Свербить ліве вухо – прикмета: всередині, зовні, по днях тижня

cheshetsja levoe uho primeta vnutri snaruzhi po dnjam nedeli ddd4853 Свербить ліве вухо  прикмета: всередині, зовні, по днях тижняВуха – один з органів чуття людини, який негайно реагує не тільки на свої природні подразники (звуки), а й на зовнішні або внутрішні зміни. Не дивно, що з цією частиною тіла пов'язано безліч стародавніх прийме. Сьогодні у нас на порядку денному прикмета «Чешется ліве вухо». Ми детально розглянемо тлумачення свербіння лівого вуха в залежності від статі людини, дня тижня та інших факторів.

Свербить ліве вухо: загальні трактування прикмети

У древніх слов'ян права половина тіла асоціювалася з добрими началами, а ліва – з усіма злими, небезпечними або просто неприємними явищами. Пізніше ця концепція перейшла в християнство: хто з нас не чув, що за лівим плечем знаходиться диявол, який нашіптує і спокушає людину?

Тому вважається, що ліве вухо сприймає тільки погане: порожні скарги, плітки, сварки, невдачі. Чим сильніше свербіж, тим крупніше буде неприємний сюрприз.

Однак було б неправильно стверджувати, що людина неодмінно стане жертвою чиїхось підступних інтриг: прикмета каже, що іноді він сам може виявитися єдиним винуватцем своїх неприємностей.

Для прикмети «свербить вухо» наводяться наступні традиційні пояснення – можливо, ви:

 • станете ініціатором скандалу, якого цілком можна було уникнути
 • мимоволі розповсюдьте неправдиву інформацію про будь-кого, про що вам доведеться незабаром пошкодувати
 • неправильно оціните отриману інформацію, а в результаті зробите помилкові дії
 • пропустите повз вух щось важливе
 • НЕ зважитеся скористатися прекрасним шансом досягти чого-небудь

Тлумачення прикмети для жінок і чоловіків

cheshetsja levoe uho primeta vnutri snaruzhi po dnjam nedeli 80f145c Свербить ліве вухо  прикмета: всередині, зовні, по днях тижня Якщо у дівчини довго свербить ліве вухо, це означає, що хтось розпускає про неї плітки, про які вона скоро дізнається. Надалі їй слід бути стриманішими в обговоренні своїх особистих справ: деякі люди люблять перемивати кісточки знайомим, перебільшуючи і переписуючи факти.

Заміжня жінка, зазначивши нав'язливе відчуття у вухах, повинна остерігатися скандалу з близькими людьми. Іноді ліве вухо свербить в якості попередження: друзі чи колеги скоро висловлять жінці претензії з приводу її поведінки. Варто прислухатися до докорів, оскільки вони будуть не безпідставні.

Якщо у молодого хлопця відчутно свербить ліве вухо, значить, скоро він почує про свою дівчину неприємні речі. Не варто вірити Доброхотов, яка передала їх: це всього лише пустопорожні плітки, які не мають під собою ніяких реальних підстав.

Зрілому чоловікові належить вислухати скарги від своїх близьких на адресу якихось інших людей. Хоча ситуація не матиме прямого відношення до самому чоловікові, йому доведеться прийняти в ній участь, виступивши миротворцем.

У дівчаток ліве вушко зазвичай свербить до подарунка або приємному події, а у хлопчиків – до покарання за капосна поведінку. Втім, якщо дитяче вушко свербить у верхній частині, тоді прикмета каже, що, незалежно від статі, дитина отримає заслужену похвалу.

На якій ділянці вуха відчувається свербіж або печіння

cheshetsja levoe uho primeta vnutri snaruzhi po dnjam nedeli 11db92a Свербить ліве вухо  прикмета: всередині, зовні, по днях тижня Згідно приймете, мочка вуха свербить до зміни погоди. Якщо ви з'явилися на світ в теплу пору року, реакція організму обіцяє похолодання, а якщо ваш день народження випадає на зиму, значить, незабаром за вікном значно потеплішає. Втім, не слід забувати, що часте лущення і почервоніння мочок вух може свідчити про алергічної реакції.

Зовнішні контури лівої вушної раковини сверблять напередодні значних витрат. Втім, хвилюватися нема про що: після великої покупки ви скоро відновите свій колишній фінансовий рівень. У цій прикмети є ще одне, досить неприємне значення: своїми діями ви спровокуєте негарний скандал з родичами. Можливо, сварка буде супроводжуватися навіть рукоприкладством і повним припиненням відносин.

Однак настільки великі неприємності зазвичай супроводжуються кількома знаками Всесвіту. Згадайте події останніх днів: якщо інших застережних прийме, наприклад, б'ється у вікно птиці, не спостерігалося, значить, швидше за все, наслідки конфлікту будуть цілком можна виправити.

До чого сверблять вуха всередині? Прикмета стверджує, що це несприятливий знак для людини. Навмисно чи мимоволі ви перейшли дорогу недоброму людині, який тепер намагається взяти реванш доступними йому способами: скаржиться на вас начальству, бреше з вашими знайомими, обмовляє на вас перед родичами.

Якщо вся вушна раковина свербить і палає, людині слід підготуватися до того, що скоро він дізнається інформацію, яку від нього приховували. Постарайтеся не влаштовувати трагедії з цього факту, спробуйте спершу зрозуміти мотиви близьких людей: напевно, оберігаючи вас від цих відомостей, вони хотіли як краще.

Трактуємо прикмету за календарем

cheshetsja levoe uho primeta vnutri snaruzhi po dnjam nedeli 2de36d5 Свербить ліве вухо  прикмета: всередині, зовні, по днях тижня З огляду на день тижня, можна точніше визначити, до чого саме засвербіло вухо. Якщо календарна трактування не зовсім збігається із загальним тлумаченням, слід взяти до уваги обидва пояснення: можливо, одна подія спричинить за собою інше або вони будуть взаємопов'язані в силу прихованих причин.

понеділок

Якщо ліве вухо свербить в понеділок, прикмета радить очікувати важливих новин, які вплинуть на поточний стан людини. Важливо зберегти холоднокровність і не давати волі почуттям, інакше не уникнути столконовенія з начальством або родичами (в залежності від того, якої сфери життя стосуватиметься отримана інформація).

вівторок

У вівторок свербить ліве вухо? Прикмета обіцяє цікаву зустріч. Якщо свербіж з'явився вранці, значить, людина буде однієї статі з вами. Може бути, ви зустрінете того, хто в майбутньому стане добрим другом або надійним партнером. Якщо ж вухо засвербіло ближче до вечора, ви зустрінетеся з приємною людиною, який викликає у вас романтичні почуття. Нічний свербіж говорить про те, що майбутня зустріч може закінчитися конфліктом.

Прикмета «ліве вухо свербить в середу»

По середах вухо турбує нас, попереджаючи про сварки і розбіжності. Ви можете демонструвати бездоганно коректна поведінка, однак заздрісник або конкурент усіма силами намагатимуться вивести вас із себе, поширити наклеп або вставити вам палиці в колеса. Залишайтеся насторожі і не піддавайтеся на провокації.

четвер

Прикмета «свербить ліве вухо в четвер» обіцяє нам радісні події або веселі розваги: цікавий відпочинок з друзями, відмінну корпоративну вечірку і т. П. За іншою версією, що зудить в четвертий день тижня вухо попереджає про отримання відмінних новин. Вам повідомлять, що ви успішно впоралися з будь-яким випробуванням: пройшли співбесіду, здали іспит, виграли суд.

Про що говорить прикмета «свербить ліве вухо» в п'ятницю

Всесвіт дасть вам другий шанс: ви отримаєте можливість виправити ситуацію або зміцнити свої позиції в будь-якій сфері життя. Самотні люди можуть розраховувати на доленосну зустріч, а закохані скоро перейдуть до нового етапу відносин.

субота

У суботу прикмета «свербить ліве вухо» віщує неприємності. Постарайтеся в найближчі дні не робити необачних вчинків, утримайтеся від прийняття важливих рішень, а також по можливості, не давайте грошей у борг: велика ймовірність, що ця сума ніколи до вас не повернеться. Крім того, слід очікувати отримання неприємних звісток.

неділя

А ось в останній день тижня передбачення тлумачів сприятливі. Якщо в неділю свербить ліве вухо, прикмета віщує швидкі фінансові надходження: ймовірно, ви отримаєте несподівану премію або постійну надбавку до зарплати. Не виключена і разова прибуток, яка прийде з абсолютно несподіваного джерела.

До чого ще сверблять вуха

cheshetsja levoe uho primeta vnutri snaruzhi po dnjam nedeli b7efd31 Свербить ліве вухо  прикмета: всередині, зовні, по днях тижня Тепер трохи поговоримо про прикмету «до чого свербить праве вухо», оскільки нерідко свербіж виникає в обох вушних раковинах відразу.

Праве вухо може турбувати людину в наступних випадках:

 • прикмета обіцяє вам великий успіх, але тільки в тому випадку, якщо ви самі добре потрудіться для його досягнення
 • ваш успіх став дуже помітним – остерігайтеся підступу заздрісників
 • ваші думки зайняті однією великою метою, ви забули про другорядних питаннях, однак вони незабаром зажадають термінового вирішення
 • в скрутну мить не покладайтеся виключно на себе, зверніться за підтримкою до близьких
 • попереду вас чекає важкий, але плідний період

Якщо у людини сверблять відразу обидва вуха, прикмета каже про погіршення погодних умов. Мова не йде про те, що ви зіпсуєте зачіску під раптовим дощем – зміна погоди може втрутитися у ваші плани: замети на дорогах, скасування авіарейсів, зіпсований курортний відпустку і т. П.

Коли мочки вух черзі сверблять, значить, вас хтось активно обговорює. Причому один зі співрозмовників налаштований агресивно, а другий намагається захистити вас або знайти пояснення вашим вчинкам. Проаналізувавши минулий день, ви зможете відшукати причину обговорення і, можливо, своєчасно усунути спрямований на вас негатив.

Втім, якщо тлумачення прикмети здалися вам тривожними або неприємними, існує спосіб скасувати негативний прогноз. Не слід чесати вухо, щоб припинити свербіж. Замість цього треба тричі символічно смикнути себе за мочку і сплюнути через ліве плече. Якщо ви перебуваєте в людному місці, досить змочити пальці і непомітно потерти свербляче місце, як би змиваючи пристав негатив.

Ну, а найголовніше, потрібно зберігати позитивний настрій і віру в свої сили. Тоді навіть найсумніші тлумачення прикмети будуть вам байдуже.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради