Прикмета: прищ на вусі, на мочці, біля вуха

Згідно приймете, прищ у вусі може мати різне значення, тому для того, щоб вірно трактувати підказки долі, потрібно звернути пильну увагу на супутні деталі.

dec5d04d73258cc6d2a3249674127cce Прикмета: прищ на вусі, на мочці, біля вуха

Що означає прищ на вусі

Звичайно прищі виникають на зовнішньої поверхні вуха або на мочці. В залежності від того, з якого боку з’являється роздратування, сенс передбачення може відрізнятися.

На правому

Якщо довелося виявити прищ на правому вусі, то в майбутньому очікують лише благополучні події. Можна чекати незабаром удачу і множення життєвих благ.

  • прищик, що раптово з’явився праворуч, означає, що найближчим часом близькі друзі нададуть неоціненну підтримку;
  • є шанс бути поміченим з боку керівництва або впливових людей – вийде проявити себе, поліпшити репутацію;
  • самотнім людям рекомендується уважніше придивитися до оточення – можливо зародження нових міцних відносин;
  • для жінок, які вже перебувають у шлюбі, виявлення на правому вусі прища може вказувати на майбутню вагітність і успішні пологи.

Ще одне значення прищика на правій стороні вуха – отримання приємних новин від близьких і рідних, звістка про успішному розв’язанні складних ситуацій.

На лівому

А ось прищ на лівому вусі, згідно приймете, символ менш благополучний. Якщо довелося зіткнутися з такою неприємністю, народна мудрість радить бути насторожі і не робити поспішних рішень, які можуть закінчитися не кращим чином.

Якщо на лівому вусі з’являється висип або роздратування – варто звернути увагу на найближче оточення. Не виключена ймовірність, що хтось розпускає плітки і осуджує за спиною. Причому ступінь поганого впливу таких пліток буде залежати від розміру прища – чим більший, тим гірші наслідки. Такі пересуди можуть нашкодити кар’єрі або репутації.

Ще одне тлумачення прища зліва – погані новини. Причому вони можуть стосуватися всіх сфер життя – роботи, особистих відносин, сім’ї, друзів і так далі.

На мочці

Прикмета про прыщике на мочці вуха вважається цікавою і багатогранною. Так, за сучасною езотеричної теорії, саме на мочках вух розташовані енергетичні канали і активні точки, які надають пряме вплив як на здоров’я людини, так і на те, що з ним відбувається.

04aa833c0d6188cd2f893764fccac7be Прикмета: прищ на вусі, на мочці, біля вуха

Основна причина появи прищів в мочці вуха – проблеми з внутрішньою енергетикою, це своєрідне попередження про те, що в майбутньому можуть виникнути хвороби, психологічні проблеми, нервове виснаження.

Цілком імовірно, що в найближчому майбутньому очікуються серйозні емоційні потрясіння, це період складних випробувань, до яких варто підготуватися заздалегідь.

Народна прикмета свідчить, що поява прищика безпосередньо на мочці – це знак швидких змін, які будуть неприємними тільки на перший погляд. Можливі конфлікти з близькими, сварки, втрата чого-небудь, проте, все це в кінцевому підсумку призведе до позитивного результату і допоможе стати сильніше.

До чого вискакує прищик у вусі

Якщо запалення з’являється всередині вуха, це вірний знак того, що незабаром прийдуть важливі новини. Причому чим більше прищів, тим серйознішими будуть известия.

Найчастіше такі новини стосуються близьких друзів і знайомих, а також їх сімей. У тому числі мова може йти про вагітність когось з домочадців або швидке весілля.

Якщо ж прищ у вусі з’являється у вагітної жінки, це говорить про те, що вона дуже сильно полюбить свого майбутнього дитини.

Висипання біля вуха і за ним

Прикмети про прищах, що з’явилися на шкірі поблизу вушних раковин або ззаду, зазвичай несуть негативний сенс.

Так, прищ, вскочивший прямо за вухом, вказує на те, що в близькому оточенні з’явився недоброзичливець, від якого варто чекати зради. Езотерики радять менше розповідати про важливі та особистих речах і уважно придивлятися до родичів і друзів.

Найкраще рішення – самостійно зайнятися важливішими справами, не передоручаючи їх нікому.

Особливі прикмети для літніх

Існує окрема прикмета про те, що може позначати прищ на вусі у літньої людини. Вважається, що такі знаки безпосередньо пов’язані з прийдешніми змінами погоди. Щоб передбачити ці зміни, потрібно знати, в який час року народився той, у кого з’явився прищик.

  1. Якщо день народження припадає на літні або весняні місяці (з березня по серпень), то незабаром настане значне поліпшення погоди, стане дуже тепло, а дощі надовго відступлять.
  2. А ось якщо «власник» прищика народився взимку або восени (з вересня по лютий відповідно), то найближчим часом варто очікувати похолодання.

ef699d2644f5401d614a633078ed640a Прикмета: прищ на вусі, на мочці, біля вуха

Також виникнення запалення у вусі можна тлумачити і на загальних підставах, а не тільки у зв’язку з погодою – це додатковий знак, до якої можна прислухатися.

Як нейтралізувати найгірші передбачення

Погані прикмети можуть мати поганий вплив на психологічний стан забобонних людей. Проте в народі давно довели, що не буває нічого незворотного, а негатив можна звернути назад.

Найпростіший спосіб, який зазвичай радять скептики – не вірити в несприятливі ознаки. Думка матеріальна, якщо не надавати значення подібних моментів і позбавлятися від гнітючих думок, то і події в реальності будуть більш позитивними.

Якщо довіра до народної мудрості переважує, і зіткнення з прищиком змушує нервувати, рекомендується не планувати важливих справ, пов’язаних з прийняттям складних рішень, на той час, поки не пройде роздратування на вусі.

Можна спробувати очистити енергетику, нейтралізувавши таким чином, негативні наслідки. Для цього потрібно вранці, до сходу сонця, вмитися чистою проточною водою, при цьому прищ обов’язково потрібно окропити тричі. Після чого витертися новим білим рушником.

Вразливим людям психологи рекомендують придумати «антипримету» — це має бути якийсь знак, який повинен допомогти звести до нуля дію поганий прикмети. Яскравий приклад «антиприметы» — стук по дереву або плювок через плече.

72701f692f7f19573db333bd59a22a8b Прикмета: прищ на вусі, на мочці, біля вуха

Прикмети, що стосуються прищів на вухах, багатогранні, можуть відрізнятися за змістом, і засновані на досвіді спостережень кількох поколінь наших предків. Однак не варто забувати і про здоровий глузд – якщо прищі з’являються дуже часто, потрібно звернути увагу на особисту гігієну і, при необхідності, звернутися за медичною допомогою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради