Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих

Підбираючи новий красивий відтінок волосся, завжди слід враховувати свій природний колір, тому рекомендується звернути увагу на фото, де він зображений. Головне не брати занадто старі знімки, адже з часом колірна гамма зовнішності може змінитися: брови стати темніше, а шкіра бліді або придбати рожевий подтон.

Особливості вибору кольору

Щоб рішення про фарбування не призвело до розчарування, потрібно дотримуватися простих принципів:

 • Кольоротип: у це поняття входить температура зовнішності і її контрастність. З теплим відтінком шкіри гармонійно поєднуватимуться тони з золотистим і мідним відливом. Для холодного тону краще вибирати між попелястим відтінком і темними тонами.

  b2ce698cb2e7c990ee99503f836fec6c Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявихКрасивий колір волосся, як на фото у дівчини вище, може суттєво вплинути на образ людини, прикрасивши його завдяки виділенню акцентів зовнішності.

 • Вік і особливості шкіри: за загальним правилом темні відтінки здатні підкреслити зморшки, проте остаточне рішення майстер повинен прийняти після ретельного вивчення стану особи.
 • Індивідуальність і професіоналізм: слід розуміти, що не можна орієнтуватися на модель, що рекламує той чи інший колір. Остаточний результат залежить від безлічі факторів, тому для гарантованого результату необхідна рука професіонала.

Палітра відтінків в залежності від кольору волосся

Колірні палітри професійних фарбувальних засобів на сьогоднішній день дуже широкі і дають можливість досягти збалансованого, чистого відтінку, що враховує всі нюанси зовнішності. Іноді маркування тони відрізняється всього на 1 цифру, але результат виходить зовсім інший. Більше того, зараз досвідчені колористи, як справжні алхіміки, змішують безліч вихідних відтінків, щоб отримати один неповторний. Тому так важливо розуміти різницю між холодним і попелястим блондом або між морозним каштаном і горіховим шатеном.

Для брюнеток

Хоча може здаватися, що неможливо розрізнити нюанси біля чорного кольору – це зовсім не так. Відтінки чорного можуть привнести в зовнішність стриману елегантність або гарячу сексуальність, в залежності від їх палітри. Багато у тому, як виглядає брюнет, залежить від його відливу. При цьому дівчатам, чий кольоротип осінь або весна, необхідно включати в чорний колір волосся червоний або жовтий пігмент. Це допоможе зберегти природну теплу кольорову гаму зовнішності. Особливо важливо це для карих очей і смаглявої шкіри.89c6d33695aef12cee646dec36ffbe4a Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих

Щоб остаточно розібратися з тим, який пігмент повинен превалювати в чорній фарбі, можна прикласти до обличчя шматочки різнобарвної тканини – синьої, червоної, жовтої, рожевої та інших, і подивитися, який з них краще поєднується із зовнішністю.

При цьому основними відтінками палітри для брюнеток будуть:

 • синяво-чорний;
 • коричнево-чорний.

Власницям холодної гами зовнішності потрібно орієнтуватися на 1, а теплою – на 2.

Для блондинок

Красиві кольору волосся (фотографії передають елегантність образу) асоціюються саме з благородним, сяючим блондом, який вважається символом елегантності та жіночності. Однак для того, щоб цей колір волосся дійсно був окрасою зовнішності, з ним треба бути гранично обережною, ретельно підбираючи підходящий, а головне чистий колір, без дешевої жовтизни. Також потрібно розуміти, що найсвітліші відтінки волосся не універсальні і підійдуть не всім.

Але оскільки в сучасному перукарському мистецтві панелі існує більше 50 відтінків блонда, підібрати щось підходяще можливо. При цьому треба пам’ятати, що деякі з них – пережиток минулого, що асоціюється з ляльками Барбі, інші – данина аристократичною красою, яка знаходиться поза часом, а 3 – відповідь ультрамодним тенденціям, популярним сьогодні, але може втратити актуальність в наступному сезоні.0a54277427699e6b208abd3a6fcfa979 Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих

Щоб дотримати баланс між тим, що в тренді і тим, що буде актуально завжди, слід звернути увагу на наступні відтінки світлої палітри:

 • Карамельний блонд. Такий варіант ідеальний для тих, хто хоче з блондом повільного зближення, без різких змін. Те, як ляже карамель, залежить від природного кольору волосся. Так, вона може бути світліше або темніше, або виконана у техніці баялаж.
 • Золотистий блонд. Не варто плутати цей відтінок з жовтим. Подтон теплий тут повинен досягатися саме за допомогою золота. Він піде практично всім, у кого від природи світле волосся, а також тим, хто хоче стати блондинкою, володіючи при цьому теплою колірною гамою зовнішності. Такий колір волосся додасть волоссю об’єму і жвавості.
 • Білий блонд. Екстравагантний вибір для справжніх снігових королев. Підійде не тільки власницям світлих очей, створюючи з карими цікавий трендовий контраст. Слід пам’ятати, що такий колір потребує ретельного догляду та регулярного оновлення.
 • Попелястий блонд. Цей колір волосся – справжня класика жанру, яка виглядає дуже стильно і витончено. Такий відтінок підійде тим, кому йдуть м’які, приглушені переходи, що дозволяють виглядати природно і сексуально.
 • Перловий блонд. Такий відтінок можна назвати новим прочитанням легендарної голлівудської класики. Однак варто враховувати, що оскільки це холодний відтінок, він підійде тільки жінкам, чия шкіра відрізняється порцелянової білизною. Засмаглих або смаглявих леді він підкреслить некрасиво, додаючи шкірі жовтизну.

Для шатенок

Якщо якісь відтінки і здатні передати благородну розкіш природного образу, то це безперечно відтінки шатен. Це один з універсальних кольорів волосся, в широкій палітрі якого кожен зможе підібрати щось, що розкриє її образ з непередаваним зачаруванням, глибиною і смаком. Щоб краще зрозуміти, що являє собою базовий шатен, потрібно перекласти це слово з французької, з якого ch?tain перекладається як «каштановий». Такий колір волосся чудово підійде дівчатам з оливковою шкірою і зеленими або карими очима.bae5846cff8e4e63b6caa23ca5718040 Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих

Однак у цього кольору дуже багато переваг, актуальними з яких є наступні:

 • Світлий шатен. Це тон, що нагадує собою шоколад, в який щедро додали молока. Такий уточнений відтінок чудово підійде карооким леді, утворюючи ніжне поєднання, як зі світлою шкірою, так і зі злегка займаної засмагою.
 • Попелясто-коричневий. Це трендовий відтінок, який привносить в класику шатена стильний і холоднуватий попелястий відтінок. Попелястий шатен підійде светлоглазым дівчатам і особливо свіжо й модно буде виглядати з засмаглою або оливковою шкірою.
 • Холодний шоколад. Елегантний і глибокий колір з сріблястим відливом виграшно буде поєднуватися зі світлою шкірою та очима, утворюючи чарівний контраст. Для додання образу більшої легкості можна виділити деякі прядки більш світлими відтінками.
 • Золотистий шатен. Грайливий колір, що дозволяє виглядати молодо і променисто. Він підійде до світлої шкірі і до карім або блакитним очам, створюючи свіжий і динамічний образ.

Для русявих

Красиві кольору волосся (фотографії русоволосых моделей часто зустрічаються на сторінках глянцевих видань) виглядають природно. Слов’янським дівчатам тут особливо пощастило, адже саме з цим типом зовнішності русявий колір волосся виглядає найбільш виграшно. Але при цьому, враховуючи кількість його варіацій, підібрати відповідний відтінок зможе будь-хто.

 • Попелясто-русявий. Цей сіруватий відтінок підійде дівчатам зі світлими очима і блідою шкірою. Образ з ним виходить цікавим і загадковим.318f55eb70d4ed137e25479cbe9f9d52 Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих
 • Золотисто-русявий. Якщо додати у русявий відтінок золотинку, то образ заграє ніжністю і романтичністю. Такий свіжий вибір буде виглядати з зеленими і сірими очима.
 • Пшенично-русявий. Такий натуральний тон відтінятиме світлу шкіру, додаючи зовнішності стриманої елегантності, при цьому освіжаючи.
 • Темно-русявий. Досить універсальний відтінок, який є більш м’якою варіацією шатена. Володіючи глибиною і елегантністю останнього, він ніжніший і підійде карооким жінкам з засмаглою шкірою.

З русявим відтінками будуть поєднуватися різні складні техніки фарбування. Поєднуючи в волоссі різні відтінки русявого кольору, можна отримати остроактуальный образ, який при цьому буде виглядати дуже натурально і ніжно.

Поєднання кольору з кольором очей

Волосся можуть виглядати привабливо на фото в глянцевому журналі, але на конкретному людині виглядати зовсім не так. Різниця такої відмінності може ховатися в 1 деталі. Таким важливим нюансом є колір очей, на що орієнтуватися при виборі відтінку легше всього.

Блакитні очі

Блакитноокі жінки найчастіше відносяться до весняного і зимового кольоротипу. При цьому ніжну красу і свіжість весняного гами потрібно просто підкреслити і зберегти. Тому успішні будуть всі експерименти з близькими відтінками. Так, наприклад, можна лише додати деякі нові акценти, щоб образ засяяв новими гранями: висвітлити окремі пасма, затемнити коріння або затонувати волосся в перламутровий або перловий.c53164502c56086a3fa1d3b76f3f4013 Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих

Дівчат з кольоротипом зима відрізняє яскрава і контрастна зовнішність, яка при цьому виглядає дуже аристократично. Особливо витончено і дорого будуть виглядати в такому випадку все темно-каштанові тони і теплі кольори коньячної палітри.

В залежності від конкретного відтінку блакитних очей, можна підібрати певний колір, який підкреслить зовнішність:

 • Сіро-блакитні очі: холодний русявий, какао з молоком.
 • Зелено-блакитні очі: карамельний, середньо-русявий холодний.
 • Світло-блакитні очі: скандинавський блонд, світло-русявий.
 • Яскраво-сині очі: темний шоколад, синювато-чорний.

Зелені очі

Часто у власниць зелених очей тепла гамма зовнішності, а контрастні кольоротипи серед них зустрічається нечасто. Колір шкіри у них, як правило, з теплим подтоном, з веснянками або смаглявим пігментом. Саме їм можна сміливо використовувати палітру примхливих рудих відтінків, яка додасть їх зовнішності яскравості і загадковості. Також органічно на них будуть виглядати і більш сміливі експерименти з кольором, передбачають створення пасм незвичайних рожевих або бірюзових кольорів.448ed7642a6004f7ccf01c5e7a540472 Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих

Оскільки відтінків зелених очей дуже багато, при виборі кольору потрібно враховувати деякі нюанси:

 • Сіро-зелені очі: золотистий блонд, пшеничний, світле дерево, кава з вершками, русявий.
 • Темно-зелені очі з карім пігментом: русявий, коньячний, шоколадний, мідний, коричневий.
 • Світло-зелені очі: карамельний, червоний темно-коричневий, пісочний, пшеничний, вся тепла палітра.
 • Синьо-зелені очі: гіркий шоколад, баклажан, бордо, мідний, теплий темний шатен, насичений яскравий блонд, наприклад, скандинавський.

Сірі очі

Красиві кольору волосся (фотографії підкреслюють природну витонченість зовнішності і її стримане чарівність у сірооких дівчат) мають безліч відтінків. Палітра фарб, які підходять до сірим очам, надзвичайно широка, маючи тим самим, до експериментів. Слід враховувати, що чорні і темно-каштанові кольору в цьому випадку можуть додати вік. Перевагу потрібно віддавати більш спокійною панелі.

Сірий колір очей можна назвати самим невловимим, оскільки в залежності від освітлення, він може здаватися і зеленим і блакитним.

ad0e0b164733c50a36c2bcccbeb53279 Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявихЗ’ясувавши, який саме додатковий пігмент переважає в райдужці, можна скорегувати переваги:

 • Сіро-зелені очі: рудий, колір осіннього листя, золота палітра, каштановий, горіховий, розплавлене золото.
 • Сіро-блакитні очі: натуральний блонд, каштановий, какао і молочний шоколад, русявий.

Карі очі

Варіанти відтінків волосся для карих очей досить різноманітні. Така зовнішність часто спочатку володіє достатньою глибиною і яскравістю, тому колір волосся в цьому випадку повинен швидше просто відтінити красу природної палітри зовнішності. Жінки з карими очима частіше ставляться до кольоротипу зима чи осінь, а це значить, що точно підійдуть каштанове або руді відтінки.114d4b581ba5a56cbeee8b9751acace0 Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих

Проте, скрізь є свої нюанси, які слід враховувати, звертаючи увагу на конкретний відтінок карих очей:

 • Світло-карі очі: золотисто-пшеничний, насичена карамель, мідний, молочний шоколад.
 • Горіхово-карі очі: всі відтінки шоколаду, перловий сяючий блонд, червоні відтінки, каштановий.
 • Темно-карі, чорні очі: глибокий коричневий, шоколадний, платиновий, нордичний блонд, синювато-чорний і бургунді.

Популярні техніки фарбування

Перукарі пропонують безліч технік фарбування, здатних надати зачісці свіжий, актуальний вид, допомогти виглядати молодше. На піку популярності знаходяться ігри з натуральними відтінками в нових прочтениях. Підкреслити і поліпшити те, що дано природою – основний тренд сучасної індустрії краси.

 • Мелірування: контрастні пасма, деякі з яких знебарвлюються і стають світліше природного кольору, здатні надати зачісці візуальну густоту, створюючи ефект вигорілих на сонці волосся. Такий колір освіжає, оскільки все, що пов’язано з сонцем, на підсвідомість зчитується, як молодість і здоров’я. Ідеально такий варіант буде виглядати на русявих і світло-каштанового волосся.ee1b769362d65008d079190b6c1b765b Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих
 • Колорування: цей варіант схожий з мелірування, але в процесі тут бере участь від 3 відтінків волосся. Вони можуть ставитися до 1 колірній гамі, створюючи плавні переходи між собою або бути контрастними. Розрізняється горизонтальне колорування, при якому колір волосся починає природно висвітлюватися від темних коренів, і вертикальне, що дозволяє створити самий складний образ.
 • Брондірованіе: у цій техніці використовується 3-4 споріднених відтінку. З їх допомогою створюються переходи від світлих пасм до темних. Така техніка допомагає надати волоссю здоровий вигляд, візуально збільшуючи їх густину. Найкраще таке фарбування виглядає на темному волоссі.
 • Омбре: ця споріднена горизонтальному колорування техніка заснована на створенні більш темної зони від коренів до середини довжини волосся, починаючи від якої колір розтягується і стає світліше ближче до кінчиків. Чудово таке рішення буде виглядати на довгому волоссі.d194d21e89a98fa4a6b5d4047f3955f3 Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих
 • Шатуш: інакше ця техніка називається французьким меліруванням. При такому фарбування волосся виглядають ніби вигоріли на сонці, однак переходи кольору зберігаються максимально плавними. Такий варіант підійде як світлих, так і темних волосся, дозволяючи при цьому довго обходитися без корекції.
 • Балаяж: при такому фарбуванні волосся ніби лягають широкі вертикальні мазки природних тонів. Такі прояснені «пір’я» роблять зачіску уточненої і жіночною, однак при невмілому виконання може вийти «ефект зебри».

Кращі фарби

Красиві кольору волосся (фотографії допомагають зробити правильний вибір) виходять тільки тоді, якщо використовуються якісні матеріали. При цьому потрібно розуміти різницю між коштами, які використовують професійні майстри, і тими, використання яких планується в домашніх умовах. У 2 ситуації ефект може вийти не настільки близьким до досконалості, однак і в цьому випадку можна отримати гідний результат.

Купуючи фарбу, потрібно розуміти, що основним активним елементом в її складі є оксид водню.

Саме від його концентрації залежить тривалість і вираженість результату:

 • Тонування основного кольору: 1,5-2 %.
 • Фарбування світлих, висвітленого волосся і легкої сивини: 3%.
 • Фарбування та освітлення до 2 тонів: 6%.
 • Фарбування та освітлення до 4 тонів: 9%.
 • Фарбування та освітлення до 5 тонів: 12%.61994497ce934b8397f49ae65c6f6bcc Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих

Чим вище концентрації, тим більший вплив фарба надає на волосся.

Кращі фарби для самостійного використання на дому:

Форма випуску Переваги Недоліки
Herbatint, Італія Гель-фарба Немає парабенів і спирту в складі, ненав’язливий аромат, стійкість, корисні інгредієнти. Висока ціна, залишається на шкірі.
Olia, Garnier, Франція Гель-фарба Олії соняшника, оковитою лугового, камелії, пасифлори, стійкість, попадання в заявлений тон. Мінеральне масло і вазелін складі на 1 місці.
Perfect Mousse, Schwarzkopf, Німеччина

 

Крем-мус Легке нанесення, економічність, низька ціна. Холодні відтінки можуть дати рыжину, невисока стійкість, світлі відтінки трохи темніше, ніж на упаковці.
Recital Preference, l’oreal, Франція

 

Гель-фарба Глибокий колір з блиском, бальзам на 6 застосувань в комплекті, 100% зафарбовування сивини. Висока концентрація аміаку, рідка консистенція, висока ціна.
Multi Cream, Joanna, Польща Гель-фарба Низька ціна, уф-фільтр, відсутність спирту, глибокий колір. Алергенність, запах

На відміну від домашніх засобів, професійні фарби володіють більшою стійкістю і дуже широким вибором відтінків. Вони більш щадні, оскільки хімічні реакції відбуваються під час їх нанесення повільніше, і структура волосся не пошкоджується.

До кращим професійним фарб відносяться:

 • De Luxe Sense, Estel Professional (виробництво Росія).
  Переваги: стійкість, низький відсоток оксиду водню, економічність, ціна.
  Недоліки: не покриває сивину, сушить шкіру голови.0bd1f7adb3d9a6bf39278ce8605e3579 Красиві кольору волосся. Фото до і після для карих, блакитних, зелених очей, брюнеток, блондинок, шатенок, русявих
 • Igora Royal Absolutes, Schwarzkopf (виробництво Німеччина).
  Переваги: ідеальне відповідність заявленому тону, тривалість результату, щадне дію, масло в складі.
  Недоліки: аміак.
 • LuoColor, L’oreal Professionnel (виробництво Франція).
  Переваги: добре зафарбовує сивину, дбайливе фарбування, довгий результат.
  Недоліки: аміак, висока ціна.
 • ColorEvo, Selective Professionnel (виробництво Італія).
  Переваги: корекція подтона, рівномірний колір, стійкість.
  Недоліки: рідка консистенція.
 • Colorance, Goldwell (виробництво Німеччина).
  Переваги: кератин, УФ-фільтр, стійкість, відсутність аміаку, 70 відтінків на вибір.
  Недоліки: не зафарбовує сивину.

Дуже важливою перевагою професійного фарбування є можливість змішувати різні відтінки фарби для створення гарного кольору волосся, відрізняється високим ступенем попадання в задуманий образ. Досить показати професіоналу бажаний результат на фото, і в кінцевому підсумку отримати колір, дійсно відповідає індивідуальним запитам.

Відео про гарних кольорах для волосся

Як правильно підібрати колір волосся:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради