Що означає слон як символ: із опущеним, піднятим хоботом – значення талісмана в будинку

У стародавніх віруваннях, особливою силою володіє талісман слона. Традиція регулярно носити амулет прийшла з Індії, де тварина вважається уособленням мудрості і добра. Значення магічного предмета будуть витікати з цього уявлення про велетні савани.

f90ac7739e656a548c76478d72711ea2 Що означає слон як символ: із опущеним, піднятим хоботом – значення талісмана в будинку

Багатозначний символ настільки потужний, що дозволить змінити життя будь-кого. Головне — правильно його використовувати, направивши потік енергії на потрібну сферу діяльності.

Значення слона по фен-шуй

За фен-шуй, слон — це символ знань. Людина, що володіє таким магічним предметом, зможе за короткий термін засвоювати великі обсяги інформації. Великі мудреці залишили рекомендації, де краще розташувати амулет, залежно від його характеристик і бажаного результату.

 • Амулет слон рожевого кольору дозволяє сконцентрувати всю енергію на аналітичній роботі, активізує ті зони мозку, які відповідають за математичні підрахунки і логіку. Людина зможе виконувати складні підрахунки, швидко запам’ятовувати формули. Якщо помістити такий символ в офісі, то полегшиться пошук обґрунтованих зв’язків між двома і більш подіями.
 • Червоний — символ мудрості. Такий слон стане оберегом для людей, які змогли відкрити власну справу. Бізнес буде процвітати завдяки тому, що лідер компанії з розумом підійде до вирішення завдань. Незалежно від сфери діяльності підприємця, його дії будуть зваженими, а шанс на помилку знизиться у декілька разів.
 • За законами фен-шую, жовтий або золотий велетень савани приваблює в життя працівника прибуткову роботи. З того моменту, як такий талісман з’явиться на робочому столі, праця буде приносити подвійний дохід. Незалежно від ситуації на ринку, людина буде отримувати дорогі замовлення, що дозволить звузити коло клієнтів, збільшивши заробітну плату.
 • Різнобарвний слоник стане в нагоді в будинку креативному людині. Амулет позитивно вплине на натхнення. Творець і сам помітить, як підвищилася оригінальність його творінь. Причому пориви наснаги будуть з’являтися регулярно, створені твори мистецтва залучать нових клієнтів, що позитивно позначиться не тільки на популярності, але і на заробіток.
 • Чорний амулет Великого індійського Слона допоможе продумувати ходи при складної та тривалої роботи. Якщо перед людиною стоїть завдання створити план для масштабного проекту, то саме така магічна річ стане провідником. Склавши алгоритм дій, лідер разом з командою однодумців зможе досягти мети, не порушивши термінів.
 • Послідовники фен-шуй впевнені, що сірий гігант символізує швидке кар’єрне зростання. Розглядаючи варіанти для роботи, людина буде зупиняти свій вибір на тих пропозиціях, які покажуть працівника з вигодою боку. Це приверне увагу начальства, і індивіда чекає підвищення вже після декількох проявів протягом роботи.
 • Якщо серед колег зародився сумнів у чесності працівника, варто придбати амулет білого кольору. Такий слон, що символізує чистоту і правдивість, дозволить захистити від наклепу. Кожен з заздрісників і ворогів переконатися в щирості людини. У недоброзичливців не залишиться приводів для поганих слів.
 • Слон, пофарбований у інші кольори, означає удачу в справах. Завдяки посмішці фортуни, людина зможе не докладати значних зусиль до своєї діяльності. Досягнення стануть регулярними, праця рівномірним. Це дозволить економити сили і енергію, а також відмовитися від виснажливої роботи.
 • Хобот вгору

  Слон з піднятим хоботом дозволяє людині сповнитися натхнення надією. Його погляд буде спрямований до небес, до найсміливішим мріям, що дозволить швидко відновлювати мотивацію навіть поразки або наклеп оточуючих не зупинять на шляху до мети.

  563b1975a9185a037439c54a30fc87cf Що означає слон як символ: із опущеним, піднятим хоботом – значення талісмана в будинку

  Якщо змусити такими амулетами кабінету в квартирі, то впевненість у собі і цілеспрямованість з’явиться також у членів сім’ї. Талісман в офісі дозволить зарядити довірою до компанії.

  Опущений Хобот

  Якщо хобот слоника опущений, то людина зможе накопичити велику суму. До успіху в професійній діяльності додасться вміння економити, а значить вийде не тільки заробити, але і зберегти фінанси.

  Як активувати талісман

  Щоб активізувати максимальну енергію Великого Слона, необхідно, щоб хто-небудь подарував амулет. Тоді людина буде володіти магічною річчю, яку ніхто ще не встиг заплямувати користю.

  3fbe39318ee8ab968506bb63988ad47a Що означає слон як символ: із опущеним, піднятим хоботом – значення талісмана в будинку

  Якщо ж ніхто не хоче дарувати статуетку, то можна придбати її самостійно. Однак тоді потік позитивного впливу не буде таким же щедрим.

  Значення оберега

  В цілому індійський слон допомагає людині сконцентрувати свої сили на одній або декількох завданнях, а також чинити правильно, обдумуючи подальші наслідки. Більш вузьке значення амулета часто залежить від самого господаря.

  Щоб самому визначити, символом чого буде слон, потрібно протягом перших діб нашептати на праве вухо статуетці свої бажання, а ліве — свої страхи. Тоді магічний предмет допоможе у виконанні саме цих мрій.

  Амулет слона

  Слон як символ в Індії означає також спокій і гармонію. Таке сприйняття священної тварини також вплинуло на те, яких сфер життя торкнеться статуетка у формі гіганта савани.

  • Невеличкий сувенір — символ спокою і невеликого багатства. Його енергія буде спрямована на зміцнення сім’ї людини, а також на збільшення бюджету сім’ї. Не тільки господар амулета, але і близькі родичі відчують на собі позитивний вплив давньої магії.
  • Статуетка від 4 до 8 сантиметрів допоможе людині зміцнити своє становище на кар’єрних сходах. Добившись успіхів, працівник зможе зберегти досягнуте, що позитивно позначиться не тільки на подальших професійних успіхах, але й на сфері грошей.
  • Великий амулет допоможе налагодити справи у всіх сферах діяльності. Особливо його рекомендують підприємцям-початківцям. Якщо поставити такий потужний оберіг, то не доведеться довго відстоювати свої позиції на світовому ринку.

  Індійський слон — дивний символ, який поєднує в собі мудрість древніх і сучасні тенденції. За фен-шуєм, перед покупкою варто звернути увагу на колір.

  Спостереження досвідчених буддистів підкажуть куди краще помістити статуетку. А прагнення самої людини дозволять направити енергію в потрібне русло, звузивши сферу впливу.

  З плином часу талісман стане ще ближче господареві, завдяки чому його бажання будуть виконуватися швидше, а досягнуте закріпиться в житті індивіда на довгий час. Все це дозволяє Великому Індійському Слону бути актуальним донині.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради