Чи можна мамі стригти волосся доньці чи синові — значення прикмети та її особливості

Питання, чи можна мамі стригти волосся доньці, цікавить багатьох людей. Волосся з давніх часів вважалися важливим елементом, вони пов’язували людини з вищими силами. Завдяки пасмам можливо отримати негативний або позитивний потік енергії. Таку зв’язок нескладно порушити. Часто це відбувається саме з-за того, що батьки самостійно стрижуть волосся дітям.

Чому батькам не можна стригти своїх дітей

Головне питання всіх мам – чи можна самій стригти волосся синові або дочці. Сила людини пов’язана саме з волоссям, тому від них залежить майбутнє малюка. Розібратися і дати відповідь на питання можуть забобони, які прийшли з часів язичництва.

54b5495274ba2eb41ef9ba351e577fd4 Чи можна мамі стригти волосся доньці чи синові — значення прикмети та її особливостіВолосся в ті часи були дуже важливі, особливо локони дитини.

У дитячому віці малюки беззахисні. Якщо батьки обстригають пасма дітям – в тіло можуть проникнути нечисті сили.

  1. Існує думка, якщо мама стриже доньку чи сина – у них не буде підтримки з боку родичів. Волосся символізують давню мудрість. Тому мама і тато ще з дитинства позбавляють дітей такої якості. Дитя буде нещасливим і зустріне багато неприємностей на життєвому шляху.
  2. Підстригти дочка матері – забрати у дівчинки щастя в любові. Коли вона виросте, то не зможе вдало вийти заміж і побудувати міцні сімейні відносини.
  3. Пасма беруть на себе будь-яку енергетику, що значно впливає на людське здоров’я. Мати або батько стриже дитини – у малюка будуть проблеми зі здоров’ям. Протягом життя він може часто хворіти.
  4. Небажано підстригати дитину, якій ще не виповнився рік. Це вплине на розвиток. Малюк може почати пізно говорити.
  5. Стригти самостійно волосся своїй дитині – віднімати захист вищих сил. Стрижка може зменшити тривалість життя чада. Воно стає беззахисним і вразливим.

Нарешті, без певних навичок батьки можуть зіпсувати стрижку дитині, і це призведе до комплексам і тривожності.

Відповідні дні та місця для стрижки

Відповідь на питання, чи можна батькам стригти своїх дітей, точно негативний. Але якщо вибрати підходящий день і місце для процедури, можливо уникнути негативного впливу прикмети.

Єдиний день, в який заборонено стригти своєї дитини, – неділю. Якщо батько підстриже малюка в цей день може позбавити його успіху і щастя, «підрізає крила». У п’ятницю робити стрижку також небажано. Це сприяє поганому низку подій. Життя дитини може кардинально змінитися. Це можуть бути події позитивного або негативного сенсу.

Забороняється дружині або чоловікові стригти малюка в дні-антагоністи. Залежить від того, в який народилася людина. Якщо людина народилася в п’ятницю, заборонено обстригати локони в суботу.

В кожному народі обстриженные волосся мали своє значення. У римлян стригли лише рабів. У Скандинавії стригтися означало бідність. Для іудейського роду – це прикмета осквернення.

Не рекомендується стригтися у вечірній час. Якщо не дотримуватися повір’я, у людини підуть сили. На сьогоднішній день цього забобони мало хто дотримується. У давні часи не дозволялося, щоб стриг дитини чужа людина. Волосся можуть потрапити в руки людині, яка володіє магією. Чаклун зробить псування або змова.

Варто враховувати, в якій фазі знаходиться Місяць:

  • щербатий – пасма будуть рости довше, але густіше і міцніше;
  • зростаюча локони ростуть швидше.

Це може по-різному впливати на здоров’я і майбутнє дочки/сина.

751fb48e7eddb3dd367e057e2fe829be Чи можна мамі стригти волосся доньці чи синові — значення прикмети та її особливостіУ молодика проводити процедуру небажано, щоб не скоротити тривалість життя малюка.

Існують сатанинські дні за місячним календарем – 9, 15, 23, 29. У ці дні заборонено обрізати локони будь-якій людині. Це позначиться на здоров’ї, принесе безліч хвороб. Не варто стригти волосся в місячне чи сонячне затемнення. У ці дні людина є досить беззахисним, тому стрижка може тільки нашкодити.

Що робити з волоссям состриженными

Незважаючи на негативне тлумачення забобонів про стрижку локонів, люди все рівно підстригали волосся. Якщо чоловік був хворий – разом з остриженными кінцями йшла і хвороба. Важливо знати, що робити із залишками локонів, щоб вони не потрапили в руки магів і чаклунів.

Прикмети кажуть, що краще втопити у воді або спалити волоски. Не рекомендується викидати у відро для сміття або розкидати по будинку, квартирі.

На Русі люди збирали обстрижені пасма і використовували для подушки. Після смерті цю подушку разом з померлим клали в труну.

Сивий волосок служив амулетом, який носили на грудях.

Для видалення інформації про господаря волосся, топили прядки тільки в проточній воді. Є і негативна сторона такого повір’я – разом з водою можна змити свої захисні сили і удачу. Вогонь здатен спалити не тільки волосся, але і разом з ними біди і нещастя. Можна вибрати будь-який зручний спосіб, як вчинити з остриженными прядками.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради