Порізати палець (вказівний, великий, середній, безіменний, мізинець), долоня – прикмети для правої і лівої руки

Руки вважаються своєрідними мизиантеннами, що забезпечують зв’язок людини із Всесвітом. Прикмета, пов’язана з порізом пальця, визначає подальшу поведінку і долю їх володаря. Важливо навчитися правильно трактувати марновірство по глибині рани і приналежності фаланги на лівій або правій руці.

2b0cb15451f9c062b6e68105fd04e835 Порізати палець (вказівний, великий, середній, безіменний, мізинець), долоня – прикмети для правої і лівої руки

Наприклад, якщо порізати палець на правій руці – прикмета означає швидку сварку з чоловіком. Поріз будь-якого з пальців на лівій руці розумійте як передвістя скандалу з жінкою.

Пошкодити ножем або ножицями

Прикмета порізати палець пов’язана не тільки з місцем, яка саме фаланга руки постраждала. Частина забобонів стосуються і предмета, яким було скоєно пошкодження.

Якщо маленька подряпина на фаланзі правої руки зроблена ножем або ножицями, трактування прикмети наступна:

 • Великий – доведеться пожертвувати власними інтересами заради вирішення проблем родичів.
 • Вказівний – можливі сварки з начальством. Будьте економні, не виключається пониження посади через офісних розбіжностей.
 • Середній – остерігайтеся злих пліток і не розповідайте нікому про свої успіхи.
 • Безіменний – тримайтеся коректно по відношенню до колег, не виключаються дрібні сутички на роботі з особистої неприязні.
 • Мізинець – перестаньте заздрити чужому щастю, бережіть своє.

ee81b24aa456184ea91d8874ab370cdc Порізати палець (вказівний, великий, середній, безіменний, мізинець), долоня – прикмети для правої і лівої руки

Подряпина від ножа або ножиць на пальці лівої руки означає:

 • Великий – поставтеся серйозно до розпочатого справі, вмійте відповідати за свої вчинки.
 • Вказівний обережніше з висловлюваннями. У ближньому колі знайомих є людина, бажаючий підставити на роботі.
 • Середній – можливий розрив відносин з коханою людиною, передвістя великої сварки, тому намагайтеся бути менш різким.
 • Безіменний – перевірте ще раз папери, не виключено, що вас намагається підставити колега.
 • Мізинець – в близькому оточенні є недоброзичливець, распускающий погані чутки.

Вколотися голкою, шпилькою або шипом троянди

Вколоти палець – це сприятлива ознака, особливо для тих, хто не має пари.

 • Укол пальця незаміжньої дівчини віщує швидку появу її судженого.
 • Прикмета, якщо вколола палець заміжня жінка, означає, що її улюблений думає про неї.
 • Вколоти великий палець – прикмета пророкує рішення великих неприємностей і нужденному людині.
 • Проколоти середній палець – бережіть себе від навколишнього поганої енергії, намагайтеся не вплутуватися у сварки і конфлікти.
 • Укол вказівної фаланги означає доленосне попередження фінансової втрати.
 • Якщо від уколу постраждав перст безіменний – явна ознака заздрості з боку, намагайтеся поменше хвалитися своїми успіхами.
 • Вколоти мізинець – перестаньте поширювати заздрісні плітки.
 • d1181798549f01416be337288814f3e1 Порізати палець (вказівний, великий, середній, безіменний, мізинець), долоня – прикмети для правої і лівої руки

  Прикмета, якщо наречена вколе пальчик в переддень весілля, віщує розпад нової сім’ї. Випадковий укол шпилькою означає втрату зв’язку з близькою людиною або іншому.

  Укол шпилькою троянди знаменує глибоке розчарування в людині, який подарував квітка.

  Трактування по кожному пальцю

  Прикмета «порізати палець» трактується як доленосний провісник наближення події чи підсвідомий сигнал на певну проблему, що вимагає швидкого реагування.

  Великий

  Через великий перст йде потік енергії, що дозволяє відчути себе реалізованим у житті людиною. Прикмета «порізати великий палець на лівій руці» віщує потреба близьких людей вашої уваги. Посодействуйте близькій людині у вирішенні його проблем, навіть якщо це буде всупереч власним інтересам.

  Якщо випадково порізати великий палець правої руки, прикмета означає присутність фінансової загрози. Будьте розсудливі і намагайтеся економити на витратах. Також не виключена можливість крадіжки, тому гроші краще зберігайте в надійному місці.

  3aabec1303e6b66b1186f7b584a3c446 Порізати палець (вказівний, великий, середній, безіменний, мізинець), долоня – прикмети для правої і лівої руки

  Вказівний

  Указательная фаланга руки відповідає за здатність людини до подолання кризових моментів. Прикмета, коли порізаний вказівний палець лівої руки, знаменує майбутній конфлікт з впливовою людиною або владними держструктурами. Активізуйте свою хитрість і спритність, не будьте сильно жорстокими і різкими. Проявляючи дружелюбність, не відступайте від принципових позицій.

  За прикметою, якщо порізаний вказівний палець правої руки, очікуйте конфлікту в колі сім’ї. Тут знадобляться ті ж навички – проявіть доброту і співчуття, оточіть теплотою і турботою, ретельно контролюйте емоційну поведінку.

  Середній

  Середня фаланга відповідає за емоційний стан людини. Прикмета «порізати середній палець на лівій руці» означає втрату довіри близького друга. Зверніть увагу на друзів, можливо, хтось незадоволений вашими відносинами і хоче розірвати дружбу.

  Якщо порізаний середній палець на правій руці – це до зради або зради. Уважно придивіться до оточуючих, можливо, такого різкого повороту подій можна уникнути, якщо просто поговорити.

  8f3e09e3a0ad92669854c353d7d26cbd Порізати палець (вказівний, великий, середній, безіменний, мізинець), долоня – прикмети для правої і лівої руки

  Безіменний

  Безіменний палець відповідає за суспільне становище людини в соціумі. Прикмета каже, що якщо порізати безіменний на правій руці, то похитнеться положення серед колег. Будьте обережні, недоброзичливці горять бажанням скористатися вашою помилкою, щоб створити загрозу кар’єрі і зганьбити репутацію.

  Якщо постраждав палець на лівій руці – заздрісники намагаються впливати на близьких друзів і родину. Побороти цю неприємність можна тільки за допомогою щирої турботи і уваги.

  Мізинець

  Мізинець відповідає за матеріальний добробут. Рана на правій руці – чекайте незаплановані витрати. Порізати мізинець на лівій руці означає відсутність комфортних умов або почуття незадоволеності. У побутовому плані це може бути поломка техніки в кар’єрі – відсутність заохочення, на яке сильно сподівалися. Існують прикмети, тлумачать свербіж мізинця. Про них розповідали тут – https://primetytut.ru/telo/cheshetsya-mizinets-na-pravoj-ili-levoj-ruke.b7db74ac1dfec0a06fa54f913b976a0b Порізати палець (вказівний, великий, середній, безіменний, мізинець), долоня – прикмети для правої і лівої руки

  Поранити відразу два і більше пальців

  Щоб правильно витлумачити прикмету, коли пошкоджено дві і більше фаланг, потрібно звернути увагу на ту, що порізана сильніше. Наприклад, якщо порізати палець і випадково зачепити інші – передбачення трактується по тій фаланзі, де сильний поріз.

  Трактування для закоханих

  Передвісником доброї новини вважається час, коли звершено поріз будь фаланг. Наприклад, якщо незаміжня дівчина чи неодружений хлопець зашкодить пальці в переддень Нового року – прикмета віщує появу в їх житті близької людини.

  По глибині рани судять про думках коханого. Якщо дівчина порізала пальчик, вважається, що чим болючіше і глибша рана, тим сильніше думає коханий про свою наречену.

  dd2ad0167e54d261a480753413bd6849 Порізати палець (вказівний, великий, середній, безіменний, мізинець), долоня – прикмети для правої і лівої руки

  Порізати руку

  Для молодої і незаміжньої дівчини поріз долоні означає хорошу новину про її коханій людині.

  Поріз долоні лівої руки пророкує проблеми зі здоров’ям близької людини. Постарайтеся поставитися уважно до близьких і забезпечити їм комфортні умови. Якщо пошкоджена долоня на правій руці – не виключений конфлікт зі старшим і близьким чоловіком. Проявіть терпіння і витримку.

  Лякатися недобрих прийме не варто. У кожному марновірстві є протиотрута – вважається, що прикмета, пов’язана з порізаним пальцем на руці, втрачає свою дію, якщо на пошкоджений палець надіти срібне колечко. Срібло очищає кров і думки від зайвого негативу. Глибоку рану можна просто промити святою водою.

  Поменше думайте про погане, прикмети – це лише підказки. Якщо правильно скористатися доленосними знаками, біди вдасться уникнути.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради