те, що відбувається в душі. Найчастіше в якості подарунка виступають троянди. Одні символізують пристрасть, інші – симпатію, треті – ніжність і чистоту, а шипи на стеблах уособлюють любовні рани. А яким буде значення білої троянди, розкажуть народні прикмети.

dfd8bcb8b3d498a4f8fc7a272c541e4a До чого дарують білі троянди дівчині (жінці) – що означають, символізують квіти

Що означають білі троянди?

Що стосується білого кольору троянд, то він означає ніжність, невинність, свіжість. Тому саме їх найчастіше вибирають нареченої. Такий вінчальний букет вважається найбільш прийнятним у багатьох культурах, і прикмети пов’язують його з величністю і високою духовністю.

Білі квіти символізують чисту, щиру, незайману любов, ніжну симпатію. Їх можна піднести в подарунок не тільки нареченій, але й дівчині на першому побаченні. Букет білих троянд у цьому випадку буде означати, що чоловік захоплюється нею, відчуваючи виключно світлі почуття, без смути і прихованих намірів.

Тлумачення окремих прийме заснований на кількості квітів у букеті, виду бутонів і стебло.

 • Згідно з прикметами, розкриті квіти дарують на самому початку відносин. Повільне розкриття ніжних бутонів символізує поступовий розвиток відносин.
 • Цікаве значення має букет з одинадцяти білих троянд – він уособлює чистоту намірів, справедливість і неупередженість. Доречним стане такий подарунок у тому випадку, якщо жінка працює в правоохоронних або судових органах. Букет з 11 квітів можна зробити в ситуації, коли вирішується результат відносин.
 • Якщо бажаєте запросити дівчину на перше побачення – піднесіть один великий квітка. Він без зайвих слів розповість про чистих помислах і щирих намірах.
 • Про квітку, на якому немає шипів, прикмети говорять як про символ беззахисності, про те, що маєте тонку душевну організацію і вам притаманна аристократична витонченість.
 • Бажаєте помиритися з другою половинкою – народні повір’я радять подарувати букет, можна з акуратною рожевою окантовкою на пелюстках. Це буде символом того, що пристрасті вляглися, душа наповнилася гармонією, і ви готові до спокійної розмови і продовження відносин.

593720f2a71ab4afc60da2accc2c9456 До чого дарують білі троянди дівчині (жінці) – що означають, символізують квіти

Можна дарувати білі троянди?

Таку квітку, як біла троянда, не несе в собі ніякого негативу. Навпаки, він стає магнітом для щастя, удачі в справах і прекрасного настрою. З цих причин дарувати його не просто можна, а потрібно.

Окремі прикмети здатні розповісти, до чого дарують білі троянди дівчатам і жінкам. Якщо їх отримує молода незаміжня представниця прекрасної статі, то це означає, що чоловік відчуває симпатію.

Інше повір’я обіцяє швидке весілля. Причому неважливо, хто підносить букет: шанувальник, друг, родич або колега.

У народі кажуть, чим довше квіти будуть залишатися свіжими, тим швидше вийдете заміж.

Якщо говорити про те, до чого чоловік дарує білі троянди жінці, з якою він вже давно перебуває у відносинах, то це стає знаком глибоких почуттів. З допомогою такого букета він говорить про щирість, впевненості в завтрашньому дні і готовності цілком віддаватися заради спільного щастя. Обраниці чоловік готовий подарувати стабільність і відданість.

4f260b06e020259c06e4f5a6403d7633 До чого дарують білі троянди дівчині (жінці) – що означають, символізують квіти

Коли дарують білі троянди?

Білі троянди дарують на свята, на честь важливих подій, і кожен раз їх значення буде особливим.

 • На побаченні дівчатам букет підносять, коли хочуть сказати про ніжності.
 • Чоловік дарує білі троянди, якщо хоче зробити пропозицію руки і серця. У цьому випадку можете бути абсолютно впевнені в його вдячності, щирості та вірності.
 • Квіти, подаровані на день народження, стають символом поваги і ніжного відношення.
 • Отримати білі троянди в подарунок від незнайомця або людину, з якою мало спілкувалися, означає, що він відчуває невпевненість і боїться прямо сказати про почуття.
 • Мамі букет з цих красивих квітів підносять, щоб висловити прихильність, любов і вдячність за все, що вона дала.
 • Ці квіти доречно подарувати на хрещення. У цьому випадку вони стануть символом святості, згідно зі світлими силами і залучать благополуччя.
 • Коли білосніжний вручає букет пані дорослий відбувся чоловік, то він таким чином говорить про серйозність намірів, про відкритому серці. Адже зрілому людині завжди складно розповісти про справжні почуття – для цього є білі троянди. Вони виражають безпосередність, якої може бракувати у взаєминах з таким чоловіком, і допомагають зрозуміти, що його душа сповнена ніжності і чуттєвості.
 • Даруйте білі троянди як можна частіше – вони говорять набагато красномовніше будь-яких слів. Це символ чистоти і щирої прихильності, який здатний прикрасити життя красою природи, нехай навіть ненадовго.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради