Прикмета розбити яйце: до чого падає на підлогу і розбивається

У стародавніх слов’ян яйце було символом зародження життя. Прикмета розбити яйце була скоріше негативною, ніж позитивною. Його і донині використовують для різних обрядів, в тому числі і чорної магії. Вірити чи не вірити в прикмети – справа кожного, але з яйцем, вірніше, з порушенням його цілісності пов’язано чимало повір’їв. До чого розбиваються яйця, залежить від обставин і кількості «постраждалих».

До чого розбивається яйце

Інтерпретація повір’я з битими яйцями носить різний характер. Багато чого залежить від кількості яєць та стану їх жовтків:

 1. Упустити на підлогу з рук і виявити, що жовток протух – прикмета майбутніх проблем зі здоров’ям
 2. Виявити в розбитому яєчку подвійний жовток – добрий знак. Для незаміжніх дівчат це довгоочікуване пропозицію, для заміжніх жінок – ознака швидкої вагітності. Чоловікам знахідка обіцяє велику фінансову прибуток.
 3. Якщо випадково розбити все, що є в лотку, пакет чи кошику – настає світла смуга в житті, скоро будуть отримані хороші новини.
 4. Ранковий бій – день буде важким. Після такого не можна починати нову справу або будувати серйозні плани.
 5. Неприємність трапилася вдень – виникнуть фінансові проблеми, пов’язані з незапланованими витратами або раптовими втратами.
 6. Вечірній пригода обіцяє кошмари, безсоння.
 7. Якщо яєчко впало на підлогу саме і розбилося – це прикмета про заздрісників. Скептики ж воліють вважати довільне падіння предметів зі столу результатом сейсмічної активності.
 8. Розбилися два – прикмета говорить про те, що нинішня «друга половинка» і є та сама, призначена долею, а значить, чоловік зробив вірний вибір.
 9. Бій відразу трьох – переддень чорної смуги, зруйнованих планів, нездійснених надій.
 10. Щастить тим, хто володіє хорошою реакцією. Адже якщо людина встиг схопити падаючий продукт до приземлення, його чекає тривала удача, везіння у фінансових справах.

Не можна всерйоз сприймати ситуації, коли причиною бою стала недбалість або недбалість. Самі по собі яйця – дуже тендітний продукт. Якщо пакет з курячими або перепелиними яйцями в магазині покласти на дно сумки і передавити їх всі, добираючись додому, – це прикмета лише недолугості та неакуратності.

Чому не можна бити яйця об стіл

Розбивання, особливо великодніх, про стіл – ознака ігри з їжею, зневажливого ставлення і до неї, і до столу, колишньому у слов’ян центром будинку. Різні прикмети обіцяють в якості покарання за проступок:

 • злидні або втрату роботи;
 • ризик стати жертвою злочинця або самому вчинити злочин з-за дурості;
 • втрату сімейного благополуччя.

Яйця потрібно розбивати не ударом об меблі, а спеціальним молотком або при його відсутності в будинку – ложкою. У цьому випадку дотримуються правила пристойності і не спрацьовують погані прикмети.

Тлумачення сну про розбитих яйцях

Наснилося бачення має двояким тлумаченням:

 • Хороше. Вважається, що кохана людина зробить приємний подарунок.
 • Погане. Ознака майбутнього збитку, порушених планів, сварок.

Інтерпретацію роблять, ґрунтуючись на загальних враженнях від сну. Якщо вони були хорошими або нейтральними, то ймовірний «добрий» результат. Про злий версії прикмети говорять відчуття страху, болю, печалі уві сні, коли впало яйце.

Як позбавитися від негативного ознаки

Простіше всього ліквідувати наслідки людям, які не вірять у прикмети. Їм достатньо вимити було забруднено поверхню і забути про подію. Більш недовірливим, вірить у прикмети обивателям доведеться вимити залишки яйця чистою ганчіркою, читаючи молитву або змова, а потім викинути тканина.

Насправді невідомо, чи працює прикмета, але велику роль у таких справах грає самонавіювання. Тому не варто довіряти прикметам, а про розбитих яйцях можна сумувати тільки в одному випадку: до зарплати ще кілька днів, а ці яйця – останні в будинку. У цьому випадку домочадці будуть позбавлені звичної яєчні на сніданок, що багатьом здасться катастрофою куди більшою, ніж уявні біди і неприємності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради