Прикмети перед іспитом на удачу (учню, студенту в коледжі, університеті) – чи можна мити голову, що не можна робити

Іспити нерідко провокують стресові перенапруги і щоб постаратися уникнути цього дотримуються багато прикмет, які притягують удачу і допомагають отримати потрібний квиток.

У статті розглянуто дозволені і нерекомендовані дії при здачі ОГЕ після закінчення 9 класу або ЄДІ перед випуском з 11 класу, в будь-якому вузі, а також для отримання прав на водіння транспортного засобу.

017a29feac0b2cf76ccc11fab0925ec3 Прикмети перед іспитом на удачу (учню, студенту в коледжі, університеті) – чи можна мити голову, що не можна робити

Прикмети перед іспитом

Відзначаються загальні прикмети перед здачею іспитів, які підходять як школярам, так і студентам:

 • Щоб дізнатися номер квитка, потрібно на вулиці попросити у будь-вагітної дами сказати перше, що прийшло на розум число в межах, зазначених в екзаменаційному билетнике.
 • Покладена під ліву п’яту в закритому взутті срібна монетка номіналом в 5 копійок або рублів, вважається універсальним талісманом. Повір’я пов’язане з тим, що металева монета активізує ділянку ступні, що відповідає за діяльність мозку, і це збільшує шанси отримати позитивну оцінку.
 • На ніч слід покласти під подушку підручники або конспекти з сдаваемому предмету, відкриті на важко запам’ятовується теми, щоб під час сну інформація засвоїлася в голові.
 • Важливо звертати увагу на образи, побачені уві сні перед іспитом, і настрій, яке викликало сновидіння. Вони можуть вказати на питання, які слід повторити в першу чергу або підказати номер квитка.
 • Після пробудження в екзаменаційний день слід вставати з ліжка з лівої ноги і всі подальші дії намагатися починати виконувати лівою рукою.
 • Якщо на вулиці почався дощ, після того як ви потрапили в навчальний заклад – це добрий знак, що обіцяє успішну здачу. Намочена краплями залікова книжка сигналізує про можливу перескладанню.

Також можна виділити окремі повір’я для складання різних іспитів і заліків.

У студентів

Прикмети на залучення удачі на студентських іспитах в коледжах чи університетах:

 • у верхньому правому куті першої сторінки залікової книжки схематично зобразити олівцем будиночок з вікном і трубою, з якої клубочиться дим – від його довжини залежить шанс успішної здачі заліку;
 • впустити залікову книжку перед порогом аудиторії, в якій буде проходити іспит.

У школярів

У школі існують наступні прикмети перед іспитом:

 • На всі здачі потрібно одягати одні і ті ж речі – це притягне удачу.
 • Перед сном написати на шматочках паперу номери квитків і відразу після пробудження дістати один з них – це номер, найімовірніше, і випаде на здачі.
 • Рідні та друзі повинні подумки лаяти школяра під час іспиту, уникаючи образливих слів, що вказують на слабкі розумові здібності.
 • В ніч перед іспитом біля ліжка поміщається плитка шоколаду – все улетучившиеся уві сні знання накопичаться в ній. Після пробудження солодкість потрібно з’їсти, щоб поліпшити розумові здібності.
 • За кілька днів до екзаменаційного тесту слід зробити якомога більше добрих вчинків і допомогти багатьом людям – це добро повернеться до вас, збільшивши шанси отримати позитивну оцінку.
 • Йдучи в школу на іспит, зверніть увагу на підлогу першого зустрічного – побачити чоловіка або вагітну даму до удачі. Зустрівши дівчину, рекомендується повторити погано запам’ятався матеріал.

Сонячна погода, а також перебежавшая дорогу кішка чи кіт з рудою шерстю, є хорошим знаком, і вказують на одержання позитивної оцінки. Якщо попередній іспиту день наповнений невдачами – залік по водінню буде простіше здати, оскільки закінчиться чорна смуга.

Що не можна робити перед іспитом

Недотримання таких прийме перед здачею іспиту може призвести до отримання поганої оцінки:

 • залишені відкритими книги по сдаваемому предмету призведуть до випаровування вивченого матеріалу з голови;
 • вивчена під час спілкування, їжі або перегляду фільму інформація швидко забудеться;
 • зашивая одяг перед екзаменаційними тестами можна забути всю вивчену інформацію;
 • наступивши на люк, притягається невдача – щоб цього уникнути, потрібно кілька секунд потриматися за будь-дерево;
 • викидаючи з дому сміття, підмітаючи або вимиваючи підлоги напередодні екзаменації можна позбутися заученого матеріалу.
 • після виходу з будинку не рекомендується повертатися, але якщо забули щось важливе, перед повторним виходом потрібно показати собі мову у дзеркалі.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаСчитается, що якщо показувати свою залікову книжку стороннім людям і навіть родичам до іспиту, то можна злякати удачу.

Чи можна мити голову перед іспитом

Митися перед іспитом можна в денний час, а ось мити голову не можна. З давніх часів прийняти вважати, що при митті голови думки в голові можуть сплутати.. Вода є природною стихією, і вона також здатна послабити вашу енергетику, що спричинить неуважність уваги, втома і забудькуватість.

Також настійно рекомендується відмовитися від остригания волосся, гоління. Після прийняття душу або ванни бажано повторити весь вивчений матеріал – це допоможе йому краще закріпитися в голові.

Змова на здачу іспиту

Змова на залучення удачі – опівночі перед днем іспиту потрібно висунути залікову книжку в кватирку, і три рази крикнути «Халява, прийди». При цьому потрібно вказувати пальцем на поле для оцінки. Потім залікову книжку потрібно відразу закрити і сховати під подушку – в наступний раз відкрити її повинен екзаменатор.

Щоб весь день іспиту вам супроводжувала удача, усі пороги потрібно переступати з лівої ноги, а після виходу з будинку перехреститися і сказати: «Бог попереду, а я позаду».

Перед походом на іспит в автоінспекцію потрібно взяти маленьку баночку, помістити в неї по одній щіпці солі, маку і землі, після чого закрити зі словами: «Все зі мною і все при мені». Цей саморобний талісман лягає на удачу в кишеню одягу.

Прикмети на іспиті

Повір’я на удачу, які допоможуть під час самого іспиту:

 • на зап’ясті лівої руки пов’язати нитку улюбленого кольору;
 • в кабінет заходити одразу після відмінника, а перед цим потримати його кілька секунд за руку;
 • брати той квиток, на який ви звернули увагу в першу чергу;
 • витягати екзаменаційний білет лівою рукою, намагаючись непомітно стати на ліву ногу, а правою рукою тримаючись за будь-який виріб з дерева;
 • писати відповіді своє улюбленої ручкою.

Представницям слабкої статі, для залучення удачі на іспиті, рекомендується надіти набір нижньої білизни червоного кольору.

Більшість перерахованих вище прикмет вважаються універсальними і підходять під час складання іспитів у будь-яких навчальних закладах – якщо ви забобонні, дотримуйтеся всіх рекомендацій і вам буде супроводжувати удача. Головне правило успішної здачі будь-якого іспиту – бути впевненим у собі та своїх знаннях, не звертаючи уваги на негативні фактори.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради