Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

Френч досі залишається класикою всіх модних напрямків і різновидів звичного дизайну. Він красиво виглядає на нігтях квадратної та мигдалеподібної форми, виконується в арковій і звичайної техніках нарощування.

Вільний край у вигляді овалу – ідеальна форма нігтя для виконання сухого апаратного манікюру, покриття гель-лаками, комбінованого дизайну при подовженні пластини гелевими та акриловим системами.

Загальні рекомендації

В залежності від обраного дизайну, техніки, алгоритм виконання френча може відрізнятися.

Існують загальні рекомендації, яких слід дотримуватися:

 1. Ідеальний френч той, в якому лінія посмішки повторює і відображає вигин біля основи кутикули.
 2. Лінія посмішки не повинна бути товстою, а бічні частини віддалені від центру пластини.
 3. При використанні трафаретів потрібно враховувати, що їх розмір однаковий, а вигин на вказівному пальці і мізинці різний.586b4d0f433df2e27852df721f78e891 Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

Поєднання кольорів у французькому манікюрі:

Нігтьове ложе Вільний край
Камуфляжі і камуфлирующие бази в тон нігтьової пластини, пастельних відтінків будівельні гелі, гель-лаки Класичний білий, ахроматичні і яскраві пігменти
Кольорові гелі та гель-фарби теплих відтінків Холодна гама не підходить, тільки соковиті кольори півтонів
«Негативний простір» — використовується прозорий гель або база Підходить будь-який колір, поєднання декількох відтінків, допускається дизайн з заходом на нігтьове ложе
Нейтральні пастельні бази Выкладной френч в техніці акваріумного або вітражного манікюру
Омбре в пастельних або яскравих тонах Колір ближче до нюдовому відтінку, тепла чи холодна гама

Для деяких дизайнів форма «мигдаль» може бути гостріше, без плавного переходу, з гострим паралельним перерізом вздовж центру пластини. В якості дизайну для створення незвичайного орнаменту можуть використовуватися різні візерунки, прикраси і стрази з камінням.

Можуть використовуватися:

 • камені многогранники різних розмірів;
 • бульонки;
 • блискітки та фольга;
 • водні і 3D наклейки;
 • пір’я і биндинсы;
 • фімо;
 • пірсинг;
 • флок;
 • мережива у вигляді наклейок або вензелі;
 • сітки і нитки;
 • пісок і метал;
 • втирки;
 • акрилові елементи.

Останній вид прикрас використовується в техніці акрилового ліплення. Зараз майстри нігтьового сервісу застосовують зміцнюючі матеріали для нігтів у сфері створення арт-дизайну.

Щоб акрилова пудра трималася на твердій поверхні, її змішують з моделюючими гелями. Дрібного помелу пісок або борошно добре лягає на гель-пасту. Фарби для подібних візерунків не підходять – розтікаються і втрачають форму, висоту при посипання.

efb4729de48b7dc08c8368387e0c94b4 Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжнийФото френча на мигдалеподібної нігтях з дизайном

Для створення весільного орнаменту, візерунка, застосовується гель-пластилін. Він замінює структурі акриловий порошок, не вимагаючи змішування речовин для надання форми і потрібної консистенції.

Френч на мигдалеподібні нігті можна виконати в декількох техніках, використовуючи різні моделюючі системи і дизайни:

 • гель-лаком;
 • выкладной вітражний френч;
 • акваріумний дизайн;
 • з використанням типс, верхніх рідких і нижніх форм.

У класичній техніці гелевого нарощування можна виконати арочний мигдаль в звичайному і сучасному дизайні. Різниця лише в постановці форми. Класика відрізняється рівними лініями, напівкруглому в зоні вільного краю і бічних валиків. Для выкладного френча підійдуть форми для арочного мигдалю – тут бічні паралелі будуть симетричні з лініями скосу на стику арки.

Техніки і методи

Основна техніка створення френча – покриття гель-лаком.

Для самостійної роботи знадобляться:

 • знежирювачах нігтьової пластини;
 • праймер або бондер;
 • кисті;
 • безворсові серветки;
 • пилка 100/180 грит;
 • баф;
 • УФ/LED лампа;
 • база і топ без липкого шару;
 • гель-лак нюдового відтінку і кольоровий (білий).c3efce8c83338c7a3030e607f3ce894d Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

Перманентний (мальований) френч можна виконати за допомогою пензля «посмішка», кулі, білого олівця або трафарети.

Важливо! Трафарети мають однакову товщину та ширину. Відповідно, лінія посмішки на середньому пальці і мізинці буде виглядати не естетично, оскільки нігтьова пластина на них різна. Тому рекомендується використовувати спеціальні кисті, що допомагають фарбувати зону у бічних валиків.

Основний камуфлює тон гель-лаку повинен бути нюдового відтінку. У класичному дизайні підбирається під колір нігтьової пластини.

Можливі варіації та поєднання відтінків.

Щоб в домашніх умовах виконати френч, потрібно:

 1. Підготувати матеріали і лампу. Кисті очищені, інструменти дезінфіковані.
 2. Нігті забафить, пройшовши з ним пилою 100/180 грит в одну сторону.
 3. Знежирити серветкою.
 4. Нанести бондер або праймер і повністю висушити.
 5. Нанести базовий шар гелю (основу) і просушити 2-3 хвилини в лампі.
 6. Не знімаючи липкого шару, нанести камуфлює гель-лак в декілька шарів для отримання насиченого кольору з проміжним просушуванням в лампі до 60-90 секунд.
 7. Зняти липкий шар, якщо є. При розчиненні дисперсійного шару білий гель-лак не буде «з’їжджати» з нігтя і не вбере кольорові елементи камуфляжу.
 8. Нанести білу гель-фарбу в 1-2 шари і просушуванням до 2-3 хвилин в лампі.
 9. Після полімеризації зняти липкий шар і покрити нігті топом.

Якщо на стадії покриття гель-лаком хочеться внести деяку різноманітність і зробити нігті яскравими, можна створити дизайн. На спеціальний клей або базове покриття наносяться камінці, паєтки, фігурки. Їх не рекомендується покривати топом, щоб блиск зберігся.385d0589f8708f48df439a4d0ef8847d Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

При роботі з гелевою системою враховуються такі моменти, як висота апекса, побудова форми при нарощуванні або корекції. Проводиться сухий апаратний або комбінований манікюр. Іноді можна поєднувати гель і полигель, змішувати моделюючі бази, розбавляти каучукової основою для отримання кращої консистенції матеріал.

 1. Крім основних інструментів і рідин знадобиться гель-камуфляж або полигель, біла гель-фарба чи інший колір.
 2. Пензель для викладки гелю або полигеля.
 3. Гель-желе або гель-суфле для форми.

Процедура нарощування ідентична тій, яка проводиться при покриття нігтів лаком за винятком вибору матеріалів. Якщо потрібна корекція, пошкоджені нігті, краще використовувати кислотний праймер. Звичайний застосовується під базу для дегідратації нігтів. Викл-праймер те ж саме, що і бондер. Необхідний для підготовки пластини, її очищення.

Після нанесення базового шару необхідно створити форму й додати нігтям арку. Для цього на підставлену раніше форму наноситься гель або полигель однією краплею.

Після формування нігтьового ложа потрібно провести опил і покрити прозорим гелем або топом. Техніка выкладного френча передбачає викладення основного камуфлирующего матеріалу до зони посмішки нижній формі. Підложка служить опорою для обробки вільного краю.

Для роботи з полигелем також потрібно придбати:

 • кисті;
 • рідина для полигеля або дегидратор (спирт);
 • гель-суфле кольоровий;
 • топ без липкого шару.

Два кольори викладаються стик в стик, щоб при опиле кольоровий гель не стирався і истончался. Також необхідно перекрити топом весь манікюр. При бажанні додаються малюнки, дизайн до або після нанесення фінішу.

Варіанти в різних відтінках

Найпопулярнішим залишається омбре. Манікюр можна зробити за допомогою спонжа, аерографа (в салоні), губкою в домашніх умовах.2b049ec9e1db59acda0590b62f7ecd36 Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

 1. Підготувати нігтьову пластину і підібрати кольори.
 2. Змішати градієнт-фарбу на клейонці, домогтися переходу. Його можна виконати рідкісної пензлем, завдавши два кольори на ніготь.
 3. Дугове лунку пофарбувати в колір за формою вільного краю.
 4. Закріпити результат, перекривши фінішем.

Для градієнтного манікюру підійдуть будь-які поєднання холодних і теплих відтінків.

Пастель тепла Пастель холодна
Теплі відтінки коричневого і червоного кольорів Теплі відтінки коричневого і жовтого відтінків
Холодні відтінки блакитного і зеленого Теплі кольори рожевих, жовтих і персикових тонів
Тепла пастель напівпрозорих тонів Холодна напівпрозора пастель (ближче до білого)

Вертикальне омбре можна робити на весь ніготь (рис. вище), коли більш темний колір переходить на наступний палець, починаючи його з самого світлого відтінку. Такий дизайн підходить для холодної пори року. Корекція не складна – видаляється колір і наноситься новий дизайн.

Красиво буде виглядати з написами і прикрасами. Френч на мигдалеподібні нігті в класичному варіанті підійде всім без винятку. Його можна «носити» на роботу, прогулянки і зустрічі з друзями.

Для комбінування з білим кольором підійде будь-який відтінок камуфляжній бази:

 • прозоро-рожевий або насичений;
 • теплий рожевий;
 • нейтральний бежевий;
 • темно-персиковий, кавовий колір;
 • бежевий щільний (темний відтінок).

Камуфляжна база знадобиться для більш світлих відтінків гелів або гель-лаків. Для такого дизайну підійдуть орнаменти різних кольорів, прикраси.a4dcfd6254f95dcad3cd3120f4f684f2 Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

Альтернатива класиці – вензелі. Аристократично виглядають, непомітно, поєднуються з різними прикрасами. Лінії виконуються гель-пастою або гелем-фарбою. Поверх малюнка додається посипання з дрібної крихти або полімерної пудри для створення об’ємного ефекту.

Перманентний (мальований) френч в такому стилі можна вважати привабливим:

 • для весілля;
 • випускного вечора;
 • походу в ресторан;
 • зустрічі з родичами на торжестві.

За рахунок камуфлирующей бази він виглядає доречно для роботи, зустрічі в неформальній обстановці. Створює образ витончених доглянутих нігтів.

Модний і стильний дизайн виконаний в класичному форматі френча з елементами перманентного дизайну. Замість обрисів посмішок на вільному краї – малюнок, який виконаний за допомогою тонкої кисті. Вона необхідна для промальовування дрібних деталей і створення тонких ліній.

До такого френчу підійдуть відтінки бежевого, рожевих і пастельних тонів. Схожий дизайн виконаний пензлем для малювання білою фарбою і гель-пастою, поверх якої лягла акрилова пудра. Створено 3D ефект.

Щоб повторити дизайн нігтів, потрібно підготувати пластину до моменту закінченого класичного френча:

 1. Після перекриття топом без липкого шару наноситься гель-паста тонкою кистю. Її перевага в тому, що вона не розтікається при додаванні пудри.
 2. Для промальовування ліній використовувати кисть 0,3 мм завтовшки. Нею можна дублювати орнамент.
 3. Після посипання акрилом висушити в лампі і додати до узору прикраси у вигляді каменів або бульонок.

Щоб урізноманітнити дизайн, можна додати кілька різнокольорових ліній. Наприклад, на фото вище:

 1. Спочатку підготувати ложе до нанесення гель-лаку.
 2. Підібрати кольори, які можуть поєднуватися один з одним.
 3. Нанести базу і просушити.
 4. Перекрити вільний край білим кольором, щоб дисперсія від нього при сушінні не «розтікається» по кольоровий підкладці.
 5. Далі додати ще лінії за бажанням.

Сухий манікюр можна закінчити після просушування всіх шарів.

Матовий манікюр

Френч на мигдалеподібні нігті в матовому дизайні красиво виглядає в класичному кольорі – камуфляжна база та молочні відтінки білого (білосніжний, «слонова кістка»). Щоб домогтися матового ефекту, використовується відповідний топ без липкого шару.98d802b1d687af14f4c4fcb6526d8aea Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

Також є різновиди дизайну:

 • «Беверлі френч»;
 • V-образний;
 • Millennium;
 • зворотний манікюр.

«Беверлі» дизайн являє собою класичний дизайн, де межа кольору практично ледь помітна. Щоб добитися ефекту, потрібно перекрити колір топом з камуфляжним відтінком. Красиво виглядає в матовому варіанті – ніжний, чуттєвий. Підійде для щоденної шкарпетки і святкового амплуа.

V-подібний манікюр або геометричний являє собою фарбування вільного краю у формі гострого кута. Можна використовувати кольорові лаки, гелі, наклейки і «павутинки».

Зворотний френч – фарбування зони біля кутикули. Можна зробити кольоровий манікюр, яскравий або спокійний дизайн.

Підійде для яскравих і сміливих дівчат, які зайняті творчістю. А ось «Millennium» створить ошатний образ для походу на вечірку. Обов’язково використовуються блискітки і стрази. Головна особливість такого дизайну – яскравість, екстравагантність. Можна поєднувати з шкіряними нарядами, вечірніми сукнями.

Варіанти з візерунками та малюнками

Френч можна прикрасити не тільки гель-фарбами, але і пастами, карвінгом і ліпленням. На мигдалеподібної нігтях красиво виглядають вигадливі лінії, геометрія, вензелі і арт-манікюр.13bde98b5320ec201d722c139732d48a Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

 1. Візерунки вензелів робляться за допомогою гель-пасти. Можна прикрасити посипкою або залишити в первісному вигляді. Знадобиться тонка кисть (3 мм) для рисования френча.
 2. Для карвінгу потрібно підібрати крем-фарбу середньої в’язкості. Мікро-візерунки прикрашають орнаментом з бульонок і точок за допомогою дотса. Прикріпити декор можна базою з липким шаром (для вирівнювання) або клеєм.
 3. Арт-манікюр поєднує в собі кілька варіантів дизайну, які переплітаються між собою. Наприклад, вензелі з посипанням на матовому тлі і прозорі глянцеві краплі.

Будь-які візерунки і малюнки можна доповнити декором. При цьому дотримується градація – відтінки акцентів потрібно розміщувати строго на нейтральному фоні, щоб мигдаль виглядав акуратно. Підійдуть орнаменти дівчатам з широкими нігтьовими пластинами. Для власниць вузького ложа – вертикальна геометрія або вензелі з об’ємом або 3D-ефектом.

Для створення яскравого образу застосовується втирка в зоні вільного краю. Щоб «полегшити» дизайн, використовуються техніки негативного простору і класичний варіант френча з мінімумом блискіток і візерунків.

Ідеї з декором

Френч на мигдалеподібні нігті нерідко прикрашають різними декоративними аксесуарами:

 • сережки;
 • камені;
 • стрази;
 • смужки-наклейки;
 • 3D-наклейки;
 • акрилова ліпка;
 • бульонки;
 • 3D-дизайн посипкою.

Щоб поєднувати ті чи інші варіанти, потрібно враховувати колірну гаму основного френча. Як правило, відтінок вільного краю може доповнювати яскравий декор або служити «розведеним плямою». Будь-які прикраси повинні бути в міру, непомітними і підходити до певного поряд. Наприклад,

Камені традиційно використовуються для створення гарного стилю. Такий образ нареченої підійде молодим дівчатам.

Для повсякденної шкарпетки не підійдуть з-за незручності носіння, можливості утворення сколів. Манікюр в стилі «вуаль» буде красиво поєднуватися з каменями в матовому варіанті. Можна доповнити його вензелями з посипкою в 3D-ефект, місячним манікюром.

898a830a7cae3c7e3bc64c7801e48ee0 Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

Також для повсякденного носіння використовують менш нарядні прикраси – вставки з полімерної глини, різні паєтки. Вони вдало розташовані всередині гелю, тому відколи виключені. Підійде дизайн дівчатам і жінкам різного віку. Стриманий, красивий і витончено виглядає на мигдалеподібної нігтях.

Об’ємний ефект можна досягти за допомогою вензелів. Їх роблять гель-лаком або гель-фарбою. Для виразності можна наносити фарбу гель-пастою. Вона володіє в’язкою консистенцією.

Такий же дизайн можна виконати в іншому стилі:

Манікюр ніжного відтінку підійде витонченої дівчини. Подібні стилі підбираються під наряди – вечірній або яскравий дизайн краще поєднувати з сукнею або вихідним костюмом.

Акрилова ліпка використовується практично скрізь – для створення гарного образу, закінченого повсякденного і підтримки яскравого стилю. Якщо дівчина працює з клієнтами, цей манікюр доповнить її «візитну картку» витонченим дизайном. Поєднання декількох декоративних вставок можливо лише в ошатному френчі.

Вензелі, виконані наклейками або перманентним малюнком (гель-фарбою), красиво виглядають на тлі основних елементів:

 • бульонок;
 • каміння;
 • страз.

Щоб зробити акцент, потрібно враховувати матеріали і поверхню, яка покрита фінішем.

Застосовуються такі засоби, як гель-клеї та топи з липким шаром та без нього:

 1. Для малювання вензелів або іншого дизайну поверхня повинна бути покрита топом без липкого шару. Так дисперсія не буде впливати на консистенцію кольорового декору.
 2. Будь 3D-ефекти у вигляді бульонок, каменів кріпляться на спеціальний клей або топ з липким шаром.
 3. Посипання наносяться на сиру поверхню гель-лаку або топа з липким шаром для кращого кріплення.
 4. Акрилова ліплення виконується за допомогою пасти або цупкого матеріалу «карвінгу». Необхідний у роботі силіконовий шейпер, з допомогою якого роблять пелюстки і елементи об’ємного декору.

Перманентні малюнки перекриваються топом. Не потрібен він для 3D-зображень посипкою, каменів і стразів, матового дизайну.

Модні тенденції в 2019 році

У 2019 році модно робити незвичайні дизайни в яскравих або ахроматичних кольорах. Популярні стали абстрактні стилі, роботи з гель-лаками в техніці «по мокрому», акварельний стемпинг. Техніка виконується в декількох послідовностей.aa600998e60946dc1b4a561a3f153bee Френч на мигдалеподібні нігті з дизайном. Фото новинки красивий, ніжний

Допустимо використовувати різні матеріали, щоб домогтися бажаного ефекту:

 • за допомогою магнітів;
 • з використанням ніжних текстурних багатошарових гелів;
 • за допомогою шелаку.

В останньому випадку застосовується окремо розпис тонким пензлем – гель наноситься на полімерну поверхню. В техніці реверсивного манікюру для створення тематичного малюнка можна використовувати наклейки.

Геометричні принти можуть бути кольоровими і хроматичними.

До кінця 2019 буде модно носити короткі нігті овальної або прямокутної форм. Вийдуть з моди глянцеві нігті, їм на зміну прийдуть матові з блискучими малюнками або виконані з одному стилі з манікюром.

Френч в кольоровому виконанні на мигдалеподібної нігтях теж стане модним напрямком. В арсеналі будь-якої дівчини повинні бути не тільки наклейки, але і різного помелу посипання, втирки і піски. Завдяки універсальній формі нігтів можна практикувати не тільки покриття гель-лаками, але і незвичайний дизайн у обсязі, який підкреслить образ дівчини.

Відео про френчі на мигдалеподібні нігті

2 способи нанести френч:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради