20 зачісок для школи за 5 хвилин

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зібрати дівчинку в школу задача часом досить складна. Вранці відчувається гостра нестача часу не тільки у дитини, але і у батьків. Зробити легку зачіску на різну довжину волосся не складе труднощів, адже, щоб зібрати пасма в нехитрий хвіст або косу, не потрібні особливі навички. Укладання локонів займе всього 5 хвилин, що заощадить час вранці.

Красиві зачіски з хвостиками

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut1 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зробити хвостик дитині в школу або садок зможе будь-яка мама. Якщо дівчинка постарше, зробити зачіску вона зможе і самостійно. Є різні варіації укладання волосся в цьому стилі. У більшості випадків може знадобитися тільки одна або кілька гумок, невидимки, шпильки і гребінець. Прості хвостики урізноманітнюють звичний образ будь-школярки.

«Хвіст навиворіт» більше підійде для дівчаток з довгим або середніми волоссям. Особливі навички та інструменти тут не знадобляться. З допоміжних пристосувань знадобиться гумка і спеціальна петля, яка полегшить роботу. Якщо останнього інструменту немає в наявності, не варто засмучуватися. Зачіска легко робиться і без цього пристосування.

Волосся добре розчісується і збираються в порівняно невисокий хвіст. Гумку слід затягувати несильно — це необхідно для виконання подальших дій. Руками чи зашморгом протягуємо кінець хвоста на саморобний отвір між головою і підставою зачіски. На цьому етапі можна вже затягнути тугіше гумку, а вибилися волосся слід пригладити. З такою простою зачіскою можна відправляти дитину в школу або садок.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut2 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Хвіст «Подвійний вузол» робиться не менш просто і легко. Як і в попередньому варіанті, зачіска виконується максимум за 5 хвилин. Просту укладку волосся можна зробити як маленької, так і дівчинці старше. З інструментів знадобляться гумка, гребінець і пінка для укладки.

Ідеально розчісуємо волосся, розподіляємо по пасмам пінку. Робиться це для кращої фіксації зачіски. Локони звисають на одне плече і поділяються на 2 рівні частини. Зав’язуємо два пасма вузлом, потім робимо дію ще раз. Кінці фіксуються невидимою гумкою і конструкція закріплюється невидимками. Вільно висячі волосся можна залишити гладкими або розпушити їх за допомогою начісування.

Зачіска виглядає красиво і незвично. Будь-яка дівчинка в захваті від такої укладання локонів.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut3 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Легкою та простою зачіскою в садок за 5 хвилин є хвіст «Крапелька». Краще всього виглядає така зачіска на довгому волоссі. Для створення хвоста знадобляться невидимі гумки і невидимки.

В першу чергу слід розчесати дівчинці волосся. Потім локони збираються в невисокий хвіст. Гумка маскується невеликий пасмом, намотаною у кілька шарів поверх. Її кінець кріпиться до голови невидимками. Потім на всьому протязі хвоста з рівномірними відступами зав’язуються інші гумки. Може знадобитися +/- 4 додаткові гумки в залежності від довжини волосся. Зачіска виглядає просто і підходить для походу не тільки в садок, але і в школу.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut4 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зачіска «Бублики» є різновидом простого хвоста. Така зачіска підходить для волосся довжиною нижче плечей. Незважаючи на легкість виконання, зачіска виглядає красиво і незвично. З інструментів слід підготувати гумки і невидимки.

Схема створення зачіски:

 • На голові робиться прямий проділ волосся збираються в 2 низьких хвостика;
 • На кожному хвості, майже біля кінців ставиться ще по гумці;
 • По боках слід залишити невеликі пасма, які будуть задіяні пізніше;
 • Складаємо хвости навпіл і скріплюємо гумки між собою;
 • Отримані пучки обертаємо вільно висячими бічними пасмами і фіксуємо зачіску невидимками або шпильками.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut5 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зачіски з хвостиками виглядають красиво на будь-якій дівчинці. Така укладка волосся не займе багато часу вранці і дозволить заощадити час на збори.

Зачіски в школу за 5 хвилин з кісками

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut6 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зачіска з кісками — традиційна складова будь-школярки. Це може бути як звичайна коса, так і хитромудра. Укладання дозволяє максимально прибрати волосся з обличчя. Для створення простої зачіски з косичками знадобляться мінімальні навички плетіння. У більшості випадків не потрібне попереднє навчання.

Для активних і життєрадісних дівчат підійде зачіска «Недбала коса». Укладання волосся не займе багато часу, а образ маленької школярки перетвориться до невпізнання. Зачіска є універсальним і підійде для дівчаток постарше теж. Волосся при цьому повинні бути довгими або доходити до плечей.

Спосіб плетіння дуже простий:

 • Волосся розчісують і розплутуються від вузликів;
 • Локони збираються у високий хвіст;
 • Вільно висячі волосся поділяються на 3 рівні частини і з кожної пасма створюється за косичку;
 • Три коси переплітаються між собою в одну звичайну косу. Кінець фіксується резинкою;
 • З допомогою рук витягуємо трохи волосся з загальної конструкції для додання зачісці об’єму.

Зачіска робиться швидко і не вимагає з інструментів нічого, крім гумок.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut7 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Створення такого виду коси також не займе багато часу. Зачіска «Косичка в косі» об’ємна і виконується з 4-х пасм. Плетіння виконується легко і швидко. При відсутності досвіду може знадобитися трохи тренування.

Волосся збираються в бічній низький хвіст і перекидаються на одне плече. З невеликої пасма плететься тонка кіска, а решта волосся поділяються на 3 частини. Звичайна коса плететься. На кожному етапі центральна пасмо обертається зробленої заздалегідь кіскою. Кінець волосся фіксується резинкою. Для додання зачісці додаткової родзинки у підстави можна закріпити гарну шпильку з квіткою.

Така незвичайна зачіска з косою підійде тільки довговолосою школярці.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut8 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зачіску з косою «Водоспад» можна робити не тільки маленьким дівчаткам, але і дорослим дівчатам, наприклад, старшокласниць. Укладання волосся таким способом виглядає романтично і витончено. Для роботи знадобляться невидима гумка, невидимки або шпильки. При наявності часу вранці можна вільні пасма завити плойкою в красиві локони.

Починати робити зачіску слід збоку. Бічна пасмо поділяється на 3 частини. Плетіння коси починається звичайним способом. Поступово в косу додаються волосся з маківки, які залишаються вільними. Рухатися треба по горизонталі від однієї скроні до протилежного. Висять вільно волосся завиваються плойкою.

Зачіска з косою «Водоспад» виглядає не тільки красиво, але і елегантно. Для маленької школярки або дівчинки-підлітка вона підходить ідеально.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut9 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Косу «Риб’ячий хвіст» буде виконати дуже легко. Ця зачіска відрізняється від звичайних косичок, які всі звикли робити. Просте і оригінальне плетіння на волоссі доповнить образ будь-школярки.

Принцип роботи:

 • Волосся розчісують і збираються у високий хвіст з допомогою гумки;
 • Локони поділяються на 2 частини для зручності;
 • З правої пасма вибирається тонка прядка і перекидається на ліву сторону;
 • З лівої пасмом робляться аналогічні маніпуляції. Тільки при цьому прядка переноситься направо;
 • Продовжувати плести косу щільно до самого кінця. Руками міцно утримуємо обидві частини;
 • Кінець волосся фіксується резинкою.

Зачіска з косою «Риб’ячий хвіст» виконується за 5 хвилин. Однак якщо обсяг волосся занадто великий, часу знадобиться трохи більше.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut10 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зачіски з косичками — прості та легкі у виконанні. При правильному дотриманні фото-інструкції укладання волосся не займе багато часу.

Зачіски для дівчаток на коротке волосся

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut11 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зробити зачіску на короткі волосся досить проблематично. Іноді довжини локонів не вистачає, щоб зробити хвостик або косичку. Однак є безліч легких і нехитрих укладок для дівчаток з коротким волоссям. З допомогою швидких зачісок в школу на кожен день можна урізноманітнити вигляд кожної школярки.

Зачіска «Вінок» робиться за 5-15 хвилин. Підходить така укладка волосся дівчаткам з волоссям до плечей. Особливо доречні будуть не прямі, а кучеряві локони.

Схема зачіски «Вінок»:

 • Волосся поділяються на 2 частини;
 • Збоку беруться 2 пасма і скручуються джгутом;
 • До саморобного джгуту додаються пасма зверху і знизу;
 • Рухатися треба по горизонталі;
 • По завершенню роботи зачіску закріплюють декоративними шпильками.

Якщо вибрати аксесуар з квітами або штучним перлами, то укладання стане святковою.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut12 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Просту і легку зачіску на короткі волосся, виконану в грецькому стилі, буде під силу кожній матері. Допоміжним аксесуаром є спеціальний обідок. Недосвідченим батькам рекомендується заздалегідь потренуватися, щоб в подальшому створення зачіски не займало багато часу.

Обідок надівається на голову, при цьому волосся повинні розташовуватися під ним. Локони поділяються на невеликі пасма. Кожна пасмо обертається навколо гумки, створюючи форму невеликого пучка. Вибилися пасма фіксуються шпильками.

Зачіска в грецькому стилі ідеально підходить для дівчат з короткими волоссям. Адже з невеликою довжиною локонів впоратися буде легше.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut13 20 зачісок для школи за 5 хвилин

З створенням зачіски «Ріжки» ні в кого не виникне проблем. Укладання волосся робиться за 5 хвилин і такий спосіб прикрасить будь-яку маленьку дівчинку. Знадобляться тільки гумки і шпильки.

Схема створення зачіски:

 • Волосся розчісують і поділяються на дві однакові за обсягом частини. При цьому проділ робиться прямій;
 • З кожної сторони робиться високий хвіст;
 • Кінці волосся пропонується не витягувати повністю з хвоста або, витягнувши, накрутити навколо гумки. В останньому випадку кінчики фіксуються шпильками.

З такою зачіскою можна піти в садок, так і до школи на заняття. Прикрасити зачіску можна красивою гумкою з квіткою.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut14 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Для походу в школу дівчинці можна зробити зачіску «Колосок». Він просто виконується і, в поєднанні з короткими волоссям, виглядає чудово. Якщо техніка такого плетива здається складною, варто заздалегідь потренуватися.

Волосся поділяються на прямий проділ. Кожну частину локонів гарно розчісуємо. За бажанням починаємо плести «Колосок» з правого або лівого боку. Починати слід від чола: беруться 3 невеликі пасма і плететься звичайна коса. На кожному новому етапі береться вільна пасмо і приєднується до ведучої. Закінчивши плетення, фіксуємо кінець гумкою. З іншого стороною робляться аналогічні маніпуляції.

Щоб зачіска виглядала більш святковою, можна вплести у волосся яскраву стрічку.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut15 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Видів зачісок на короткі волосся досить багато. Можна прибрати локони просто обручем або заколоти неслухняні пасма красивою шпилькою. Вибрати потрібний варіант і зробити укладку буде нескладно.

Красиві зачіски на середні волосся

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut16 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Знайти підходящу зачіску в школу на середні волосся для дівчинки не складе праці. Можна зробити не тільки хвіст або косу, але і пучок. Існує безліч варіацій. Трохи потренувавшись можна укласти доньці локони не гірше перукаря.

Зачіску «Пучки в ряд» досить просто зробити на середню довжину волосся. Її краса полягає в тому, що вона підійде як для маленької школярки, так і дівчинці-підлітку. З інструментів знадобляться гумки і шпильки.

Процес створення зачіски:

 • Волосся розплутуються від вузликів і поділяються на три частини;
 • Кожна частина збирається в хвіст і фіксується гумками;
 • Потім кінці кожної пасма обертаються навколо підстави і закріплюються на голові шпильками;
 • Отримуємо три саморобних пучка, розташованих в ряд.

Це найпростіша зачіска в школу за 5 хвилин. На волоссі вона виглядає дуже витончено.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut17 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Немає часу робити складні укладки вранці? Тоді, зачіска «Пучок-класика» дозволить заощадити Вам час. Зробити її доньці-школярці на середні волосся буде просто і легко. Акуратна і елегантна — вона підкреслить красу локонів.

За допомогою гребінця або рук поділяємо волосся на 2 однакові частини. Отримані 2 пасма зав’язуємо простим вузлом. Потім обертаємо кожним вільним кінцем саморобний вузол з одного і з іншого боку. Кінчики ховаємо в зачіску за допомогою звичайних шпильок.

Пучок може виглядати не тільки строго, але й святково. В останньому випадку слід додати декоративні красиві аксесуари.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut18 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Для створення низького хвоста зі джгутами потрібно лише гумка і невидимки. Зачіска відповідає шкільному дрес-коду, а легкість її виконання є приємним бонусом для зайнятих мам.

Для створення зачіски потрібно зробити з верхньої частини волосся, що знаходяться на маківці, хвіст. Закріплюємо невидимою гумкою. Пасма з боків середньої товщини закручуються в джгут і перехрещуються між собою. Таким чином гумка маскується локонами. Кінці джгутів фіксуються невидимками до решти волосся.

Урізноманітнити зачіску можна різного роду прикрасами: шпильками або декоративними квітками.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut19 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Гарний пучок з косою підходить на середню довжину волосся. Зробити школярці таку зачіску для походу на урочистий захід в школу буде просто. Однак спочатку потрібно трохи потренуватися.

Добре розчесані волосся слід розділити на три частини. Центральна частина повинна бути об’ємною. З неї робиться низький хвіст, а кінець локонів закріплюється маленької гумкою. Саморобний хвіст загинається всередину і з допомогою невидимок фіксується навколо підстави. У результаті виходить півколо. З бічних вільних пасом роблять 2 коси, які перехрещуються між собою. Кінці кісок аналогічно кріпляться невидимками до голови.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut20 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зачіски на середні волосся відрізняються варіативністю і різноманітністю. Для школярки укладання за 5 хвилин буде відмінним варіантом.

Легкі зачіски в школу на довге волосся

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut21 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зачіски в школу за 5 хвилин рятують батьків вранці, коли потрібно зібрати дитину по-швидкому. Якщо в сім’ї росте довговолоса дівчина, то мамі не доведеться довго шукати прості способи укладання локонів. Прикладів досить багато, тому можна сміливо вибрати потрібний варіант.

Коса-полукорона — зачіска для поспішають мам. Зробити її дівчинці-школярці з довгим волоссям не складе праці. Перш ніж приступати до роботи, слід запастися невидимками і гумками.

Зачіска створюється наступним чином:

 • По боках виділяються невеликі пасма, з яких заплітається звичайна коса;
 • Кінці фіксуємо гумками;
 • Кожна косичка закріплюється за допомогою пари невидимок на протилежній стороні.

Красиво зібране волосся порадують своєю вишуканістю, а стиль зачіски — практичність.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut22 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Квітковий пучок відмінно виглядає у поєднанні з довгими прямим волоссям. Така невигадлива і проста у виконанні зачіска підійде для походу в школу. Знадобляться 2 гумки і шпильки.

З верхньої частини волосся робиться високий хвіст, який поділяється на 2 частини. Кожна пасмо скручується в джгут і вони переплітаються між собою. Кінець фіксується резинкою. Потім вийшов джгутом обертаємо підставу, де знаходиться перша поставлена гумка. Щоб конструкція трималася, використовуємо шпильки.

Оригінальна зачіска дозволить швидко зібрати дитину в школу.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut23 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Не хочете довго мучитися вранці, роблячи зачіску доньці-школярці? Тоді можна просто красиво укласти волосся. Зачіска «Твіст» робиться дуже просто і займе всього 5 хвилин часу.

По боках слід виділити по дві невеликі пасма. Кожну з них необхідно скрутити в щільні джгути і з’єднати гумкою по центру. Руками трохи распрямляем джгути для створення об’єму. Поверх гумки можна пов’язати красивий бантик.

Зачіска «Твіст» особливо підійде дівчатам з довгими кучерявими волоссям.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut24 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Зачіска «Шишка-косичка» зажадає трохи вправності. Однак, навчившись, можна буде робити укладку волосся за нетривалий час.

Волосся збираються гумкою у високий хвіст. Невелику частину локони у лоба залишаємо висіти поки вільними. Беремо тонку пасмо з хвоста і перехрещуємо її з пасмом у лоба. Починаємо плести косу. Плетіння здійснюється з поперемінним взяттям пасом з хвоста і вільно висять у лоба. Зачіска робиться навколо основи хвоста. Дійшовши до початку плетіння, фіксуємо кінець шпильками до отриманого пучка.

Для створення цієї зачіски у дівчинки повинні бути дійсно довге волосся. У зворотному випадку можна зіткнутися з деякими проблемами.

20 prichesok dlya shkoly za 5 minut25 20 зачісок для школи за 5 хвилин

Існує безліч цікавих і легких зачісок на різну довжину волосся. В більшості випадків їх створення займе трохи часу, а результат здивує оригінальністю і креативністю. У деяких ситуаціях може знадобитися практика.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради