Прикмета: збити собаку на машині – до чого це і що робити

Якщо людина збив собаку на машині, прикмети тлумачаться в негативному руслі. Щоправда, однозначного значення вони не мають. Існує кілька варіантів трактування з урахуванням всіх обставин події. Крім того, є ряд рекомендацій, які дозволяють уникнути пророкувань проблем.

2906cf2f5b47d691acb5396af1910500 Прикмета: збити собаку на машині – до чого це і що робити

До чого збити собаку на дорозі: загальне значення прикмети

Збити собаку на машині – до серйозних неприємностей. Вони можуть торкнутися всі сфери життя. Як правило, прикмети обіцяють наступне:

 • сварка з друзями;
 • підрив репутації;
 • проблеми на роботі;
 • поява сильного суперника;
 • конфлікти з близькими людьми.

Хто збив пса

Тлумачення прийме істотно відрізняється з урахуванням того, хто збиває тварина на дорозі. Цей нюанс вкрай важливо враховувати при трактуванні.

Якщо ви збили

У цьому випадку ситуацію слід сприймати як попередження. Аварія з участю пса сигналізує про прийдешню катастрофу. Не виключено, що наступного разу під колеса автомобіля може потрапити людина. Тому треба бути більш обережним.

Також прикмету можна витлумачити інакше. Цілком можливість, що комусь із близьких людей загрожує небезпека.

Якщо збив близька людина

Якщо собаку збив близька людина, повір’я тлумачать наступним чином:

 • сварки в сім’ї;
 • наявність прихованих ворогів. Недруги при цьому представляють серйозну загрозу. Вони здатні спровокувати конфлікти на роботі і з родичами;
 • є ризик потрапляння під вплив поганих людей.

4a96dff876ce39801aba99bb47dfc912 Прикмета: збити собаку на машині – до чого це і що робити

Смерть або собака вижила

В залежності від того, чи тварина збито машиною на смерть або собака залишилася жива, трактування буде відрізнятися. Загибель пса вказує на швидкі негативні зміни. При другому розвитку сценарію людині вдасться протистояти неприємностям.

Смерть потрапив під колеса тваринного обіцяє збив людині наступне:

 • чорна смуга в житті;
 • суттєве погіршення фінансового становища;
 • всі починання виявляться неуспішними;
 • повторне потрапляння в аварію.

Найгірший варіант трактування зазначається, якщо людина задавив машиною пса і відразу поїхав з місця події. Проблем в цьому випадку не уникнути.

Вкрай важливо переконатися в тому, що тварина залишилося живим. За рахунок цього вдасться анулювати більшість проблем. Слід прикласти максимум зусиль, щоб його врятувати.

Також бувають ситуації, коли собака після аварії піднімається, а водій бачить, що вона втекла у невідомому напрямку. Приводу для побоювань у цьому випадку немає. Якщо пес втік, від проблем вдасться уникнути. Найімовірніше, допомогти у вирішенні проблем зможуть вірні друзі.

Тварина кинулася під колеса

Далеко не завжди тварина потрапляє під колеса автомобіля з вини водія. Нерідко пси самі кидаються на їхала машину. В цьому випадку зовсім неважливо загинув звір чи залишився живий. Прикмета означає, що на шляху людини з’явиться сильний суперник. Здолати його вийде тільки з допомогою колег по роботі або близьких людей.

Залежність прикмети від маршруту

Пророкування змінюється з урахуванням того, куди прямує водій:

 • на роботу. Незабаром виникнуть проблеми в трудовій сфері. Не виключені конфлікти з колегами, керівництвом;
 • на відпочинок. Розраховувати на спокійне проводження часу не варто;
 • додому. Настають сварки в родині. Потрібно бути терплячими, проявити розуміння, щоб уникнути серйозних сварок.

44f04cc12645d128f51b175672e68a74 Прикмета: збити собаку на машині – до чого це і що робити

Залежність прикмети від характеристики собаки

Зрозуміти точне значення прийме вдасться тільки з урахуванням зовнішнього вигляду збитого звіра:

 • великий. Очікуються масштабні неприємності. Потрібно докласти величезну кількість зусиль, щоб впоратися з ситуацією, що склалася;
 • маленький. Передбачаються множинні, але дрібні проблеми. При цьому водієві доведеться неабияк понервувати, але все незабаром вирішиться. Серйозних змін не очікується;
 • щеня. Доведеться зіткнутися з нерозумінням з боку дітей;
 • старий пес. Незабаром можливі конфлікти з людьми похилого віку. Не виключено, що сварка станеться з кимось із родичів;
 • чорний. Ознака в цьому випадку хороше. Водієві вдасться надовго позбутися від проблем. Тварина його попереджає, що потрібно трохи відпочити і після цього продовжити шлях далі;
 • білий. Погіршення справ очікується не тільки на роботі, але і в особистій сфері;
 • плямистий. Фінансове становище стане істотно гірше;
 • рудий. Негативні зміни очікуються в особистому житті;
 • дика тварина. Вдасться знайти рішення проблеми, яка раніше здавалася безвихідною.

Якщо задавили вашого пса

Загибель улюбленого вихованця – важка втрата. Здавна вважається, що між людиною і його псом є особливий зв’язок. Тварина відчуває не тільки настрій, але і фізіологічний стан свого власника. Звір приходить на допомогу завжди, коли це потрібно. Він здатний попередити про грабіжників і пожежі, служить господареві, не вимагаючи нічого натомість. Саме тому собаку вважають найкращим другом.

Якщо улюбленого вихованця збила машина, ці події вважаються невипадковими. Таким способом звір намагається відвести від свого власника біди і смерть.

Пес може спеціально кинутися під машину, щоб всю негативну енергію взяти на себе і вберегти таким чином господаря від проблем.

Якщо хтось із родичів серйозно захворів, знаходиться у вкрай важкому стані, пес таким чином забирає все погане. Є чимало історій, в яких розповідається про чудодійний лікуванні людини після смерті тварини під колесами автомобіля.

Є також повір’я, що домашній вихованець являє собою видиме образі домовика. Якщо він вмирає, житло виявляється незахищеним від негативного впливу. В результаті цього в сім’ї починаються сварки, не виключені крадіжки, пожежі.

Що робити людині, якщо він збив собаку

Щоб уникнути прогнозованих наслідків, потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Надати допомогу тварині. Це неодмінно зарахується водієві.
 2. Сходити в церкву і стоячи перед іконою попросити вибачення за скоєне. Віруючій людині покаяння допоможе заспокоїтися і привести в порядок думки.
 3. Автомобіль тимчасово поставити на стоянку або в гараж. Іноді водії прагнуть відразу продати свій транспортний засіб, але це робити зовсім необов’язково. Досить буде найближчим часом на сідати за кермо, а скористатися громадським транспортом.
 4. Покаятися у скоєному. Подумки потрібно попросити вибачення у збитого звіра, а після цього зробити щось хороше. Наприклад, принести поїсти дворовим собакам або відвезти в притулок для тварин корм. Рекомендується одного з цуценят забрати до себе в будинок. Таким чином вдасться спокутувати провину. Крім того, буде знайдений вірний друг, здатний замовити перед домовиком за свого господаря слово.

bc5f5771b24e4f25d1bcb001c1585da2 Прикмета: збити собаку на машині – до чого це і що робити

Збивши на дорозі собаку, будь-яка людина, навіть не забобонна, буде відчувати на собі негативний вплив. Позбутися від нього можна. Головне, допомогти потерпілому псу. Ці дії неодмінно допоможуть уникнути неприємних наслідків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради