До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Бегемот в сновидіннях – неоднозначний символ, який може обіцяти нові зустрічі, а може передвіщати неприємні події, пов’язані з нерозторопністю сновидця, небажанням займатися покладеними обов’язками. Щоб точно з’ясувати, чому приснився бегемот, необхідно згадати деталі нічного бачення.

df3c080e20204ac28b5cd4fb9decd696 До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Загальне тлумачення

Бегемот у сні – переважно позитивний символ, що відображає душевну гармонію. Але на позитивні події слід сподіватися, тільки якщо тварина спокійне, умиротворене.

Найчастіше доводиться бачити бегемота у воді. Від того, в якому стані і настрої перебуває тварина, як виглядає водойму, залежить значення сну:

 1. Вгодований, здоровий, наевшийся гіпопотам в чистій воді обіцяє виграш, несподіваний дохід, сюрприз або зростання заробітної плати. Якщо він ще і спокійний, доброзичливий, то можна сподіватися на кар’єрне зростання.
 2. До чого сниться худий, хворий бегемот в каламутному, брудному водоймі – попереду фінансові труднощі, смуга невезіння.
 3. Сновидець увійшов у водойму, в якому перебуває тварина, – скоро познайомиться з приємним персоною.
 4. Плисти по морю назустріч бегемотові – в реальності долати несподівані труднощі.
 5. Плисти по морю геть від нього – належить зустрітися з неприємною особою.
 6. Тварина наздоганяє сновидця вплав – хтось намагається заподіяти шкоду.
 7. Гіпопотам, що знаходиться в морській воді під час урагану, свідчить про глибокому особистісному розладі. Сон сигналізує про необхідність послухати внутрішній голос, який вкаже, що пора міняти в колективних або сімейних відносинах.
 8. Багато великих і маленьких гіпопотамів у воді – до поповнення в сімействі.

Бегемот може снитися не у воді, а в брудній калюжі:

 1. Якщо він із задоволенням розлігся в грязі або болоті, то попереду великі позитивні зміни, що стосуються кар’єри чи особистих стосунків.
 2. Якщо тварина перелякане, загнане в неприємну слизьку калюжу, то слід готуватися до життєвих тягот, які з високою ймовірністю будуть пов’язані із захворюванням або травмою.
 3. Сновидець впав в брудну калюжу, в якій знаходиться гіпопотам, – в реальності здійснить негідний вчинок.
 4. Бегемот, нерухомо лежить в повільно поточної, каламутній річці, символізує лінь сплячого. Сон вказує на необхідність діяти, братися за розум, щоб впоратися з усіма проблемами.

Тлумачення сновидіння залежить і від того, які дії робить сплячий по відношенню до бегемотові:

 1. Годує – попереду кар’єрне зростання.
 2. Пригощає фруктами – до знайомству з приємною особою.
 3. Бачить якогось людини в шкурі бегемота – стане жертвою лицемірного вчинку начальника або колеги.
 4. Знаходиться поруч з твариною, не звертають на нього ніякої уваги, – прийшов час змінити оточення, розірвати відносини з байдужим і цинічним партнером.
 5. Тікає від лютого гіпопотама – з великими зусиллями справляється з життєвими перешкодами.

Маленький бегемотик в сновидінні – відображення безпорадності і інфантильності сплячого. Це попередження про необхідність змінити ставлення до навчання чи роботи, щоб досягти позитивних змін. Сновидець, гладящий і обіймає дитинча, потребу в захисті і опіці.

До чого сниться бегемотик маленький іграшковий – попереду фінансові проблеми, з якими вдасться впоратися. Велика плюшева іграшка обіцяє цікаве знайомство, неприродно величезна – неможливість звільнитися від надмірної материнської опіки. Пластмасова або дерев’яна іграшка вказує на необхідність проявляти обережність у спілкуванні: серед оточуючих людей є маніпулятор.

Тлумачення сну по сонникам

Кожен сонник пропонує своє трактування сновидіння, в якому фігурує бегемот. Тлумачі розшифровують сюжет, виходячи із свого ставлення до африканського тварині, тому для більш точної розгадки важливо прочитати різні джерела, порівняти і зробити висновки.

Трактування Міллера

Бегемот знаходиться у воді – хтось зловмисно дасть шкідливий і неправильний рада. Щоб не допустити помилок, не варто слухати оточуючих, краще розраховувати на власний інтелект та досвід.

Великий гіпопотам – відображення сильного перенапруження в реальному житті. Причому причина важкого стану може бути прихована, сновидець не розуміє, в чому проблема. Можливо, причина – надлишок енергії і прагнень, але недолік фізичних можливостей і досвіду для реалізації ідей і планів.

3c599952fcb26addeadacfea1964cb1c До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Тлумачення Ванги

Велике стадо бегемотів – попередження про необхідність проявляти обережність з начальником або високопоставленою особою. Бездумно сказане слово або непродуманий вчинок може стати причиною втрати суспільного статусу.

Дитинча передбачає приїзд родичів у гості.

Мертву тварину сниться до однієї великої неприємності або безлічі негараздів.

Сонник Фрейда

Бегемот – образ нинішнього любовного партнера. Цей чоловік грубий, байдужий, непонятлив, не бере до уваги прохання і бажання, абсолютно не вміє приносити радість і задоволення в ліжку. Сексуальне життя для нього неприоритетна, що пов’язано зі звичайною лінню. Сон – натяк на те, що пора розривати стосунки, вони нікуди не годяться.

Сучасний сонник

Побачений серед річковий або лісової рослинності бегемот обіцяє знайомство з цікавою авторитетної персоною. Якщо тварина мирно їсть траву, дрімає або пливе, то від цієї особистості можна чекати заступництва.

Дресирування бегемота – відображення вибудовуються в реальному житті повітряних замків.

Приснився агресивний гіпопотам – доведеться вступити в боротьбу з сильним ворогом.

43fd8d8ddbdf540ff5cd69fc861d3477 До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Сімейний сонник

Бегемот серед джунглів або савани обіцяє зустріч з солідним людиною. Але якщо тварина рассвирепело, кидається в атаку, то необхідно побоюватися невдоволення цієї особистості.

Сонник від А до Я

Приснився пасеться або плаваючий гіпопотам, не звертає уваги на сновидця, – станеться зустріч з авторитетною людиною, у якого можна буде попросити допомоги.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологСвирепое тварина женеться за сплячим – в реальному житті доведеться вступити в боротьбу з сильним і підступним конкурентом. Протистояння буде жорстоким, тому не варто витрачати енергію даремно.

Сонник Мандрівника

Бегемот – поява авторитетної персони в житті.

Психотерапевтичний сонник

Бегемот, крокуючий по джунглях або іншого екзотичного місця, обіцяє зустріч з важливою персоною.

Новітній сонник

Гіпопотам – попередження про важкому випробуванні.

Дитячий сонник

Бачиш бегемота – не хочеш нічого робити. Лінь змусить закинути всі справи.

Тлумачення Гришиній

Сонник бегемот – символ удачі, щастя, грошового благополуччя. Причому джерелом всіх перерахованих благ можуть бути як світлі, так і темні сили.

Міфологічний сонник

Гіпопотам в сновидінні – відображення потужної енергії, що спрямовується кількома особами. В більшості випадків цей потік негативний. Також тварина обіцяє знайомство з впливовою персоною.

dc41409da820719452926662c0503592 До чого сниться бегемот жінці чи чоловікові – сонник ?

Сонник XXI століття

Бегемот – образ авторитетного людини, який добре ставиться до сновидінню, готовий надати допомогу і підтримку.

Агресивне, що кидається в атаку тварина – попередження про швидке зіткненні з підступним і впертим недоброзичливцем.

Сонник Роммеля

Бачити уві сні пасеться або сплячого бегемота серед екзотичної рослинності – скоро відбудеться зустріч з авторитетним заступником.

Сновидець дресирує гіпопотама – наяву живить порожні надії.

Що означає люта, разозленное тварина, яке лунало на сплячого, – це попередження про небезпеку з боку недоброзичливця.

Річний сонник

Великий і товстий гіпопотам сниться до успіху. Причому чим масивніше тварина, тим вдаліше складатимуться обставини.

Осінній сонник

Сновидець тікає від розлюченого бегемота, а той його наздоганяє в реальності слід уважно придивитися до оточення. Можливо, серед близьких людей зачаївся недоброзичливець, плетущий інтриги.

Весняний сонник

Скоро доведеться зустрітися з солідною, але зарозумілий особистістю.

Тлумачення в залежності від статі

Від приснившегося бегемота молодій дівчині слід чекати тільки позитивних новин, що стосуються романтичних або дружніх стосунків. Сон – вказівка, що жінка морально готова до справжнім і глибоким почуттям.

До чого сниться бегемот зрілої жінки – це відображення намагання виправдати свої вчинки, завершити їх. Але домогтися задуманого не вийде, буде повний крах. Також сон може означати перемогу над давнім суперником.

Молодому чоловікові гіпопотам обіцяє знайомство з протилежною статтю, закоханість.

Зрілому чоловіку сюжет обіцяє довгоочікуване зняття вантажу проблем, пов’язаних або із захворюванням, або з діловим процесом. Також сновидіння буває відображенням тривог і переживань, тому потрібно подбати про своєму психічному та емоційному стані.

Чоловікові, який побачив забіяк гіпопотамів, не слід витрачати енергію даремно, оскільки попереду важка боротьба з ворогом.

Бегемот в сновидінні – переважно позитивний образ, який обіцяє багатообіцяючу зустріч або досягнення внутрішньої гармонії. До негативу варто готуватися, тільки якщо тварина хвора або агресивне.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради