Мертва птиця, прикмета: у дворі будинку, на балконі, на порозі

mjortvaja ptica primeta vo dvore doma na balkone na poroge f54c45f Мертва птиця, прикмета: у дворі будинку, на балконі, на порозіЗ глибини століть від покоління до покоління передаються різні прикмети та повір'я. Найпопулярніші з них зазвичай стосуються фізіологічних відчуттів і змін. Наприклад, навряд чи знайдеться людина, яка не чула забобонів про те, що означає прищик на носі або до чого буває дзвін у вухах. Однак і природні явища не залишалися без уваги предків. Птахи, як єдині земні жителі, яким є небо, майже завжди асоціювалися з чимось хорошим, світлим. Не дивно, що прикмета «мертва птиця» наділена в народному фольклорі самими похмурими прогнозами. Саме про них і піде мова в нашій сьогоднішній статті.

Трактування прикмети «мертва птиця» за місцем знахідки

У багатьох народів птиці вважалися уособленням людської душі, їх також називали вісниками небес. Тому людина, випадково знайшов пташиний трупик, відразу розумів, що пора готуватися до неприємностей: загибель Божої птахи ніколи не розцінювалася як добрий знак. Однак, для того, щоб робити остаточні висновки з приводу майбутніх негараздів, необхідно уточнити, де саме була виявлена сумна знахідка.

На дорозі

mjortvaja ptica primeta vo dvore doma na balkone na poroge a57e560 Мертва птиця, прикмета: у дворі будинку, на балконі, на порозі Голуби, горобці і синиці краще за інших птахів пристосувалися до життя в населених пунктах, а тому саме їх ми бачимо найчастіше. Вважається, що трупик голуба, виявлений на дорозі, обіцяє великі неприємності в особистому житті. Людини довгий час будуть переслідувати сімейні розбіжності, сварки з друзями, а також затяжні, хоч і не небезпечні хвороби. Знайти мертвого голуба по шляху в будь-яке установа – до фінансових збитків і ускладнень у вирішенні офіційних справ.

Мертвий горобчик або синичка попереджають про можливі травмах і захворюваннях, пов'язаних із зневажливим ставленням до свого здоров'я.

Найгірший варіант прикмети – побачити померлу птаху перед далекою дорогою. Знахідка вважається особливо небезпечною для тих, хто збирається подорожувати по воді: згідно з давнім повір'ям, мертва птиця обіцяє корабля. В інших випадках мандрівник повинен бути готовий до несприятливих умов поїздки – відпустка буде зіпсований прикрими дрібницями, відрядження виявиться під загрозою через будь-яких непередбачених чинників.

Однак прикмети і забобони про птахів, які померли на дорозі, вважаються дійсними тільки в разі насильницької смерті: якщо пташка загинула під колесами машини або в пазурах моторної кішки. Птахи теж схильні до хвороб, старості і неминучої смерті. Тому, якщо ви побачили на узбіччі перната тільце без зовнішніх пошкоджень, то ніякі небезпеки вам не загрожують.

У будинку або поряд з ним

Якщо птах вдарилася в скло, але благополучно полетіла, ця подія слід розцінювати як попередження: скоро у вашому житті відбудуться значні події, причому тільки від вас залежить, чи будуть їх наслідки позитивними.

mjortvaja ptica primeta vo dvore doma na balkone na poroge 3c61026 Мертва птиця, прикмета: у дворі будинку, на балконі, на порозі

Зовсім інша справа, якщо в результаті зіткнення пичуга загинула. Трактування прикмети «мертва птиця на балконі або прямо під вікном» різниться в залежності від того, яку пташку ви виявили:

  • голуб попереджає про швидку хвороби когось із домочадців
  • горобець обіцяє невеликі грошові втрати (штраф, незаплановані витрати)
  • сорока означає, що хтось розпускає про вас наклепницькі плітки
  • сова – рідкісний, але іноді зустрічається поблизу людського житла гість – це знак, що в якійсь ситуації ви маєте намір вступити всупереч здоровому глузду, ніж заподієте шкоду тільки собі самому
  • трупик ластівки віщує яка знайшла сумна подія, яка закінчиться сльозами

За приймете, мертва птиця на порозі будинку теж не обіцяє господарям нічого хорошого. Знахідка великого птаха (сорока, голуб, ворона) пророкує хвороби і навіть можливу смерть кого-небудь з проживаючих в будинку. Невеликі пташки на зразок горобця попереджають про дрібних сварках і нетривалих фінансові ускладнення.

Зрозуміло, перш, ніж лякатися негативного повір'я, слід переконатися, що птах загинув саме тут, а не була принесена кішкою або собакою. Відомо, що деякі вихованці мають звичку робити господарям подібні «підношення», але дія прийме не поширюється на ситуації, які були створені навмисно, хоча б і кішкою.

mjortvaja ptica primeta vo dvore doma na balkone na poroge fdf4251 Мертва птиця, прикмета: у дворі будинку, на балконі, на порозі Птахи часто гинуть, випадково потрапивши в приміщення через кватирку або відкрите вікно. У пернатих тендітний організм, для якого будь-який стрес може стати згубним. Мертва пташка, знайдена в будинку, не обіцяє господареві будь-яких неприємностей, якщо тільки він сам не опинився винуватцем смерті птахи (наприклад, закрив вікно і намагався спіймати птаха, ніж налякав її ще більше). В такому випадку винуватцеві загрожує серйозна хвороба, але тільки йому одному – інші домочадці ніяк не постраждають.

Звертати увагу на прикмету «мертва птиця у дворі будинку» слід тільки жителям приватного сектора. Для мешканців багатоповерхівок загибла пташка не несе ніяких попереджень: в цьому випадку територія є громадською. Крім того, повз трупика пройдуть десятки людей, зрозуміло, що вони не можуть всі одночасно піддатися одним і тим же нещасть.

Якщо ж мертва птиця виявилася на городі або присадибній ділянці, народні повір'я пророкують яка знайшла чвари зі знайомими, але не рідними людьми. Можливо у вас відбудеться сварка з ким-небудь з друзів, розгориться конфлікт на роботі або сусіди з'являться до вас з претензіями з побутового приводу.

Що впала з неба птах

Нечасто, але трапляється, що з яких-небудь причин крилатий створення гине прямо в польоті і падає під ноги перехожому. Несподіване і неприємна пригода може викликати тривогу навіть у людини, що не звертає уваги на народні забобони. Однак, якщо ви не бачили самого моменту загибелі птиці в небі, то ніякі неприємності вам не загрожують. А ось того, хто помітив, як пташка померла або почув її передсмертний крик, слід приготуватися до негараздів в професійній сфері: вам можуть урізати премію, посилити терміни здачі проекту або доручити виконання складного завдання.

Прикмета «пташка в водоймі»

mjortvaja ptica primeta vo dvore doma na balkone na poroge e8bd695 Мертва птиця, прикмета: у дворі будинку, на балконі, на порозі

На жаль, птиці нерідко тонуть в фонтанчиках, бочках з дощовою водою і навіть глибоких калюжах: якщо птах не втрималася на краю і перекинулася в воду, то з намоклі пір'ям їй вже не врятуватися самостійно. Це сумне, але природне в природних умовах подія, а тому господареві ділянки можна нічого не побоюватися. Втім, якщо ви бачили потрапила в біду пташку і не спробували їй допомогти, світобудову може покарати вас за байдужість легкої, нетривалої хворобою.

Як пом'якшити або нейтралізувати негативний прогноз

Не варто занадто сильно боятися прикмету про птаха, яка загинула на вашій території. Такі знаки часто посилаються як попередження. Якщо людина зрозуміла натяк провидіння, йому досить помиритися з близькими, проявити більше старання на роботі або завчасно звернутися до лікаря – дивлячись, які саме біди віщує повір'я. Тоді нещастя обійде ваш будинок стороною.

Щоб остаточно позбутися від тривожних думок, можна вимовити молитву ангела-хранителя або прийняти душ, прочитавши нескладний змова:

«Звідки вода прийшла, туди і пішла, так всі біди з собою забрала!»

Іноді, виявивши біля свого будинку трупик птиці, господар починає підозрювати, що на нього хочуть навести порчу через підклад. Виключати подібної можливості, звичайно, не можна, однак слід знати, що справжня магія зустрічається досить рідко. Зазвичай таким чином недоброзичливці намагаються налякати опонента або змусити його нервувати.

Розклад Таро на магічний вплив допоможе з'ясувати, чи є на вас чи вашої сім'ї псування, проте в будь-якому випадку постарайтеся не піддаватися паніці. Пам'ятайте, що спокій і позитивний настрій часто є найкращим захистом від будь-яких бід.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради