Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказання

Поширена косметична процедура, видалення татуажу, проведена лазером, використовується для часткового або повного виведення пігменту перманенту очей, брів, губ. Існує кілька методів позбавлення від барвника, застосування лазера – одна з найбільш результативних технік корекції.

Перед тим як використовувати такий метод, важливо індивідуально визначити, наскільки вона необхідна, а також ознайомитися з нюансами проведення лазерного видалення, оцінити ризики і результативність методики.

Навіщо потрібно видалення татуажу?

Видалення татуажу очей лазером проводиться по наступним причинах:

 • Особливості епідермісу. В деяких випадках зовнішні фактори або фізіологічні особливості організму можуть спричинити за собою негативні зміни відтінку. До них відноситься зовнішнє вплив УФ-променів, які сприяють вицвітання фарби, тривалий прийом деяких медичних препаратів, зміни гормонального фону, метаболічні порушення. Зміна первісного кольору з появою бурого, червонувато-бурого або сірого подтона часто стає причиною видалення татуажу губ, брів, очей.
 • Зміна образу. Якщо пекуча брюнетка вирішила змінити образ і стати блондинкою, первинного відтінку татуажу потрібна корекція кольору.
 • Неякісний барвник. Якщо майстер користувався неякісними або слабо пигментированными барвниками, результат може бути несподіваним, для якого буде потрібно корекція або повне видалення.
 • Зміна форми. Якщо форма брів вийшла невдалою, вийшла з моди або з причини зміни способу більше не підходить, застосовується техніка повного або часткового видалення перманенту.
 • Поява порожнин. Внаслідок травм, регенерації шкіри або застосування деяких технік естетичної косметології – пілінгів, глибоких механічних чисток, введення різних косметичних препаратів підшкірно, в лініях татуажу можуть з’явитися порожнечі, які потребують корекції або повного усунення фарби.

197dfbd3c9aeda20e5942272575d8f3e Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказанняТак як головне переважне відміну техніки в тривалості ефекту, однією з причин усунення може бути старіння і неестетичний вигляд. В косметологічній сфері пропонуються нові методики татуажу.

Старі техніки з глибоким підшкірним введенням фарби часто виглядає неприродно, змінюючи з часом первісний колір на відтінки синього, бурого або зеленого. Такий перманент програє в естетичності новим технологіям, тому у багатьох виникає незадоволеність зовнішнім виглядом, бажання надати образу більшої природності за допомогою нових косметичних технік.

Переваги видалення лазером

Видалення татуажу очей лазером, а також на інших ділянках обличчя, — інноваційна технологія, яка стала доступна відносно недавно. До його винаходу фахівці вдавалися до перекриття кольору, іноді по неправильній технології, в результаті клієнт міг отримати 3 лінії брови, розташовані один над одним.

Неестетичні брови, стрілки очей зафарбовували барвниками камуфляжних відтінків. У сучасній індустрії лазерний спосіб відноситься до найбільш ефективним, потрібним і безпечним технологіям. Метод дозволяє поступово зводити барвник без видимих негативних наслідків — кірочок, шрамів, рубців.

До основних переваг техніки виведення татуажу лазером відноситься:

 • можливість безслідного видалення барвника;
 • відсутність сильної болі в момент променевого впливу;
 • низький ризик травм з виділенням крові;
 • безпека, гіпоалергенність, універсальність;
 • видимий ефект вже після 1 сеансу;
 • відсутність ризику появи опіків;
 • стимуляція росту власних волосків;
 • збереження цілісності шкірного покриву;
 • мінімальний список строгих протипоказань.

74bb22a4345d9a1dfb5842b80de18031 Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказанняФото до і після видалення татуажу очей лазером

Для видалення татуажу фахівці використовують кілька технік, найбільш популярними є лазерна технологія, а також використання ремувера – спеціального хімічного складу, руйнує колір.

Порівняльні характеристики затребуваних косметичних методів представлені нижче:

Неодимовий лазер останнього покоління Професійний ремувер
Принцип дії Спрямований промінь розбиває пігмент на дрібні частинки, які виводяться через лімфатичну систему. Хімічні компоненти ремувера з’єднуються з частками пігменту, утворюючи речовину, що виштовхує фарбу на поверхню шкіри і сходить разом зі скоринкою епідермісу.
Травматичність При дотриманні технології лазерного впливу шкіра не травмується. Хімічний склад механічно руйнує верхній шар епідермісу, що може призвести до травматизації шкіри.
Ефект Пігмент світлішає миттєво і рівномірно, остаточний результат через 20-30 днів. Пігмент може виходити нерівномірно, остаточний результат після повного загоєння, 30-40 днів.

Під час лазерного видалення барвника на шкірі не залишається шрамів, не зачіпаються волосяні фолікули. Даний спосіб є одним з кращих в техніці корекції перманенту, дозволяючи вивести фарбу до ефекту «чистої » шкіри.

Методика корекції або видалення пігменту неодимовим лазером відзначається косметології як малоінвазивна, нетравмоопасная, не вимагає тривалого відновлення.

Недоліки лазерного видалення

Сучасна методика лазерного виведення фарби відрізняється універсальністю і результативністю.57292b9d8561475e4fa4d930e36fb532 Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказання

Незважаючи на безліч переваг, естетична апаратна технологія має кілька мінусів:

 • вартість процедур досить висока;
 • для ефекту потрібно кілька сеансів, їх кількість може залежати від глибини залягання барвника;
 • тривалий інтервал між сеансами;
 • процедура неодимовим лазером часто супроводжується болючістю;
 • неможливість видалення татуажу, якщо введений пігмент за кольором близький до тону шкірних покривів.

Методика заявлена як безболісна. Косметологи відзначають, що відчуття болю може залежати від індивідуальних особливостей та тренованої зони. Щоб попередити відчуття болю, перед видаленням тату майстер може запропонувати аплікаційну анестезію.

В яких випадках не проводиться?

Видалення татуажу очей лазером — сучасна методика з високою ефективністю естетичного результату вже після 1 сеансу. Незважаючи на гіпоалергенність, безпека та низький ризик розвитку ускладнень, є ряд протипоказань до її проведення.

Не рекомендується застосовувати лазерну технологію видалення татуажу при наявності таких протипоказань:

 • аутоімунних розладах;
 • при онкологічних новоутвореннях;
 • гіпертонічної хвороби, патології серцево-судинної системи;bcb16b38aff3744f35d595c6172dd300 Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказання
 • при шкірних патологіях, синцях і саднах на оброблюваних ділянках;
 • захворювання крові і низькою згортання;
 • при інфекційних захворюваннях, герпетичної інфекції;
 • ВІЛ, СНІД;
 • При захворюваннях алергічного характеру;
 • при цукровому діабеті в стадії декомпенсації;
 • при схильності до келоидному рубцюванню.

Категоричним протипоказанням є період вагітності і лактації. Не варто використовувати техніку видалення пігменту лазером до 18 років, в період загострення хронічних хвороб, ГРВІ, при опікових ураженнях, ранах, на шкірі після засмаги.

Недотримання протипоказань може стати причиною серйозних порушень організму або збільшити ризик розвитку негативних побічних проявів.

Від чого залежить ефективність процедури?

Лазерна техніка виведення пігменту є однією з найбільш ефективних методів естетичної косметології.cb713d3f4a44d97973d94f5f2b3d2920 Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказання

Для процедур усунення підшкірного пігменту застосовують кілька типів лазера:

 • Рубіновий. Апарат дозволяє ефективно вивести «складні» кольори – червоний, малиновий, жовтий, зелений.
 • Ербіевий. За принципом фотомеханічного реакції він діє делікатно, застосовується для виведення поверхневих малюнків зі слабкою пігментацією.
 • Олександритовий. Підходить для роботи з вицвілим татуажем, промінь не здатний руйнувати яскравий пігмент.
 • Вуглекислотний. Промінь здатний проникати в глибокі шари, видаляючи барвник будь-якого типу і кольору. Мінусом апарату є високий ризик травматичності з тривалою реабілітацією.
 • Неодимовий. Сучасний, найбільш універсальний прилад, здатний видалити будь пігмент на різній глибині шкірних шарів.

Вибір типу обладнання, а також глибина і інтенсивність впливу променя на підшкірні шари визначається косметологом після оцінки стану шкірних покривів і характеру введеного пігменту.

Є також ряд інших визначальних факторів, які можуть вплинути на кінцевий естетичний результат:

 • Індивідуальний запит клієнта і спосіб початкового нанесення пігменту. Якщо за бажанням клієнта ефект необхідно зробити менш помітним, потрібно 1 процедура. Якщо пігмент вводився волосковой технікою, його видалити простіше, ніж суцільну лінію з максимальним заповненням кольору.
 • Тип обладнання. Універсальною, безпечної і результативною є техніка видалення пігменту неодимовим лазером.
 • Тип барвника. Пігмент на основі оксиду металів виводиться з-під шкіри досить повільно. Після лазерного впливу контури можуть помітно потемніти. Якщо пігмент виготовлений з додаванням діоксиду заліза, після корекції відтінок брів може змінитися на сірувато-русявий.
 • Глибина введення. Промінь діє на поверхні епідермісу. Якщо татуаж виконувався занадто глибоко, буде потрібно кілька сеансів, поки, шар за шаром, пігмент не повністю зруйнується.5bc33f46708b40fba6012d6533624fe7 Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказання
 • Колір. Чим темніше і більш насичений тон, тим легше його зруйнувати променем. На світлі, близькі до відтінку кольору шкірних покривів промінь не впливає. Також погано піддаються виведенню малинові, жовті, зелені та червоні відтінки. Якщо до складу включена фарба для тату, лазер також слабо впливає на нього. Краще всього видаляється чорний і темно-коричневий колір.

Одним з факторів, що впливають на ефективність процедури, є вихідний тон шкіри. Зазначено, що у пацієнток зі смаглявою шкірою лазер діє менш ефективно, ніж для власниць світлої шкіри. Смаглява шкіра сильніше притягує промені і розсіює їх, перешкоджаючи виведенню барвника.

Підготовка шкіри до видалення татуажу

На підготовчому етапі косметолог проводить консультацію, на якій розповідає про особливості процедури, її переваги та ризики. Перед сеансом важливо виявити, чи є протипоказання, щоб уникнути в майбутньому негативних наслідків для організму.

Лазерне вплив часто буває болючим, все залежить від індивідуальної сприйнятливості. Тому безпосередньо перед сеансом на чутливі зони наноситься аплікаційний анестетик — мазь або гель.

Для підвищення ефективності та зниження ризику побічних проявів важливо дотримуватися правила підготовки:

 • До сеансу і між усіма подальшими виключається перебування на відкритому сонці. Попадання УФ-променів збільшує ступінь чутливості до лазеру.d35c0682a7689fa726e7126b81925992 Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказання
 • За кілька днів необхідно відмовитися від куріння, прийому препаратів, нанесення косметичних засобів, що впливають на стан шкіри.
 • Сеанс рекомендується відкласти, якщо є синці, відкриті рани, опіки, до повного загоєння.

Якщо знижений імунітет внаслідок тривалої хвороби, спостерігається підвищена температура тіла, ознаки простудних захворювань, процедуру варто відкласти.

Як лазер видаляє татуаж

Видалення татуажу брів, губ або очей проводиться неодимовим приладом – лазером нового покоління, який відзначено як найбільш безпечний і ефективний апарат, функціонує методом селективної фото-кавітації.

Така технологія дозволяє видалити барвник без сліду, але для такого ефекту потрібно кілька сеансів. Суть променевого впливу полягає у використанні надпотужних імпульсів в пикосекундном діапазоні.

Принцип наступний:

 • для виведення барвника з епідермальних шарів виробляються нано-спалахи, 3-5 наносекунд кожна;
 • проникнення променя вглиб епідермального шару досягає 5 мм;
 • спрямована дія дозволяє минути структурний білок колагену, еластину, не зачіпаючи воду і меланін;
 • по досягненні шару фарби розщеплює промінь його на найдрібніші частинки, що виводяться природним способом лімфатичною системою.

278b2b15d8b8004922d351fcdb4a0f7c Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказанняТехнологія лазерного видалення татуажу відбувається за єдиним алгоритмом:

 1. На оброблювані ділянки наноситься крем-анестетик. Косметолог налаштовує апарат на потрібну потужність, вибраний режим залежить від типу шкіри, її стану, особливостей татуажу.
 2. На очі надягають захисні окуляри, після чого майстер проводить тест-перевірку, щоб виявити реакцію шкіри на лазерне вплив. Якщо негативної реакції не послідувало, косметолог приступає до обробки всієї зони.
 3. Після процедури оброблені ділянки заспокоюють кубиками льоду, щоб зняти набряк, наносять протизапальний засіб.

Основною перевагою методу є її результативність та безпеку. Промінь діє направлено на молекули фарби, не травмуючи тканини, без ризику термічних опіків та зміни структури волосся.

Завершальним етапом сеансу є консультування спеціаліста з подальшим заходам правилами реабілітаційного періоду і розрахунком інтервалу наступних обробок для 100% результату.

Скільки сеансів знадобиться?

В ході лазерного впливу можливі хворобливі відчуття, особливо в чутливих зонах. Перед процедурою область рекомендується знеболити спеціальним кремом-анестетичних дії. Для отримання 100% ефекту з повним висвітленням пігментованою зони може знадобитися 3-10 сеансів. Кількість процедур призначає косметолог.93023bba3629c31f4bb1af43996ba65d Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказання

Тривалість курсу залежить від кількох факторів:

 • бажаного ефекту (повного виведення барвника або його освітлення);
 • типу, вихідного стану епідермісу;
 • складу та відтінку фарби;
 • нашарування пігменту;
 • способи лазерного впливу.

Інтервал між сеансами може становити 3-5 тижнів. Кількість сеансів та оптимальний проміжок між ними визначається фахівцем вже після першої процедури. Це дозволяє оцінити, наскільки фарба піддається виведенню, оцінити реакцію шкіри на лазерне вплив.

Після кожної обробки потрібен час на реабілітацію, після чого можна оцінити ефект. Повне виведення татуажу за допомогою лазерного апарату може зайняти до 2-х років.

Відновний період, можливі ускладнення

Технологія лазерного виведення пігменту є безпечною і малотравматичной. В деяких випадках з неправильним підбором лазера і інтенсивності його дії, а також внаслідок недотримання протоколу процедури, можуть виникнути ускладнення.

Наступного характеру:

 • набряк, эритерма оброблюваної області;
 • поява опіків, гематом, шрамів;
 • пігментація;
 • розвиток алергії і запалення.

7b9fed59bf73fd31c5865f4883460abc Видалення татуажу очей лазером з повік. Фото до і після, відгуки, наслідки, протипоказанняНеобхідно знати, що апарат оснащений металевою випромінює маніпула, тому поява невеликої гематоми, легкої набряклості і почервоніння є нормою.

Всі стандартні негативні прояви швидко проходять, якщо дотримуватися правила постпроцедурного догляду, а саме:

 • Виключити перебування на відкритому сонці, перед виходом наносити засіб з високим фактором захисту.
 • Виключити вживання алкоголю, куріння, відмовитися від походів в лазню, солярій, басейн,
 • Виключити використання декоративної косметики, догляд за шкірою засобами, що містять спирт або агресивні хімічні компоненти.
 • Протягом 5-7 днів проводити обробку ранозагоюючими засобами.
 • При утворенні кірочок не зривати їх.

Щоб мінімізувати час загоєння, косметологи рекомендують обмежити дрібне механічний вплив на оброблених ділянках, а також накладати мазь Бепантен, перед цим промивши шкіру з дитячим милом і промокнувши рушником.

Правильне видалення невдалого або обридлого татуажу брів, очей або губ лазером дозволяє повернути образу естетичність. Щоб домогтися бажаного результату і виключити ризик розвитку ускладнень, проводити процедуру повинен висококваліфікований фахівець на сертифікованому обладнанні.

Відео про видалення татуажу з повік

Видалення перманентного макіяжу очей:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради