Як правильно щипати брови, щоб було не боляче, а вийшло швидко, красиво і природно

Як правильно вищипнути брови відповідно моді: інструменти, дизайн, техніка видалення волосків

Брови – важлива деталь в б’юті-образі. вони можуть стати головним акцентом і надати індивідуальний шарм. А може все зіпсувати, якщо форма підібрана неправильно і брови неакуратно вищипані. Насправді неможливо однозначно відповісти на питання, як правильно вищипнути брови.

Це все одно що сказати – як правильно вибрати червоне плаття або зробити стрижку «боб», щоб вийшло добре і красиво. Адже у кожного свій типаж обличчя і свої смакові уподобання. При цьому їх ще треба підігнати під вимоги моди. Але зате є способи, як вищипнути брови без болю і навіть без пінцета для брів.

Як вищипнути брови ниткою, як правильно і безболісно використовувати пінцет для брів, як стригти брови, не зіпсувавши форму – всі секрети дизайну, вищипування брів і догляду за ними після процедури нижче.

Що знадобиться для того, щоб вищипнути брови в домашніх умовах

Вищипування брів починається з підготовки необхідних інструментів і робочого місця. Щоб вищипнути брови в домашніх умовах, потрібні такі інструменти:

 kak pravilno shhipat brovi, chtoby bylo ne bolno, a vyshlo bystro, krasivo i estestvenno 9 Як правильно щипати брови, щоб було не боляче, а вийшло швидко, красиво і природно

 • щіточка для брів;
 • пінцет для брів;
 • щипці для брів;
 • ножиці;
 • дзеркало.

Якщо ви вирішили виконати вищипування брів без пінцета і без щипчики, то буде потрібна спеціальна нитка.

Що стосується місця роботи, то воно повинно бути добре освітленим і зручним. таким, щоб можна було добре розглянути кожен волосок на обличчі і при цьому працювати двома руками, не притримуючи постійно дзеркало або лампу. готові щипати брови без болю і нервів? Приступаємо!

Як підготуватися до процедури

Перед тим, як вищипувати брови, рекомендується заспокоїтися. Якщо ви хочете, щоб вийшло красиво і при цьому було не боляче, вищипувати брови в нервовому стані і в поспіху не варто. Потрібна підготовка до выщипыванию? Зрозуміло, оскільки процедура досить неприємна і тривала.

Як безболісно вищипнути брови – секрет, який насправді зовсім не секрет.

Зовсім не боляче обробити брови вийде тільки під загальним наркозом. Але істотно зменшити дискомфорт можна, якщо перед тим як вищипнути брови нанести на шкіру охолоджуючий гель з легку анестезуючу дію.

 kak pravilno shhipat brovi, chtoby bylo ne bolno, a vyshlo bystro, krasivo i estestvenno 10 Як правильно щипати брови, щоб було не боляче, а вийшло швидко, красиво і природно

Якщо такого під рукою немає, протріть шкіру під бровами і навколо кубиком льоду і негайно починайте щипати брови – буде не так боляче. Але можна зробити і навпаки – розпарити шкіру. Коли пори розширені, а волоски розм’якшені, їх легше видалити.

Деякі косметологи перед тим як щипати брови і взагалі стригти і видаляти будь-які волосся на обличчі і тілі рекомендують випити келих шампанського або коктейль – допомагає розслабитися і притуплює больові відчуття. Але не перестарайтеся, тим більше, якщо щипати брови будете ви самі. Наносити крем не потрібно. Пінцет буде ковзати по жирній шкірі і погано захоплювати волоски.

Як вищипнути брови покроково пінцетом або щипцями

Перше, що потрібно зробити після підготовки робочого місця, освітлення та інструментів – чисто вимити руки і обличчя, а потім продезінфікувати будь-яким спиртовим розчином кінчики пальців, шкіру навколо брів і наконечники пінцета або щипчики і ножничек. Подальші дії такі:

 kak pravilno shhipat brovi, chtoby bylo ne bolno, a vyshlo bystro, krasivo i estestvenno 11 Як правильно щипати брови, щоб було не боляче, а вийшло швидко, красиво і природно

 • Білим олівцем промальовувати контур брови бажаної форми. Можна скористатися трафаретом – так роблять багато професійні візажисти.
 • Зручно взяти пінцет або щипчики в праву руку, пальцями лівої руки відтягнути шкіру.
 • Схопити кінчиками пінцета або щипчики волосок у підстави (якщо захоплювати волосинки вище, вони будуть просто відламуватися) і одним впевненим рухом висмикнути його суворо по зростанню. Вищипувати брови проти зростання волосків боляче і незручно, до того ж легко порушити намічену форму.
 • Видаляють волоски строго по одному, можна в ході процесу протирати шкіру льодом, пригладжувати брови щіточкою і оцінювати результат у відображенні дзеркала, щоб бачити, де ще потрібне коригування.
 • Якщо виявлені занадто довгі волоски, які ніяк не приймають потрібну позицію, але і видалити їх без спотворення бажаної форми брів не можна, їх акуратно підстригають ножичками.

Чого робити категорично не треба поспішати, висмикувати волоски пучками, підголювати брови. Вийде такий жах, що самі боїтеся вийти з дому в найближчі дні.

Що робити можна: використовувати збільшувальне скло.

Техніка вищипування брів без пінцета

Наші мами і бабусі ще пам’ятають, як вищипували брови в модну «нитку»… ниткою! Ця техніка іноді використовується і сьогодні, прийшла вона до нас насправді з Індії. Вищипування брів ниткою покроково виконується так:

 • Відрізати шматок щільної нитки завдовжки приблизно 60 див.
 • Зв’язати кінчики, щоб вийшов круг.
 • Надіти кільце з нитки на витягнуті пальці рук так, щоб нитка утворила прямокутник.
 • Перекрутіть середину нитки 8 разів таким чином, щоб у підсумку кисті утворили букву «Х» і були розташовані один навпроти одного.
 • Тепер пальці правої руки зводяться, а лівою – розлучаються. Нитка при цьому в місці скручування зсувається в одну сторону. Повторити процедуру навпаки: пальці лівої руки звести, а правою розвести. Робити так до тих пір, поки нитка не буде вільно рухатися.
 • Залишилося тільки підвести скручений ділянку нитки до брови, захопити у вузлик волосок і різко висмикнути його. Освоїти цю техніку відразу непросто, рекомендується переглянути навчальне відео або проконсультуватися з майстром.

 kak pravilno shhipat brovi, chtoby bylo ne bolno, a vyshlo bystro, krasivo i estestvenno 12 Як правильно щипати брови, щоб було не боляче, а вийшло швидко, красиво і природно kak pravilno shhipat brovi, chtoby bylo ne bolno, a vyshlo bystro, krasivo i estestvenno 13 Як правильно щипати брови, щоб було не боляче, а вийшло швидко, красиво і природно

До речі, якщо ви – новачок у вищипуванні брів, не рекомендується вчитися щипати їх напередодні важливого заходу, тим більше ниткою. Можете по недосвідченості помилитися, викликати роздратування шкіри некоректними маніпуляціями і навіть микросинячки.

І остання порада, що робити, якщо выщипано занадто багато. Не переживати! Через два тижні все повернеться на свої місця, і ви зможете надати бровам ту форму, яку хотіли. До цього часу скористайтеся нашими рекомендаціями, як правильно фарбувати брови тінями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради