Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

Кожна особа унікально, при цьому, в усьому відповідати загальноприйнятим стандартам краси практично неможливо. Багато жінок відчувають неприємні емоції, дивлячись на фото зірок з ідеальною зовнішністю.

Насправді, більшість недоліків відомих людей ховається умілими прийомами косметологів, візажистів, а часто і пластичними операціями. Наприклад, така особливість особи як глибоко посаджені очі, легко коригується правильним макіяжем.

Які очі вважаються глибоко посадженими

Глибоко посаджені очі (фото багатьох знаменитостей це підтверджують) мають ряд відмінних і помітних рис:

 • очі перебувають у глибині очниці, а не виділяються серед рис особи;
 • об’ємні і опуклі надбрівні дуги виглядають навислими над очима;
 • верхнього століття майже не видно, воно здається невеликим і коротким;
 • верхню повіку має глибоку складку.

8317abe820186b2178296b545f37314d Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операціяГлибоко посаджені очі, як на фото, здаються невеликими. Щоб зробити акцент на погляді, можна підкреслити їх правильним макіяжем.

Комбінація всіх цих особливостей робить нанесення макіяжу скрутним, тому на перший план виходить використання туші і відповідних тіней. Основні цілі правильного мейк-апу наступні.

В макіяжі глибоко посаджених очей необхідно:

 • підняти брови візуально вище;
 • на верхньому столітті заховати або згладити глибокі складки;
 • візуально висунути очі вперед і змінити їх розріз;
 • відкрити погляд, зробити його більш виразним.

Домогтися цього можна за допомогою простого набору: туш, олівець і тіні правильних відтінків.

913875c0b6ba0553effa54791cdddd4c Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

Серед основних рекомендацій візажистів можна виділити:

 • використання праймера кожен день і стійких засобів для макіяжу очей – глибока складка століття має свої недоліки, зокрема, на шкірі можуть друкуватися тіні або олівець, макіяж зовсім скачається;
 • вже готовий макіяж очей також слід закріплювати – зробити це можна пудрою або спеціальними засобами;
 • наявність темних кіл – часта проблема глибоко посаджених очей, тому обов’язково застосування консилера під очі;
 • слід уникати темною підводкою по нижньому століттю;
 • для оформлення рухомої частини верхньої повіки застосовують світлу палітру тіней;
 • туш на нижні вії накладається бідно, або їх не профарбовують зовсім;
 • якщо малюються стрілки, то лінія повинна бути тонкою і впритул до вій;
 • вітається застосування блискіток, шиммера і перламутру;
 • вії заслуговують особливої уваги – об’ємну туш наносять в 2-3 шари, накладні вії дозволять «розкрити» погляд;
 • на брови не роблять великого акценту, вони не повинні «нависати» над очима;
 • бажано злегка висвітлити область під бровами, центральну частину рухомого верхнього століття і внутрішній куточок ока;
 • акцентують увагу на яскраві губи, а не на очі.

Як розташовані очі: близько чи широко?

Глибоко посаджені очі можуть бути розташовані далеко або близько один від одного.

10c74adfb48d1338b96125c1faa0f49c Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

 • Якщо відстань між очима більше довжини одного ока, то вони вважаються широко посадженими. Для корекції цієї особливості особи в бік більшої симетричності необхідно акцентувати основну увагу на область очей у самій перенісся, наприклад, затемнювати їх. Застосовуючи підводку, необхідно починати лінію від внутрішнього куточка, а не з середини, як у більшості випадків.

  d5e6dcc505a771f71d4f795a617e87af Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операціяДалеко посаджені очі

 • Якщо відстань між двома очима менше довжини одного ока, то вони вважаються укладеними близько. Тут для корекції высветляют міжбровну область і затемнюють зовнішній куточок століття, при цьому внутрішній залишають без акценту.

  986ee8e9067f49ac38e7aac30371b33d Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операціяБлизько посаджені очі

Підбір відтінків макіяжу з кольоротипу зовнішності

Всього виділяють 4 основних кольоротипу зовнішності, на які рекомендують спиратися візажисти при виборі відповідних відтінків макіяжу.

Їх поділяють на 2 основні групи: холодні (літо і зима) і теплі (весна і осінь). Їх практично неможливо зустріти в чистому вигляді, але один кольоротип буде переважати над іншими. На нього і слід орієнтуватися при виборі колірної палітри макіяжу.

Весна

Характеризується світлим відтінком шкіри з теплими, медовими і рожевими тонами. Волосся – від пісочного і теплого блонда до світло-каштанового відтінку, часто з червонуватим відливом. Очі: зелені, блакитні, світло-карі. В макіяжі потрібно використовувати: натуральну палітру з переважанням бежевого, персикового і сірого відтінків.0a31abb57bf71391924f359b58400cce Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

Актуально використання і неяскравого перламутру, допомагає «розкрити» погляд. Губи підкреслюють натуральними або кораловими відтінками, увечері – буде доречна червона помада. Рожеву палітру в мейк-апі краще не використовувати, навіть для губної помади.

Літо

Характеризується холодним тоном і практично білою шкірою. Волосся – блонд, русяве, рідше – світло-коричневі, мають попелястий відтінок. Очі – всі світлі кольори, часто упереміш з сірим кольором. В мейк-апі рекомендується робити упор на «прохолодну» палітру: світло-бузковий, рожевий і інші неяскраві кольори.534fafc4e5dceac13e22a40bc86cc4b3 Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

Підійдуть і нейтральні: сірий, кавовий, сірий, білий і кремовий. При оформленні «димчастого» макіяжу очей з глибокою посадкою потрібно уникати надмірно темних кольорів, а брати на озброєння більш світлі й перламутрові тіні. Акцентувати увагу краще на губах.

Осінь

Характеризується теплим і золотистим відтінком шкіри. Колір волосся варіюється від рудого і коричневого до чорного. Очі найчастіше карі, а також карі з медовим відтінком, темно-зелені або пісочний.

44b3cbfdc068c0b91689f1da6e6aa666 Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операціяВ мейк-апі вдало виглядають золоті, бежеві та персикові, болотні, а також всі відтінки коричневого. Димчастий варіант макіяжу в цьому випадку не рекомендується.

Зима

Цей холодний тип характеризується контрастною зовнішністю: бліда шкіра на контрасті з чорним або каштановим волоссям з попелястим відливом. Очі майже будь-які: карі, холодні блакитні або зелені. Для корекції рекомендується використовувати спокійні сірі і бежеві базові тіні, а також смарагдові або фіолетові.

9a80c2b6acf58bf1db89ed06fec94af6 Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операціяДобре підходить «димчастий» мейк-ап з використанням спокійних відтінків. В рум’янах немає необхідності, або їх наносять по мінімуму. А губи можна нанести яскраву помаду ввечері, або прозорий блиск для денного варіанту.

Макіяж для глибоко посаджених очей. Техніки

Smoky eyes

Класичний Smoky eyes передбачає добре розтушовані «димчасті» повіки. Для цього візажисти активно застосовують темну палітру тіней, чорну підводку і виділення нижнього століття.

6fe9be5bb482946c1f982709ec7093bc Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

При візуальної корекції глибоко посаджених очей використання цих «прийомів» неможливо, тому візажисти внесли деякі зміни:

 1. Особа вирівнюють і при необхідності коригують тональним кремом.
 2. Верхню повіку обов’язково покривають базою під тіні.
 3. Верхню повіку підводиться олівцем від середини до зовнішнього куточка уздовж лінії росту вій, поступово потовщені і піднімаючи до скроні. Нижні вії підводять тільки злегка, починаючи від 1/3 століття і з’єднуючи з верхньою лінією. Підведення ретельно розтушовують.
 4. Для створення плавного переходу потрібно кілька відтінків одного кольору від темного до світлого його відтінку. Олівець, використаний для підводки, повинен бути в колір тіней. Найбільш темний колір наноситься біля зовнішнього куточка, виділяючи при цьому складку очниці. Середній тон – по центру, а найсвітліший – у внутрішнього куточка. Межі між ними «розмивають» пензликом.
 5. Брови обов’язково оформляються, при цьому досить яскраво, враховуючи кольоротип. Їх можна візуально «підняти», якщо нанести під них світлі тіні, можна з перламутром.
 6. Оскільки акцент зроблений на очі, то губи покривають помадою або блиском нейтральній палітрі.

Денний макіяж

Глибоко посаджені очі (фото показує, наскільки ця особливість особи виділяється) не є проблемою при створенні денного макіяжу, так як він не передбачає великого акценту на очі або губи.

2d6aa6f569eb3c28c2b660ff24052c15 Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

Денний мейк-ап виконується, враховуючи такі особливості:

 • шкіра обличчя повинна бути зволоженою, використаний тон, а під очима – консилер;
 • можна обмежитися лише сірим або коричневим олівцем в якості підводки, яку ретельно розтушовують;
 • якщо використовуються тіні, то тільки з нейтральною пастельній палітри;
 • тушшю фарбують тільки верхні вії, роблячи руху пензликом по напрямку від внутрішнього до зовнішнього краю, створюючи таким чином «лисячий» погляд.

Правила вдалого макіяжу

11c4cf20267ade7828b9ee59d5d341c1 Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

Вечірній макіяж

Вечірній макіяж виконується за аналогією з денним, але додаються інші декоративні елементи:

 • більш яскрава і широка стрілка на верхньому столітті;
 • можливо використання більш яскравих тіней і блискіток;
 • блискітками і зірочками можна прикрасити і вилиці;
 • вітаються накладні вії і яскрава помада.

10af4d40a19d5511ea378434d4a93890 Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

Природний макіяж в стилі Nude

В якості різновиду вечірнього макіяжу можна вибрати Smoky eyes або техніку «Чикаго». Фото глибоко посаджених очей демонструють, що деякі види макіяжу підходять для цієї особливості зовнішності найкраще. Наприклад, це мейк-ап в стилі Nude, так як для нього не використовуються темні відтінки тіней.113fab2ba8391309a28389cbe651fc41 Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

Макіяж Nude повинен виконуватися таким чином:

 1. На обличчя наносять правильний тон і обов’язково проводять корекцію брів – в натуральному макіяжі вони мають першорядне значення.
 2. Для підводки використовують темно-сірий або коричневий олівець. Їм проводиться лінія уздовж вій на верхньому столітті, починаючи від середини до зовнішнього куточка. Підводка повинна бути нанесена дуже близько вій – вона не повинна бути сильно помітна. Нижню повіку не виділяють, або роблять це обережно. Для цього використовують тверду пензлик, якій ставлять дуже маленькі акуратні точки між віями нижньої повіки.
 3. Верхню повіку повністю покривають базовим відтінком тіней, добре розтушовувавши їх. Для блондинок – це світла палітра тіней, відповідних за кольоротипу зовнішності, для брюнеток – кремові або матові натуральні тіні. Макіяж в стилі Nude найбільш органічно виглядає на шатенках.
 4. Внутрішній куточок ока виділяють більш світлим відтінком. Для виділення зовнішнього куточка можна використовувати тіні, всього на пару тонів темніше основної палітри.
 5. Вії не потрібно виділяти сильно, наносять тільки один шар туші на верхні вії. Потрібно простежити, щоб вони були добре «розчесане».
 6. Губи також залишають природними, покриваючи лише блиском натурального відтінку.

Техніка «Чикаго»

Усунути негативний ефект впалости від глибоко посаджених очей на обличчі можна, використовуючи техніку «Чикаго».8e1fbc854bd495e9204abd63e46eeac6 Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція

З 30-х років минулого століття змінилися тільки декоративні складові цього макіяжу, а техніка залишилася та ж:

 • Гладка шкіра і рівний тон – основа «чиказького» мейк-апу;
 • Верхню повіку покриваємо базовими тінями, виводячи складку століття;
 • Трохи темнішим кольором покриваємо нерухоме віко над складкою, таким чином рухому повіку виходить більш світлим, що дозволяє «витягнути» його назовні;
 • Білим олівцем необхідно підвести слизову нижньої повіки;
 • В ідеалі брови повинні бути достатньо тонкими, але можна просто візуально зменшити їх, якщо верхню їх частину підкреслити олівцем контрастного кольору, а нижню – заретушувати рожево-персиковою коректором;
 • Вії необхідно ретельно профарбувати об’ємною тушшю в декілька шарів, або використовувати накладні вії – так погляд стане ще більш виразним;
 • На губи наносимо помаду насиченого кольору, трохи коректуючи консилером їх форму в бік «бантика».

Поради візажистів для макіяжу глибоко посаджених очей щодо їх кольору

Колір очей Рекомендації візажистів
Карі
 • відмінно поєднуються з карими очима тіні бронзового, вершкового і персикового, світло-болотного, фіолетового кольорів;
 • при виконанні макіяжу рекомендується вибирати не більше 3-х відтінків;
 • в першу чергу роблять підводку олівцем, поверх них вже наносяться тіні краще зупинити свій вибір на темно-сірою або коричневою підводці, але не чорною;
 • оформлення тінями починають з найсвітлішого кольору, поступово просуваючись від внутрішньої частини ока, поверх підводки – так вона стане менш помітною, а погляд «м’якшою»;
 • туш використовують об’ємну і тільки на верхніх віях ;
 • нижню повіку можна лише злегка підкреслити тінями.
Зелені
 • для мейк-апу підходять натуральний бежевий, пісочний, червоний, помаранчевий, білий і шоколадний кольори;
 • з темними або болотяними очима гармонійно виглядають ніжно-зелені тіні;
 • брови не повинні бути широкими, плавно-зігнутими, выщипанными знизу, що допомагає їх «підняти» вище;
 • для денного макіяжу можна обмежитися одним кольором тіней, якими покривають верхню повіку, і злегка фарбують нижнє;
 • олівець для підводки рекомендується взяти на тон темніше тіней;
 • очі більш виразними, якщо перед нанесенням туші (в 2 шари) їх завити спеціальними щипцями.
Сірі
 • для мейк-апу підходять пісочний, сріблястий і золотистий, світло-коричневий, світло-блакитний і бірюзовий відтінки;
 • замість звичного сірого та коричневого підводки можна використовувати кольорову – синю або фіолетову;
 • туш може бути, як чорною, так і кольоровою, але не колір очей.
Сині
 • підходять світлі відтінки – пісочний, бежевий, небесний, натуральний золотистий або сріблястий;
 • стрілки можуть бути синіми або чорними, так само, як і туш.
Блакитні
 • для мейк-апу підійде синя палітра в колір очей — синій, фіолетовий і бузковий відтінки, а також персиковий
 • чорний, насичені і занадто темні кольори – не підходять;
 • «зняти втому з блакитних очей, надати їм бадьорий вигляд, допоможе білий олівець, яким проводять тонку лінію по слизовій оболонці нижньої повіки;
 • досить використовувати 3 кольори тіней – базовим (середнім) тоном повністю покривають верхню повіку, їм же злегка підводять вії на нижньому столітті;
 • самий темний відтінок застосовують на верхньому столітті по лінії росту вій в якості «підводки»;
 • поверх тіней олівцем роблять підводку у вигляді тонкої плавної лінії від центру століття до його зовнішнього краю;
 • чорний олівець замінюється на шоколадний або темно-сірий;
 • просто обводити очі по контуру не можна, це зробить їх ще більш маленькими і «глибокими»;
 • для блакитних очей більше підійде темно-корична туш – її необхідно 2 шари, щоб вії у зовнішніх кутиках очей були добре профарбовані;
 • брови повинні бути натурального кольору, їх бажано підвести знизу світлими тінями.

Як виправити глибоко посаджені очі

Крім макіяжу, є й інші, більш радикальні методи корекції глибоко посаджених очей — на анатомічному рівні. Якщо ця особливості зовнішності вимагає кардинального виправлення параметрів особи з довгостроковим ефектом, слід звернути увагу на такі сучасні косметологічні процедури і методики:

 • Блефаропластика – хірургічна операція, покликана позбавити від навислого століття, яке є найбільш вираженою проблемою глибоко посаджених очей. Процедура проводиться під загальним наркозом або місцевою анестезією в поєднанні з хірургічними розрізами.8c7f74f2dbe0dacd477bc9d8024ca47b Глибоко посаджені очі. Фото, що означає, як визначити, виправити у жінок: макіяж, пластику, операція
 • Ін’єкційна блефаропластика – дозволяє уникнути всіх операційних ризиків, позбавляючи від навислого століття за допомогою ін’єкцій різними препаратами. В якості наповнювача можуть бути використані:
  • гіалуронова кислота;
  • рестилайн;
  • Evolence;
  • Perlane;
  • Juvederm.

Корекція глибоко посаджених очей філерами в пластичній хірургії називається корекція носослезной борозни. Процедура прибирає не тільки ефект впалости, а і темні кола навколо очей.

Раніше проведена ін’єкційна блефаропластика може бути скоригована, якщо результат зміни глибоко посаджених очей не влаштував пацієнта. Перед вибором однієї з процедур слід ознайомитися з відгуками людей, подивитися фото до і після, щоб уявляти собі приблизні результати від їх проведення.

Відео уроки макіяжу для глибоко посаджених очей

Макіяж для глибоко посаджених очей:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради