Впав ножа на підлогу: прикмета – до чого падає з рук

Якщо ніж впав на підлогу, то, згідно з поширеною приймете, слід готуватися до зустрічі гостя. Причому візитером буде саме чоловік. Однак це повір’я в кожному конкретному випадку має різне тлумачення, і щоб розібратися, до чого в дійсності падає ніж, слід звернути увагу на те, як саме це сталося.

a400ac199e0c3e90c0595920b9260ab9 Впав ножа на підлогу: прикмета – до чого падає з рук

До чого падає ножа?

Прогнозувати, якою буде зустріч, можна по лезу ножа і його рукоятці.

 • Якщо ніж вислизає з рук і падає на підлогу вістрям до вас, то тут значення прикмети наступне: чоловік, який поспішає з візитом, налаштований по відношенню до вас вороже. У народі кажуть, якщо лезо після падіння звернено в вашу сторону, то це означає, що гість несе з собою негативну енергію, а тому спілкування з цією людиною добра не принесе і, цілком можливо, все закінчиться сваркою.
 • Якщо ж предмет падає рукоятку в вашу сторону – конфліктних ситуацій побоюватися не варто. Гість може розпочатися раптово, без попереднього дзвінка, але в будь-якому випадку будь-яких проблем зустріч не принесе і пройде спокійно.
 • Впав ніж і при цьому вдарився рукояткою про підлога – в цьому випадку вам поспішає близька людина, старий друг, добрий знайомий. Зустріч обіцяє бути тихою і приємною.
 • Якщо ви дійсно чекаєте друга або людини, якого давно не бачили, і бажаєте провести з ним час, тоді повір’я радить підняти ножа з підлоги і покласти його край столу. Предмет не слід прибирати до тих пір, поки в двері не подзвонить довгоочікуваний гість.
 • Якщо ви випустили ніж, на руків’ї якого зображені візерунки або розпис, то прикмета каже, що візитер принесе гарні новини.
 • Коли падає предмет з рівним прямим лезом, то це обіцяє зустріч з дуже приємним співрозмовником. Людина раптом згадав про вас і вирішив зайти, щоб провести кілька годин у вашій компанії. У цілому спілкування пройде нейтрально, без будь-яких потрясінь і провокацій.
 • Якщо ж зубчасте лезо, то чекайте гостя, який переслідує певну мету. Така зустріч не буде спонтанної, зазвичай вона запланована, а тому ви, швидше за все, здогадуєтеся, хто незабаром буде стояти на порозі вашого будинку.
 • Якщо у вас зберігається кілька ножів, але падає завжди один і той ж, зверніть увагу на прикмети – саме цей прилад буде говорити правду.

  Якщо впав на підлогу і встромився

  Якщо ніж впав і при цьому встромився лезом, то повір’я в цьому випадку обіцяють візит незнайомої людини. Однак тут знову ж таки варто звернути увагу на його стан.

  • Коли впивається в підлогу і при цьому вістря дивиться не в вашу сторону, то зустріч з незнайомцем виявиться порожньою. Можливо, в вашу двері постукає новий сусід, щоб познайомитися, або ж до вас зайде продавець побутової техніки з метою запропонувати яку-небудь цікаву новинку.
  • Якщо ви роняете ножа на підлогу і при цьому помічаєте, що лезо спрямоване на вас – прикмета радить дотримуватися обережності. Незнайомець може виявитися небезпечним людиною, з цієї причини найближчим часом не варто впускати у свій дім сторонніх. Краще і зовсім не відкривати двері, якщо за нею стоїть чоловік, якого ви не знаєте.

  Якщо зламався

  Якщо ніж впав на підлогу і зламався, то прикмети називають таку подію поганим знаком. Коли ламається рукоятка або ж відколюється клинок, то це обіцяє низку неприємностей: сварки, конфлікти і різні негаразди.

  Після такого падіння ножа слід зібрати всі уламки і викинути їх. Згідно з народними повір’ями, лагодити предмет не варто, інакше він буде постійно залучати неприємності. Якщо ніж впав зі столу і зламався, то його частини просто викидають у відро для сміття і вимовляють слова: «Ніж ламається, мене горе не стосується».

  Впав при нарізуванні хліба

  Забобони радять з обережністю нарізати хліб, так як якщо при цьому у вас ніж вислизне з рук і впаде на підлогу, то це дуже погано. Повір’я в такому випадку обіцяє смерть когось із близьких родичів і знайомих.

  Нейтралізація прийме

  Якщо прикмета говорить про те, що незабаром на порозі з’явиться непроханий гість, а ви не бажаєте нікого бачити, то в цій ситуації необхідно постукати рукояткою три рази по столу і сказати: «Сиди вдома, не ходи гуляти, до нас не заходь». Згідно з повір’ями, ваш посил буде відправлений візитерові і той змінить свої плани.

  У народі кажуть, що після вимовленого змови на шляху людини виникнуть непередбачені перешкоди, обставини змінюватися і йому доведеться змінити плани.

  Коли ніж падає при нарізуванні хліба, то в такому разі слід також тричі постукати ручкою по столу, але тільки в повній тиші. Вважається, що це допоможе запобігти біді. Які б неприємності вам не обіцяла прикмета, подібна дія захистить вас від них.

  І пам’ятайте, що не варто надто серйозно ставитися до повір’ями про ніж, навіть якщо вона має негативний зміст. Випадкова помилка часто не несе в собі абсолютно ніякої таємниці. Для заспокоєння досить постукати рукояткою впав ножа по столу і просто забути про поганий ознак.

  Воно не повинно надалі впливати на ваші думки і життя в цілому. Адже зазвичай трапляється те, про що ми постійно думаємо. І якщо думки будуть світлими, то таким і постане майбутнє.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради