До чого сниться кабан дикий ? жінці чи чоловікові – бачити його нападаючого ? сонник

Зустріч на природі з диким кабаном для людини може закінчитися плачевно. Але у світі сновидінь така подія тлумачиться по-різному.

22d6da4178307c6503630526b3cc3b77 До чого сниться кабан дикий ? жінці чи чоловікові – бачити його нападаючого ? сонник

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера треба звернути увагу на зовнішній вигляд звіра. Вгодований примірник обіцяє покращення матеріального становища, отощавший – погіршення. А якщо поруч стоять товстий і тонкий, то, значить, попереду засмучення.

Сонник Ванги

Дикий кабан сниться до появи захисника, чому сновидець дуже зрадіє. Адже новий знайомий допоможе вирішити складні проблеми. Гладити лютого звіра – застереження про майбутні випробування. Убити його – низка невдач скоро закінчиться.

Сонник Євгена Цвєткова

Якщо тварина нападає, то попереду підстерігають підступи підступного супротивника. Вони виразяться у плітках, які зіпсують репутацію людини.

Виявити дику свиню, підійшла ззаду, свідчить про те, що наклепники знаходяться в близькому оточенні.

Сонник Мандрівника

Сонник Мандрівника стверджує, що бачити уві сні кабана – життя сплячого різко зміниться, у неї увірветься запаморочлива пристрасть. Якщо це величезний вепр, то потяг тіла перейде в любов. Якщо невеликий – мана незабаром закінчиться, залишивши приємні спогади.

Сонник Езопа

Бачення про те, що лютий звір нападає, є застереженням про зустрічі з деспотичним родичем. Її результатом стане зміна задуманих планів. Один нападник вказує на те, що це будуть приємні зміни. А кілька – життя сновидця покотиться під укіс.

Український сонник

Ловити дикої тварини – гарний знак про те, що попереду радісна подія, яка принесе виконання бажань. Кабан повалив чоловіка на землю, значить прийшла небезпека, що виходить від підступного знайомого.

Побачене заморожене кабаняче м’ясо символізує боротьбу зі спокусою. Освежеванная туша – потрібні сили для подолання спокус.

Росіянин сонник

З російської соннику вважається, що дика тварина уособлює злісного людини з лютим характером. Сновидіння пророкує сутичку з ним. Чорний вепр обіцяє подальші неприємності. А світлий примірник – після неприємностей підуть радісні новини.

Циганський сонник

Поява в сні кабана повідомляє про зраду ділових партнерів. Самотня самка обіцяє дрібні фінансові проблеми. Якщо буде снитися кілька дитинчат – падіння в боргову яму.

Дворянський сонник Гришиній

Старовинний дворянський сонник вказує, що дикий звір нагадує про майбутні клопоти, які виявляться марними. Кабан з кабанихой передбачають сімейні справи. А дорослі особини з нащадками – проблеми з молодшим поколінням.

Сонник Симеона Прозорова

Годувати диких свиней жолудями означає, що начальство зверне увагу на працелюбність людини. Його чекає просування вгору по кар’єрних сходах. Кидати звірам сіно – багатство, якого так бажав осіб, скоро з’явиться.

1c2aba321477936a25b0e1e047d4e940 До чого сниться кабан дикий ? жінці чи чоловікові – бачити його нападаючого ? сонник

Китайський сонник

Наснилося перетворення кабана в чоловіка або навпаки, застерігає, що в оточенні є людина, яка ненавидить сновидця і бажає йому помститися. Жінка-перевертень – казенне справу, пов’язану з діями чиновників. Воно не принесе позитивних результатів.

Мусульманський сонник

Гнатися за дрібним диким тваринам – не варто приймати необдуманих рішень. Зловити звіра – удача сама йде в руки. Виганяти кабанчика з сараю – хтось з родичів захворіє.

Сонник Фен-шуй

Фен-шуй стверджує, що самому нападати на кабана вказує на те, що сновидець погано ставиться до товаришеві по службі. Це призведе до появи неприємностей на роботі. Біжить далеко стадо – незабаром в близькому оточенні з’явиться немовля.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикСвирепый звір, кидающийся на сплячого, віщує погіршення відносин з другою половинкою. Бились особини – погіршення положення в матеріальному плані.

Сучасний сонник

Жирні, досвідчені кабани – провісники пожвавлення ділової діяльності. Продавати на ринку дорослих диких свиней – знак того, що сновидець стане великим власником. Торгівля дитинчатами – попереду важка робота.

Сонник Роммеля

Може приснитися, що кабани стоять поруч. Коли вони знаходяться праворуч – варто очікувати успіхів у бізнесі, зліва – швидке збагачення. Якщо оточили сплячого – жорстокий і злий чоловік з’явиться поруч. Звірі верещать – попереду неприємні новини.

Сісти на дорослу особину – не уникнути зустрічі з тим, з ким не хочеться бачитися. Вбити тваринного вважається застереженням про те, що спочатку потрібно подумати, а потім здійснювати дії.

Астрологічний сонник

Астрологи переконані, що сон про те, що кабан женеться за людиною, віщує смертельну небезпеку. Сновидінню у реальному житті треба бути дуже обережним.

Американський сонник

Жирний кабан, що лежить на землі – до багатого врожаю. Вмираючий – знак того, що сплячий вважає, що йому все дозволено, але це не так. Не варто бути егоїстом. Дика тварина величезного зростання – скоро людині віддадуть борги.

79749c9a02be28f38e0826c8aa7c6a45 До чого сниться кабан дикий ? жінці чи чоловікові – бачити його нападаючого ? сонник

Сонник сексуальних снів

Згідно соннику сексуальних снів озлоблений кабан свідчить про жорстке ставлення режиму до свого партнера. Якщо жінці привиділося дику тварину, значить, коханець не хоче виконувати її бажання, тому що їх не поділяє.

Сновидіння чоловікові говорить про швидке розставання з дамою, так як вона не отримує того, що хоче від інтимних відносин. Бій зі звіром віщує сварку, а потім примирення, супроводжується сплеском пристрасті. Біжить дике тварина – свідчення того, що сновидець не приділяє належної уваги інтимного життя. Партнер скоро висловить незадоволення з приводу цього негативного факту.

Сонник Майя

Сонник Майя свідчить, що кабан є символом злого людини, непримиренного ворога, який знаходиться близько від сплячого.

Сонник Лонго

Бачення з диким тваринам означає, що людині в недалекому майбутньому доведеться доводити свою точку зору начальника. Це вимагає багато терпіння і сил.

Звір, що лежить під ногами, показує, що один знайомий приховує свої палкі почуття. Варто подумати, хто він. Кабан, який підставив голову, щоб його погладили, означає, що не варто з людьми поводитися різко і жорстко.

f2977aefb9d229acbf2a198b595653a3 До чого сниться кабан дикий ? жінці чи чоловікові – бачити його нападаючого ? сонник

Психологічний сонник

Побачити себе в образі дикого тваринного означає, що сновидець не робить те, що для нього важливо. Значить, незабаром це самообмеження переросте у депресивний стан. Краще переглянути свій погляд на життя.

Кабан, який здійснює спроби сховатися за деревами, знаменує велику сварку з коханою людиною, яка затягнеться у часі. Може хороші відносини ніколи не будуть відновлені.

Значення сну для жінки

Будь-яка жінка повинна знати, до чого сниться кабан.

 • Нападник звір символізує невдоволення життям.
 • Дика тварина, що лежить головою на колінах незаміжньої жінки, говорить про швидке надходження пропозиції до шлюбного союзу. А якщо жінка заміжня, то про підозри чоловіка в невірності супутниці.
 • Кабан, що лежить в брудній калюжі – попередження про конфлікти з домочадцями, пов’язаних з веденням господарства.
 • Якщо жінка спостерігає за відпочиваючим вепрами – вороги вибирають відповідний момент для нанесення жорстокого удару. Від нього важко оговтатися.
 • Вид замужній дамі кабана біля будинку стане попередженням про те, що виникла пристрасть всерйоз закрутить голову. Але треба замислитися, що адюльтер зруйнує існуючий щастя, але нічого не дасть натомість.
  Леді будь-якого віку повинна серйозно поставитися до своїх сновидінь з тваринами.

Значення сну для чоловіків

Особам чоловічої статі також варто знати значення сновидінь:

 • Бійка з дикою свинею – свідоцтво про поганих стосунках з коханою жінкою. Якщо щось не поміняти, то виникне розрив.
 • Біжить без зупинки кабан – нагадування про зайнятість службовими справами. Ця ситуація надалі призведе до депресії.
 • Брудний звір стане передвісником вдалого завершення всіх починань.
 • Величезний кабан, який не може піднятися на ноги, говорить про успіхи у сфері бізнесу. Доходи будуть рости з кожним днем.
 • Бачити, що кабан тоне в бурхливій річці, стане ознака того, що майнова суперечка призведе до погіршення фінансових справ.
 • Тварина, яка точить ікла про дерево – попередження про серйозну небезпеку для бізнесу. Треба швидко вирішити, хто може вплинути на ведення справ і швидко врегулювати непорозуміння з цією людиною.
 • Поранений звір є знаком перемоги над ворогом, який заважав справах бізнесу.
 • Битва з розлюченим кабаном – свідчення того, що сплячий розгадав підступи ворогів. Його не втягнутий в захід, який принесе фінансовий крах і безчестя.
 • Отримання в подарунок кабанячої голови пророкує перемогу над сильним ворогом.
 • Приснилися кабанячі дитинчата, вертящиеся під ногами, значить, зростання добробуту забезпечений.
 • Годування диких звірів вкаже на розширення ділових інтересів.
 • Купівля кабанів віщує отримання нерухомості у власність при дотриманні поступок на користь конкурентів.

Кабан у сновидінні – тварина неординарне. Воно може стати передвісником як хороших подій, так і поганих.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради