Що входить до прибирання виробничих приміщень

Прибирання виробничих приміщень – важливе завдання. Якщо з наведенням чистоти в житлових комплексах легко впоратися самостійно, то пил, масляні плями, сажа або кіптява, накопичені на поверхні робочого обладнання у важкодоступних місцях, вимагають професійної очищення хімічними засобами. Важливо, щоб прибирання промислових приміщень і складів проводилося грамотно, з дотриманням усіх її етапів і правил техніки безпеки.

Чим співробітники клінінгових компаній краще персоналу підприємства

chto vkhodit v uborku proizvodstvennykh pomeshhenijj29 Що входить до прибирання виробничих приміщеньПрибирання виробничих приміщень краще довірити клінінгової компанії

Залучаючи колектив до прибирання свого підприємства, керівництво ризикує не досягти бажаних результатів. Співробітники не осилять забруднені площі, тому що виробничі цехи мають великі розміри і високі стелі.

Нераціональне використання трудових ресурсів принесе підприємству великі збитки. Тут не допоможе навіть наявність штату технічок. Витрат на його зміст багато, куди входять оплата праці, купівля прибирального інвентарю, побутової хімії. При цьому гарантії якості виконання роботи ніхто не дасть.

Прибирання на виробництві поступово переходить в область завдань професійних клінінгових компаній. Спеціально навчені люди швидко справляються з цим, не порушуючи роботи промислового підприємства.

В залежності від запиту, прибирання буває генеральної, щоденної або післяремонтного. Кожна комерційна клінінгова компанія пропонує свій список послуг. Вартість робіт та терміни виконання краще дізнатися за телефоном або на сайті.

Як відбувається професійне прибирання заводів

Методи прибирання промислових заводів і фабрик залежать від виду продукції та санітарних вимог до приміщення. Наприклад, головне для металообробного підприємства – справний стан верстата. Регулярне очищення обладнання від осідаючого на ньому металевого пилу здатна попередити серйозні поломки. Вологе прибирання приміщень зробить атмосферу в цеху здоровіше.

chto vkhodit v uborku proizvodstvennykh pomeshhenijj30 Що входить до прибирання виробничих приміщеньВиробник харчової продукції, запрошуючи клінінговий сервіс, очікує підвищення рівня чистоти на заводі до норм санітарної служби. Завданням збиральної команди стає знищення патогенної флори з поверхонь у будівлі спеціальними хімічними засобами. Відправляючи прибиральників на об’єкт, менеджери клінінгових центрів забезпечують їх необхідним набором професійного обладнання та попереджають про терміни здачі роботи.

Якщо методи очищення від забруднень для кожного заводу свої, то схема проведення клінінгових робіт на промислових підприємствах однакова. Вона включає в себе чистку стелі, стін, твердих підлог, скління, залізобетонних конструкцій, електрообладнання, санвузлів. В обов’язки працівників клінінг-компанії входить і комплексне прибирання офісних приміщень: очищення поверхонь від пилу, миття вікон, підлог, килимового покриття, чистка меблевої оббивки, винос сміття та заміна лампочок.

Клієнти цінують сучасні клінінгові центри за такі плюси:

 • Оснащеність висококласним устаткуванням, що підвищує якість і швидкість прибирання: Karcher, Nilco, Windsor, Nilfisk.

  chto vkhodit v uborku proizvodstvennykh pomeshhenijj31 Що входить до прибирання виробничих приміщеньСпівробітники клінінгових компаній використовують в роботі професійне обладнання

 • Використання в роботі тільки безпечних хімічних засобів, що діють на різні типи забруднень: Dr. Schnell, Dolphin, Cleanfix.
 • Високий рівень фахової підготовки співробітників, а також наявність дозвільних документів на всі види клінінгових послуг.
 • Короткий термін виконання всіх етапів. Цей момент обговорюється з замовником.
 • Суворий контроль роботи бригади, своєчасне вирішення організаційних питань. Гарантія якісного результату.
 • Доступні тарифи на різні пакети послуг.
 • Співробітники клінінгової компанії уважно ставляться до потреб клієнта. Вони легко підлаштовуються під специфіку промислового об’єкта.

  Особливості прибирання виробничих приміщень

  Для технічних будівель передбачено кілька видів клінінгу. З щоденним приведенням в порядок впорається штатний персонал заводу: помити підлоги і змахнути пил з поверхонь нескладно. А в більш серйозних випадках, таких як генеральна або післяремонтне прибирання, краще звернутися до професіоналів.

  Генеральне прибирання

  Вона відрізняється від щоденної не тільки прайсом, але і переліком виконуваних робіт, куди входять:

  • вологе і сухе очищення стін і відкритих поверхонь;
  • видалення пилу з плінтусів і плям зі стін;
  • очищення розеток і вимикачів від забруднень;
  • миття дверних прорізів і дверей, сходових площадок;
  • видалення пилу з балок і вентиляційних шахт;
  • приведення в порядок освітлювальних приладів і радіаторів;
  • прибирання підлоги вакуумним обладнанням, очищення кахлю;
  • миття підлоги роторною машиною;
  • хімчистка килимового покриття.

  Перелік робіт визначається з клінінгової компанією заздалегідь. Можна укласти договір на регулярну генеральне прибирання протягом року.

  Приведення приміщень в порядок після ремонту

  chto vkhodit v uborku proizvodstvennykh pomeshhenijj32 Що входить до прибирання виробничих приміщеньЗнепилювання у виробничому приміщенні виконують за допомогою промислового пилососа

  Послеремонтный клінінг – послуга, якою часто користуються власники нової нерухомості, а також промислові підприємства після реконструкції. Таку прибирання не можна недооцінювати, оскільки в запорошеному приміщенні важко працювати і дихати.

  Знепилювання цехів дозволяє видалити з повітря небезпечних для людини пилових кліщів і попередити поломку робочого обладнання.

  В цей процес входять такі етапи:

 • Очищення поверхонь від щільного шару пилу пилососом. Якщо роботи ведуться на висоті, використовується портативний агрегат.
 • Обдування місць зі складним доступом: освітлювальні прилади, кабельні канали, труби і т. д. Відбувається за допомогою спеціального компресора.
 • Видалення осілого пилу: вологе прибирання підлог, стін, робочих місць і обладнання.
 • Додаткова промивка поверхонь, вікон, батарей від залишків пилу.
 • За бажанням замовника цех знепилюючого повністю або частково: наприклад, тільки стіни, підлогу або металоконструкції. Все залежить від поставлених термінів і платоспроможності клієнтів.

  Поділивши прибиральні роботи на етапи, їх легше вписати в щомісячну кошторис фабрики або заводу: просто укласти контракт з клінінговим центром і отримувати послуги за домовленістю.

  Менеджер приватної компанії з прибирання завжди піде назустріч замовнику і організує виконання робіт в комфортні для нього терміни.

  Вартість клінінгових послуг для промислових підприємств

  chto vkhodit v uborku proizvodstvennykh pomeshhenijj33 Що входить до прибирання виробничих приміщеньМасштаби і регулярність прибирання виробничих приміщень визначають ціну 1 кв. м. Якщо йдеться про щоденне чищення на підприємстві, що включає серед іншого вологе та сухе прибирання поверхонь, натирання дзеркал, заміну витратних матеріалів і винесення сміття, то вартість послуг стартує від 30 руб. за 1 кв. м. в місяць.

  Генеральне прибирання технічного приміщення коштує від 45 руб. за 1 кв. м. Усунення забруднень після ремонту – від 60 руб. за 1 кв. м. Всі ціни – середні по Москві і Санкт-Петербургу.

  Як правило, клінінгові компанії приступають до роботи тільки після підписання договору. Збиральна бригада виїжджає на об’єкт у супроводі персонального менеджера, який на фініші перевіряє якість виконаних послуг.

  Кодекс більшості приватних компаній з прибирання не дозволяє брати гроші за послуги наперед. Клієнт платить тільки за результат, що важливо, якщо співпраця з клінінг-сервісом відбувається вперше.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради