Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

Каштановий колір волосся ніколи не вийде з моди. Навпаки, колористи створюють все нові і нові техніки фарбувань, основою яких стає благородний колір гіркого шоколаду. Фотографії в соціальних мережах зірок і модниць з усього світу — яскравий приклад того, що каштан легко перетворить в кращу сторону кожну дівчину.

Кому підійде каштановий колір волосся за кольоротипом

Різні тони каштана притаманні волоссю дівчат “Осінь” і “Весна”. Але “Літо” і “Зима” теж можуть вибрати для себе найбільш підходящий відтінок каштанового кольору.

Кольоротип Вдалий відтінок Відповідні відтінки у макіяжі
Осінь морозний каштан, каштан з рудим і мідними отливыми смарагдовий, охра, мідний, бронзовий, коричневий
Весна карамельний, молочний, золотистий каштановий золотий, коричневий, бежевий, кремовий, коричневий
Літо каштаново-русявий, попелясто-каштановий блакитний, рожевий, фіолетовий, малиновий, вишневий, сірий, сріблястий, вишневий.
Зима холодний чорно-коричневий, темний каштан, шоколадний каштан малиновий, пурпуровий, рожевий, фуксія, фіолетовий, блакитний, срібний

Каштанові відтінки волосся за кольором очей

Відтінки каштанового кольору волосся — найбільш актуальні в 2018-2019 роках:

Очі Відповідна фарба Вдалий макіяж для очей
Карі чорний коричневий, темний каштановий, шоколадно-каштановий яскраво-блакитний, зелено-морський, фуксія, темно-синій, світло-коричневий
Блакитні карамельний, молочний, золотистий каштановий вугільно-сірий, сріблястий. золотистий, рожевий, фіолетовий
Сірі каштаново-русявий, попелясто-каштановий темно-сірий, сіро-бежевий, сталевий
Зелені морозний каштан, каштан з рудим і мідними відливами ліловий, фіолетовий, рожевий, мідний, коричневий

435cb739f266a38ba6e0eafda73162e8 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

Звичайно, це приблизні тони, які рекомендують перефарбуватися колористи. Якщо хочеться фарбування в інші, не рекомендовані тони, то слід проконсультуватися зі стилістом або звернути увагу фото зірок.

Наприклад, нещодавно Дакота Джонсон зробила каліфорнійське фарбування. Цю техніку сміливо можна взяти на озброєння, так як вона дозволяє приміряти на себе “не свій” відтінок.

Психологія каштанового кольору

Після фарбування у каштан відбуваються не тільки візуальні, але і психологічні зміни. Згідно з дослідженнями, дівчата з каштановим волоссям вважаються більш надійними партнерами у бізнесі і відмінними супутницями життя.

Цей колір володіє певним ступенем приземленості, яка допоможе пом’якшити непокірний норов пекучих брюнеток і надати серйозності легкому характером ніжних блондинок. Тому бажаючим змінити про себе думку оточуючих, варто придивитися саме до каштановим відтінкам.

Холодні і теплі тони фарб на палітрі каштанового

Каштановий колір волосся буде виглядати стильно, якщо відповідає кольоротипу і очам. Для гармонійного образу перед вибором кольору варто подивитися на фото на упаковці. Якщо зовнішність моделі близька до вашої, то цей відтінок можна назвати вдалим для вас.

До найбільш трендовим теплим тонам каштанового можна віднести:

 • шоколадно-каштановий;
 • молочний каштан;
 • золотисто-каштановий;
 • карамельно-каштановий;
 • каштан з мідними, рудим і червоними відливами.1ad725c55a8b2cbb2cc2d98a420aaa46 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

До холодної гами відносяться:

 • темний каштан;
 • холодний чорно-каштановий;
 • попелясто-каштановий (знаходиться на піку);
 • каштаново-русявий колір;
 • морозний каштан.

Вибираємо темні відтінки каштанового

Темний каштан

Серед світових зірок темний каштан вибирають Єва Лонгорія, Пенелопа Крус. На піку своєї популярності його обирала і зірка «Сутінок» Крістен Стюарт. Цей колір ідеальний для темної шкіри і темного кольору очей. Але підійде і дівчатам з білосніжною, як у Стюарт шкіри.

Хоча в такому випадку буде високий, яскравий контраст. Якщо цей результат і потрібен, то можна сміливо перефарбовуватися. Якщо немає бажання привертати надмірну увагу до особи, то при фарбуванні можна додати лише кілька світлих пасм. Результат буде приголомшливий і не надто зухвалий.

Холодний чорно-каштановий

Це безумовно не колір воронячого крила, а щось середнє між чорним і каштановим кольором. Знову ж таки, завдяки своїй “темній стороні” він буде доречний для південної зовнішності дівчат або, навпаки, дівчат з контрастною чистою і світлою шкірою.a282ba173ce5a75f54e543050f32a474 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

Одна з найяскравіших представниць такого вдалого контрасту волосся і шкіри – Білосніжка з мультфільму. З реальних і сучасних зірок — Діта фон Тіз і Меган Фокс.

Чорно-каштановий колір не буде доречний на пасмах натуральних рудих. Але він не протипоказаний дівчатам з ніжною персикової шкірою лише в тому разі, якщо це не один, а декілька тонів. Інакше шкіра буде виглядати болісно-блідою.

Темні каштанові кольору надають зовнішності строгість і серйозність. Тому від них варто відмовитися дівчатам з яскравим, вибуховим характером. Але вони ідеальні для спокійних, меланхолійних натур.

Шоколадно-каштановий відтінок

Шоколадно-каштановий колір волосся – один з найбільш популярних відтінків.

71f4d346b786ab1d231f24b337ff54a8 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся Досить подивитися на фото Міші Бартон, Джессіки Альби, герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон, Бейонсе. Всі ці дівчата відрізняються один від одного цветотипами, що дозволяє колористам всього світу затвердити шоколадний колір універсальним.

Карамельно-каштановий відтінок

Цей відтінок можна сміливо назвати другим по універсальності кольором. Серед зірок його часто вибирають Жизель Бундхен, Джессіка Альба, Бейонсе, Дженніфер Лопес, Вікторія Бекхем і Ліндсі Лохан.c7cd890dc9f3e7bb0e3eb105a68e2010 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

Він буде ідеальний для дівчат зі світлою шкірою і всіма квітами очей, крім карих. Приємний колір карамелі асоціюється з теплими порами року, тому він ідеальний для експресивних натур. Дівчата зі спокійним характером можуть його вибрати, якщо хочуть змін у зовнішності.

Морозний каштан

Катерина Клімова, Джуліанна Мур, Джулія Робертс — всі ці відомі жінки вибирали морозний каштан для свого зіркового іміджу. І не прогадали — цей колір вибуховий, завдяки яскравим ноток, але, в той же час в міру спокійний. Він проявляє себе при сонячному світлі, порожнистих вогнем.

А ввечері дарує спокій і умиротворення. Тому такий колір ідеальний для мінливих натур. Обов’язково варто звернути на нього увагу дівчатам з зеленими і карими очима. Колір шкіри для морозного каштана підійде від світлого до персикового.

З мідним або рудим відблиском

Якщо природа обдарувала зеленими очима, але “переплутала” колір і замість рудого забарвила в інший, то можна спробувати вибрати мідно-руді відтінки каштана.cab56b82ef4c368a77a61bdd5ac7bb43 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

Представниця зірок з цим кольором — Скарлетт Йоханссон. Світла шкіра, блакитні, сірі і блакитні очі — ось показники того, що варто вибрати цей колір і приєднатися до рядів позитивний і яскравих “рижків”.

З червоним відливом

Червоний відлив близький до рудого відтінку, але більш спокійний каштановий колір волосся. Його обирали Айшварія Рай, Меган Фокс та Ірина Шейк — власниці яскравої зовнішності.6af85b8e0e89319763dfadd27651d5f3 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

Тому якщо у дівчини пекучий погляд, яскраві губи і оливкова шкіра, то вогненні нотки в каштані будуть для неї більше, ніж доречні. Якщо натура у дівчини спокійна, то можна додати червоних ноток в темні тони каштана.

Вибираємо світлі відтінки каштанового

Колір волосся молочний шоколад

Мерайя Кері, Бейонсе і Джессіка Альба в різний час вибирали цей відтінок для свого іміджу. Він спокійний, приємний для погляду і легко поєднується з усіма цветотипами і квітами очей.

По цьому його можна сміливо зарахувати до ряду універсальних відтінків. Його також можуть вибрати експресивні натури. Він додасть їх зовнішності і характеру приземленості. Легко буде поєднуватися з усіма відтінками в макіяжі, крім холодних відтінків і чорного.

Каштаново-русявий колір

0c53567f6ccb5fe0bdffe0d2c2d4abcd Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

Кара Делевінь і Жизель Бундхен – яскраві представниці зоряного світу з каштаново-русявим кольором. І він їм дійсно йде.

Цей колір надає рум’янцю світлій шкірі дівчат і макіяж в ніжних тонах виглядає просто дивовижно в цій гамі.

Обов’язково варто вибрати цей відтінок дівчатам, зовнішність яких близька до зовнішність цих моделей. Каштаново-русявий категорично протипоказаний жінкам з темною шкірою.

Виняток, якщо цей відтінок виступає одним, але не головним тоном, у фарбуванні.

Попелясто-каштановий

Попелястий каштан та інші відтінки з попелястим тоном додають віку. Тому не варто його вибирати, якщо не потрібні зайві року”. Але Кара Делевінь і мільйонам модниць по всьому світу, здається, все одно, так як попелясті відтінки не здають позицій.

Він буде ідеально гармоніювати тільки зі світлою шкірою і з льодово-блакитними або сірими очима. Щоб зовнішність не виглядала нудно, потрібні яскраві акценти в одязі. А ось в макіяжі вони ні до чого — небудь пофарбувати губи натуральні відтінки, або очі, наприклад, в темно-сірій гамі.

Омбре на каштанових волосся

Каштановий колір волосся: фото зірок з омбре-фарбуванням вже кілька сезонів займають лідируючі позиції на подіумі і в модних журналах.

До каштанової панелі в техніці омбре відносяться такі відтінки як:

 • темний каштан;
 • каштан;
 • карамельний;
 • медовий;
 • темний шоколад;
 • червоне дерево;
 • махагон.

  545acf87e023eb5ad6296a714611d3be Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волоссяФото омбре на каштановий колір волосся

Серед видів омбре можна виділити:

 • класичне омбре з темним верхом і світлими кінчиками;
 • черепаховое омбре, при якому кінчики темніше основного кольору;
 • скандинавське або зворотне омбре, при якому колір змінюється від світлих коренів до темних кінчиків.

Дівчатам темним кольором волосся підійдуть перші два види омбре, так як скандинавське вимагає освітлення кінчиків. Зробити це можна лише через 2-3 процедури. Поспішність у фарбуванні може призвести до сухості волосся від коренів і ламкості локонів по всій довжині.

Розглянуті види омбре підійдуть для дівчат, спосіб життя яких передбачає строгий дрес-код і помірний імідж зачіски і макіяжу. Якщо ж хочеться виділитися з натовпу, то можна спробувати омбре з смугою. Смугасте омбре може бути не тільки стандартного відтінку, притаманного каштанової панелі, але і відмінного від неї. Наприклад, яскраво-червоного або бузкового.

Дівчатам з короткою стрижкою можна зробити омбре тільки в тому випадку, якщо волосся довше, ніж при стрижці “під хлопчика”. Незважаючи на те, що перехід від одного кольору до іншого буде мінімальним, таке фарбування дозволяє підкреслити стиль і фактурність зачіски. Головне правило омбре на коротких волоссі – це професіоналізм стиліста, який правильно буде поєднувати тони.

Дівчатам з волоссям середньої довжини без проблем можна зробити омбр в каштанової панелі за умови, що вони задоволені овалом обличчя, волосся пряме.5409e63b1e9f4da65da63c218ad9e252 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

Найбільш вдало омбре виглядає на таких стрижках як:

 • Боб.
 • Подовжене каре.
 • Каскад.
 • Стрижки з асиметрією.

Дівчата з довгим волоссям можуть дозволити собі будь-які види фарбувань в техніці омбре, так як на локони нижче плечей воно виглядає особливо ефектно.

Цей результат отримується за рахунок простору для плавного переходу тонів.

У омбре для власниць довгого волосся є кілька плюсів:

 • фарбування дозволяє надати об’єм;
 • зачіска досить довго буде виглядати доглянуто, так не буде помітно відрослих коренів;
 • різні види укладок і зачісок дозволять урізноманітнити звичний образ.

Брондірованіе каштанових локонів

Каштановий колір волосся: фото з брондированием не менш актуальні, ніж з омбре. Брондірованіе – техніка фарбування волосся у каштановий гамі з використанням 3-4 тонів. Воно відрізняється від інших технік фарбування своєю природністю.

Дівчата, які хочуть зробити брондірованіе, можуть вибрати наступні його види:

 • Ефект вигорілих кінчиків, який передбачає з м’яким переходом від темних коренів до світлих кінчиків. Відрізняється від омбре плавним переходом і близькими один до одного відтінками фарбування.
 • Пошарове фарбування, при якому темний волосся забарвлюється рівними шарами різних тонів, а межі розтушовують.
 • Ефект сонячних відблисків, під час якого на волосся в різних місцях наноситься світлий тон, а на інші — темний.
 • Англійське брондірованіе, яке передбачає плавний перехід відтінків один в одного.
 • Натуральний бронд, при якому майстер підбирає фарбу таким чином, що важко здогадатися натуральний колір волосся чи фарбування.
 • Часткове або зональне брондірованіе, при якому забарвлюються кучері обрамляють обличчя або чубчик. Таке фарбування дозволяє виправити деякі дефекти особи;
 • Відкрите брондірованіе, яке підійде для слабкого волосся, так як при фарбуванні використовуються легкі відтінкові кошти.793a3c598ffa54e6913b7558941d4b31 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся

При виборі брондирования як способу фарбування потрібно врахувати декілька правил:

 • Колористи радять вибирати 2-4 кольори однієї гами. Це може бути темно-русява, мідно-каштанова, шоколадно-кавова або карамельна гами.
 • Професійний стиліст при підборі основного кольору має спиратися на кольоротип — колір волосся, шкіри та очей і переваги клієнтки в макіяжі.
 • Найбільш вдало брондірованіе виглядає, якщо фарбування світлими кольорами починається на 4-5 см від коренів.

Як досягти натуральності каштанового кольору волосся

Каштановий колір волосся: фото потрібного відтінку, як на коробці дорогий фарби для волосся, хочуть отримати багато жінок. При виборі фарби слід враховувати свій відтінок волосся, занадто темних чи світлих волоссі важче домогтися бажаного результату при першому фарбуванні.

Помилково вважати, що каштановий колір волосся, як на фото зірок можна отримати тільки через покупні фарби. Ще до їх появи жінкам були відомі рецепти різних натуральних барвників.

Кілька народних рецептів, як надати відтінок каштановим локонам:

 • Зварити напій з 3 ложок кави і в остиглу, але ще помірно гарячу рідину додати хну. Суміш повинна нагадувати сметану. Розмішувати фарбу потрібно до тих пір, поки не зникнуть грудочки. Суміш наноситься на сухе волосся мінімум на годину, максимум — на 2. Більш тривалий процес дозволить отримати глибокий насичений колір.75825b1294e5080ff4e9edd1d0a20959 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся
 • Змішати хну і басму в посуді, додати воду. Консистенція, спосіб приготування і нанесення повинні бути як у попередньому рецепті.

Готувати рецепти з хною краще в скляному або фарфоровому посуді. Перед нанесенням фарби важливо уберегти обличчя від випадкових крапель, так як хна — стійкий барвник, який сходить з шкіри протягом 2-3 тижнів. Для цього перед фарбуванням потрібно нанести будь-який крем для обличчя на кордон росту волосся і шкіри. Результат фарбування повинен виглядати природно.

Щоб домогтися цього, треба знати декілька хитрощів:

 • Дівчатам зі світлими бровами варто запастися тонким пензликом і після фарбування волосся пофарбувати залишками фарби і брови, інакше вони будуть контрастувати з новим відтінком. Виняток з правила, якщо брови на 1-2 тони світліше або темніше волосся.26561a115c42340320be55a9c4b1094d Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся
 • Колір, як на коробці, вийде тільки у дівчат зі світлим волоссям — це буде насичений і глибокий каштановий відтінок. Шатенки і брюнетки отримають бажаний колір тільки після 2-3 регулярних фарбувань в один і той же бажаний тон. Вихід — освітлити пасма.

Особливості догляду за каштановим волоссям після фарбування

Для того, щоб каштановий колір волосся ще довго радував, а не засмучував, потрібно віддавати перевагу якісним фарбам відомих брендів з фото на коробці. Перед покупкою обов’язково варто пройтися по складу — у ньому не повинно бути аміаку, свинцю, кам’яновугільних смол.

Бажано, щоб волосся фарбував майстер в салоні. Це обов’язково, якщо у дівчини світле волосся і вона вперше фарбує волосся в темний тон. Цей крок допоможе уникнути ефекту “світлих коренів”. Якщо ж дівчина вирішила пофарбувати волосся самостійно, то важливо дотримуватися наступного порядку — фарбування коренів, довжини і кінчиків.

Для того, щоб зберегти первісний колір і уникнути сухості, необхідно правильно доглядати за волоссям:

 • Локони краще мити теплою водою з використанням шампуню і кондиціонера для фарбованого волосся.
 • Сушити волосся краще природним шляхом, без використання фена. Спершу обов’язково промокнути волосся рушником, а потім залишити до повного висихання.fb2910ecc3cea24ad2f56c0696783ed7 Каштановий колір волосся: фото, відтінки темно, світло, мідно, золотисто, попелясто, шоколадно, рудий, натуральний, холодний. Палітри фарб для волосся
 • Якщо все-таки без фена не обійтися, то слід сушити волосся середньої або низької температури. При сушінні на середній температурі потрібно залишити волосся напівсухими.
 • При розчісування мокрого волосся правильніше користуватися дерев’яної гребінцем з рідкісними зубцями або щіткою з натуральним ворсом.
 • 1-2 рази в тиждень варто робити різні живильні маски або просто наносити олію (оливкова, кокосова, кунжутна, реп’яхову) на 30 хвилин до миття.
 • Під час літнього відпочинку важливо прикривати волосся хусткою або капелюхом, а під час купання в басейні — надягати шапочку. Цей крок дозволить зберегти колір і запобігти їх пересушування.

Каштановий колір волосся: фото зірок і моделей говорять про універсальність цього кольору та його широкій гамі. Кожна дівчина, яка побажала змінити імідж, обов’язково знайде бажаний відтінок каштана в палітрі.

Оформлення статті: Володимир Великий

Відео про каштановий колір волосся

Фото відтінків каштанового кольору для шатенки:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради