Помідор черрі смарагдове Намисто: особливості, опис техніки вирощування, відгуки

Дивовижна оливкова забарвлення і черрі-розмір — такі якості поєднує в собі томат під назвою смарагдове Намисто. У нього багато позитивних відгуків. Дізнайтеся більше про описі сорту черрі, його особливості та агротехніці.

tomat cherri monisto izumrudnoe: osobennosti, opisanie tekhniki vyrashhivaniya, otzyvy84 Помідор черрі смарагдове Намисто: особливості, опис техніки вирощування, відгуки

Опис сорту черрі-помідорів

Намисто або Намисто — серія китичних томатів черрі від агрофірми Гавриш. У 2015 р. насіння сорту смарагдове Намисто отримали сертифікат про включення в селекційний Держреєстру і з’явилися на споживчому ринку. Томат офіційно допущений до культивування на сільськогосподарській землі у всіх кліматичних зонах. Також городники вирощують інші різновиди Намиста: Рожеве, Жовте, Шоколадне і саме молоде Пурпурове.

Увага! Спеціалізація агротехніки сорту — плівкові укриття. На практиці дачники успішно збирають врожаї і в умовах відкритого ґрунту типу.

Описати колір цих помідорів складно. Оцініть його різноманіття з фото. У забарвленні поєднуються малинові, смарагдово-оливкові і коричневі відтінки. М’якоть плоду в міру щільна, не тверда.

Томати зав’язуються китицями по 20-30 шт. В період дозрівання кущ покривається густим розсипами помідорних грон. Сама рослина високоросла, среднеоблиственное. Суцвіття — проміжного типу. Листя невеликі, за будовою помідорні.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-стиглий (110-120 днів) Индетерми-нантный (близько 1,5 м) Універсальний Універсальний 25-35 15-20 при різних способах культивування Малиново-оливковий, овальний, з гладкою поверхнею, 2-3 гнізда

Переваги і недоліки сортових помідорів черрі

Відмінний своєрідний смак і сильний аромат — особливість томатів. Вони згодяться для традиційних страв. Ще помідори стануть матеріалом для втілення оригінальних кулінарних ідей і неординарних рішень. Томати красиво виглядають у асорті-консервації разом з побратимами по серії іншого забарвлення.

Інші позитивні риси сорти:

 • Підвищений вміст корисного набору речовин.
 • Рясне плодоношення. З одного куща за сезон збирають до 5 кг солодких овочів.
 • Дружна віддача врожаю. Плоди достигають цілими гронами.
 • Підвищена стійкість до переліку городніх хвороб. Невибагливість до умов вирощування.
 • Можливість посадки в теплицю, парник або відкритий грунт.
 • Недоліки томату:

  • підвищена потреба до сонячного освітлення;
  • необхідність процедур по догляду за зеленню: формування, пасинкування, вершкование;
  • потреба зміцнення стебла опорою.

  Особливості агротехніки дрібноплідного сорту

  Розсада — єдиний раціональний спосіб вирощування томатних кущів. Березень — найкращий час для посіву. Пікірувати паростки можна вже на стадії 1-го листочка. До кінця травня вони доростуть до переносу в сад.

  tomat cherri monisto izumrudnoe: osobennosti, opisanie tekhniki vyrashhivaniya, otzyvy85 Помідор черрі смарагдове Намисто: особливості, опис техніки вирощування, відгуки

  Рада. У теплицю висаджуйте рослини на 2 тижні раніше.

  Рекомендації фахівців:

  • розміщуйте на 1 кв. м 3-4 кущика;
  • схема розсадки томатів на грядці: 40?60 см;
  • ведіть кущ 1-2 стебла — так досягнете найкращої продуктивності;
  • обривайте всі зайві пасинки;
  • по ходу сезону подвязывайте рослина мінімум в 3-х місцях.

  Відгуки дачників: досвід вирощування, порівняння характеристик

  Томат зібрав переважно позитивні відгуки в інтернеті. Надія з Мінської обл. похвалила сорт за хрустку м’якоть і солодкий смак. Вона зібрала насіння і висадила томат повторно. Рослина назвала витонченим. Формувала в 2 ствола. Результатом роботи і врожайністю залишилася задоволена.

  Надія з Калузької обл. поділилася фото свого врожаю. Зазначає: помідори не лопалися, були хрусткими, гарними на вигляд. Підтвердили всі заявлені виробником характеристики. Тільки маса одного томату в середньому становила 15 р. Дачниця вершковала кущ на висоті 1,4 м.

  Смарагдове намисто — непоганий томат для любителів черрі. У вирощуванні не примхливий, цінний врожайністю і смакові властивості плодів.

  Смарагдове намисто: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради