Як проходить прибирання приміщень після будівництва та ремонту

Самостійна прибирання приміщень після ремонту може затягнутися на кілька днів і забрати останні сили. Велика кількість будівельного сміття, пил, плями від клею і фарбувальних складів вимагають особливих миючих засобів та знань про їх застосування. Професійні прибиральники проходять спеціальне навчання. Вони мають необхідне обладнання та миючі засоби. У клінерів є відпрацьований порядок дій і знання особливостей чищення різних матеріалів.

Клінінгові послуги з прибирання після ремонту

kak prokhodit uborka pomeshhenijj posle stroitelstva i remonta40 Як проходить прибирання приміщень після будівництва та ремонтуКоли будівельні роботи завершуються, з’являється велика кількість пилу та сміття, які треба видалити. Справ так багато, що запросто можна про щось забути. Щоб нічого не пропустити, складають список робіт, в якому зазначають виконане.

У клінінгові послуги після ремонту входить:

 • очищення всіх предметів від будівельного пилу;
 • винесення сміття;
 • видалення залишків клею, піни, інших речовин з різних поверхонь хімічними засобами;
 • усунення запахів;
 • очищення плінтусів, підвіконь, радіаторів;
 • миття плитки з затіркою швів;
 • санітарна обробка ванних кімнат, туалетів, кухонь.

Від пилу приміщення очищається, починаючи з голови і закінчуючи самими важкодоступними місцями. Пофарбовані та обклеєні шпалерами, що миються стіни додатково протирають вологими серветками з мікрофібри. Потім настає черга радіаторів і плінтусів. Віддаляється пил, що лежить на поверхні і спрятавшаяся глибоко всередині.

Другий важливий етап – видалення залишків фарби, побілки, клею і монтажної піни. Прибиральник професійний проходить спеціальне навчання і точно знає, якими засобами слід усувати плями. Враховується і матеріал, на якому поставлено слід – дерево, шкіра, камінь або тканину.

Підлоги очищаються від сміття і миються із застосуванням спеціальних засобів. Вікна та двері при необхідності чистять разом з укосами, рамами, підвіконнями, порогами сухим паром.

В кімнатах з меблями видалення будівельного пилу з шаф і оббивки входить у додаткові послуги.

Прибирання в санвузлах

kak prokhodit uborka pomeshhenijj posle stroitelstva i remonta41 Як проходить прибирання приміщень після будівництва та ремонтуЗ поверхні обладнання санвузлів і ванних кімнат видаляються бризки розчину. Плитка миється, відновлюються шви. Унітази, раковини, ванни очищаються від нальоту, доводяться до блиску. Проводиться санітарна обробка.

У перелік послуг входить:

 • відмивання кахлю;
 • чищення унітазів, мийок, змішувачів і кранів;
 • видалення надлишків розчину на швах;
 • миття ванни і душової кабіни.

Витяжка, плафони освітлювальних приладів і дзеркала очищаються тільки зовні, не розбираються.

Миючі засоби для санвузла містять дезинфікуючі елементи. Проводять санобробку унітазу і раковини

Перелік робіт на кухні

На кухні проводиться ретельне прибирання з очищенням устаткування та меблів:

 • видалення пилу зі стелі, стін, радіаторів, витяжки;
 • очищення раковини;
 • полірування фартуха;
 • мийка стільниці і фасадів меблів;
 • очищення поверхні побутової техніки.

Прибирання всередині шаф і мийка інший меблів на кухні, крім розташованої в зоні приготування їжі, зазвичай не входить в перелік клінінгових послуг після ремонту.

Строки виконання робіт

Клінінгові компанії просять подавати заявки за кілька днів. До прибирання вони приступають після завершення всіх ремонтних і будівельних робіт. Виняток становлять великі котеджі, договір з господарем яких може включати графік поетапної очищення кімнат.

Приміщення площею до 1000 кв. м. забирається через 6 – 8 годин. В залежності від обсягу роботи в бригаду може входити від 2 до 8 осіб. Одна прибиральниця, використовуючи професійну техніку, сама може впоратися з прибиранням у маленькій квартирі, але все робити самій не зручно. До початку робіт приїжджає представник компанії і на місці погоджує з замовником час і графік прибирання.

Під час прибирання не заборонено спостерігати за діями клінера. Можна просто піти по своїх справах і прийти прийняти роботу. Компанія несе відповідальність за цілісність речей у квартирі. Всі співробітники навчені, перевірені, з багаторічним досвідом.

Квартири, офіси і будинки площею до 1000 кв. м. прибираються за 1 день. Великі приміщення обробляють за графіком, приблизно 500 – 1000 кв. м ст. день.

Обладнання, інвентар, миючі засоби клінінгових бригад

Технологія прибирання відпрацьована з урахуванням всіх нюансів. Професійний пилосос з безліччю змінних насадок і інша збиральна техніка видалить пил з великих площин стелі і стін, витягне її з радіатора і з-за плінтуса. Будівельне сміття важкий і токсичний, складається з піску, барвників, синтетичних речовин. Звичайні побутові пилососи не в змозі впоратися з ним.

kak prokhodit uborka pomeshhenijj posle stroitelstva i remonta42 Як проходить прибирання приміщень після будівництва та ремонтуПідлогомиюча машина Karcher

Використовуючи підлогомийну машину, можна навести блиск швидко і якісно. Він видаляє бруд не тільки з поверхні, але щілин між дошками. Залежно від підлогового покриття застосовується режим сухого пара, щітки з різних матеріалів, мочалки.

Для якісного прибирання необхідно велика кількість інвентарю:

 • драбини;
 • щітки;
 • швабри;
 • совки;
 • візки для перевезення миючих речовин;
 • мочалки;
 • серветки.

Усі вони використовуються на певних ділянках робіт. Драбини та драбинки дозволяють вільно діставати до карнизів, вікон. Мочалки використовуються окремо під кожне миючий речовина. Все необхідне укладено на візку і завжди під рукою, особливо при видаленні будівельних плям.

Обладнання та інвентар клінінгових компаній має спеціальні накладки на ніжках і колесах, які не дряпають підлогу і при цьому мають антиковзаючий ефект. У такий драбинки ніжки не поїдуть в бік під час роботи і не залишать сліди на ламінаті.

Великий вибір миючих засобів дозволяє підбирати для кожного предмета оптимальний варіант. Наприклад, ефективний розчинник піни, який не руйнує шкіру, для видалення слідів з дивана. Для каменю використовуються безкислотні склади.

Всі миючі та чистячі засоби клінінгових компаній сертифіковані. Вони не містять токсичних речовин, безпечні для людини.

Додаткові послуги при прибирання після ремонту

У Москві є кілька великих клінінгових фірм з великим стажем роботи. При однаковій ціні за 1 кв. м. перелік послуг у них відрізняється. Наприклад, миття вікон може входити в прайс основних послуг або додаткових. Аналогічно миття засклених балконів і лоджій може обійтися як додаткова послуга, за ціною 500 руб за метр довжини, або увійти в загальну вартість прибирання після ремонту.

 Як проходить прибирання приміщень після будівництва та ремонтуКількість додаткових робіт буває різне. У список входять:

 • чистка килимів хімічними засобами;
 • мийка вітражних і нестандартних вікон;
 • протирання шаф всередині;
 • миття люстр;
 • полірування мармуру;
 • читка меблів;
 • мийка фасадів будівель.

Обсяг виноситься сміття при збиранні після ремонту вказаний в прайсі і звичайно обмежується 10 кг або 2 мішками. Решта вивозиться за окрему плату в якості додаткової послуги або видаляється самим власником приміщення.

При виборі клінінгової компанії треба уточнити перелік обов’язкових послуг і заздалегідь з’ясувати, які додаткові справи можуть взяти на себе прибиральники.

Що входить у вартість сервісу, розцінки

У вартість робіт входить прибирання приміщення після ремонту з усіма перерахованими в прайсі послугами з очищення стін, стелі, підлоги. Обов’язково включається виведення плям і санітарна обробка санвузла.

Якщо потрібно привести в порядок приміщення після будівництва, доведеться заплатити більше. У перелік послуг входить прибирання та вивіз будівельного сміття, включаючи бита цегла, обрізки дощок, пластику і залишки штукатурних сумішей.

В середньому по Москві і області прейскурант по прибиранню квартир однаковий у різних компаніях. Ціна визначається за розміром приміщення:

Площа квартири, кв. м. Вартість прибирання, руб.
до 60 6900
61 – 70 7400
71 – 80 8300
81 – 90 8900
91 – 100 9900

Великі апартаменти обслуговуються з розрахунку 100 крб./кв. м. Під час проведення різних акцій клінінгові послуги можуть обійтися дешевше.

Розцінки на прибирання в офісних приміщеннях і заміських котеджах однакові.

Площа приміщення, кв. м. Вартість прибирання, руб.
до 100 12600
101 – 150 16500
151 – 200 21000
201 – 300 30000
301 – 500 40600
501 – 800 56000

За прибирання площі більшого розміру доведеться заплатити за 70 руб. за 1 кв. м.

kak prokhodit uborka pomeshhenijj posle stroitelstva i remonta44 Як проходить прибирання приміщень після будівництва та ремонтуДля точного визначення обсягу робіт і узгодження графіка прибирання на об’єкт виїжджає представник фірми. Якщо сміття дуже багато або будівельники працювали неакуратно і сильно все забризкали, вартість послуг буде вище. Для приміщень площею понад 1000 кв. м. складається графік прибирання. Денна норма при цьому не менш як 500 кв м.

З представником на місці вирішується питання про додаткові послуги з миття вікон і фасаду з допомогою промислових альпіністів, чищення килимових покриттів та світильників.

Будь-яка нерухомість за містом обслуговується за розцінками офісу. Розрахунок за прибирання відремонтованої квартири або приватного будинку проводиться після прийняття клієнтом виконаної роботи.

Вигоди замовлення клінінгових послуг

Звертатися в клінінгові компанії або самостійно прибрати приміщення після ремонту – вирішує власник. Не зайвим буде дізнатися, скільки можна заощадити, і на чому.

Переваги професійного прибирання:

 • відпрацьована технологія дозволяє вимити все, включаючи важкодоступні місця;
 • мінімальні затрати часу;
 • професійне обладнання очищає глибоко і якісно;
 • великий вибір засобів дозволяє застосовувати їх конкретно для кожного певного матеріалу;
 • інвентар створює максимальні зручності для роботи.

Самостійно займатися прибиранням доведеться кілька днів. Немає гарантії, що всі поверхні будуть оброблені правильно. Велика ймовірність щось пропустити.

Побутові прилади працюють з меншою продуктивністю і не впораються з будівельним сміттям. Викидати в сміттєпровід його не можна, доведеться вивозити на звалище і платити за утилізацію.

Фарба, клей і інші склади змиваються різними речовинами. При цьому треба враховувати матеріал, на якому посаджена пляма. Без цих знань по квартирі залишаться матові сліди.

Мати вдома миючі засоби на всі випадки неможливо. Це величезна сума. Витрата їх маленький, деякі взагалі не знадобляться при звичайної прибиранні.

Клінінгові компанії мають спеціалізований транспорт і договору в місцях вивезення будівельних відходів. Частина сміття сортується і використовується повторно при заливці фундаментів і засипці майданчиків, тому вивезення через клінінгову компанію обійдеться дешевше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради