Що означає кільце на вказівному пальці правої або лівої руки для жінки і чоловіки

Кільце — прикраса, яке з давніх часів користується популярністю у людей. Такий аксесуар не просто доповнює образ. Виріб здатна багато чого розповісти про власника. Символіка залежить від манери носіння предмета. Один з найпоширеніших способів — носити кільце на вказівному пальці. У цього варіанту кілька значень, які залежать від підлоги власника, а також від того, на яку руку надіто прикраса.

7d81a3cfda2c741c681b0effe4789fec Що означає кільце на вказівному пальці правої або лівої руки для жінки і чоловіки

Значення кільце на вказівному пальці

Ще за часів давньогрецької і давньоримської цивілізацій люди любили прикрашати руки перснями. За манерою носіння витонченої штучки можна було визначити, яку мету переслідує людина. Ювелірні вироби були показником статусу, сімейного та соціального становища.

Носіння кільця на вказівному пальці було прерогативою людей високого походження, правителів і монархів. У цьому випадку прикраса символізувало влада і лідерські нахили володаря. У деяких державах незнатним і небагатим людям не можна було носити перстень на вказівному пальці, так як такий виріб вважалося ознакою приналежності до впливового сімейства.

В наші дні надягають прикраси незалежно від соціального статусу і матеріального становища. Однак перстень на вказівному пальці володіє особливою символікою.

Сучасні астрологи і езотерики стверджують, що носіння аксесуара на «перст Юпітера» допомагає людині стати рішучіше, успішніше, розвинувши при цьому лідерські якості.

Чи варто носити кільце на вказівному пальці

Ця частина руки відповідає за сміливість і рішучість. Вважається, що якщо людина любить одягати обручку саме так, то у нього є всі задатки керівника. Однак не завжди перстень на вказівному пальці позначає владний і бойовий характер.

Часто зустрічаються тихі та сором’язливі люди, надевающие кільце таким чином. Можливо, в цьому випадку аксесуар не несе особливого сенсу і використовується просто як доповнення до зовнішнього вигляду. А можливо, причина в бажанні людини стати рішучіше і придбати якості керівника.

Езотерики і астрологи упевнені, що людям, що прагнуть знайти твердість характеру, варто прикрашати колечком вказівний палець. Доведено, що такий спосіб носіння виробів з дорогоцінних металів дійсно допомагає стати впевненіше, товариськими і сміливіше в прийнятті рішень.

Для чоловіків

Представники сильної статі, які люблять носити кільце на вказівному пальці, часто виявляються лідерами. Такі чоловіки владні, рішучі, знають, чого хочуть від життя, вміють домагатися поставлених цілей.

Печатка, надіта на вказівний палець, має символічне значення для представника сильної статі. Це показник впевненого в собі людини, яка вперто йде до своєї мрії. Такі люди, як правило, ніколи не бідують і знаходять вихід з будь-якої складної ситуації. Вважається, що перстень допомагає чоловікам-лідерам домогтися успіху в житті.

Для жінок

Якщо кільце на вказівному пальці носить дама, то це свідчить про владному і рішучий характер. Такі жінки та дівчата, як правило, амбітні і наполегливі, мають задатками лідера. Часто ці дами займають високі посади.

Для жінки-лідера кільце на вказівному пальці означає багато чого. В першу чергу, це уособлення сильних рис характеру. Крім того, вишукана річ часто стає талісманом, що допомагає власниці стати мудрішими, проникливіше і добитися успіху в житті.

Значення в залежності від кільця

Символіка надеваемого на палець прикраси залежить від матеріалу, з якого виготовлений предмет, а також від кольору і призначення аксесуара:

  1. Персні з срібла мають заспокійливу і пом’якшувальну характер дією. Людина, який носить на вказівному пальці таке колечко, стає спокійніше, легше справляється зі спалахами гніву і дратівливості. Тому надто емоційним і запальним людям необхідно прикрашати срібним перснем саме цю частину руки.
  2. Витончене виріб із золота допоможе знайти упевненість в собі і власних силах, позбавитися від зайвої боязкості і соромливості. Перстень також сприяє розвитку в людині лідерських якостей.
  3. Кільце чорного кольору говорить про великі амбіції власника, про бажання досягти у професійній сфері. Особливо це відноситься до людей творчих професій. Тому чорні прикраси люблять носити музиканти, художники.
  4. Серед заміжніх мешканок Ізраїлю поширений звичай носіння обручки колечка на вказівному пальці. Така манера символізує вірність і показує, що у жінки вже є супутник життя.

ad6a741a97e8633a696c312834d409b2 Що означає кільце на вказівному пальці правої або лівої руки для жінки і чоловіки

Значення руки

Важливим вважається не тільки матеріал, з якого виготовлена річ. Значення надається і тому, на палець якої руки (правої або лівої) планується одягати обручку. Від цього змінюється й символіка прикраси:

  • Демонстрація поведінки людини в суспільстві, манери спілкування і комунікабельності — ось значення правої руки. Печатка на «перст Юпітера» у чоловіків говорить про владолюбстві і амбіції власника. Це природжений лідер, любить керувати і підкоряти собі людей. Як правило, такі особистості займають відповідальні керівні посади. Для дами ж носіння витонченої штучки на вказівному пальчику правої руки означає мудрість і розсудлива поведінка. Крім того, жінка з часом стає ще більш розсудливим і проникливіше.
  • Ліва рука відображає внутрішній світ людини. Це показник якостей характеру. Чоловіки, що віддають перевагу прикрашати цей палець, вважаються зарозумілими, самозакоханими і зарозумілими. Якщо ж кільце на вказівному пальці лівої руки носить жінка, то це видає емоційну натуру, схильну до перебільшень і істерик. Крім того, така манера носіння прикраси говорить про прагнення стати матір’ю.

Людина, що носить аксесуар на пальці Юпітера і правої, і лівої руки одночасно, заявляє світу про свою готовність домогтися поставленої мети. Такі люди часто йдуть напролом, не рахуючись ні з моральними нормами, ні з інтересами оточуючих.

Як підібрати коштовність

Обручка — символ внутрішнього світу власника, що відображає риси характеру, прагнення і схильності. Крім того, це стильне доповнення образу. До вибору аксесуара потрібно підходити відповідально, дотримуючись рекомендації стилістів. Особливо це відноситься до жінок:

  1. Надягає на вказівний палець перстень повинен відповідати віку власниці. На руках солідної жінки краще виглядають прикраси великі і масивні. Молодим витонченим дівчатам більше підійдуть легкі і ніжні колечка.
  2. Аксесуар, що прикрашає будь палець (а особливо вказівний), виглядає гармонійно при правильному поєднанні з одягом. Не варто носити важкі масивні вироби з легкими костюмами і сукнями.
  3. Не рекомендується вибирати прикраса, якщо руки сильно набрякли, наприклад, з-за проблем зі здоров’ям. Коли все увійде в норму», обсяг пальців зменшиться. В результаті вишукана річ виявиться непридатною за розміром. Це загрожує тим, що кільце почне падати з вказівного пальця при будь-якому зручному випадку.

При виборі також важливі і рекомендації астрологів. Особливо це актуально для тих, хто вірить у магію кільця і носить прикраси з натуральними каменями. Такі речі часто стають талісманами, що впливають на характер і долю людини. Тому важливо підбирати аксесуар відповідно до особистого гороскопу.

Вироби, що прикрашають пальці рук, володіють магічною силою, здатною допомогти знайти бажані риси характеру і змінити життя. Слід уважно поставитися до вибору виробу, а також до манері носіння аксесуара. Все це впливає на характер і життя людини і сприяє досягненню успіху і в професійній, і в особистій сфері.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради