Амулет драконів: значення талісмана – символ очі

Дракон – символ удачі, безпеки і довголіття. У східній культурі це сила небес, яка приносить благо, а в країнах Заходу – сила руйнування. Як символ відрізняється потужною енергією, яка може принести не тільки позитив, а й негатив.

 Амулет драконів: значення талісмана – символ очі

Значення амулета

У східних міфах в розпорядженні Дракона знаходяться чотири стихії: земля, вогонь, повітря, вода. Цей персонаж являє собою вищу духовну силу, щось надприродне, що виконує бажання і має колосальну потужність. На сході вважають, що саме від цих міфічних істот пішли перші імператори.

Виділяють такі типи цих істот:

 • небесний – вважається, що на його спині знаходиться житло богів;
 • божественний – приносить дощі і вітер;
 • підземний береже багатство;
 • земний – управляє водами.

Є відмінні тлумачення, що означає талісман дракона в різних культурах. Так на Заході символ дракона уособлює:

 • силу;
 • символ руйнування і воєн;
 • мудрості і довголіття;
 • перемогти дракона – це вирішення внутрішніх конфліктів, набуття знань і багатства;
 • битва з цим чудовиськом була знаком подолання труднощів.

У східній культурі:

 • символ влади;
 • знання і мудрості;
 • сила космосу.

У християнстві зустрічається багатоголовий змій, який пов’язують з дияволом, гріхом і смертю. Це злісна істота з неприємним зовнішнім виглядом: перетинчасті крила, лускате тіло. Вважається, що він породження Диявола і символізує диявола. Перемога над цією істотою була уособленням перемоги над злом.

Символ дракона

Амулет драконів об’єднує два протилежних початку – літаюче і ползающее, це істота має двоїсту природу. Як символ він поєднує небесне і земне.

Людина, яка обирає собі такий талісман, віддає перевагу гармонійного зв’язку між божественним і ницим. Він володіє достатніми знаннями та мудрістю, яка допоможе отримати владу над собою і навколишнім світом.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикПо феншуй це символ багатства і процвітання, такий амулет необхідний для підтримки зв’язку з фінансами, для посилення грошової енергії. Ті, хто прагне до матеріального благополуччя обов’язково повинні мати зображення в будь-якому вигляді.

Це японський символ більшою мірою підходить чоловікам, він налаштовує їх на отримання нових знань, розвиток мудрості, досягнення соціального успіху. Якщо ж жінка вибирає амулет дракона вона буде надійним захистом і заступництвом.

Амулет дракона також має наступне значення: хитрість, уміння «заговорювати зуби», діяти розважливо і терпляче.

Талісман дракона

Якщо розглядати обереги, то такий талісман підійде людям з хорошою життєвою енергією, високою самооцінкою, які прагнуть до самовдосконалення. Таким людям не страшна конкуренція і битви, вони володіють різними способами їх подолати.

З енергією дракона взаємодіяти досить важко і часом небезпечно, адже він може підкорити собі людину. Щоб талісман допоміг і став другом, важливо всередині себе перемогти це чудовисько, точніше ту зміїну його частина.

Встоявши життєвих спокус і переслідуючи конкретну мету, можна отримати підтримку цього талісмана. Варто зазначити, що такий тотем вибирають лише сильні духом люди, які мають магічні здібності і духовно розвинені.

Цей амулет здатний позитивно вплинути на фінансове благополуччя. Якщо ж людина продовжує накопичувати і берегти, а не розвиватися завдяки цим можливостям, ця сила не зможе реалізуватися повністю.

Людині, який вибрав дракона як свій знак, недостатньо одного прагнення до багатства. Це є прерогативою земної дракона, який для охорони печери не використовує ресурси по максимуму. Тут важливо розуміти, що необхідно ставити більш високі цілі в житті, лише тоді ця енергія допоможе досягти висот.

Око дракона

Дракон – істота, що володіє хорошим зором. Амулет око дракона – досить загадковий і старий символ, що має різне значення в залежності від культури. Так, на сході його зображували завжди в червоному кольорі, адже це істота позначає демона.

Це символ небезпеки, загрози і необхідність нерівноцінного вибору між добром і злом. В Азії ж цей символ дуже популярний і несе позитивну енергетику, мудрість, добро.

716731afd68e32725fd697cd4ea16628 Амулет драконів: значення талісмана – символ очі

Якщо людина вибирає такий талісман, це може дати йому додаткову енергію бачити важливі моменти, швидше думати і сприймати навколишню обстановку. Такий талісман здатний підвищити безпеку, і прискорити процес прийняття рішення.

Правила розміщення талісману

Якщо ви вибрали в якості особистого амулета це вигадана істота, дуже важливо його правильно розмістити в будинку, адже він може пригнічувати негатив або, навпаки, принести його.

За фэншую потрібно дотримуватися таких правил:

 • Розміщувати фігуру дракона потрібно в східній частині будинку або ж спрямувати погляд статуетки в бік сходу.
 • Краще ставити цей талісман біля вхідних дверей зліва, так він не пустить на поріг злих духів.
 • Розташовуйте в місцях, де вільно проходять потоки повітря.
 • Оскільки цей символ має величезну енергію, краще розташовувати у вітальні або кабінеті.
 • В квартирі не рекомендують мати багато таких талісманів, їх сильна енергія буде придушуватися.
 • Розташовувати тотем краще нижче рівня очей, щоб енергетика не домінувала.
 • Вибираючи цей амулет варто пам’ятати, що він сприятливо впливає на енергію людей, сприяє духовному і матеріальному розвитку. Цей талісман допоможе зберегти сили і знайти баланс між матеріальним і духовним світом.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради