Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, зап’ястя, стегна, плечі, ноги, животі

Красиві татуювання завжди представляли інтерес для дівчат і юнаків. Зараз інтернет пропонує різноманітні фото в якості ідей для малюнка на тілі. Для одних татуювання – ознака асоціальності, для інших – символ свободи і протесту, а для третіх – не більш ніж прикрасу чи аксесуар. Усталених традицій у питаннях вибору малюнка не так багато.

Тенденції в жіночих татуїровках

Жіночі татуювання традиційно відрізняються витонченістю, добре підібраним поєднанням кольорів і малюнків, або, навпаки, підкресленою жорсткістю. У 2018 році в моді різні птахи, перевага віддається монохромних зображень з невеликими вкрапленнями інших кольорів.

Як і завжди, популярні кішки і їх дикі побратими – тигри, рисі та інші котячі, а також вовки та лисиці – традиційно асоціюються з хитрою жіночою натурою. Невичерпне джерело натхнення – квіти (в цьому році в моді лілії). Не втрачають популярності написи – в основному афоризми на латині. А ієрогліфи поступово виходять з моди.

Значення символів

Символіка тату вкрай різноманітна в залежності від культурних особливостей. Один і той же малюнок у різних прошарках суспільства чи серед різних національностей буде мати різне значення.

Дівчатам, які збираються зробити собі татуювання, слід заздалегідь бути готовими до цього. Деякі майстри радять уникати відверто кримінальних символів, щоб уникнути неприємних наслідків. Інші рекомендують виходити тільки з власних уявлень про прекрасне. У будь-якому випадку, «татуювання зі змістом» найчастіше зрозуміла лише її власниці.

Значення написів

На перший погляд зміст написів очевидний – він укладений у самій написи. Але подібні татуювання часто робляться на іноземних мовах, і містять у собі не тільки загальновідомі фрази, але і вислови, відомі вузькому колу людей.

f4cb03fa0e69ddb0610ffb8691007fe2 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животіОдні з найпопулярніших тату для дівчат — латинські написи, наприклад, «Пам’ятай, що живеш»

1d1265d2773ce5e5615ff8c4d8f5489c Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

Написи, зроблені ієрогліфами, недосвідчена людина не зможе не тільки зрозуміти, але і правильно прочитати. Крім того, напис може мати будь-який особистий підтекст. Тому про точному значенні тату-вислови найкраще запитати у його власниці.

Тату-ботаніка: значення квітів, рослин

Жіночий початок у традиціях багатьох культур міцно пов’язано з квітами, тому ботанічний сюжет не вийде з моди ніколи.

611fd6253415f304d925735c13595891 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

Найбільш популярні трактування різних кольорів:

 • Троянда – найбільш універсальний символ жіночої татуювання. Позначає чуттєвість і щирість, залежно від кольору з’являються додаткові відтінки: червоний – пристрасть, біла – чистота, чорна – бунтарство і т. д.
 • Модні в цьому році лілії символізують ніжність і чистоту, гармонію з навколишнім світом, беззахисність.
 • Сакура – прийшов з японської культури символ швидкоплинності життя, непротивлення долю.
 • Соняшник символізує життєрадісний характер і загальний оптимістичний настрій.
 • Півонія – символ чуттєвості, жіночності і щастя для тих, хто не надто любить троянди.
 • Конюшина – символ успіху і багатства.
 • Плющ, берізка, ліана – символ жіночності, потреби в підтримці.
 • Зараз в моду входять зображення польових квітів – символ ніжності, природної краси, відмови від показної розкоші.

  Що означають татуювання птахів, тварин

  Тваринам надається не менше символічне значення, ніж рослин і квітів, причому символічний підтекст може бути як позитивним, так і негативним.

  6a6de51445d565ed102cd65d3e1cf9a5 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Значень татух із зображенням тварин:

  • Кішка – традиційний жіночий символ, що означає граціозність, витонченість, хитрість і тонкий розум. Символ сповнений протиріч – ніжність і підступність, свобода і віроломство.
  • Пантера, лев або левиця, тигр – дикі кішки позначають силу, владу і жорстокість, у жінок вони мають додаткове значення – материнство, віддана захист потомства, вірність родині.
  • Змія – ще один традиційний для жінок зоологічний символ. Означає мудрість, підступність, безсмертя і відчуженість.

  f1b4ca2ebe304570daae524c2e87a0b1 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Птахи, що входять у моду в цьому році, також мають різноманітні значення:

  • ластівка – любов, молодість, свобода;
  • голуб – вірність, душа, сім’я;
  • чайка – радість, свобода, простір;
  • сова – мудрість, самотність, приховані страхи;
  • ворон – мстивість, самотність, бунтарство, безсмертя.

  Пір’я птахів, зображені на тату, мають ті ж значення, що і сама птиця.

  Значення татуювань зі знаками зодіаку

  Вважається, що знакам зодіаку притаманні певні якості, і татуювання з таким символом означає прагнення підкреслити певні особливості свого характеру. Вона може бути як знаком якихось позитивних якостей, так і своєрідним застереженням.

  07dcbdbb58dfa3d5a30220dc26015f60 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Деякі люди вважають, що татуювання посилює і допомагає розвивати позитивні якості знака і оберігає від неконтрольованих негативних проявів. Значення тату збігається з астрологічної трактуванням знаків.

  Інші зображення

  Інші символи, які не були перераховані раніше, але залишаються популярними:

  • метелик – відродження та оновлення, духовне зростання;
  • ангел небесний захисник, символ чистоти душі, чорний ангел – символ скорботи;
  • якір – рідкісний для дівчат символ, що означає стійкість, спокій, впевненість в своїх силах, в деяких випадках символізує чоловіка або родича-моряка;

  b7dc4fa54b86975cb085842764425c44 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  • корона – висока самооцінка, впевненість в собі, незалежність, серйозність намірів;
  • меч або стилет – внутрішня сила, впевненість, агресія або мстивість;
  • перо – ніжність, творча натура, зв’язок з повітряною стихією;
  • крила – духовність, свобода, легкість і відданість.

  Про що говорить локалізація тату

  Красиві татуювання для дівчат, фото яких дозволяють вибрати підходящий ескіз, можуть бути розташовані на різних ділянках тіла.

  Строгих правил їх розміщення ні – дівчата орієнтуються на власний смак і чутливість шкіри. Символічне значення локалізації – ще більш розмита, ніж значення символів і зображень.

  Деякі майстри принципово не роблять татуювання на обличчі, внутрішній стороні стегна і статевих органах. Ці ділянки тіла вкрай складні для роботи майстра, будь-які дії на них дуже болючі і пов’язані з ризиком травмувати шкіру, а сам малюнок виглядає двозначною.

  Вухо

  Малюнок може прикрашати саму вушну раковину або знаходитися за вухом. Як правило, це невелике і лаконічне послання, яке виражає життєву позицію власниці тату, є своєрідним символом власної душі. Можна сміливо сказати, що якщо дівчина носить татуювання на вусі, то цей знак вкрай важливий для неї, має багату історію і трактування.

  9683d48117dfed519b87a4bf1c73aa45 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Крім того, візерунок за вухом легко приховати зачіскою в тих випадках, коли демонстрація тату недоречна. А якщо виставити його напоказ, то малюнок відверне увагу від деяких недоліків особи. Малюнки на хрящах, особливо темних відтінків, виходять з моди, оскільки здалеку виглядають як бруд на вусі і створюють зовсім не те враження, яке потрібно власниці.

  Ключиці

  Красиві татуювання для дівчат на ключицях, фото яких найбільш популярні в мережі – один з найпоширеніших варіантів прикраси власного тіла.

  7fa79cab496f12c05f1d90e43b401dce Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Ця локалізація вважається традиційно жіночої – чоловіки рідко роблять татуювання на ключицях. Чому так відбувається? Відповідь досить проста – випирають ключиці характерні для струнких і тендітних панянок, і підкреслюючи цю особливість, дівчата привертають увагу своєю фізичною формою.

  Малюнок тату вибирається таким чином, щоб не порушувати природні лінії тіла, підкреслювати стрункість і витонченість фігури. Розмір картинки невеликий, малюнки можуть бути симетричними і асиметричними в залежності від особистого смаку. Великого смислового навантаження найчастіше не несуть.

  Долоні і пальці

  Пальці традиційно вважаються «небезпечної» областю для тату – багато кримінальні символи розташовуються саме там. Так що сам факт носіння татуювання на пальцях говорить про неординарність і волелюбність дівчини.

  Найчастіше татуювання на пальці є частиною більш складного малюнка. Найпоширеніший варіант – на кожному пальці позначена літера, при стиснутому кулаці вони складаються в слово. Іноді тату може імітувати кільце (найбільш популярні сюжети – обручку або Кільце Всевладдя).

  1087537eafb5e3ea31807263b4d41fab Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Татуювання на долонях колись вважалися оберегами. Ці символи приносили удачу, допомагали прийняти правильне рішення і «направляли руку» у важливих справах. Зараз вони пов’язані з відгомін язичницьких вірувань, дуже популярні у неоязичников і людей, пов’язаних з езотеричними культами.

  Зап’ястя

  Красиві татуювання для дівчат (фото можна побачити в мережі), на зап’ястях і тильній стороні кисті підкреслюють витонченість і витонченість руки. Вони чудово виглядають у дівчат, що грають на музичних інструментах.

  98ebc2066cb1fcf0fd9f11324bf996ff Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Специфічний символ, який наносять на зап’ясті – годинник, що показує час і дату певного важливого для дівчини події. Можуть бути й інші малюнки. Виграшно виглядають браслети з кучерявих рослин, невеликі квіти, пір’я, полум’я, невеликі написи.

  Малюнок може бути одиночним або парним на обох руках – дзеркальним, повторюваним або доповнює. Іноді тату на зап’ястях робляться в якості оберегів.

  Руки

  Передпліччя і плечі – ще одна популярна локалізація. Вона зручна тим, що при необхідності татуювання можна виставляти напоказ, а можна прикривати довгими рукавами. Значення символів на руці варіюється в залежності від точної локалізації та змісту, який вкладає в малюнок володарка тату.

  a4a4eb3e0de9bb7891093d68d65aee39 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Передпліччя Якщо татуювання роблять на передпліччі, то її буде видно більшу частину часу, тому її зміст – послання, яке призначається всьому світу. Поширені малюнки – корона, серце або хрест, а також парна татуювання закоханих.
  Плече Малюнок на плечі зазвичай більш масштабний, виражає більш тонкі відтінки сенсу, включає більше кольорів і малюнків. Але це і більш потаємні символи, які легко приховати від сторонніх очей.
  Вся рука Окрема різновид тату на руках – «рукав». Це зображення, повністю покриває руку. Він являє собою поєднання декількох символів, що створюють розгорнуте послання, ясна певному колу людей, або просто є витвором мистецтва.

  Ребра

  Красиві татуювання для дівчат, фото малюнків на ребрах привертають увагу і говорять про справжню сміливості їх власниці. Шкіра на ребрах дуже чутлива, і робити на ній тату досить боляче. Багато дівчата залишають роботу незакінченою з-за сильного болю під час і після нанесення тату. Як правило, будь-які роботи на цій області тіла виконуються з знеболенням.

  eadc014002d8f5ff436a53bd671a7e53 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животіКрасиві татуювання для дівчат: фото тату на ребрах, які символізують, як правило, приховану сексуальність

  Така локалізація дає великий простір для творчої фантазії і дозволяє створити важливе для себе твір. Вибір символів не обмежений, а зображення повністю створюється під впливом смаку замовника. Такі татуювання легко сховати від сторонніх очей, і побачать їх тільки найближчі люди.

  Спина

  Особливість татуювань на спині – їх не видно самому власнику, але їх можна демонструвати своїм близьким. Це послання, звернене зовні, тому зазвичай це масштабне полотно, що займає значну площу тіла. Досвідчений майстер може зробити тату на спині, які будуть виграшно виглядати в різних ракурсах і при русі.

  e9680b46775dd3f6b8d55a0b224f144a Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Найбільш популярні сюжети для спини у дівчат:

  • крила;
  • ангели;
  • масштабні полотна з квітами;
  • птиці;
  • кішки.

  Часто їх роблять кольоровими. Символічне значення визначається тільки картинкою – локалізація на спині не додає додаткових смислів. Великий простір дозволяє поєднувати кілька символів.

  Стегна

  Красиві татуювання для дівчат (фото будуть наведені в цьому розділі) на стегнах пікантно виглядають і підкреслюють стрункість і витонченість форм. Їх легко приховати брюками або спідницею, і вони призначені в основному для близьких.

  28362d0321f2cc15fb0757bb1996bb57 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Часто в цій локалізації видно інтимний підтекст, навіть якщо сам по собі малюнок нейтральний. Для цієї області прекрасно підійдуть татуювання, говорять про ніжність, чуттєвість, бажання любити і бути коханою.

  Виграшно виглядають композиції з квітів, птахів, пір’я та інші витончені і жіночні елементи. Ніжні квіти (наприклад, білі троянди, символ чистоти) на стегні виглядають двозначно, а написи можуть бути витлумачені зовсім не так, як хотіла б їх власниця.

  Стопа

  Татуювання на стопі в принципі не призначена для сторонніх очей. Тому знаки на підошвах найчастіше – таємні послання і обереги, призначені для себе.

  f1de80b5229784861ebf9fbc3cb24657 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  На стопи наносять знаки зодіаку (як правило, відносяться до земної стихії, яка пов’язана зі стійкістю на ногах), язичницькі символи землі або води (традиційні жіночі стихії), символи з китайської та японської філософії. Християнські і мусульманські символи на стопи не наносять.

  Ідеї парних татуювань для закоханих

  Парні тату – відмінні спосіб показати, наскільки серйозні наміри пари. Найпростіше обзавестися однаковими «мітками» — зробити дві однакові симетричні татуювання на одних і тих же локалізаціях. Але для тих, хто хоче проявити фантазію, існують більш сміливі ідеї.

  8502813fb2346633fb4ff339f045d333 Красиві татуювання для дівчат. Фото маленькі, написи, легкі жіночі тату, парні для двох закоханих, невеликі на руці, запястя, стегна, плечі, ноги, животі

  Рисунок, який складається з 2-х половин — своєрідний пароль і відгук. Найбільш поширена версія – половинки серця, сонця або малюнок пташиної зграї, розташований таким чином, що при сплетінні рук виглядає цілим.

  Інша ідея парних малюнків полягає в тому, що вони доповнюють один одного за змістом. Це можуть бути алегоричні зображення самих закоханих (лев та левиця, ангел-чоловік і ангел-жінка, кіт і кішка тощо), традиційні парні символи (ключ і замок, деталі пазла, плюс і мінус, Інь та Ян і т. д.).

  Особливо виграшно виглядають парні символи, пов’язані з захопленнями закоханих (зелений і червоний світловий меч, образи нерозлучних персонажів). Поєднання обох прийомів дозволить досягти приголомшливого ефекту – від татуювання буде просто не відірвати погляд. Любов варта того, щоб проявити фантазію і винахідливість.

  Маленькі або великі тату: де і які виглядають краще

  Вибір місця і малюнка – справа смаку, і універсальних рекомендацій не існує.

  Розмір тату зазвичай визначається величиною «робочої зони» — тієї області, де планується малюнок. Відповідне зображення, гармонійно вписаний в анатомічні лінії, виглядає найкраще.

  Деякі дівчата вважають за краще починати з невеликих татуювань з перспективою зробити масштабний малюнок, займає половину тулуба. Це правильне рішення – в процесі роботи може з’ясуватися, що біль не дозволяє закінчити зображення, а також можуть помінятися плани у замовниці або майстра.

  На цей випадок майстри радять вибирати такі малюнки, які будуть виглядати цілісно навіть на початковому етапі.

  Красиві татуювання для дівчат можуть стати ідеєю для фотосету, створення образу і пробудити творчі пориви. Це не тільки мода, але й спосіб здобути впевненість у собі, створити яскраве і незабутнє враження.

  Автор: Зантара

  Оформлення статті: Наталі Подольська

  Відео про жіночі татуювання

  Відео про красиві татуювання для дівчат (фото):

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради