До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Бегемот в сновидіннях – неоднозначний символ, який може обіцяти нові зустрічі, а може передвіщати неприємні події, пов’язані з нерозторопністю сновидця, небажанням займатися покладеними обов’язками. Щоб точно з’ясувати, чому приснився бегемот, необхідно згадати деталі нічного бачення.

df3c080e20204ac28b5cd4fb9decd696 До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Загальне тлумачення

Бегемот у сні – переважно позитивний символ, що відображає душевну гармонію. Але на позитивні події слід сподіватися, тільки якщо тварина спокійне, умиротворене.

Найчастіше доводиться бачити бегемота у воді. Від того, в якому стані і настрої перебуває тварина, як виглядає водойму, залежить значення сну:

 1. Вгодований, здоровий, наевшийся гіпопотам в чистій воді обіцяє виграш, несподіваний дохід, сюрприз або зростання заробітної плати. Якщо він ще і спокійний, доброзичливий, то можна сподіватися на кар’єрне зростання.
 2. До чого сниться худий, хворий бегемот в каламутному, брудному водоймі – попереду фінансові труднощі, смуга невезіння.
 3. Сновидець увійшов у водойму, в якому перебуває тварина, – скоро познайомиться з приємним персоною.
 4. Плисти по морю назустріч бегемотові – в реальності долати несподівані труднощі.
 5. Плисти по морю геть від нього – належить зустрітися з неприємною особою.
 6. Тварина наздоганяє сновидця вплав – хтось намагається заподіяти шкоду.
 7. Гіпопотам, що знаходиться в морській воді під час урагану, свідчить про глибокому особистісному розладі. Сон сигналізує про необхідність послухати внутрішній голос, який вкаже, що пора міняти в колективних або сімейних відносинах.
 8. Багато великих і маленьких гіпопотамів у воді – до поповнення в сімействі.

Бегемот може снитися не у воді, а в брудній калюжі:

 1. Якщо він із задоволенням розлігся в грязі або болоті, то попереду великі позитивні зміни, що стосуються кар’єри чи особистих стосунків.
 2. Якщо тварина перелякане, загнане в неприємну слизьку калюжу, то слід готуватися до життєвих тягот, які з високою ймовірністю будуть пов’язані із захворюванням або травмою.
 3. Сновидець впав в брудну калюжу, в якій знаходиться гіпопотам, – в реальності здійснить негідний вчинок.
 4. Бегемот, нерухомо лежить в повільно поточної, каламутній річці, символізує лінь сплячого. Сон вказує на необхідність діяти, братися за розум, щоб впоратися з усіма проблемами.

Тлумачення сновидіння залежить і від того, які дії робить сплячий по відношенню до бегемотові:

 1. Годує – попереду кар’єрне зростання.
 2. Пригощає фруктами – до знайомству з приємною особою.
 3. Бачить якогось людини в шкурі бегемота – стане жертвою лицемірного вчинку начальника або колеги.
 4. Знаходиться поруч з твариною, не звертають на нього ніякої уваги, – прийшов час змінити оточення, розірвати відносини з байдужим і цинічним партнером.
 5. Тікає від лютого гіпопотама – з великими зусиллями справляється з життєвими перешкодами.

Маленький бегемотик в сновидінні – відображення безпорадності і інфантильності сплячого. Це попередження про необхідність змінити ставлення до навчання чи роботи, щоб досягти позитивних змін. Сновидець, гладящий і обіймає дитинча, потребу в захисті і опіці.

До чого сниться бегемотик маленький іграшковий – попереду фінансові проблеми, з якими вдасться впоратися. Велика плюшева іграшка обіцяє цікаве знайомство, неприродно величезна – неможливість звільнитися від надмірної материнської опіки. Пластмасова або дерев’яна іграшка вказує на необхідність проявляти обережність у спілкуванні: серед оточуючих людей є маніпулятор.

Тлумачення сну по сонникам

Кожен сонник пропонує своє трактування сновидіння, в якому фігурує бегемот. Тлумачі розшифровують сюжет, виходячи із свого ставлення до африканського тварині, тому для більш точної розгадки важливо прочитати різні джерела, порівняти і зробити висновки.

Трактування Міллера

Бегемот знаходиться у воді – хтось зловмисно дасть шкідливий і неправильний рада. Щоб не допустити помилок, не варто слухати оточуючих, краще розраховувати на власний інтелект та досвід.

Великий гіпопотам – відображення сильного перенапруження в реальному житті. Причому причина важкого стану може бути прихована, сновидець не розуміє, в чому проблема. Можливо, причина – надлишок енергії і прагнень, але недолік фізичних можливостей і досвіду для реалізації ідей і планів.

3c599952fcb26addeadacfea1964cb1c До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Тлумачення Ванги

Велике стадо бегемотів – попередження про необхідність проявляти обережність з начальником або високопоставленою особою. Бездумно сказане слово або непродуманий вчинок може стати причиною втрати суспільного статусу.

Дитинча передбачає приїзд родичів у гості.

Мертву тварину сниться до однієї великої неприємності або безлічі негараздів.

Сонник Фрейда

Бегемот – образ нинішнього любовного партнера. Цей чоловік грубий, байдужий, непонятлив, не бере до уваги прохання і бажання, абсолютно не вміє приносити радість і задоволення в ліжку. Сексуальне життя для нього неприоритетна, що пов’язано зі звичайною лінню. Сон – натяк на те, що пора розривати стосунки, вони нікуди не годяться.

Сучасний сонник

Побачений серед річковий або лісової рослинності бегемот обіцяє знайомство з цікавою авторитетної персоною. Якщо тварина мирно їсть траву, дрімає або пливе, то від цієї особистості можна чекати заступництва.

Дресирування бегемота – відображення вибудовуються в реальному житті повітряних замків.

Приснився агресивний гіпопотам – доведеться вступити в боротьбу з сильним ворогом.

43fd8d8ddbdf540ff5cd69fc861d3477 До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Сімейний сонник

Бегемот серед джунглів або савани обіцяє зустріч з солідним людиною. Але якщо тварина рассвирепело, кидається в атаку, то необхідно побоюватися невдоволення цієї особистості.

Сонник від А до Я

Приснився пасеться або плаваючий гіпопотам, не звертає уваги на сновидця, – станеться зустріч з авторитетною людиною, у якого можна буде попросити допомоги.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологСвирепое тварина женеться за сплячим – в реальному житті доведеться вступити в боротьбу з сильним і підступним конкурентом. Протистояння буде жорстоким, тому не варто витрачати енергію даремно.

Сонник Мандрівника

Бегемот – поява авторитетної персони в житті.

Психотерапевтичний сонник

Бегемот, крокуючий по джунглях або іншого екзотичного місця, обіцяє зустріч з важливою персоною.

Новітній сонник

Гіпопотам – попередження про важкому випробуванні.

Дитячий сонник

Бачиш бегемота – не хочеш нічого робити. Лінь змусить закинути всі справи.

Тлумачення Гришиній

Сонник бегемот – символ удачі, щастя, грошового благополуччя. Причому джерелом всіх перерахованих благ можуть бути як світлі, так і темні сили.

Міфологічний сонник

Гіпопотам в сновидінні – відображення потужної енергії, що спрямовується кількома особами. В більшості випадків цей потік негативний. Також тварина обіцяє знайомство з впливовою персоною.

dc41409da820719452926662c0503592 До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Сонник XXI століття

Бегемот – образ авторитетного людини, який добре ставиться до сновидінню, готовий надати допомогу і підтримку.

Агресивне, що кидається в атаку тварина – попередження про швидке зіткненні з підступним і впертим недоброзичливцем.

Сонник Роммеля

Бачити уві сні пасеться або сплячого бегемота серед екзотичної рослинності – скоро відбудеться зустріч з авторитетним заступником.

Сновидець дресирує гіпопотама – наяву живить порожні надії.

Що означає люта, разозленное тварина, яке лунало на сплячого, – це попередження про небезпеку з боку недоброзичливця.

Річний сонник

Великий і товстий гіпопотам сниться до успіху. Причому чим масивніше тварина, тим вдаліше складатимуться обставини.

Осінній сонник

Сновидець тікає від розлюченого бегемота, а той його наздоганяє в реальності слід уважно придивитися до оточення. Можливо, серед близьких людей зачаївся недоброзичливець, плетущий інтриги.

Весняний сонник

Скоро доведеться зустрітися з солідною, але зарозумілий особистістю.

Тлумачення в залежності від статі

Від приснившегося бегемота молодій дівчині слід чекати тільки позитивних новин, що стосуються романтичних або дружніх стосунків. Сон – вказівка, що жінка морально готова до справжнім і глибоким почуттям.

До чого сниться бегемот зрілої жінки – це відображення намагання виправдати свої вчинки, завершити їх. Але домогтися задуманого не вийде, буде повний крах. Також сон може означати перемогу над давнім суперником.

Молодому чоловікові гіпопотам обіцяє знайомство з протилежною статтю, закоханість.

Зрілому чоловіку сюжет обіцяє довгоочікуване зняття вантажу проблем, пов’язаних або із захворюванням, або з діловим процесом. Також сновидіння буває відображенням тривог і переживань, тому потрібно подбати про своєму психічному та емоційному стані.

Чоловікові, який побачив забіяк гіпопотамів, не слід витрачати енергію даремно, оскільки попереду важка боротьба з ворогом.

Бегемот в сновидінні – переважно позитивний образ, який обіцяє багатообіцяючу зустріч або досягнення внутрішньої гармонії. До негативу варто готуватися, тільки якщо тварина хвора або агресивне.

pinit fg en rect red 28 До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: