Дзеркало в спальні: чому не можна ставити напроти ліжка, чи можна спати перед ним

Сон і відпочинок в особистому спальні — вкрай інтимне і важливе заняття, пов’язане з енергетичним відновленням, моральної розвантаженням, справжньою наготою почуттів і думок. Тому дзеркало в спальні стає особливим інструментом, здатним як допомогти, так і нашкодити.

2ae9d922be80db7237b1a39c8032eb44 Дзеркало в спальні: чому не можна ставити напроти ліжка, чи можна спати перед ним

Чи можна ставити дзеркало в спальні

Спальня часто є для нас одночасно вбиральні та сімейної кімнатою, і обійтися в ній без дзеркальних предметів немислимо. Жінкам потрібен туалетний столик для догляду за собою, всім необхідний гардеробна шафа, щоб оцінити свій зовнішній вигляд. Багато тренуються перед відображенням в ораторському мистецтві, репетирують важливі зустрічі або просто танцюють і розважаються. З психологічної точки зору, всі ці дії необхідні для розрядки та набуття впевненості.

Але багато давні прикмети свідчать, що ставити дзеркальні предмети поблизу ліжка небезпечно. Такі повір’я дійшли і до наших днів, тому сучасні люди замислюються, добре чи погано ставити дзеркала в спальні. Є кілька аргументів за і проти, розглянувши які, кожен зможе вирішити для себе, як облаштувати особисте кімнату.

Захист від самого себе

Існують повір’я, що говорять, що відображення повертають те, що в них вкладається, тому, коли втомлена людина в своїй спальні вихлюпує, переживаючи, тривожні думки або просто знімає нарядний одяг і макіяж, одягає непривабливі домашні речі, ходить кошлатим і незібраним — дзеркало транслює такий же заряд. Саме тому багато прикмети і традиції забороняють плакати чи сваритися перед відображенням, ставити його в спальні.

Спати перед власним відображенням не можна із-за його здатності примножувати підсвідомі тривоги, чого можуть турбувати кошмарні сни, пригнічений настрій днем і навіть загострення безпричинних страхів.

Навіть з раціональної точки зору не рекомендується в темряві роздивлятися смутні відображення предметів, щоб не злякатися. Такі випадкові ситуації можуть вселити підсвідоме напруга, навіть якщо розумово людина не додасть їм значення.

Стародавні китайські повір’я

Східне вчення феншуй ґрунтується на правильній роботі з енергіями стихій. У китайській традиції вважається, що під час сну людини убуває прожитий негатив, а встановлене біля ліжка дзеркало відображає силовий потік, значить, все негативне повертається і не може вивільниться.

Китайські прикмети про дзеркало в спальні, як і багато інших, говорять про негативний його вплив на людину. Якщо велике дзеркало відображає велику частину кімнати разом з кутами або якими-небудь непривабливими деталями — воно буде примножувати погану енергетику. У сімейному житті це може привести до сварок і розладу, а для самотньої людини обернутися занепадом сил і апатією.

Вітчизняні забобони

Старослов’янські повір’я описують дзеркала як портал в інший світ, де живуть духи. Тому передають кілька прикмет, пов’язаних з відображенням в спальні. Предки вважали, що під час сну людина беззахисна, тоді як потойбічні істоти ночами активізуються. Вони можуть викрасти удачу чи радість у людини і накликати на нього проблеми.

682be94d56fda5c055019ea884b831fd Дзеркало в спальні: чому не можна ставити напроти ліжка, чи можна спати перед ним

Інше марновірство нагадує про колишні уявлення, що душа під час сну відправляється подорожувати, і якщо вона потрапить в задзеркаллі, то не повернеться, тому сплячий чоловік повинен знаходитися подалі від дзеркал.

Ще одна прикмета забороняє спати навпроти дзеркала сімейним парам, особливо якщо у великій поверхні відображається ще й двері в кімнату. Це обіцяє шлюбні зради, сварки і нерозуміння.

Накопичення енергії

Одним із важливих аргументів на питанні дзеркал вважається їх здатність не просто відбивати, але і накопичувати енергію. У зв’язку з цим негативні прикмети про дзеркала ставляться до старих конструкцій з історією. Фахівці вважають, що від таких предметів потрібно позбавлятися.

Коли перед дзеркалом відбувається конфлікт, його рекомендують промити холодною водою. Та й взагалі, підтримувати його в чистоті та охайності. Тоді нічого негативного затримуватися біля його господаря не буде.

Дзеркало навпроти ліжка в спальні може накопичувати “сонну” мляву енергію, з-за чого люди не хочуть вилазити з ліжка і відчувають себе втомленими цілий день.

Вплив на відносини

Деякі забобони згадують, що відображення сімейного ложа в дзеркалі може призвести до суперечок і сварок на рівному місці, невірності. Якщо дзеркало в спальні стоїть навпроти дверей, це може спровокувати напружену атмосферу і відсутність розуміння з домочадцями.

Щоб сил на спілкування з людьми вистачало, дзеркальні полотна не можна ставити напроти ліжка, де людина повністю розслабляється і знімає маски. Це може призвести до відчуття наготи перед людьми, зайвої відвертості або відсутності внутрішніх ресурсів на побудову хороших відносин.

Магічна сила дзеркала феншуй

Східне вчення говорить про важливість накопичення позитиву в дзеркальному предметі. Феншуй-дизайнери рекомендують обставляти конструкцію красивими аксесуарами, поміщати в розкішну раму, не тримати мотлоху.

Розташувати дзеркало по феншуй в своїй спальні можна в центрі кімнати або за туалетним столиком з багатими прикрасами, які, відбиваючись, будуть преумножаться. Не можна ставити дзеркало в кут, інакше це приверне негатив. А ось приховати відбивну поверхню на дверцятах шафи з дзеркалом дозволено.

0235ee1206fdd795f7ad829114dcd041 Дзеркало в спальні: чому не можна ставити напроти ліжка, чи можна спати перед ним

Як розмістити дзеркало в спальні, щоб це було безпечно

Давні прикмети багато в чому пов’язані з тим, що ще кілька століть тому дзеркало вважалося предметом розкоші, до нього ставилися уважно і з побоюванням, а серед езотериків воно ставало ритуальним предметом.

В наш час відображають поверхні зустрічаються широко, вони доступні і без них не обходиться сучасне життя. Тому суворо дотримуватися всі прикмети причин немає. Однак деякі повір’я все-таки мають раціональне зерно, і потрібно прикласти деякі зусилля, щоб обійти стороною їх знаки.

Розмір

Шафами-купе або дзеркальними стелями сьогодні нікого не здивуєш. Вважається, що можна відбиватися в дзеркалі під час відпочинку або сну, але за умови, що цілий образ. Фахівці феншуй і представники інших обрядових традицій сходяться на думці, що подрібнені відображення послаблюють енергетику людини.

У спальні можна або велике дзеркало в повний зріст, або мініатюрну модель, в якій має відображатися тільки голова.

У першому випадку важливо, щоб всі частини тіла потрапляли в зоровий охоплення поверхні, тоді людина буде відчувати себе добре і енергійно.

Форма

Щоб усунути негативну дію прийме, в спальню вибирають округлі, м’які обриси відображає предмета. Це пов’язують з образом порталу — дверима вважаються тільки прямокутні форми, а овальні плавні лінії з точки зору феншуй не затримують негативу.

Що повинно відображатися

Головне правило говорить про те, що не можна спати ногами до дзеркала, коли воно знаходиться рівно навпаки. Це може викликати в житті людини прямі конфлікти, замовчування і секрети в сімейних і ділових відносинах. Також не слід перебувати впритул до отражающему предмету — це лише підсилить весь символічний сенс прийме.

Якщо дзеркало навпроти ліжка розташовується збоку або позаду, коли сплячий звернений головою в його бік — негативу можна уникнути, головне — правильно вибирати предмет.

f7940776e727fff96b5943e7332a7c39 Дзеркало в спальні: чому не можна ставити напроти ліжка, чи можна спати перед ним

Додатковий спосіб зняти негативний вплив — поставити перешкоду. Це повинен бути красивий позитивний предмет, домашній квітка або картина. Фахівці забороняють вішати навпроти дзеркал фотографії і навіть постери.

Якщо повісити дзеркало зручно тільки навпроти ліжка, дотримати повір’я можна інакше — закрити скляну поверхню шторкою. Таким дзеркалом можна із зручністю користуватися в денний час, а перед відходом до сну і відправляти його на спокій.

Ідеальне місце розташування

Поки без відображення в спальні не обходяться ні жінки, ні чоловіки, варто врахувати кілька простих рекомендацій:

  • ставити дзеркало бажано не напроти дверей або вікон;
  • подалі від ліжка;
  • можна помістити його в шафу або боком до узголів’я ліжка.

З приводу дзеркальних стель езотерики в думках не згодні: хтось вважає, що дзеркало над ліжком відбирає сили, інші впевнені, що тут працює правило цілісного образу.

Розташувати нове дзеркало в спальні напроти ліжка можна, але краще сховати такий інтимний предмет і ставитися до нього дбайливо, тоді негатив буде своєчасно опрацьовуватись і йти з життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради