Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 128 Збільшення губ: що буде після процедури?

Всі дівчата мріють про красивих і чуттєвих губах, але не кожним вони дані від природи. Завдяки досягненням у сфері науки і косметології, є можливість втілити мрію в реальність для кожного.

На ринку представлений широкий спектр послуг зі збільшення губ. Щоб вибрати підходящий варіант і не переживати про результат, необхідно проаналізувати існуючі варіанти і слідувати списку рекомендацій.

Способи збільшення губ

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 129 Збільшення губ: що буде після процедури?

Коли справа стосується змін на обличчі, треба бути як можна більш акуратним при виборі методу. У кожного способу є ряд переваг і недоліків, своя ціна і час реабілітації.

Існує три методу збільшення губ:

 • Хірургічний;
 • Ін’єкційний;
 • Безін’екціонний.

За допомогою хірургічного втручання найчастіше проводять не збільшення, а корекцію форми губ. Існує низка дефектів, які можна виправити тільки за допомогою операції, наприклад, асиметрія, яка нависла губа або різні ускладнення після травм. Даний метод є найбільш небезпечним з існуючих і вимагає тривалого періоду реабілітації. Тим не менш, часто лягають під ніж і ті, хто хоче збільшити губи.

Існує три основних способи збільшення губ хірургічним шляхом:

 • Булхорн. В процесі операції зменшується відстань від верхньої губи до основи носа;
 • Y-V техніка. При цьому хірург видаляє кілька ділянок шкіри V-подібної форми під верхньою губою та зшиває їх у формі Y. За рахунок цього губа трохи виштовхується вперед, і візуально виглядає більш пухкою;
 • Паризька техніка. За основу взята Y-V техніка. Хірург робить вертикальні і горизонтальні надрізи на порожнини губ, після чого уста стають більш виразними.

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 130 Збільшення губ: що буде після процедури?

Ін’єкційний метод збільшення губ є найпоширенішим, завдяки безпеки і невеликого терміну реабілітації. Під час процедури, у шкіру вколюється гель, який може бути різного хімічного складу.

Існує два види гелів:

 • Біополімерні. Філлери з цих речовин не виводяться з організму і вважаються постійними. На жаль, через кілька років після збільшення, гель починає розтікатися по губах і спотворює їх форму. Вивести речовина з тканин можна тільки хірургічним шляхом;
 • Биодеградируемые. Це тимчасові гелі, до складу яких входить гіалуронова кислота. Вона зволожує і живить шкіру зсередини, після чого губи не тільки збільшуються в розмірах, але і зникають зморшки. Період, на який гель затримується в організмі, для кожного індивідуальний. В середньому результат тримається рік-півтора.

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 131 Збільшення губ: що буде після процедури?

Ще одним ін’єкційним методом збільшення губ є ліпофілінг. Для цього використовуються власні ресурси організму. В якості наповнювача використовують жирову тканину клієнта. Зазвичай її беруть з області стегон або живота. Дана процедура вважається безпечною, так як матеріал не може викликати алергію. Процедуру проводять під загальним або, частіше, місцевим наркозом.

Електропорація — це безін’екціонний метод збільшення губ, який здійснюється за допомогою спеціального апарату. Перед процедурою шкіру очищають за допомогою пілінгу, потім, при впливі апарату шари епідермісу, вводять гіалуронову кислоту і вітаміни. Даний метод є фізіотерапевтичним.

Ця процедура є фізіотерапевтичної. Спочатку клієнту роблять пілінг, а потім під впливом спеціального апарату вводять гіалуронову кислоту і вітаміни. Маніпуляції безболісні, не потрібно робити уколов, надрізів, переносити наркоз, результат помітний відразу.

Переваги гіалуронової кислоти

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 132 Збільшення губ: що буде після процедури?

Збільшення губ гіалуроновою кислотою є найпопулярнішим методом збільшення. Даний метод дозволяє не тільки зробити губи більш пухкими, але і скорегувати їх форму. Ін’єкції допоможуть вирішити проблему з асиметрією рота, змінити нечіткий контур, заповнити зморшки і складки і т. п.

Гіалуронова кислота має ряд переваг:

 • Безпеку процедури;
 • Гіпоалергенність;
 • Біодеградабельність.

Гіалуронова кислота є частиною нашого тіла. Вона знаходиться у всіх тканинах організму і з’єднаннях. Вперше про неї заговорили американські вчені Карл Мейер і Джон Полімер. Вони навчилися отримувати гіалуронову кислоту з півнячих гребінців і риб’ячих очей. Через пару десятків років, полісахарид почали отримувати штучним шляхом, що дозволило використовувати його в медицині і косметології.

Філлери з гіалуронової кислоти зручні у використанні, так як володіють високою пластичністю. При правильному догляді за губами до і після процедури, результат порадує своєю довгостроковістю до красою.

Дія гіалуронової кислоти тимчасове. У середньому, процедуру повторюють раз на рік або частіше.

Під дією високих температур гіалурон поступово розсмоктується. Не можна з точністю сказати, скільки губи будуть залишатися пухкими, так як реакція кожного організму індивідуальна. У середньому, процедуру повторюють раз на рік або частіше.

Термін дії філера також залежить від в’язкості препарату. Чим менше відсоток в’язкості, тим швидше гіалуронова кислота розсмокчеться. Тому необхідно вибирати якісний продукт.

Показання та протипоказання

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 133 Збільшення губ: що буде після процедури?

Основним показанням до проведення процедури є бажання зробити губи більш досконалими. Ін’єкції гіалуронової кислотою чудово справляються з такими проблемами:

 • Дійсно маленький обсяг губ;
 • Вроджена або набута розмитість контурів;
 • Неправильна форма рота;
 • Наявність глибоких зморшок;
 • Виражені носогубні складки;
 • Западання губ.

Збільшення гіалуронової кислотою вважається стандартною процедурою в косметології. Тим не менш, будь-яка, навіть сама незначна, контурна пластика має ряд протипоказань:

 • Вагітність і період годування груддю;
 • Знижений імунітет, викликаний перенесеними захворюваннями;
 • Пошкодження шкіри губ: рани, подряпини і т. п;
 • Інфекційні захворювання: фурункули, герпес;
 • Загострення хронічних хвороб;
 • Прийом препаратів, які розріджують кров;
 • Якщо минуло менше місяця після грубого хімічного або механічного пілінгу губ.

Якщо ви спостерігаєте один з вище перерахованих протипоказань, то процедуру необхідно відкласти. Хороший фундамент до операції забезпечить позитивний і стійкий результат.

Підготовка до збільшення губ

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 134 Збільшення губ: що буде після процедури?

Для того щоб забезпечити хороший результат після збільшення, в першу чергу необхідно подбати про вибір хорошого фахівця. Краще всього вибрати того, у кого великий досвід і хороші рекомендації. Необхідно перевірити спеціаліста на наявність диплома, який підтверджує його кваліфікацію. Не потрібно віддавати перевагу тим, у кого ціна за надану послугу набагато нижче середньої. Це може означати тільки те, що вони використовують неякісні або несвіжі філлери.

Після того як був обраний гідний фахівець, поспішайте виконати всі його рекомендації. Перед процедурою доведеться обмежити себе в наступному:

 • Алкоголь. За 3-4 дні до збільшення губ доведеться повністю виключити спиртні напої зі свого раціону. Алкоголь викликає дегідратацію організму, підвищує набряклість, а також розширює судини. З-за цього може збільшитися термін реабілітації і з’являться синці;
 • Не рекомендується вживати в їжу продукти, які можуть спровокувати алергічну реакцію. Краще перестати їсти гостре, солоне, перчене за кілька днів до процедури;
 • Необхідно виключити сильний механічний вплив на губи, яке може стати причиною появи подряпин.

Бажано вживати в їжу якомога більше вітамінів, щоб підвищити свій імунітет. Якщо організм ослаблений після хвороби, або виснажений від стресів, то на такому тлі можуть виникнути запалення.

Якщо описані вище правила, то швидке загоєння губ після процедури буде забезпечено.

Хід процедури

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 135 Збільшення губ: що буде після процедури?

Збільшення губ завжди починається з консультації з майстром-косметологом. На прийомі ви домовляєтеся про форму губ, майстер дасть кілька цінних рекомендацій по кінцевому результату. Також косметолог задасть кілька запитань для виявлення наявності протипоказань.

Після того як форма і об’єм препарату обрані, косметолог обов’язково розповідає про догляд за губами до і після ін’єкції. На прийомі необхідно задати майстру якомога більше запитань, щоб виключити всі можливі помилки через незнання. Проводиться невелике тестування препарату, щоб уникнути непередбачуваної алергічної реакції.

На процедуру приходять мінімум за 10-15 хвилин до ін’єкції. Так клієнт відновлюється після ходьби, в організмі знижується тиск.

Процедура не займає багато часу. В середньому вона проходить протягом 30-40 хвилин. Збільшення губ включає три основних етапи:

 • Дезинфекцію шкіри спиртом, щоб уникнути запалень;
 • Знеболювання;
 • Ін’єкція гіалуронової кислотою, розподіл філера по губах, коригування форми.

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 136 Збільшення губ: що буде після процедури?

Метод знеболювання може бути ін’єкційним або аплікаційними. Укол анестетиком роблять за допомогою тонкої голки, процедура проходить безболісно. Тим не менш, віддається перевага місцевих анестетиків у вигляді мазей або кремів. Так, у шкіру не потрапляє ніяких додаткових сторонніх тіл і не утворюються гематоми або набряки. Знеболювальна дія триває близько півгодини, тому збільшення слід проводити швидко.

У складі філерів для збільшення губ міститься гіалуронова кислота різної щільності. Чим щільніше гель, тим довше триває результат. Також препарат входить лідокаїн, який надає додаткове знеболюючу дію.

Об’єм препарату може бути різним. Необхідний обсяг підбирають в залежності від необхідності і бажаного результату. Можна вибрати мінімальний обсяг 0,5 мл і підкреслити природну красу або 1 мл для більш помітного ефекту.

Якщо клієнт вважає, що після першої процедури не вистачає обсягу, то повторну процедуру проводять через місяць, досягаючи потрібного результату. Повторювати процедуру потрібно 1-2 рази на рік. Якщо не оновлювати результат, то протягом 1-1,5 року гіалуронова кислота просто розсмокчеться.

Не рекомендується збільшувати губи часто і у великих обсягах.

Наслідки збільшення

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 137 Збільшення губ: що буде після процедури?

У середньому, період реабілітації після збільшення губ триває близько тижня. Реабілітація проходить швидко, і через пару тижнів губи виглядають природно і красиво.

Тим не менш, не завжди результат після збільшення радує клієнта. Найчастіше небажані наслідки виникають як наслідок неправильного догляду, недотримання гігієни, неякісного філера або помилки майстра.

Після збільшення губ гіалуроновою кислотою на шкірі можуть виникнути:

 • Гематоми;
 • Набряки;
 • Алергічна реакція.

Гематоми (синці) виникають внаслідок кров’яного виливу, яке відбувається при попаданні чужорідного тіла в тканини.

Синці є тимчасовим явищем. Через кілька днів після процедури вони стають жовтими, а потім зникають зовсім.

Якщо гематоми не відбуваються протягом тривалого часу, це свідчить про неправильному догляді за шкірою губ або попаданні інфекції.

Щоб швидше позбутися від синців, рекомендується робити холодні компреси з льодом. Це звужує судини і забезпечить відтік крові від місця удару. Краще заморожувати відвари з ромашки, меліси або календули. Також, у боротьбі з синцями допоможуть аптечні гелі та креми. Потрібно вибирати засоби, які складаються з натуральних компонентів і користуються попитом у споживача.? uvelichenie gub: chto budet posle procedury 138 Збільшення губ: що буде після процедури?

Виникнення набряків — це нормальна реакція організму на подразники. Тим не менш, якщо через 4-5 днів набряки не спадають, то це явна ознака запалення. Ускладнення можуть з’явитися на тлі грз або інших інфекційних захворювань, з-за нестачі вітамінів або помилки в дозуванні речовин. Якщо рот сильно опухає поза межі губ, то це ознака алергічної реакції, набряку Квінке або кропив’янки.

При виникненні симптомів ускладнень, які не проходять через тиждень після процедури, необхідно звернутися до лікаря.

Деякі дівчата скаржаться, що після збільшення гіалуронової кислотою губи стають більш сухими. Це відбувається з-за підвищеної концентрації анестетика в розчині філера. Знеболювальне починає реакцію раніше, ніж гіалуронова кислота, що викликає сухість і дискомфорт на губах. Також сухість пов’язана із вживанням спиртних напоїв і курінням.

Ще один негативний наслідок збільшення губ — асиметрія. Такий результат може виникнути, якщо ін’єкцію виконав непрофесіонал. В процесі введення гелю є ймовірність зачепити нерв, який може змінити форму губ. Також асиметрія може виникнути через неправильне положення під час сну. У перші дні після процедури забороняється спати на животі, обличчям вниз, так як це веде до міграції філера.

Іноді результат може не влаштовувати клієнта через непорозуміння з фахівцем. Головне розуміти, що не можна зробити губи «як на картинці», так як кожна форма рота індивідуальна.

Фото губ до і після збільшення гіалуронової кислотою

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 139 Збільшення губ: що буде після процедури?

Не складно відчути різницю, яка є до і після збільшення губ гіалуроновою кислотою. Завдяки ін’єкцій, тисячі дівчат підкоригували форму і змінили зовнішній вигляд.

Далі представлені фото-результати губ після контурної пластики филлером об’ємом не більше 1 мл

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 140 Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 141 Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 142 Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 143 Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 144 Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 145 Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 146 Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 147 Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 148 Збільшення губ: що буде після процедури?

uvelichenie gub: chto budet posle procedury 149 Збільшення губ: що буде після процедури?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради