Великий рожевий томат з назвою Колгоспна королева: детальний опис сорти, агротехніка, відгуки

Деякі великоплідні сорти томатів прекрасно себе почувають тільки в теплому кліматі. У прохолодних районах різновиди вимагають укриття. Один з таких помідорів – Колгоспна королева. Докладний опис, методика вирощування та відгуки представлені в статті.

krupnyjj rozovyjj tomat s nazvaniem kolkhoznaya koroleva: detalnoe opisanie sorta, agrotekhnika, otzyvy42 Великий рожевий томат з назвою Колгоспна королева: детальний опис сорти, агротехніка, відгуки

Як виглядає

Колгоспна королева — представник рожевих, великоплідних помідорів, що вже говорить про чудових смакових якостях.

Виглядає томат так:

 • Кущ високий (індетермінантний), не розкидистий. При вирощуванні сорту в теплиці пагони витягуються до 2 м в довжину.
 • Листя на стеблах не надто багато. Пластини великі, покриті дрібними ворсинками, розсічені на частки. Нічим не відрізняються від листя здебільшого помідорів.
 • Плоди округлі, сплюснуте зверху, часто неправильної форми. Середня вага 200-350 р. При відповідному догляді зустрічаються екземпляри 500-600 р.
 • М’якоть і шкірка при визрівання забарвлюється в малиновий колір.
 • В розрізі до 6 камер і мала кількість насіння.
 • Томат наділений солодкуватим смаком і сильно відчувається ароматом.
 • По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плодів
  Середньо-ранній (90-100 днів) Индетерми-нантный (в теплиці до 2 м; в городі до 1,8 м) Універсальний Для закритого грунту 200-350 До 12 в теплиці; Овально-сплюснутої форми, ребристі, малинового кольору, м’ясисті

  Увага! Перше суцвіття закладається після 9 вузла, тобто томат вимагає тривалого періоду визрівання. У зв’язку з цим вирощувати сорт рекомендують в теплицях.

  Переваги і недоліки

  Позитивні характеристики зробили томат неймовірно популярним серед городників.

 • Сорт не сильно реагує на зміну температури і вологості.
 • Томат стійкий до поширених захворювань культури.
 • Висока врожайність гарантована при будь-яких умовах.
 • Ранні строки дозрівання дозволяють вирощувати томат під плівкою в холодних областях.
 • Помідори мають апетитний вигляд і відмінний смак.
 • Не розтріскуються при неправильному поливі.
 • У кулінарії використовують у свіжому вигляді, готують сік і пасту на зиму.
 • Різновид не є гібридом. Насіння можна спокійно збирати у власному саду.
 • Не позбавлений томат і недоліків. Лежкість плодів середня, транспортування непридатні.

  Особливості агротехніки

  Дотримуючись певних правил, виростити рожевий великоплідний томат на ділянці нескладно. Насіння висівають на початку березня. Точні терміни залежать від регіону. Через 10-14 днів після проростання, на стадії 2-х листочків, виробляють пікіровку.

  krupnyjj rozovyjj tomat s nazvaniem kolkhoznaya koroleva: detalnoe opisanie sorta, agrotekhnika, otzyvy43 Великий рожевий томат з назвою Колгоспна королева: детальний опис сорти, агротехніка, відгуки

  Увага! Перед висаджуванням у грунт на постійне місце, томат повинен мати 1 квіткову кисть.

  На 1 м2 оптимально розміщувати 3 рослини при формуванні в 1 стебло. Коли залишають 2 основних втечі, на цій же площі садять не більше 2 коренів. Для високорослих сортів обов’язкова підв’язування пагонів. З самої посадки необхідно обладнати грядку шпалерами або іншого роду опорами. Поливають рослини рідко, але рясно. Періодично вносять у грунт органічні і мінеральні добрива.

  Відгуки дачників

  Нінель з Підмосков’я. Томат вирощую кілька років в теплиці на дачі. Сорт відношу до своїм фаворитам. Насіння збираю сама. При будь-якій погоді отримую відмінний урожай. Помідори смачні, ароматні. Більшу частину плодів з’їдаємо в салатах. Восени знімаю залишилися зеленими томати, складаю в ящик. Дозрівають вже в міській квартирі.

  Тетяна з Бєлгорода. В одному інтернет-магазині, що займається продажем садивного матеріалу, побачила фото апетитних, великих помідорів. Замовила насіння, виростила розсаду. Отримала високі кущі з міцними пагонами. Сформувала в 2 стебла, як роблю з іншими индетерминантами, подвязывала до високих кілків. На кистях залишала 2-3 зав’язі. Урожай видався на славу. Один з примірників затягнув 600 р.

  Колгоспна корольова – один з тих сортів, які з першого сезону підкорюють серце любителя. Приклавши трохи зусиль, можна щорічно отримувати відмінний урожай апетитних помідорів.

  Колгоспна королева: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради