До чого сниться триколірна кішка жінці – сонник

Триколірний пухнастий улюбленець шанується у більшості народів, а поява такого котика в нічному видінні може вказувати як на позитивні, так і негативні зміни в житті сновидца. Для точної розшифровки після пробудження постарайтеся згадати зовнішній вигляд і поведінку тварини, а також ваші вчинки уві сні.

461d90e659ae7471ed63f109c53f3991 До чого сниться триколірна кішка жінці – сонник

До чого сниться триколірна кішка – загальне тлумачення

У багатьох сонники трактування образу триколірної кішки залежить від переважаючого в забарвленні вовни кольори:

 • рудий – до поліпшення фінансового стану або несподіваного отримання спадку;
 • сірий – до своєчасної допомоги від надійних людей, здатної позбавити сновидця від безлічі проблем;
 • чорний – до активних дій з боку недоброзичливців або отримання керівної посади;
 • білий – до швидкої весілля або довгоочікуваного поповнення в сім’ї.

Здорова триколірна кішечка у сні часто символізує хороші новини, підвищення заробітної плати або приємне проведення часу в колі близьких людей. Найближчим часом можна сміливо укладати нові угоди, зайнятися зміною роботи або відправитися в давно откладываемый відпустку.

Брудна кіт – провісник невдач плітки за спиною сновидця. Ігнорування того, що відбувається на тривалий час очорнити ім’я сплячого, що може стати причиною скандалів у родині або на роботі.

Якщо тварина мирно лежить на дивані – в будинку сновидця буде затишок, а на роботі його чекає премія або підвищення зарплати. Лежить біля дверей триколірний вихованець символізує непроханих гостей, яким ви будете раді. Котик, гуляє по передпокою, віщує радісні новини або поліпшення відносин з давнім знайомим.

Маленький кошеня триколірний

Образ невеликого вихованця з забарвленням з декількох квітів має наступні значення:

 1. Новонароджений різнобарвний кошеня лащиться до ваших ніг – хтось близький гостро потребує підтримки сплячого. Надавши своєчасну допомогу, ви знайдете в особі цієї людини відданого друга на все життя.
 2. Прогнати тварина – посваритися з родичем, або втратити шанс поліпшення фінансового становища. Проблеми виникнуть через нетерпимості сновидця до інших людей або недбале ставлення до своїх обов’язків.
 3. Виявити у себе на кухні трикольорового пухнастого малюка – в реальності отримати довгоочікуваний подарунок або знайти хорошу підробіток.

Здоровий кошеня обіцяє швидке вирішення всіх проблем, а змарнілий попереджає про погіршення стану здоров’я.

Безліч кошенят з яскравим забарвленням нерідко означають вчинення помилки через неуважність, що здатне сильно ускладнити життя сплячого. З виниклими проблемами вийде впоратися, лише заручившись підтримкою друзів і рідних. Залишившись на самоті, ви тільки погіршить виниклі труднощі.

Кошенята кусаються і дряпаються – ускладнення у роботі та особистому житті виникнуть з вини малознайомих людей.

Сниться дівчині, жінці

Трактування різнобарвною кішечки для представниць слабкої статі:

 1. Незаміжній дамі таке сновидіння пророкує веселу зустріч з подругами і появу кількох наполегливих прихильників на горизонті. Проявіть жіночу інтуїцію при виборі людини для відносин, оскільки є ризик початку відносин з брехливою альфонсом.
 2. Даму, що складається в шлюбі, триколірна кішка попереджає про підлою суперниці, здатної зруйнувати шлюб. Менше виявляйте ревнощі, відпустіть свою жіночність, фліртуйте з іншими чоловіками – це збудить в дружині дух суперництва і допоможе поліпшити відносини між вами.
 3. Зловити різномастого кошеня – до швидкого одруження або вагітності. Для самотньої дівчини такий сон пророкує знайомство з другою половинкою.
 4. Втекла кішка попереджає жінку про неприємності, пов’язаних з членом сім’ї. Тривалий час в будинку буде панувати напружена атмосфера, а відбулися в найближчі дні конфлікти приведуть до сильних образ.
 5. Бачити різнобарвного кота в будинку коханого – до зради з його боку або погіршення відносин із-за втручання в них його рідних. Якщо тварина наснилося в квартирі одного – це означає його щире, добре ставлення щодо ставлення до сновидця.

Маленький триколірний кошеня для жінок є попередженням про порожніх клопотах, великій кількості незначних проблем, здатних надовго вибити із звичної колії. Не приймайте відбувається близько до серця – це може негативно позначитися на психічному стані і стати причиною затяжної депресії.

Сниться чоловікові

Значення нічних видінь з триколірними котиками для представників сильної статі:

 1. Для дорослого чоловіка образ такої кішки символізує отримання бажаної посади, надбавку до зарплати або пристрасний, але нетривалий роман. Щоб досягти поставлених цілей, не відмовляйтеся від підтримки з боку справжніх друзів.
 2. Хлопцям дорослі різнокольорові кішки нерідко сняться перед знайомством з жінкою старше їх, з якою зав’яжуться інтимні стосунки. Подібний роман триватиме недовго, але може призвести до вигідних знайомств.
 3. Ласкава триколірна кішечка символізує знайомство з неординарною жінкою, здатної стати другом на все життя. Ця людина допоможе чоловікові уникнути безлічі життєвих труднощів.

Хворий різнобарвний вихованець попереджає про необхідність утриматися від укладання угод з новими партнерами або зміни роботи, оскільки це стане причиною тривалих фінансових проблем.

Поведінка сновидця

Значення нічного бачення з участю триколірної кішки залежить від ваших дій уві сні:

 • гладити – сварка з коханою людиною;
 • годувати – витратити багато часу і сил для вирішення незначних проблем;
 • забирати додому з вулиці – до радісних новин або запам’ятовується свята у колі рідних.

Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологСпокойно спостерігати за кількома різнокольоровими кошенятами, снують по дому – до приходу бажаних гостей. Приснилася триколірна молода кішка на вулиці – до несподіваного, але приємного подарунку.

Трактування в різних сонники

Відомі провісники дають сновидінь з участю кішки, має триколірне забарвлення, такі розшифровки:

 1. Ванга. Різнобарвна кішка символізує швидкі конфлікти з родичами або співробітниками. Стримайте запальність – це допоможе швидко вирішити наявні проблеми без погіршення відносин з близькими людьми.
 2. Квіток. Триколірний вихованець попереджає про наявність поряд з сновидцем лукавих і хитрою персони, що грає роль справжнього друга. Постарайтеся обчислити брехуна, інакше він докладе максимум зусиль для погіршення вашій репутації.
 3. Лофф. Різнобарвний котик вказує на розвинену інтуїцію сплячого. Скористайтесь своїм даром – це допоможе без зусиль досягти поставлених цілей.
 4. Міллер. Для дівчини триколірна тварина означає швидке поява поруч з коханою людиною найнебезпечнішої суперниці. Для чоловіків такий сон символізує знайомство з сексуальною дамою, або важку боротьбу з конкурентами за прибутковий проект.
 5. Нострадамус. Вихованець з різнокольоровим забарвленням шерсті символізує непередбачену зустріч зі старими друзями або далекими родичами – час, проведений з ними, доставить сновидінню масу позитивних емоцій.

Побачивши уві сні трикольорового вихованця, не варто мучити себе хвилюванням – подібні сновидіння нерідко вказують на хвилювання, пов’язані зі здоров’ям домашнього улюбленця, або виникають в результаті пережитого стресу. Постарайтеся прислухатися до своєї інтуїції і обернути сенс нічного бачення на користь собі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради