Родовик-Боговник — значення оберегу, як носити символ, кому підійде, процедура очищення

Оберіг Родовик-Боговник є особливими слов’янським знаком, який дає божественну захист, зміцнює віру у власні сили, допомагає в навчанні і духовному самовдосконаленні. Прийнято вважати, що цей знак присвячується Макоші – богині, сплетающей божественні і людські шляху.

Перед використанням цього талісмана слід дізнатися, яке значення має кожна з його сторін, кому він підходить, як його очищати і носити.

1afa619f86f580ce6065c38fdd0a135e Родовик Боговник — значення оберегу, як носити символ, кому підійде, процедура очищення

Значення двостороннього оберега Родовик-Боговник

Родовик-Боговник оберіг дзеркального типу, який також має назву «око божий». Він являє собою свастическую фігуру з 4 рівних, вигнутих променів, з’єднаних в центрі і символізують:

 • людський дух, тіло, душу і совість;
 • природні стихії;
 • сторони світу;
 • минуле, сьогодення і майбутнє час поряд з нескінченністю або загробним життям.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологСимвол Родовик допомагає встановити ментальну зв’язок з предками, зміцнює взаємини з родичами і підсилює інтуїцію. У свою чергу, Боговик сприяє набуттю мудрості, дарує захист світлих слов’янських божеств і направляє по правильному життєвому шляху.

Як носити Родовик-Боговник

Оберігальний знак можна використовувати різними способами:

 • наносити на посуд – зміцнить здоров’я;
 • малювати на меблях, над вхідними дверима або стінах будинку – вбереже всіх мешканців від псування і проклять з боку недоброзичливців;
 • вишивати на одязі – оберігає власника від невірних рішень і захищає від хвороб.

На посуді, одязі або меблів оберігальний знак зображується з чергуванням символів. Для носіння натільного Боговик-Родовик випускається у вигляді наскрізних кулонів, кілець або сережок. Кращі матеріали для виготовлення – будь-який метал, шкіра, глина і деревина. Головне правило – для посилення магічних властивостей, оберіг слід виготовляти тільки з натурального матеріалу.

Кому підійде Родовик-Боговник

Двосторонній амулет підходить:

 • дітям – оберігає від необдуманих, небезпечних вчинків, допомагає засвоювати нову інформацію;
 • лікарям, вчителям – знижує ризик допущення серйозних, навіть фатальних помилок в роботі;
 • творчим особистостям – дає натхнення, розкриває потенціал і допомагає досягти нових висот;
 • вченим – дозволяє сконцентруватися на справжніх, а не неправдивих знаннях;
 • невпевненим і слабохарактерною людям – додає впевненості і вказує на вірне рішення в будь-яких питаннях.

Коханим цей оберігальний символ допоможе розібратися в щирості й силі почуттів, вберегти взаємини від пристріту. Нареченим цей знак допоможе на довгі роки зберегти довірчі і теплі відносини. Вагітним талісман допоможе заспокоїти нервову систему, забезпечить легкі пологи і здорового малюка.

Процедура очищення оберега Родовик-Боговник

Талісман перед носінням необхідно очистити – для цього використовується кілька способів:

 • На кілька секунд він поміщається під проточну воду. Підійде струмінь з-під крана, але по можливості краще обмити його в річці або струмку. Застійна і брудна вода не дасть позитивного результату.
 • Металеві вироби рекомендується три рази пронести над вогнем палаючої свічки або покласти на кілька годин під прямі сонячні промені.
 • Оберігальний знак для глибокого очищення після тривалого носіння рекомендується помістити на половину дня в землю або сіль. По завершенні очищення сіль необхідно викинути з будинку.
 • Процедуру очищення треба повторювати регулярно при виникненні відчуття важкості або дискомфорту під час шкарпетки – це допоможе позбавити талісман від накопиченої негативної енергетики.

  Не варто забувати, що Боговник матиме позитивний вплив на ваше життя, тільки якщо його носити з добрими помислами, не забуваючи про предків і родових традиціях – в іншому випадку, він поверне свою силу проти вас.

  Істинна віра в магічні сили Боговника-Родовика допоможе вам зберегти сімейне щастя, позбавитися від негативу, вилікувати захворювання і змінити життя в кращу сторону.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради