Чорна кішка перебігла дорогу – прикмета, до чого перейшла справа наліво

Народна прикмета, коли чорна кішка перебігла дорогу, славиться негативним значенням. Якщо навіть не знати точного тлумачення, то все одно існує переконаність у поганому ознак.

d1d3ab4f920ede21afc93f00f2792a6f Чорна кішка перебігла дорогу – прикмета, до чого перейшла справа наліво

Походження забобони

Здавна котів, кішок зараховували магічні здібності, вміння виганяти нечисту силу з дому, захистити господаря від відьом. Але хороші тлумачення не належать до чорним котам.

Так повелося, що чорний колір характеризується, як символ чогось поганого. Навіть у народних казках, забобони він означає:

 • жорстокість;
 • злість, агресивність;
 • нещастя, смерть.

Що ж стосується кішок з чорним забарвленням, то значення ще гірше:

 • помічники нечистої сили;
 • символ перевтілення відьом у тварин;
 • уособлення нещастя, серйозних проблем.

Безумовно, коти володіють якимись особливими силами, можливостями. У стародавніх культурах були шанованими, шанованими тваринами. Їх брали в кожен будинок для лікування, зняття стресу, захисту. А в Єгипті завданням котів було охороняти прохід між світами.

Значення прикмети

Слов’янські народи дають чорному коту практично завжди негативні характеристики. Перебежавшая через дорогу чорна кішка – погана ознака. Символізує проникнення нечистої сили життя людини. Негативна програма відрізняється особливою силою, так як відбувається моральна підготовка до отримання потужного удару. Причому відразу по усіх напрямках:

 • якщо чорна кішка перебігла дорогу по дорозі на роботу, навчання, значить, чекати неприємностей у вигляді поганої оцінки, догани, покарання. Аж до звільнення;
 • по дорозі додому кіт стрімко біжить, не зупиняючись – сімейні негаразди, сварки. Можливі звістки про розставання, розлучення;
 • якщо чорний кіт попався на очі перед вступними, поточними іспитами, заліками або перед співбесідою на роботу – можна повертатися додому. Символізує повну невдачу, крах в задуманому підприємстві;
 • помітили, що тварина стрімко перебігає дорогу ззаду, а не спереду: для всіх позначає закінчення важкого тягаря. Кішка так розриває низку неприємностей, проблем зі здоров’ям, в матеріальному плані.

Більш точне тлумачення краще дивитися по додатковим значенням.

Тлумачення для жінок і чоловіків в залежності від напрямку

Бути впевненим в тому, що значення прикмети до нещастя і проблем, не можна.

Існує забобон: для народжених людей 13 числа будь-якого місяця, а також для народжених в 2013 році чи в період з 13.00 до 13.35, тварина такої забарвлення принесе тільки хороше, позитивне.

Для інших людей, коли чорний кіт переходить дорогу, прикмета може мати як позитивне, так і негативне значення. Залежить від статевої приналежності, обраного тваринам напрямку.

Справа наліво

Для чоловіків кіт, який перебіг дорогу справа наліво, – хороший знак. Весь день можна не переживати за появу непередбачених моментів, подій зі знаком мінус, серйозних проблем. Це покажчик на сприятливий перебіг побуту, робочого часу, дня в цілому. За народним забобонам рекомендується спробувати щастя в лотереї, азартних іграх. Тому що кіт чорного забарвлення на хвості приносить удачу.

Абсолютно протилежне значення прикмета має для жінок. День буде характеризуватися як проблемний, наповнений негативом, неприємностями, скандалами.

5d53dda9dbab8c8b1ed719d5a4178570 Чорна кішка перебігла дорогу – прикмета, до чого перейшла справа наліво

Зліва направо

Якщо кішка перебігла дорогу жінці зліва направо – варто задуматися, куди можна витратити додатковий дохід. Ознака вказує на отримання прибутку. А також необмежений успіх у будь-якій сфері діяльності. Особливе значення має кішка з ношею в зубах:

 • отримана сума буде великий;
 • колесо фортуни повернулося до жінки, буде ще довго котити поруч;
 • успіх, вирішення старих і нових проблем.

Особливо добре трактується прикмета для тих, у кого йдуть судові процеси. Як результат – це перемога, нагорода за нелегку працю.

Для сильної статі чорний кіт переходить дорогу зліва направо, навпаки, символізує смугу неприємностей, проблем.

Що робити, щоб прикмета не збулася

Головна умова, яку необхідно дотримуватися: ні в якому разі не мстити тваринам за зроблене. Адже вона лише попереджає про небезпеку, а не притягує до людини невдачу. Будь-яке негативне дію (кинути камінь, побити, обізвати) у бік хвостатого провісника, і людині дістанеться додаткова порція проблем.

Нейтралізувати погане тлумачення рекомендується наступним чином:

 • Взятися за третю гудзик знизу. Тримати до тих пір, поки не зайдеш за кут.
 • Якщо трапилося під час поїздки на машині: обов’язково зупинитися, відкрити двері. Перекрутити головний убір, якщо такий є. Якщо ні – намалювати хрести на стеклах.
 • Найпростішим способом залишається нанесення хреста. Перехрестіться тричі, і спиною вперед пройдіть кілька кроків.

3d5cfef8a14929f7d287b7b373b2d1a1 Чорна кішка перебігла дорогу – прикмета, до чого перейшла справа наліво

Люди віруючі запевняють, що народним прикметам не можна вірити. Всі вони не від Бога. Але і підступами нечистої сили назвати їх не можна. Адже стародавні слов’яни свято шанували доброту, світло, а значить і забобони створювали з розрахунком на можливість нейтралізувати темряву і зло.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради