Ці 6 аксесуарів не вийдуть з моди ще, як мінімум, 100 років

Плаття-футляр, спідниця-олівець і човники на шпильці – речі поза часом, актуальні завжди і скрізь. Таке ж правило існує і в світі аксесуарів. Які з них можна вважати базовими і що ніколи не вийде з моди – 6 варіантів для стильних і елегантних. Сміливо можете поповнювати гардероб цими аксесуарами і успішно користуватися не один сезон.

Шовковий хустку

ehti 6 aksessuarov ne vyjjdut iz mody eshhe, kak minimum, 100 let105 Ці 6 аксесуарів не вийдуть з моди ще, як мінімум, 100 років

Здавалося б – дрібниця, маленький шматочок шовку, а як він здатний кардинально змінити образ, додати йому блиску, шику, витонченості! Сучасні модниці знають з десяток вірних способів такого перетворення. Тому із задоволенням такий хустку не тільки на шиї, зап’ястях і щиколотках, але і замість пояса або ременя, вплітають у волосся і пов’язують на сумки. Вибирайте свій варіант – і будьте модною!

Сережки-гвоздики

 Ці 6 аксесуарів не вийдуть з моди ще, як мінімум, 100 років

Універсальне прикраса на будь-який випадок життя. До ділового костюма – так! До вечірньої сукні – звичайно! До джинсів і толстовці – а чому б і ні? Ніжні і непомітні сережки з каменями мають бути в шкатулці у кожної. Хоча б тому, що підходять до будь-якій формі обличчя.

Сонцезахисні окуляри

ehti 6 aksessuarov ne vyjjdut iz mody eshhe, kak minimum, 100 let107 Ці 6 аксесуарів не вийдуть з моди ще, як мінімум, 100 років

Ще вчора всі сходили з розуму по «котячим очам», а сьогодні їх замінили зовсім вузькі моделі. Але в запасі залишилися авіатори, вайфареры і градієнти. Не має значення, який варіант вам більше до лиця, важливо, що окуляри модні в будь-яку пору року – і влітку, і взимку.

Солом’яний капелюшок

ehti 6 aksessuarov ne vyjjdut iz mody eshhe, kak minimum, 100 let108 Ці 6 аксесуарів не вийдуть з моди ще, як мінімум, 100 років

Вона, на відміну від окулярів, – типово літній аксесуар. Але переможно завойовує кожен теплий сезон. Тому «солом’яні» інвестиції точно не будуть зайвими.

Невелика сумочка

 Ці 6 аксесуарів не вийдуть з моди ще, як мінімум, 100 років

Тоут – це, звичайно, добре. І зручно. Але ніщо не зрівняється з частини елегантності та жіночності з мініатюрною дамською сумочкою. Так, вона не містка – а хіба нам, дівчатам, багато чого треба?

Годинник

 Ці 6 аксесуарів не вийдуть з моди ще, як мінімум, 100 років

Той випадок, коли і красиво, і корисно. Кокетливо потиснути руку, щоб дізнатися, котра година, – вищий пост жіночого зваблювання. Вибирайте класичні варіанти з металевим або шкіряним браслетом і в спокійній колірній гаммі.

Сподіваємося, що хоча б одна з цих штучок займає у вашому гардеробі почесне місце. А якщо немає – терміново виправляйте цю прикру ситуацію!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради