Якою рукою брати гроші а який віддавати – Прикмети і забобони

78b448535f73395014c64d0bc5b87309 Якою рукою брати гроші а який віддавати   Прикмети і забобони

Труднощі з фінансами люди часто пояснюють стародавніми повір’ями. Ряд забобонів вважає допустимим тільки вкрай шанобливе ставлення до грошей, в іншому випадку вони не будуть водитися в гаманці. Є безліч прикмет, роз’яснювачів, якою рукою варто віддавати гроші, а який краще їх брати. Розглянемо докладніше кожну з ситуацій.

Якою рукою брати гроші

Згідно з існуючим прикметами, гроші варто брати певною рукою. У пріоритеті повинна бути ліва, оскільки саме вона розташована ближче до серця. Прийнято вважати, що такі дії є доказом щирості і подяки того, хто приймає купюри. Ті ж повір’я пояснюють свербіж лівій долоні, називаючи його грошовим.

Іноді доводиться приймати гроші від людини, що страждає різними захворюваннями. Щоб не перейняти на себе погіршення здоров’я, необхідно брати грошові кошти лише з дерев’яної поверхні. Тобто одалживающий купюри попередньо повинен покласти їх на будь-яку поверхню (наприклад, стіл, табуретку або яку-небудь дерев’яну полицю).

e7603821768927be4567926d889ead78 Якою рукою брати гроші а який віддавати   Прикмети і забобони

Те ж саме стосується ситуацій, коли потрібно зайняти гроші у злого або нечесного людини. Такий порядок пояснюється здатністю виробів з дерева вбирати всю негативну енергетику. Якщо ж відразу такої можливості не було, слід розмістити гроші на необхідною поверхні як можна швидше. Нехай купюри полежать на неї деякий час. Краще всього залишити їх у такому положенні на ніч.

Якою рукою віддавати гроші

Якщо вірити прикметам, при передачі грошей також є певні правила. Ось основні:

  • Слід задіяти праву руку, що означає здоровий глузд і логіку. Тобто, віддаючи, чоловік не жаліє і не йде на приводу думок і емоцій.
  • Вважається, що не можна віддавати гроші безпосередньо в руки іншої людини. Те ж стосується і ситуацій, коли хтось повертає борг або доводиться самому просити матеріальної допомоги. Така прикмета пояснюється тим, що люди перемішують свої фінансові енергетики, тим самим можуть накликати на себе біди і неприємності. В крайньому випадку варто звернути гроші в трубочку або скласти навпіл, щоб уберегти себе і інших від можливого негативу.
  • Прикмета діє аналогічно, коли людина подає милостиню. Пророцтво говорить, що, якщо передати її в руки прохача, можна самому опинитися на його місці. Тому краще покласти в ємність або невеликий пакет.

7c78ce43cdc35c66ecb41692ed3e639c Якою рукою брати гроші а який віддавати   Прикмети і забобони

Вчинення будь-яких грошових операцій (повернення боргу, позика тощо) грамотніше всього здійснювати в середу. Така категоричність зумовлена богом торгівлі, Меркурієм, під управлінням якого перебуває цей день тижня.

Коли не можна позичати гроші

Прикмети повідомляють, що не слід позичати у когось гроші в понеділок. Зазвичай це передвіщає серйозні фінансові втрати в найближчому майбутньому.

Віддаючи свій обов’язок або ж займаючи кому-небудь, не варто робити це в п’ятницю. В іншому випадку не уникнути позапланових збитків.

Щоб залучити енергетику добробуту, повертати позику необхідно дрібними купюрами.

Якщо доводиться просити в борг, краще звернутися до людини в ранкові години. Післяобідній час обіцяє розлад і конфлікти, які не підуть на користь відносинам.

Коли не можна давати гроші в борг

Позичення грошових коштів родичам і близьким друзям може спричинити за собою конфлікти і різні сварки. Підсумком стане втрата не лише грошей, але і зіпсовані відносини.

Згідно з прикметами, давати позику можна в певні дні тижня. У цей перелік не входять такі дні, як:

  • Понеділок.
  • Вівторок.
  • Неділя.

Якщо ситуація не терпить зволікань, можна частково поступитися прикметами. А саме: як би випадково упустити купюри на підлогу. При цьому підібрати їх має саме той, хто звернувся за матеріальною допомогою. Аналогічними дії повинні бути якщо доводиться займати людині гроші, наприклад, в понеділок увечері.

f95ef7a0649c7b7c4909a5c114e9d1d4 Якою рукою брати гроші а який віддавати   Прикмети і забобони

Згідно з повір’ями, не завжди слід надавати матеріальну підтримку людям. Варто відмовити в позичанні коштів, якщо у людини вже є фінансові труднощі. Причому неважливо, це близький родич або недавній знайомий. Вважається, що це погіршить власне становище, оскільки при поверненні коштів боржник передасть частину своєї негативної енергетики.

Якщо вірити прикметам, краще давати в борг заможним, забезпеченим людям. Тоді при поверненні грошей прийде і енергетика фінансового благополуччя і забезпеченості.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради