Чи можна дівчині дарувати кактус на день народження, що означає подарунок для чоловіка

Більшість ухвалить про кактуси носить негативний характер. Пов’язано це з зовнішнім виглядом представників сімейства сукулентів і спосіб їх харчування. Батьківщиною кактусів є жаркі країни, де ці рослини пристосувалися витягувати з навколишнього грунту практично всю воду, а також озброїлися гострими шипами, що захищають їх від тварин, що намагаються відібрати цілющу вологу.

49cf347bb1c4206075f23e4cfc406636 Чи можна дівчині дарувати кактус на день народження, що означає подарунок для чоловіка

Особливості кактуса в якості подарунка

Домашні сукуленти з’явилися в нашій країні кілька століть назад, але відразу ж запрацювали погану репутацію. За аналогією з методом харчування в дикій природі, кактусів, вирощуваних в домашніх умовах, приписують здатність харчуватися негативною енергією господарів, робити їх такими ж твердими і гострими, як вони самі.

Багато забобонні люди, які знають про те, що колюча рослина активно використовується відьмами при варінні магічних зіль, просто бояться приймати кактус в подарунок. Нічого доброго людині, на їхню думку, рослина дати не може. Втім, був один виняток — кактус здатний служити надійним охоронцем житла.

Якщо помістити квітка біля вхідних дверей квартири, то ніякі темні сили всередину неї не проникнуть, гострі шипи сукулент затримають всю негативну енергетику зовнішнього світу.

Чи можна дарувати кактуси

В якості подарунка колюча рослина використовується рідко, хоча люди, які багато років вирощують сукуленти, стверджують, що вони можуть бути корисні людині. Квітка вчить господаря терпінню, надає йому рішучості, зміцнює волю, допомагає зосередитися на виконуваній роботі.

Але є і зворотна сторона медалі: власник подарованого кактуса може елементарно не впоратися з жорстким характером «колючого вихованця» і сам стане занадто жорстоким, перетвориться в нещадного тирана, що доставить масу проблем його близьким.

В будинку м’якого людини вже сам сукулент швидко зачахне (засмутивши тим самим нового господаря), так як для нормального росту рослині потрібна жорстка енергетика, якою вона харчується.

Тому, перш ніж вирішувати, дарувати комусь кактус чи ні, необхідно дізнатися характер обдаровуваного і яка атмосфера панує в його оселю, щоб ненароком не нашкодити йому і членам сім’ї колючим презентом.

bce82f67dc804e535fd7cbeec3fa367f Чи можна дівчині дарувати кактус на день народження, що означає подарунок для чоловіка

Подарунок жінці

Вважається, що своєю жорсткою біоенергетикою кактус робить дам чоловікоподібними і відлякує від жіночого будинку чоловіків. З цієї причини для представниць прекрасної статі сукулент є поганим подарунком. Виключення – юні дівиці (так як рослина символізує дівочу цнотливість) і досвідчені дами-квітникарі, фанатично люблять колючі рослини. Характер останніх уже загартований «чоловічий» енергетикою сукулентів, яких вони вирощують довгі роки. Нічого поганого новий подарунок з шипами їм зробити не може.

Але, незважаючи на всі застереження, відповідь на питання, чи можна дарувати дівчині кактус, скоріше, негативний. Занадто міцно зміцнилася в свідомості народу, що рослина притягує самотність і тугу.

Самотній жінці

Незаміжньою дівчині на виданні кактус дарувати не можна категорично. Подібний презент здатний назавжди залишити її самотньою. Якщо у дівчини ще немає обранця, то подарований сукулент не підпустить до неї гідного представника сильної статі. Якщо ж у закоханої особи є наречений, то колючий подарунок може не просто посварити пару, але і зірвати вже намічену весілля.

18380f63abcd9bddf191426343b3e098 Чи можна дівчині дарувати кактус на день народження, що означає подарунок для чоловіка

Замужній дамі

Це рослина, презентоване жінці, яка має чоловіка, розглядається як вкрай недоречний і двозначний подарунок. Роблячи такий презент, дарувальник ніби натякає на те, що бажає, щоб одариваемая швидше розлучилася з чоловіком. Особливо небажаний подібний презент, якщо пара постійно свариться. Адже в житло з ругающимися господарями колючий квітка відмінно приживається і посилює негативну енергетику в квартирі.

Крім того, жінка, якій дарують рослина з шипами, може, нарешті, зрозуміти по такому подарунку, як до неї насправді ставиться дарувальник. Якщо це чоловік, то, швидше за все, він є її таємним шанувальником, які бажають зайняти місце поруч з коханою. Якщо ж дарувальник — жінка, то вона просто з якоїсь причини бажає одариваемой зла, якого поклала око на її чоловіка і хоче відвести його з сім’ї.

Вагітній жінці

Дарувати сукулент дамі, що чекає дитину, також категорично забороняється. Рослина накопичує негатив і передає його оточуючим людям. Малюк, що знаходиться всередині утроби, вкрай слабкий в енергетичному плані і не має надійного захисту від зовнішніх негативних потоків. За прикметою кактус, подарований вагітній жінці, здатний призвести до хвороб майбутньої дитини і навіть викликати у матері викидень.

eed6d1fbccccefcd8eb36cd649289fab Чи можна дівчині дарувати кактус на день народження, що означає подарунок для чоловіка

Чужий щасливій дружині

Подарувати колюча рослина жінці, яка щаслива з чоловіком, може тільки явний недоброзичливець. Подібний презент має негативне значення — дарувальник хоче посварити подружжя, викликати між ними розлад. Мудра дама, яка любить і любима власним чоловіком, ніколи не прийме сукулент в подарунок. Втім, кактус і не зможе нікому нашкодити, якщо потрапить в будинок щасливої жінки. Адже там, де панує любов і відсутні негативні емоції, кактус просто не приживеться.

Подарунок чоловікові

Не всі представники сильної статі байдужі до домашнім рослинам. Деяким чоловікам подобається, коли в будинку ростуть квіти, але самі доглядати за ними не люблять, а деколи просто забувають це робити. Тому кактуси чоловіки охоче приймають у подарунок з-за того, що сукуленти не вимагають особливого догляду, прощають господарям забудькуватість і своїм аскетизмом і характером нагадують їх самих.

Багато чоловіків вірять, що кактус, поміщений на робочому столі монітора, нейтралізує негативний випромінювання від комп’ютера. З цієї причини працюючі жінки в останні роки часто дарують колегам-чоловікам колючі рослини. Подібний недорогий презент вважається цілком доречним і корисним.

062ff941c6e6635276cec413b7197f42 Чи можна дівчині дарувати кактус на день народження, що означає подарунок для чоловіка

При цьому представникам сильної підлоги необхідно пам’ятати, що сукулент все-таки може виявитися для них небезпечним подарунком. Наприклад, кактус, розміщений у передпокої квартири самотньо живе хлопця, може різко погіршити його фінансові справи.

Кому дозволено подавати ці сукуленти

Екстрасенси впевнені, що дарувати колюча рослина можна досить обмеженому колу людей. Одне з головних обмежень — дівчатам кактус не дарують. Сукулент – небезпечний подарунок «з підтекстом», підходить не для всіх.

Крім того, підносити його в якості презенту потрібно правильно:

  • Подарувати енергійному людині, значить, побажати йому успіху в бізнесі. Особливо добре прикмета спрацює (тобто у обдаровуваного дійсно відбудуться позитивні зміни на роботі), якщо піднести сукулент в червоному горщику, попередньо поклавши на дно посудини пару монет. При цьому слід враховувати, що не можна дарувати кактус після заходу сонця. Це, навпаки, різко погіршить матеріальне становище обдаровуваного.
  • Сукулент можна без побоювання дарувати людям з суворим характером, народженим в січні–лютому. Вважається, що кактус буде підтримувати їх у всіх починаннях, тому що це рослина, відповідне даному періоду. Правда, і тут існує небезпека того, що «чоловіча» енергетика сукулент зробить нового господаря ще більш жорстким, ніж він був спочатку.
  • Можна подарувати кактус близьким знайомим, колекції яких відбуваються конфлікти. Рослина буде вбирати погану енергетику, створювану господарями, і тим самим пом’якшити обстановку в оселі, покращувати стосунки між ними. Коли припиняться сварки, від кактуса краще позбутися.

Можна дарувати кактус на день народження

З-за колючих шипів сукуленти відносяться до розряду «гострих» подарунків, як і ножі або голки, здатних загострити відносини в родині ювіляра, викликати сварки. Подібні «загострюючі» презенти дарувати на день народження не прийнято. За них потрібно давати символічну плату, щоб перетворити подарунок за покупку.

7230c8b4bc7ba107a35df5f79c1b4e7c Чи можна дівчині дарувати кактус на день народження, що означає подарунок для чоловіка

Людині, якій презентують кактус і який не боїться прийняти рослина з шипами в свій будинок, слід віддати за нього хоча б дрібну монету або купюру. Тоді негативне значення колючого дару зникає — сукулент не зможе порушити мир в оселі ювіляра.

Як нейтралізувати негативний вплив квітки

Багато хто знає, що винуватцю торжества можна безкоштовно дарувати домашня тварина або рослина. За «живий» подарунок прийнято давати монетку, щоб він прижився в будинку обдаровуваного. Кактус також відноситься до розряду таких подарунків, тому якщо за нього розплатитися, то він буде намагатися «вирватися» з житла нового господаря, завдаючи шкоди всім його мешканцям своєю жорсткою енергетикою.

Щоб нейтралізувати негативний вплив подарованого кактуса, новому власнику необхідно віддати за нього символічну плату.

При цьому не важливо, чи є такий презент ініціативою дарувальника або ж він привіз рідкісний вид сукулент звідкись з-за кордону на прохання самого винуватця торжества, є пристрасним любителем кактусів. Правило діє в будь-якому випадку: за колюча рослина слід давати монетку.

cdb3600d542a1994b7eb54212591b07f Чи можна дівчині дарувати кактус на день народження, що означає подарунок для чоловіка

З-за незвичайного виду кактус нерідко називають кам’яною квіткою». Забобонні люди переконані: той, хто дарує сукулент близькій людині, має за пазухою камінь і бажає обдаровуваному зла.

Однак якщо пам’ятати, що кактус — це всього лише рослина, і ставитися до нього позитивно, без упереджень, то можна спокійно прийняти сукулент в якості презенту, розплатившись за нього монетою. Нічого страшного після цього з обдаровуваним не станеться, про що свідчить досвід сотень тисяч наших співвітчизників, благополучно вирощують вдома «кам’яні квіти».

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради