Красиві малюнки на 8 Березня

Ви даруйте коханим мамам і бабусям красиві малюнки на 8 Березня? З перших днів весни чоловіки, сини, дочки й онуки поглядають на календар, готують подарунки, обмірковують привітання. Намалювати листівку своїми руками не так складно. Якщо постаратися, кожен зможе створити унікальне вітального зображення. В якості головної теми традиційно виступають квіти.

krasivye risunki na 8 marta Красиві малюнки на 8 Березня

Разом спробуємо намалювати троянди, лілії, ромашки, композиції квітів у вазі. Є малюнки з тваринами, дітьми, написами. Зворушливий і милий подарунок буде зберігатися на видному місці, і гріти серце до наступного весняного свята.

krasivye risunki na 8 marta1 Красиві малюнки на 8 Березня

Малюнки на 8 Березня мамі

Самостійно зробити листівку мамі з квітами і побажаннями – значить подарувати коханій людині теплоту і радість. Повірте, мамі це потрібніше будь-яких інших подарунків. Представляємо ідеї простих малюнків. Квіти намалюйте на листівці одиночні або в композиції. Як варіант, кілька малюнків розмістіть на ватмані. Подаруйте разом з привітаннями вчительці.

krasivye risunki na 8 marta2 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta3 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta4 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta5 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta6 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta7 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta8 Красиві малюнки на 8 Березня
Повторіть лінії з шаблону і ваш малюнок готовий. Залишиться прикрасити.

krasivye risunki na 8 marta9 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta10 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta11 Красиві малюнки на 8 Березня
Ідея малювання аквареллю така, що малюнки виходять легко.

Що необхідно зробити:

 1. Беріть аркуш спеціального паперу Для акварелі», подібні листи щільні, не гладкі, а рельєфні.
 2. Трохи змочіть папір чистою водою з допомогою великої кисті – лист буде вологий, але не мокрий.
 3. Наберіть на тонку кисть трохи фарби, злегка притуліть до листа – залишиться розпливчастий відбиток. Зробіть так кілька разів. Намагайтеся у верхній частині аркуша залишати червоні, фіолетові або жовті ділянки. У нижній частині формуйте зелені плями і смужки. Смужки можуть бути як товстими, як і тонкими.
 4. Дайте фарбам трохи підсохнути. Добре заточеним простим олівцем намалюйте схематично лінії квітів у верхній частині аркуша, листя і стебел в нижній.
 5. Далі яскравими відтінками кольорів, які ви використовували, намалюйте квіти і листя чіткіше. Беріть тонку кисть і добре промивайте її після кожного кольору.

Після того, як картина висохла, виявилися нерівності? Відредагуйте їх фломастером в колір або кольоровим олівцем.

Подібним чином малювати не лише квіти, але й тварин або метелика. Ви не впевнені, що вийде? Спочатку нанесіть на лист штрихами будь-який малюнок. Вже після займіться аквареллю. Але для початкової роботи беріть твердий простий олівець. Лінії від м’якого олівця від вологості расплывутся.

krasivye risunki na 8 marta12 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta13 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta14 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta15 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta16 Красиві малюнки на 8 Березня

Красиві малюнки на 8 Березня в школу

Кажуть, що кожна людина в чомусь талановита. Що робити, якщо не вмієш малювати? А зробити красивий малюнок на конкурс до школи хочеться. Пропонуємо намалювати чарівні квіти на стінгазету. Для початку намітьте, де розташувати квіти. За роботу беріться простим олівцем. Перші риси – майбутній стебло і квітка. Лінія в сторону – друге суцвіття.

krasivye risunki na 8 marta17 Красиві малюнки на 8 Березня

 • Намалюйте пелюстки квітки. Схематично покажіть, де буде верхній лист.
 • Подрисуйте лінію стебла, нехай він буде не таким тонким. Чіткі лінії пелюсток завершіть похилим кінчиком. Якщо десь лінії обривисті, нехай буде так.
 • Закінчите пелюстки. Намалюйте кілька тонких довгих листя біля основи стебла. Прямо біля суцвіть краще зробити великі, але недовгі листя. Так погляд не буде відволікатися від квіток.

Ластиком видаліть нерівні лінії. Злегка проведіть по всій картинці, истончая основні риси. Після фарбування олівцеві лінії не будуть проступати крізь кольору. Прикрасьте аквареллю або кольоровими олівцями. Під рукою є пастель? Беріть її, звичайну або масляну. Спочатку заштрихуйте основні деталі малюнка кольором. Потім загостреною частиною крейди прорисуйте чіткі риси.

На виставці або класній дошці чудово виглядають чорно-білі малюнки.

Щоб виділити лінії чіткіше, використовують чорний олівець. Замість нього підійде темний фломастер або м’який простий олівець. Але починають роботу не з цього. На листку паперу намітьте, де розташувати вазу.

Дотримуйтесь інструкцій елементарного малювання:

 1. на більшій частині аркуша намалюйте прямокутник, поділіть його на частини двома перпендикулярними лініями;
 2. на перетині вийшла точка, це звуження майбутньої вази;
 3. лініями намітьте посудину.

krasivye risunki na 8 marta18 Красиві малюнки на 8 Березня

«Поставте» у вазу прості квітки. Нехай їх буде кілька – 3 або 5. При малюванні використовувати поетапні шаблони для срисовки.

krasivye risunki na 8 marta19 Красиві малюнки на 8 Березня

У справу вступає олівець і гумка. Промальовувати основні лінії чіткіше. Ластиком видаляйте зайві олівцеві штрихи. Добре при цьому використовувати художній ластик, він не виділяє папір, а прибирає тільки лінії.

krasivye risunki na 8 marta20 Красиві малюнки на 8 Березня

Закінчите роботу доповненням візерунка на вазі. Лаконічний малюнок, а виглядає ніжно і святково. Нескладні роботи оцінюються на конкурсах за нестандартну ідею і точність ліній. Тому намагайтеся пририсовывать вазу і квітки акуратно, щоб лінії не смазались. Для більш тонкої роботи бажано брати чорну гелеву ручку.

krasivye risunki na 8 marta21 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta22 Красиві малюнки на 8 Березня

Як намалювати квіти у вазі: прості малюнки в дитячий садок

Малюки в дитячому садку привчають руку до листа через малювання. Це простий, але дієвий прийом вихователів. Діти з радістю створюють образотворчі шедеври для мами або на виставку. Прості мотиви стають радістю дитини і предметом гордості для батьків. Самим маленьким досить прикласти до аркуша паперу долоньку і прикрасити бантиком. Мило і оригінально – для мами найкращий подарунок від донечки чи синочка.

krasivye risunki na 8 marta23 Красиві малюнки на 8 Березня

Діти 5-6 років малюють красиві букети гуашшю мамі та бабусі.

krasivye risunki na 8 marta24 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta25 Красиві малюнки на 8 Березня
Представляємо майстер-клас малювання квітів на листівку для старшої групи дитячого садка. Роботи виконується простим олівцем та гуашшю. При малюванні фарбами використовується мінімальна кількість води, щоб промити пензель. Завдяки цьому виріб виходить глибокого насиченого кольору. Початок – прості риси майбутнього малюнка.

krasivye risunki na 8 marta26 Красиві малюнки на 8 Березня

Займіться фоном. Розділіть фарбами області столу і стіни на картинці. Нехай кольору будуть схожими, але беріть різні відтінки. Орієнтуйтеся на бік, звідки падає світло. Половину аркуша закінчите світлим тоном, половину трохи темніше. Якщо дитина буде малювати під керівництво дорослого, у нього все вийде.

krasivye risunki na 8 marta27 Красиві малюнки на 8 Березня

Зафарбуйте зелень і саму вазу. Листя виконуються окремими штрихами, а для вази доведеться постаратися. Важливо, щоб шар зеленої фарби не змішувався з першим шаром жовтого. Секрет – дайте першому шару фону висохнути.

krasivye risunki na 8 marta28 Красиві малюнки на 8 Березня

На порожніх місцях зробіть ромашки. Ці квіти легко малювати, а виглядають презентабельно. Для завершення композиції кілька пелюсток або цілий квітка намалюйте біля підніжжя вази.

krasivye risunki na 8 marta29 Красиві малюнки на 8 Березня

Закінчення роботи. Перед останніми штрихами залиште лист з фарбами добре висохнути. Потім наберіть на пензлик сині або небесно-блакитні барви. Точковими рухами прикладайте кисть до зеленим листям. А в серединці ромашок додайте трохи помаранчевого або червоного тону. Кольорові квіти у вазі вставити в рамку, вийшов відмінний подарунок мамі від сина чи дочки.

krasivye risunki na 8 marta30 Красиві малюнки на 8 Березня

Малюнки олівцем поетапно для срисовки

Поетапні малюнки – трафарет для художника-початківця. На шаблоні видно, як створюється малюнок, які наносяться лінії. Представляємо вам кілька варіантів, як намалювати квітку покроково. При бажанні ви скомпонуєте декілька на одному аркуші. Вийде букет, прикраса листівки, стінгазети.

krasivye risunki na 8 marta31 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta32 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta33 Красиві малюнки на 8 Березня

Як намалювати тюльпани поетапно.

krasivye risunki na 8 marta34 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta35 Красиві малюнки на 8 Березня
Роза – королева квітів. Намалювати правильно пелюстки і листя досить складно. Але не з покрокової срисовкой. На ній відразу видно, з чого почати роботу. Представляємо кілька ідей різних по складності – від простого до складного.

krasivye risunki na 8 marta36 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta37 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta38 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta39 Красиві малюнки на 8 БерезняСамі красиві малюнки на жіноче свято

Ви вже освоїли прості техніки малювання? Навчитися зможе кожен, і дорослий і дитина. Головне, запастися терпінням і фарбами. Для вас добірка найкрасивіших рисунків на 8 Березня. З тваринами, квітами, з людьми. А починається малювання, як ви вже помітили, з елементарних ліній простим олівцем.

krasivye risunki na 8 marta40 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta41 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta42 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta43 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta44 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta45 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta46 Красиві малюнки на 8 Березня

Легкі малюнки олівцем до Міжнародного жіночого дня

Здається, що олівцеві малюнки оживають зі сторінок альбому. Все через затінення деяких ділянок та освітлення інших. Зробити це просто. Намітьте, де саме буде розташовуватися малюнок на аркуші. Починайте роботу твердим простим олівцем, легкими лініями без натиску. Коли образ буде готовий, видаліть зайві лінії. А основні лінії прорисуйте м’яким олівцем. Темні ділянки заштрихуйте. Штрихування легко затонувати шматочком паперу. Поверніть відрізок паперу, потріть в місці штрихування. У вас вийде затемнена область.

krasivye risunki na 8 marta47 Красиві малюнки на 8 Березня
А тепер малюнки першого рівня складності. Тобто, ті, що виходять після роботи з простим твердим олівцем.

krasivye risunki na 8 marta48 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta49 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta50 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta51 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta52 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta53 Красиві малюнки на 8 Березня

Малюнки для початківців по клітинках: легко і просто

Малювання по клітинках віддалено нагадує вишивку хрестиком. Під рукою майстрині поступово набуває рис кольорове зображення. Схему срисовки перенесіть на зошита в клітинку. Або нанесіть на звичайний аркуш альбому клітини. Срисуйте зображення, а зайві клітини зітріть ластиком.

krasivye risunki na 8 marta54 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta55 Красиві малюнки на 8 Березня
krasivye risunki na 8 marta56 Красиві малюнки на 8 Березня

Ще легше піти іншим шляхом. Візьміть яскраву сторінку з журналу. Можливо, з ведмежам або квітами. Помістіть у прозорий файл. Зверху на файлі намалюйте клітини. Проведіть по лінійці кульковою ручкою смужки знизу вгору, а потім справа наліво. Тепер картинка поділена на безліч квадратів. Їх то і перемалюють на альбомний лист, квадрат за квадратом.

Малюнки на 8 Березня від бабусі онуки

Маленька внучка для бабусі намалює просту листівку або скористається розфарбуванням. Для прикрашення простого малюнка потрібні олівці і шаблон. Роздрукувати малюнок на принтері. Важливо прикрашати акуратно і не заступати за краї на шаблоні.

krasivye risunki na 8 marta57 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta58 Красиві малюнки на 8 Березняkrasivye risunki na 8 marta59 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta60 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta61 Красиві малюнки на 8 Березня

krasivye risunki na 8 marta62 Красиві малюнки на 8 Березня
Перефразовуючи відомого Пабло Пікассо, скажу, що «малювання змиває з душі пил повсякденному житті». Створюйте близьким листівки, малюйте із задоволенням. Вам сподобалась стаття? Ставте лайки, діліться з друзями в соц. мережах. До швидких зустрічей!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради