З якими жінками найкраща сумісність у чоловіків, народжених під знаком Рак: любов, постіль, побут, шлюб

Чоловік, що народився під знаком Раку, часто виявляється турботливим і терплячим коханцем. Готовий ставити сміливі експерименти в ліжку, безмежно любити свою другу половинку.

Про таке супутнику життя мріють багато жінок. Але якою буде сумісність чоловіка знаку Рак з жінками, залежить від того, в який період зодіакального циклу з’явилася на світ представниця прекрасної статі.

Сексуальна та побутова сумісність із жінкою, народженої під знаком Рак

Коли такі люди зустрічаються один одному на життєвому шляху, часто їм здається, ніби вони створені один для одного. Нерідко це дійсно виявляється так.

Сумісність в любові чоловіка і жінки, народжені під знаком Рака, просто дивовижна. У них добре розвинені почуття і інтуїція, тому свої бажання партнерам, найчастіше, навіть не доводиться озвучувати.

Побачення близькі до ідеальних. Все як у романтичних голлівудських фільмах – на столі свічки і пляшка вина, легка та мелодійна музика. Сумісність Раків, чоловіки і жінки, вражає оточуючих. Такий кавалер буде одним з небагатьох, хто зрозуміє пристрасть своєї дами до затишку і домашнього тепла, турботи. Адже він і сам у всьому цьому потребу.

Проблемою може стати те, що люди, народжені з 21 червня по 22 липня, нерішучі і сентиментальні. Їм не вистачає наполегливості, щоб домогтися бажаного. Це може перешкодити розвитку відносин.

s kakimi zhenshhinami samaya luchshaya sovmestimost u muzhchin, rozhdennykh pod znakom rak: lyubov, postel, byt, brak З якими жінками найкраща сумісність у чоловіків, народжених під знаком Рак: любов, постіль, побут, шлюб

Зустрічі та побачення обіцяють бути романтичними

Якщо все складеться, то зовсім скоро чоловік і жінка, народжені під знаком Рака, переконаються, що їх сексуальна сумісність висока. Це лагідні і ввічливі партнери. Під час сексу вони м’які і безініціативний. Потреба в жорсткому сексі виникає рідко. Причина в тому, що за своєю природою це ведені люди, які люблять бути веденими у всьому. У ліжку сумісності чоловіка і жінки знаку Рак можуть виникнути проблеми, так як їм не буде вистачати рішучості, нікому взяти ситуацію в свої руки. Не зізнаючись у цьому самим собі, вони можуть страждати від відсутності партнера з сильним характером.

Зате між чоловіком і жінкою одного знаку Рак сумісності у шлюбі вдається домогтися. До думки про створення подружнього союзу вони прийдуть швидко.

У таких людей схожі уявлення про те, якими мають бути відносини між чоловіком і дружиною. Раки обов’язково захочуть як можна швидше завести дітей, щоб прожити довге і щасливе життя під одним дахом.

Однак їх безініціативність може призвести до проблем зі всім, що стосується практичної сторони життя. Самотужки вони не в змозі забезпечити гідне існування. Більше в такій ситуації страждає чоловік, якого дружина починає звинувачувати в м’якотілості і відсутність лідерських якостей. Адже всередині він дійсно ранима і ніжна людина, яка не може пристосуватися до навколишньої дійсності.

Можна зробити висновок, що досягти сумісності дівчата знаку Рак і чоловіка, народженого в той же час, можна без особливих зусиль, але це не гарантує, що відносини триватимуть довго. Їх любовний човен може легко розбитися об побут.

Любов, постіль, шлюб з дівчатами інших знаків зодіаку

Розглянемо, наскільки сумісні Раки з дівчатами і жінками інших знаків зодіаку.

Овен

s kakimi zhenshhinami samaya luchshaya sovmestimost u muzhchin, rozhdennykh pod znakom rak: lyubov, postel, byt, brak1 З якими жінками найкраща сумісність у чоловіків, народжених під знаком Рак: любов, постіль, побут, шлюбТакий союз астрологи часто описують французької фрази, яка перекладається як «шукайте жінку». Сумісність чоловіка, народженого під знаком Раку, і жінки знака Овен залежить від того, чи зможе метушлива і нетерпляча партнерка відповідати неквапливому ритму життя залицяльника. Часто вона просто бере все в свої руки, змінюючи представника статі під своє уявлення про те, яким повинен бути справжній хлопець. Швидше за все, дівчина почне виховувати партнера, що буде його одночасно ображати і підстьобувати за життя.

Поруч з такою жінкою чоловік зможе реалізувати свій потенціал повною мірою. Він почне здійснювати подвиги, які раніше навіть не міг собі уявити, хоча і буде страждати від того, що його пасія не вкладається в уявлення про дбайливою і турботливою домашньої господині.

Сумісність у ліжку чоловіки знаку Рак з жінкою знака Овен буде базуватися на потужному фізичному потязі. Але сварок не уникнути, так як дівчина буде придушувати всі романтичні пориви партнера. До того ж її гарячою натурі доведеться постійно стикатися з пасивністю чоловіків у ліжку.

Телець

Сумісність чоловіка знаку Рак і жінки, народженої під знаком Тельця, висока. Обидва партнера – ґрунтовні господарники, готові трудитися, щоб накопичити на машину або відпустку на море. Домашній затишок вони цінують понад усе. З пристрастю ставляться до плотських утіх.

У ліжку сумісність чоловіка знаку Рак і жінки знаку Тельця заснована на загальній чуттєвості та емоційності. Терплячість партнерки дозволить молодій людині комфортно почувати себе під час сексу.

В подружньому союзі представницю прекрасної статі може дратувати повільність і нерішучість дружина. Вона буде відкрито висловлювати свої претензії, а чоловік, похнюпивши голову, почне збирати собі образи. Однак подібні конфлікти часто досягають критичної позначки, яка загрожує розривом.

Діва

Чоловік знаку Рак може досягти сумісності з жінкою знаку Діва. Вони зійдуться на тому, що головне – це практичність. Тому, не звертаючи уваги на задоволення плотських утіх, будуть рука в руку йти до поставленої мети.

Властива їм ощадливість нікого не обтяжить. Заощадження вони зможуть інвестувати, створивши міцний фундамент для сімейного щастя. Крім грошового питання, у Дів і Раків практично ідентичні погляди на виховання дітей і ведення домашнього господарства. Так що в подружньому союзі їх чекає ідилія.

У ліжку Рак чоловічої статі легко підкорить Діву завдяки чарівності і таємничості. Їй сподобається прагнення партнера до романтики.

Тверезий погляд дівчини на життя надасть заспокійливу дію на розпатлане почуття молодої людини.

Скорпіон

s kakimi zhenshhinami samaya luchshaya sovmestimost u muzhchin, rozhdennykh pod znakom rak: lyubov, postel, byt, brak2 З якими жінками найкраща сумісність у чоловіків, народжених під знаком Рак: любов, постіль, побут, шлюбДомогтися сумісності чоловіка знаку Рак і жінок знака Скорпіон вдається не завжди. Провідна роль у відносинах відводиться представниці слабкої статі. Це сильні й енергійні люди, чиї якості можуть вплинути на відносини як руйнівний, так і творчий ефект. З одного боку, вона може надихнути партнера на подвиги, змусивши реалізувати свій потенціал. Але існує небезпека, що замість цього буде постійно бурчати, дратуючись повільністю і непрактичностью.

У поганому настрої, що і в неї виникає регулярно, вона здатна істотно ускладнити життя Раку, поранивши його почуття. Але це чуттєві натури, тому при бажанні завжди знайдуть можливість помиритися.

У сексі між ними багато спільного. Енергія і внутрішня міць Скорпіона будуть підживлювати кокетливість і нерішучість Раку. Сумісність в любові чоловіка, народженого в період Раку, і жінки знака Скорпіон гарантують і бурхливі емоційні відносини.

Ваги

Суперечливість Ваг і обережність чоловіка знаку Рак можуть призвести до того, що їх сумісність опиниться під загрозою. У них чимало точок дотику, але на практиці подібні відносини зустрічаються нечасто.

У союзі Раку з Вагами ініціатива може опинитися в руках у обох або одного з них. Будь-які плани будуть довго обговорюватися, а от реалізовувати їх ніхто не поспішатиме.

Рішення самого дріб’язкового питання затягується дуже сильно. З практичної точки зору ці відносини фактично приречені.

При цьому є шанс на сумісність в любові чоловіка, народженого під знаком Раку, з Вагами. Якщо партнер виявиться ніжним, що Раки робити вміють, Терезам не потрібно навіть демонструвати пристрасть в ліжку. Однак досягти гармонії в сексі все ж буде непросто, так як вважається, що чоловіки, які народилися з 21 червня по 22 липня, орієнтуються тільки на закони, зрозумілі їм самим, не піддаються ніякій логіці.

Лев

s kakimi zhenshhinami samaya luchshaya sovmestimost u muzhchin, rozhdennykh pod znakom rak: lyubov, postel, byt, brak3 З якими жінками найкраща сумісність у чоловіків, народжених під знаком Рак: любов, постіль, побут, шлюбСумісність чоловіка знаку Рак з Левом в шлюбі не найкраща. Правда, представнику сильної статі гарантовані сильні відчуття. Йому обов’язково підлестить увагу впливової Левиці, він навіть може почати мінятися заради неї, змінивши вечори на нічні клуби.

Але рано чи пізно його залякають її непомірні витрати, які не вкладаються в його уявлення про ощадливості. Саме неконтрольовані витрати стають причиною розриву більшості таких спілок.

До того ж партнеру буде практично нереально встигнути за своєю пасією. Для нього її ритм життя занадто активний.

Між Раком і Левом сумісності в любові домогтися практично неможливо. Левиця потребує поклонінні, щоб чоловік при всіх захоплювався нею. Партнер потайливий, не звик публічно проявляти свої емоції. Однак такий молодий чоловік в змозі навчити Левицю уважності до партнера в ліжку і чутливості.

Водолій

Складно досягти сумісності чоловіка, народженого під знаком Раку, і Водолію. Союз між ними виявляється неміцним, так як партнеру, що живе за суворим розкладом, не зрозуміти вітряну жінку. На самому початку вони можуть зблизитися на протилежності характерів, зацікавившись новизною у відносинах. Але з часом нерозуміння буде зростати, а новизна тільки дратувати.

Тягнеться до сімейного життя партнеру Водолій не зможе гарантувати, що з часом перетвориться в домоседку, заботящуюся про домашній затишок.

Козеріг

Практично ідеальна сумісність у чоловіка знаку рака і Козерога. Такий союз дуже поширений. У них схожі погляди на життя, сім’ю ставлять у главу кута. Спочатку обидва довго придивляються, але якщо все сходиться, то такий союз проіснує багато років.

Сумісність Рака і Козерога в шлюбі гарантує міцний союз, в якому партнери можуть покластися один на одного.

Проблеми можуть виникнути тільки в ліжку. Домогтися сумісності в коханні дівчині знака Козеріг і чоловікові, народженому під знаком Раку, складно, оскільки обидва партнера занадто пасивні. Козероги холодні, тому знайти баланс в сексі вдається не всім.

Стрілець

Шансів на сумісність Раку і Стрільця практично немає. Так що такий союз рідко буває міцним. Їм доведеться постійно боротися і протистояти один одному, так що про тихе сімейне життя можна тільки мріяти.

А ось у ліжку дівчина знака Стрілець може досягти сумісності з Раком. Вона з мисливським азартом буде атакувати свою жертву. Чутливий партнер зіткнеться з напористістю і безпардонністю, але роль жертви може припасти йому до душі.

Близнюки

s kakimi zhenshhinami samaya luchshaya sovmestimost u muzhchin, rozhdennykh pod znakom rak: lyubov, postel, byt, brak4 З якими жінками найкраща сумісність у чоловіків, народжених під знаком Рак: любов, постіль, побут, шлюбАналізуючи сумісність чоловіка знаку Рак з Близнюками, можна прийти до висновку, що головним стає фізичне тяжіння. У ліжку вони відчувають себе єдиним цілим. Відчуття новизни в сексі зберігається багато місяців і років.

А от у звичайному житті домогтися сумісності Близнюкам і Раку вдається рідко. У кожного свої цілі і мрії. Непосидюча партнерка ніколи не зрозуміє інертного молодої людини.

Тяга в ліжку між ними сильна, але цього недостатньо, щоб побудувати міцну сім’ю. Тому сумісність в любові Раку (чоловіки) з Близнюкам практично не зустрічається.

Риби

Сумісності в любові Раку і жінки, народженої під знаком Риби, вдається домогтися тільки на перший погляд. Вона – мрійлива, він – чутливий. Їм добре просто знаходитися поруч один з одним, навіть мовчки.

У цьому і криється каверза, який ставить під загрозу можливість сумісності Раку з Рибою. Вони починають приховувати невдоволення один одним, не проговорюючи проблеми. Це призводить до краху навіть міцною спочатку сім’ї.

Висновок

  1. Аналізуючи сумісність чоловіка, народженого під знаком Рак з іншими знаками зодіаку, можна прийти до висновку, що чутливим і вразливим молодим людям не завжди вдається знайти партнера, який їх зрозуміє.
  2. Висока ймовірність міцного союзу з іншими Раками, Дівами і Козерогами.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради