Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика

Різноманітне поєднання червоного кольору в одязі і манікюр в союзі з відтінками синього — це завжди яскраво і динамічно. Колір відіграє досить помітну роль у житті людини, і кожен сприймає його по-своєму.

Кому підходять червоно-сині відтінки

Існує складна, але цікава наука про колір — колористика. З її допомогою можна визначити кольоротип людини і відповідні йому відтінки. Колористика — це важливий інструмент, який використовують у своїй роботі художники, дизайнери, стилісти, візажисти й інші професіонали.

Є основні поняття в колористиці, вони допомагають визначати кольори та їх нюанси:

 • Колірний тон. Це сам колір, який видно в колірному спектрі.
 • Хроматичность. Вона говорить про чистоту кольору, де немає домішок відтінків сірого, чорного і білого. Кольори, що не мають відтінків — це чорний, вся сіра гамма і білий, є ахроматичними.
 • Насиченість. Говорить про інтенсивність кольору та утриманні в ньому сірого відтінку.
 • Яскравість. Відрізняється від насиченості. Вона говорить про присутність білого кольору. Чим його більше, тим яскравіше відтінок.

Червоний, синій і жовтий є первинними квітами, їх неможливо отримати шляхом змішування інших кольорів. Інші виходять при об’єднанні в рівних пропорціях первинних основних кольорів.

8d1631801554a1990f41970952595678 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористикаПри поєднанні червоного і синього виходить фіолетовий. Змішуючи червоний і жовтий, можна отримати помаранчевий, а при злиття синього і жовтого — зелений. Ці кольори є вторинними. Коли ж змішується первинний і вторинний кольору, то виходять самі різні відтінки.

Колір здатний хвилювати або діяти заспокійливо, створювати радісний настрій або сумне. Червоний і синій кольори яскраві, сильні й активні, але за психологічними характеристиками вони повністю протилежні.

Червоний

Червоний колір викликає суперечливі асоціації. В одних випадках він символізує вогонь, кров, енергію, цілеспрямованість, агресію і навіть війну. В інших випадках він виступає як символ любові, радості та краси.

Червоний несе в собі грубу і жорстку енергію, що підходить чоловікам. Ті з них, хто віддає перевагу відтінки червоного, як правило, по натурі є лідерами, вони наполегливі і наполегливі на шляху до своїх цілей, іноді бувають жорстокими і імпульсивними.

Жінки і дівчата часто вибирають червоний колір предметів для свого гардеробу. І не завжди це викликано модними тенденціями. Часто вибирають червоний колір жінки — це особистості з сильним характером, які знають, чого хочуть від життя, цілеспрямовані і вольові. В той же час вони можуть бути досить м’якими, але пристрасними по натурі. Вони життєрадісні, відкриті для радості і щастя.54ba46ccaef0e679ae00809947831869 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика

Червоний колір в одязі підходить дівчатам і жінкам-блондинкам і світло-русявим, зі світлим кольором шкіри. Також гармонійний він буде для брюнеток. Не підходить дуже смаглявим жінкам і дівчатам, якщо колір знаходиться близько до шкіри.

Вибираючи червоний колір для свого гардеробу, слід враховувати вік. Молоді жінки і дівчата можуть носити яскраві відтінки червоного, створюючи єдиний монохромний образ. Жінкам старшого віку слід розбавляти його відтінками інших кольорів, наприклад, синього.

Синій

Як і червоний колір, він несе суперечливу підґрунтя. Синій — спокійний і врівноважений. Це колір віри і мудрості. Він асоціюється з добробутом, спокоєм і миром. Він символізує постійність, доброту, розташування і вірність, а також надмірну чутливість. Але синій колір близький до чорного. Слов’янські народи вважали його кольором горя і печалі.

Синій колір підходить жінкам, що прагнуть до ідеалу у всьому: і в побуті, і в справах, і в стосунках з партнерами. Але його вибирають і романтичні, мрійливі дівчини. Цей колір і його відтінки люблять чоловіки — лідери по натурі, надійні, врівноважені і консервативні.313207706ba238a6bfa455aa133411a3 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика

Синій колір демократичний і підійде людям з різним кольором волосся і шкіри, головне правильно підібрати відтінки. Синій дуже гармонійно виглядає на блондинок, якщо вони не занадто блідолиці. Рудоволосим дівчатам синій колір буде дуже до лиця, якщо він теплих світлих і яскравих відтінків, як і всім жінкам з теплою зовнішністю і засмаглою шкірою.

Варіанти поєднання

Поєднання червоного і синього кольорів в одязі надають образу динамічність, відчуття сили і енергії. Червоний і синій — суперечливі кольору, але разом вони можуть стати гармонійною парою. При об’єднанні цих 2-х енергетично сильних квітів виходять цікаві і яскраві образи.

Використовуючи деталі гардеробу різні відтінки домінантних кольорів, можна створювати образи від найромантичніших до ділових і консервативних. Для того щоб пом’якшити яскраву динаміку в поєднанні червоного і синього, до них часто додають білий колір.

З синім кольором будуть виглядати гармонійно практично всі відтінки червоного:

 • синій і червоний;
 • синій і рожевий;
 • синій і кораловий;
 • синій і персиковий;
 • синій і помаранчевий;
 • синій і лілово-червоний;
 • синій і бордовий;
 • синій та пурпурний;
 • синій та фіолетовий;
 • синій і малиновий.

c1bdb535de93f4cb85a4fe788e6b7c62 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористикаЗ червоним кольором вдало виглядатимуть дуже багато відтінки синього:

 • червоний і синій;
 • червоний і блакитний;
 • червоний і жовтий;
 • червоний і синьо-зелений;
 • червоний і синьо-блакитний:
 • червоний і сіро-синій;
 • червоний і синьо-фіолетовий.

Сполучення з іншими квітами:

Інший колір Червоний —

поєднання з кольором

Синій —

поєднання з кольором

Білий Дуже вдало Дуже вдало
Жовтий Вдало; поєднання з жовтим в теплих тонах більш гармонійно. Вдало; якщо жовтий в теплих тонах.
Зелений Вдало; найбільш вдале поєднання теплих червоних відтінків з теплими зеленими. Вдало; якщо зелений у теплих тонах.
Сірий Нейтрально; підсилює яскравість червоного, сам же стає кольоровим. Вдало; підкреслює всю багатогранність і красу синього.
Блакитний Вдало; допомагають краще грати червоному. Вдало; поглиблює і робить синій більш живим.
Бежевий Вдало; не дуже теплий бежевий врівноважує кричущий червоний. Вдало; додає дорогий лиск образу, добре навіть з дуже яскравим синім.
Коричневий Вдало; це споріднені кольори. Вдало; надає синього вишуканість.
Чорний Вдало; класичне поєднання кольорів. Нейтрально; чорний універсальний, можливо сполучення з усіма кольорами.

Приклади поєднання в одязі

Поєднуючи різні відтінки червоного кольору в тандемі з різними нюансами синього, можна створювати образи на всі випадки життя.

Діловий стиль

Діловий стиль — це стриманість у всьому: в деталях, аксесуари і кольорі.486203336ae5c29568a435d23f561f31 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика

Підбираючи одяг для офіціозу, краще віддати перевагу благородної синьому, додавши до нього лише деякі деталі в червоних тонах:

 • Комплект з жакета та спідниці глибокого синього кольору можна доповнити блузкою або топом, спокійних червоних тонів.
 • Діловий брючний комплект червоно-синьої гами підбирається за таким же принципом: основний колір — синій, деталі в спокійних червоних відтінках. Чим менше червоного, тим краще.
 • Синє офісне плаття можна доповнити червоним ременем не кричущих тонів і сумкою йому колір.
 • Добре буде гармоніювати синьо-червона спідниця в клітку з синьої або червоної однотонної блузкою в спокійних тонах спідниці.

Взуття для ділового стилю, витриманого в червоно-синіх тонах краще вибрати нейтрального кольору: чорного, бежевого або темно-сірого.

Повсякденний стиль

У повсякденному житті частіше використовується:

 • Дует з спідниці або штанів синіх тонів з блузкою, топом або джемпером, виконаними з матеріалів у червоних відтінках. Вони можуть бути однотонними або розведеними горохом білого кольору, який надає рівновагу цьому динамічному союзу з двох основних тонів.65f7dcf289b8ec7dd2cd91dd48f07881 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика
 • Добре поєднуються сині джинси з картатої сорочкою в червоно-синю клітку.
 • Підбираючи аксесуари до повсякденного стилю, краще віддати перевагу нейтральним відтінкам або ж тон в тон з домінуючим кольором.

Романтичний стиль

Романтичний стиль — це стиль молодості, це легкість, витонченість і легкість.fc7e31d3e33e96b483f102506b1bed8d Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика

Підбираючи одяг і аксесуари для створення романтичного образу, краще зупинити свій вибір на пастельних і світлих тонах:

 • Блакитне або світло-синє плаття можна доповнити жакетом спокійного червоного відтінку і витонченої взуттям нейтрального кольору. Сукня або жакет можуть бути прикрашені квітковим принтом.
 • Легкі широкі хвилясті штани сіро-синього або блакитного кольору будуть гармонійно виглядати в поєднанні блузкою ніжно-коралового або рожевого відтінку червоного кольору.
 • Пишна спідниця світло-синього або блакитного кольору в поєднанні з блузкою теплого червоного тону, доповнені балетками або босоніжками на низькому ходу, створять легкий романтичний образ.

Аксесуари для цього стилю слід підбирати легкі, витончені і не контрастують за кольором з основним чином.

Вечірній стиль

Вечірній стиль — це елегантність, урочистість і вишуканість.

7eb4e62a7e6c9dad74e8917f1a71102a Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористикаВечірнє вбрання в поєднанні червоного і синього кольору

Поєднання червоного і синього кольорів в одязі для вечірнього виходу в світ буває дуже доречно за умови правильного вибору вбрання та аксесуарів до нього:

 • Сукня кольору марсала добре і елегантно буде виглядати з легкої хутряний горжеткой або палантіном не кричить синього кольору і підійде для романтичної вечері в ресторані.
 • Довге плаття насиченого синього кольору в поєднанні з маленькою сумочкою або клатчем благородного червоного відтінку будуть доречні для відвідування театру або світського рауту. Доповнити вбрання можна прикрасами з дорогоцінних металів і витонченими туфлями-човниками в колір сукні.
 • Придатними для вечірнього вбрання можуть бути класичні або широкі штани глибоких синіх відтінків у поєднанні з довгим жакетом того ж кольору і блузкою або топом благородних червоних тонів (марсала, бордового або пурпурного), взуття для такого способу можна підібрати їм в тон.

Спортивний стиль

Спортивний стиль — це наявність спортивних елементів в одязі, а не одяг, в якій займаються спортом:cde3ea1705a2e7102af0d2cd338eb1b6 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика

 • Широкі штани-штани синього або червоного кольору, доповнені футболками, майками і толстовками в тон першим або ж пари контрастних кольорів, — приклад спортивного стилю.
 • З аксесуарів доречні кросівки і рюкзак, кепка або кеди контрастного білого кольору або будь-якого з палітри червоних або синіх відтінків. Кожен з елементів гардеробу в спортивному стилі може мати принти названих кольорів.

Поєднання червоного і синього у різних комбінаціях з предметів гардероба можна використовувати в різних стилях.

Спідниці

Вони можуть бути монохромного синього або червоного відтінку, а можуть мати принт в кольорі з динамічного союзу двох основних тонів. Спідниці цих кольорів та їх відтінків можуть бути пишними або строгими, довгими або короткими. Ці нюанси не завадять спідниці бути елементом кожного з перерахованих вище стилів.

Сукні

Поєднання синього і червоного або їх відтінків у сукні, може зробити його вечірнім, романтичним або спортивним. Звичайне синє плаття, декороване червоними ґудзиками, оброблене червоною строчкою або кантом легко може бути застосовне в класичному діловому стилі або спортивному.7459e54cea33c94b26416d58a12afb79 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика

Сукня легких пастельних тонів синього і червоного кольорів, має легкий квітковий принт контрастного відтінку, рюші і волани — це представник романтичного стилю в одязі.

Штани

Червоні або сині штани можуть бути деталлю будь-якого стилю. Головне підібрати до них відповідні по відтінку блузи, топи і взуття, щоб в комплекті ці ансамблі були доречні в офісі, на прогулянці або ділової зустрічі.

Блузки і топи

Правильне поєднання червоного і синього кольору в одязі можуть легко перетворити ділову блузку в романтичну або спортивний. Синя блуза буде вдалим доповненням до спідниці або монохромний костюму з жакетом червоних відтінків.

Червоний топ буде гармонійно поєднуватися з спідницею синього кольору або в червоно-синю клітку.

Сумки та аксесуари

Вони повинні бути приємним доповненням до створеного образу, а не відволікати увагу на себе. Незважаючи на те, що пішла в минуле тенденція підбирати за кольором взуття і сумку, цей принцип досі застосовується жінками у створенні красивого модного вигляду.d6297160d65182979abd1ea26101f356 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика

Червона сумка і червоні туфлі до синьої сукні і навпаки — це виглядає гармонійно і сучасно. Ще простіше підібрати аксесуари, коли в одязі в тандемі використані 2 кольори або їх відтінки.

Як гармонійно поєднувати кольори в манікюрі

Завжди легко внести в сірі будні ноту яскравих моментів. Це можна зробити за допомогою манікюру. Колір лаку для нігтів повинен поєднуватися з кольором одягу або хоча б з кольором одного її елементу або аксесуарів.

Манікюр на короткі нігті універсальний. Для нього підходять як світлі відтінки лаку, так і темні. Темний колір зробить велику нігтьову пластину витонченіше, а світлий лак візуально збільшить дрібні нігті.

Красиві довгі нігті можна покривати лаком будь-якого кольору. Але якщо нігтьова пластина вузька, не слід використовувати занадто темні відтінки і, навпаки, якщо нігті широкі, не потрібно фарбувати їх занадто світлими і перламутровими лаками. Вони візуально зроблять нігті ще ширше.f65407b8baa110c43c62a4941fe758a7 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика

Поєднання червоного і синього кольорів красиво і гармонійно виглядає в манікюрі. Синій колір у дизайні нігтів, як і червоний, залишається популярним довгий час. Лак червоного кольору — це класика, а синій — сучасне віяння моди. Є деякі особливості у поєднанні цих відтінків в манікюрі з палітрою кольорів в одязі.

Червоний краще всього поєднується з нейтральними кольорами в одязі (бежевим, чорним, білим), а синій вважається універсальним і поєднується з нарядом будь-якого кольору. Але серед відтінків, з якими синій колір лаку виглядає більш компліментарно, присутній червоний.

Отже, поєднання червоного і синього в манікюрі буде гармонійно з нарядом будь-якого кольору, а тим більше з одягом цих домінантних квітів. Для дизайну в червоно-синіх тонах краще використовувати середню довжину нігтів і більш м’яку форму.

Модний дизайн червоно-синього манікюру

Варіанти червоно-синього манікюру:

 • самий простий і лаконічний варіант: всі нігті червоного кольору, а один, частіше це безіменний, — синього, і навпаки;
 • градієнт (перехід) синього кольору лаку в червоний; виграшніше такий варіант виглядає на довгих нігтях, тоді перехід виходить більш природним і ніжним;33319f40d89df45a1dd7595f1aee69e0 Поєднання червоного і синього кольору. Фото в одязі, манікюрі, на нігтях з іншими квітами, колористика
 • різноманітні візерунки та смужки синього кольору на червоних нігтях і навпаки; в цьому сезоні дуже модний горох, він присутній в одязі, у взутті, в панчохах і колготках, манікюр — не виняток;
 • розлучення червоного кольору на синьому лаку, а синього — на червоному, виконуються з допомогою різних пристосувань і інструментів;
 • стильно виглядає монохромний синій манікюр, на який нанесені червоні блискітки, і навпаки;
 • більш креативно виглядає манікюр, коли нігті покриті червоним і синім лаком по черзі;
 • в іншому варіанті можна на нігтях з синім лаком виділити червоним нігтьові лунки і, навпаки, на червоних виділити їх синім;
 • популярний French manicure також може бути виконаний в 2-х варіантах: червоні нігті з краями синього кольору, а сині нігті з краями червоного;
 • нігті покриті навпіл уздовж синім та червоним лаком, а через кольорову кордон проходить хвиляста лінія, яка на червоній половині синього кольору, а на синій — червоного.

Підібрати правильне поєднання харизматичного червоного кольору і заспокійливого синього для створення красивого гармонійного образу не складно. Потрібно знати лише кілька простих правил, які легко застосувати в будь-якій ситуації.

Відео про поєднанні синього кольору з іншими в одязі

З якими квітами поєднується синій в одязі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради